ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 13:08   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Arwenqueen
 <<123456 7891011>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

fatihhhhh06

fatihhhhh06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 11:53:11sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
ÜÇ maynunu bilenler ve uygulayanlar hiç zararlı çıkmaz.Arwenım sultanım kalp kırmak marifet degilde degecek insana toz etmek lazım.bide herkesi kendiniz gibi sanmayın

xdidix

xdidix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 12:00:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Arwişim Cok uzun zamandır tanırım seni gercektende tanıdıgımıa cok mutluyum cok seker cok sewecen birisin hep böle tatlı kal Sewiyoruz seni hersey gönlünce olsun

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 12:23:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Allahın Yalakaları Sizi !!!

ferhat610

ferhat610 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 12:23:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Söyle yapılan yorumlara bakıyorumda gercekten sewenin cok arwen ben bir kişi bile tanımıyorum ki arwen hakkında eleştiri yapacak ,arweni ilk yıldızı taktıgın gün tanıdım ve o zamandan sevdim cünkü cok iyi dostsewer ve en güzeli yapmacık olmaması ayrıca ajanlıgında da cok basarılı bence o gümüşü degil gold u hak ediyor en azından ben bunun kanısısındayım hatta bayanlardanda sef secilecek olursa tek favorim arwendir....daha cok sey yazmak isterdim ama yazacagım seylere cc forumun sayfası yetmez o nedenle ilk aklıma gelenleri yazdım ne diyim görevinde hayatında basarılar ve mutluluklar dilerim istedigin hersey gönşlünce olsun....

SAYGILARIMLA...

arwenqueen..   

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 15:32:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bütün olumlu yasılanlara katılıyorum desem de yırtsam olmas mı?

Falla Arwen ciiiiiiim...Daha önceleri daha fasla muhabbetimis fardı sanki cc ortamında...Fakat son zamanlarda gönderdiğin eğlendirici ve düşündürücü maillerin yüsümüsde tatlı bir tebessüm yaratmakta. Bunun için bir daha teşekkür ederim. Hayatımısa kattığın positif etki için de tabi ki.

schatziiiimmm

schatziiiimmm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 15:42:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

arwencim canım benim canım benim seni ben pek çok pek çok severim  diyerek sözlerime baslıyayım.şaka bir yana cc de tanıdıgım kalitesinden ödün vermeyen sayılı insanlardan birisin.iyiki seni tanımışım seni seviyorum canım benim hep bizimle kal

JoexBlack

JoexBlack resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 18:46:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hatun Kişi   Fazla söze gerek yoq kimin ne olduğunu hepimiz çok ii biliyoruz.Eğerki Bunca kişi seni sayıp yazmışsa Onlara tüm kalbimle katılmaktan grur duyarım.

Kişiliğin ve Davranışlarınla Örenek alınması gereken bi insansın + Görevininde hakkını sonuna kadar weriyosun

Bide Nişanlı olmsaydın

Çok güzel olurduu herşey ya neyse

Şaka bi yane Kişiliğin,Davranışların ve Görevindeki Başarınla Number One Arwenqueen

I j & j I

arwenqueen

arwenqueen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 22:42:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Joe   ne nişanlısı ben nişandan ayrılalı ooooo aylar oldu...Ama bu sana umut vermesin yinede

Hepinizin yorumlarına içten teşekkürler canım şekerlerimmmmm

lllstoplovelll

lllstoplovelll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Kas.2006 Cum 00:00:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

insanlarımenin degiştirmenin ne kadar zor oldugunu düşünün.degiştirme konusunda ne kadar az şanşınız oldugunu farkediceksiniz.

Arwiş aplacumda.seviyesiz insanları degiştirme konusunda yüksek  tecrübesine dayanarak verdigi cezalarla seviyesiz insanları rahatlıkla seviyeli biri haline getirebiliyor :Pp

apla yalakacılıkla fazla tecrubem yok k.bakma

zor günlerimizde  yanımızda oldugun icin sana tşk etmek ıstıyom apla.                         SENİİİİİİİİİİİİİİ

COKKKKKKKKKKKKKKKKK

SEFİYORUZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

ARWİŞŞŞ

APLACUMMMMM

ipsizucurtma

ipsizucurtma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Kas.2006 Cum 02:46:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Duzgun 1 insan dejenerasyondan nasibini almamıs . İyiki de almamıs
CC sohbet icin buraya
 <<123456 7891011>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir