ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 12:58   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Arwenqueen
 <<123 4567891011>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

emre32

emre32 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 21:48:05sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

DEĞERLİ   Kardeşım arven  ben pek duygularımı yazıya dökup ıfade edemem cümlelerım çok duşuktur cc içerısınde tanıdıgım ve sevdıgım nadır dostlarımdasın hoş sohbetın guler yuzun ınan bir ömre bedel ajanlıgına gelince bence çok ama çok başarılsın her şeyden önce ınsancıl objektık bır yapın var kardeşım bu duruşunu hıç bozma her zaman yanındayız senı seven EMRE abin  hep sevgıyle güler yuzunle dostca kal

burjuum

burjuum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 21:48:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Tanıdığmm ve görevini cok güzel yapan tek ajan diyerek seni tek geciorm arwwenn Ceza verme taraftarı olmayan olayları konusarak halletmeye calısan herkesle muhabbet edenn kendini kasmayann ve en önemliisi ii niyetli olmann senin herkes tarafndan bu kadar sevilmeni sağlıyor kişiliğine gelince zaten ona sözüm yoktatlı sempatkk gezeve:Pp.. Hersey gönlünce olsn arwişimm

volkybeyaw2

volkybeyaw2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 21:54:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ablam seni sewmeyen ölsün yaw

DJAYTAC

DJAYTAC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 21:57:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ARWENQUEEN SENIN HAKKINDA YORUM YAPMAYA GEREK  SENI TANIDIGIM ICIN GERCEKTEN COK MUTLUYUM GOREVINIDE EKSIKSIZ YAPIYORSUN  HER ZAMAN YANINDAYIZ BU CHATCITY GERCEKTEN SENI COK SEVIYORRRRRRR

XIBaHaRIX

XIBaHaRIX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 21:57:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 volky bencede be yaw

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 21:57:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

:)) Bugün birazda Ajan sayfalarında dolaşıyım epeydir uğramadım

Sevgili Arwenqueen.Seni normal user olduğun dönemlerde Alışveriş 1 den tanıyorum.Seni hep PosiongirLn ile karıştırırdım,O zamanlar giyindiğiniz tiplerden olsa gerek :))

Çok sıcakkanlı sevecen yakın çok güzel yüreği olan, insanlara cani gönülden yaklaşman sohbetide güzel olan bir arkadaştın

Yani seni anlatmaya gerek yok ChatCity de sevilen içide dışıda bir olan cici bir bayan Ajanımızsın

Allah işini gücünü rast getirsin arkadaşım.Gönüllerimizin prensesisin her zaman. Yolun açık olsun

PiRuN

PiRuN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 22:05:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

arwen:)

sadece bu isim yeterli sanırım...:)

Arwenqueen=İçinin güzelliğini dışına yansıtabilen, özel insanlardansın, kendini varedebilmiş ve bu varolmayı sadece kendisiyle kıyaslayarak ilerilere taşıyabilmiş; çevresinin etkilerine göre tepki vermeyip ona göre oluşuma direnmiş çevresini belirleyebilme yetisine sahip yabançileği sever:)...bir ışık gölgesi:)))

00me00

00me00 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 22:05:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sevgili canım arkadaşım @arvenqueen; cc ye ilk girdigimde ilk konuştugum ve bana ilk olarak yardım eden yegane insan o gün seninle konuşurken bana yaklaşımın ve bana yardımlarını hiç bir zaman unutmayacagım...

Sevgilerimle

Litros

Litros resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 22:07:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Selamlar.

Seni birkaç kelimeyle anlatmak olmaz diye düşünüyorum kendi fikrimce, herzaman saygı duyduğum nadir insanlardansın, hep çizgini koruyan ve kendinden ödün vermeyen bir kişiliğe sahipsin ve eminimki yıllarda geçsede hiç birşey değişmeyecek ve benim bildiğim hep tanıdığım o Arwen kalacaksın Saygılar...

Litros..

posiongirLn

posiongirLn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 22:13:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Arwenimm Balözümsss

Tanıştığım ilk günden,bu güne kadar değişmeyen kişiliğinle, dürüstlüğünle, kalbinin güzelliğiyle, olağanüstü bir cansınss.

Sende beni, bende seni gördümss.Ajanlığını ise tartışılmaz.. En lerin içinde En sinss. Benim BEBEĞİMSİNSS..

posiongirLn

CC sohbet icin buraya
 <<123 4567891011>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir