ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 22:35   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   evanescence555 den cc Yönetimine!!!!
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

evanescence555

evanescence555 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 14:53:25      evanescence555 den cc Yönetimine!!!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
İki yıldır cc deyim..Güven alıp güven kazandığım bir çok dostum oldu.Ve son olaylarda gördüm ki hep doğru insanlarla düzgün dostluklar kurmuşum.Anladım ki doğru kararlar alıp gereksiz insanları silmişim.Son olaylarda bir yıldız uğruna dostlarımda zarar görmeye başladı cc de yıldız almak için savaşmak hiç bir zaman çizgim değildi olmadı olmayacakta.. Bundan sonra tarafıma  yıldız werilmesini istemiyorum  werilsede kabul etmeyeceğim..evanescence555 yıldızsız dostlarıyla sohbet için olucak herzamanki gibi ve bu dakikadan itibaren tek kelime yanıt vermeyecek.çünkü verilen heryanıt gereksiz spekülasyonlara neden olucak gereksiz userlere yorum yapma fırsatı doğacaktır.Buda benim için hem zaman hem emek kaybıdır.Bunlar için ayıracak zamanım yok.Sanal yaşayanlar buyrun siz dewam edin ben gerçek dostlarımla sohbetteyim.size iyi atışmalarsizin seviyenize inmeyeceğiim...saygılarımla evanescence555

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 14:58:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Evacığım sanada bu yakışırdı zaten. Gönlümde kat kat arttı saygınlığın şimdi

Keşke hiç bir arkadaş yıldız için kendini paralayarak bu kadar ödün  vermese şu sanal alemde

XxconcongirIxX

XxconcongirIxX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 14:58:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Evoşumm biz herzaman senın yanındayız boşver ne derlerse desınler

TheSecrett

TheSecrett resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 15:01:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Selamlar

Evanescence555 çok güzel bir davranış şekli gereksiz atışmalar yüzünden baya zorluk çektin farkındayım. En iyisini yaptın tek bir kelime bile yazmadın. Bu davranışından ve sabrından dolayı seni kutlarım

Çok güzel bir konuyada parmak basmışsın dostluk hakkında ama unutmaki seni seven dostların her zaman yanında olacaklar.

Saygı ve sevgi penceresi içinde yazışmak dileklerimle.

fatihhhhh06

fatihhhhh06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 15:02:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Evaamm sen kendini açıklama ihtiyacını duymana bile gerek yok be güzelim.Herkes hakettigini görür ve yaşar.Buranın güzel ortmanı kullanan insanlar onlarla muhabbet etmek en güzeliHerkes kendisi seçsin çizgisini biz muhabbetimize bakıp gülelim sadece boşver

perseusneptunus

perseusneptunus resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 15:03:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

sevgili eva

verdiğin karara saygı duyarım bencede doğru bir karar  dostluklarını değil bir yıldız dünyayı verseler  bozma ben dost dediğim insanların ayağının tozuna  değişmem dünyayı  çünki dostun yoksa  dünya senin olsa  ne olur

altın yere düşmeyinen pul olmaz

pretyy22

pretyy22 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 15:14:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

kuzenime sonuna kadar katılıyorum.İŞte böyle zamanlarda insanın dostuda düşmanıda belli oluyor.2 yıldır bu cc yaşantımda bir çok spekülasyonlara girdim gerekli ve gereksiz insanlarla ama sonucunda gördüm ki insanlar burada çok adice arkadaşlıklar yaşamakta.Bu demek olmuyor ki;iyi dostluklar çıkmıyor elbette var ama onları doğru yerde ve doğru zamanda bulmak hiç kolay değil.ŞİMDİ SEVGİLİ KUZENİM YILDIZ İSTEMEMENE BENDE KATILIYORUM VE HERDAİM ARKANDAYIMAMA ŞUNU UNUTMASINLARKİ  adice oynan oyunlarda asla oyuncu olmuycaz ve bizi yok edemiycekler.SENİ KISKANANLAR ÇATLASIN

pretyy22

1987NiL

1987NiL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 15:23:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Evammmmm cnm benim  Bu davranisi banada yapmislardi bir dönem, aynen böyle forumda karalanmaya calisildim ve hic cvp yazmadim önceleri sinirlendim ama gördünki hic gerek yok cünkü kiskancliklar, camur at izi kalsinciliklar, karalamalar ister istemez oluyor ama Perse ninde dedigi gibi altin pul olmuyor Onun icindirki kafana takmaya bile degmez, bence gül gec. Seni seviyorum cnm ve kararin ne olursa arkandayim

reklamcifirat1

reklamcifirat1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 15:24:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
aldığın karara sawgı duyuyoruz ewa hanım sonuçta karar sizin ..  hoş sohpetler .. kankam.

XIBaHaRIX

XIBaHaRIX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 15:27:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İşte gerçek kimlik işte gerçek dost EVANESCENCE555 Ewammm sen sanaldan çıkabilecek en gerçek dostsun bunu sana güvenen tüm dostlarına gösterdin ve sana güvenmek seni dost seçmekte ne kadar dogru olduğumuzuda kanıtladınKimlikler vardır anlatır durur ama hiç bişi anlaşılmaz anlattıkça komikleşirler.Kimlikler vardır anlatmaz yaşarsın yaşadıkça anlarsın işte sen busun bitanem.Bunca şeye rağmen hala konuşulursan emin olki(bizler çok eminiz)  doğrusun çünkü hep doğruyu taşlarlar yanlış olsan güler eğlenirler. Bebeim biz zaten senden çok emindik ama sen bilmeyenlere gösterdin  EVANESCENCE555 nin  hırsları uğruna dost satmadığını anlayana sivri sinek saz anlamayanlarsa bırakta devam etsin at gözlükleriyle dolaşmaya sen gönlümüzün yıldızısın bitanem

CC sohbet icin buraya
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir