ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

27 Nisan 2024, Cumartesi 17:30   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   Yıldızlar Bu Size : CCnin Öksüz Odaları
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Litros

Litros resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel odasi var sohbet icin kullaniyor
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 19:34:27      Yıldızlar Bu Size : CCnin Öksüz Odalarısohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Ajanlık tarihinin her zaman gündeminde olmuş ve gündemde kalmaya devam eden bir sorunu dile getirmek istiyorum: gözlemledigim kadarıyla bütün ajanlar yığılmaları tek odalar üzerinde oluyor. Cafe1,Bar1,Disko1,Muh1,Plaj1 ve henüz yeni yıldız almış olan arkadaşlarımız ajanlık sistemine yeni yeni alışıyor olmaları itibariyle onları yadırgamak yanlış olur ama şunuda unutmamaklazım ki bu ccnin diğer odalarıda var ve orada da her an bizlere ihtiyaç duyulabiliyor sizden ricam mümkün oldugunca diğer odalarda da bulunmanız ve gerektiği durumlarda rozetli ajanlardan yardım istemeniz. Biliyoruz bütün sohbet odaları ana odalarda gerçekleşiyor ama görev kutsaldır bunu da unutmamak gerekiyor ilgi ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim. Bu konuya sağduyulu yaklaşacağınızdan hiç şüphem yok. Yıldız arkadaşlara başarılar ve hoşsohbetler dilerim.

ozziegirl

ozziegirl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 22:50:36sohbet oyun linki

Agzimdan lafi aldin derler yaa iste o misal olmus seninki Litros:)Bu cc tarihinde en sikintisi olan durumlardan biri olmustur ve olmaya devam ediyor.Ajanlari ve yildizlari yadirgamak elbette yanlis.Sonucta herkes buraya sohbet amacli gelmis ve sonuc olarak bu goreve layik bulunup ajan statusu altina girmis oluyor.Benimde son gunlerde gordugum izlenim Litrosun farkina vardigi sekilde.Bu durumun karsilikli anlayis icinde duzelecegine inaniyorum:)Ne demis Litros"Gorev kutsaldir":)Ajan arkadaslara ve ajan adaylarina iyi gorevler dilerim..

Ozzie

xxlaydxx

xxlaydxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 00:32:25sohbet oyun linki
yaw  yenıyım dıye  yorum yapmak  ıstemıyorum ama    görevde  oldugum zaman gezmekten  beynım  sulandı   her odayı  artık çaybahcelerı   sakınlerı benı  tanımış  sorun olunca benı  cagırıyor  ve  yıldız    ajanlar hakkında ben de  şunu  söylım  bazıları  bır  odaya bbakım  da sonra gelıp  bütün  zamanını  geyıkle  gecırıyor  bunlar hakkındada  söyleyecek bır  ıkı kelımenız  vardır  herhalde sevgılı lıtoscum  sorunların  hepsıne  el  atın  ve  lütfen bızlere  örnek olun  sızlerıde  çaya beklerız  çaylar  benden  bence  sız gene  saçlarınızın  olmayışına  üzgünsünüz  öyle  dıyorlar  yazılara  bakılırsa  tabı  ben  bec   yalan cısıyım  valla

KufursuzGenc

KufursuzGenc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 03:15:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Çay Bahçesi E4 e Gelmezseniz Sevinirin. Çünkü PopilerÇocuk,Ben,NikolaEmrah,Kesh Ve Diğer Sevdiğim Arkadaşlarım Bazı Kişilerle Olan Sorunumuzu Bu Odada Hallediyoruz.

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 05:22:52sohbet oyun linki
Bu odalara öksüz olarak bakmanız yanlış. Sonucta bu mekanları gezen arkadaslarımız var. Sahsen ben karsılasıyorum bu arkadaslarla. Bu odaları gezen su ajanı gormedım bu ajanı gormedım demıyorum cunkı rastlaşmamış olabılırız sonucta. Ama herkezı beklıyorum cunkı bazen hıc ummadıgınız odalarda cok guzel muhabbetler donuyor ve muhabbet eden arkadaslar sızıde aralarında gormekten cok memnun oluyorlar. 

Peeg

Peeg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 13:15:03sohbet oyun linki

Litros Güzel Bir Forum. Bu Konuya Mr.CC de Bir Makalesinde Yer Vermiş İdi. Lakin Bu Makaleyi Şu Anda Bulumayorum. Çünki Mr.CC nin Makale Bölümü Sitede Yok. Bulmaca Çözmeye Devam Edelim  Litros. Kolay Gelsin.

llYaMaNBeYll

llYaMaNBeYll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 19:02:28sohbet oyun linki
lisros abim çok güzel bir konuya el atmışsın diğer odalara üvey evlat gibi davranılıyor lütfen vipler göz önünde bulundurulmasın viplere ceza vermek kolay küfür edenleri bulmakta kolaysa bulalım sayın yıldızlılar ;)

Regeneration

Regeneration resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2006 Cmt 10:13:46sohbet oyun linki
Belliki ajanlarımız Çay bahçelerini pek sevmiyolar....

lovebebeto

lovebebeto resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2006 Sal 01:22:12sohbet oyun linki
Görevdeyken gözlemlediğim kadarı ile çaybahçelerinde daha çok küfür yada rahatsız edici yazıları kullanan user sayısı diğer odalara göre daha fazla biz yıldızlıların verdiğimiz cezalar onlara birer oyun gibi gelmekte oldugunu düşünüyorum 10 dk sonra tekrar başlıyorlar küfür etmeye artık oturmuş mu rozetli arkadaşlarım umarım beni anlamışlardır litros arkadaşımada katılıyorum bahsettiği odalarda yıgılma çok Katılıyorum Litros a

reklamcifirat1

reklamcifirat1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Mar.2006 Per 20:04:51sohbet oyun linki
ben her odayı geziyom dostum lafın benden hariç olsun?
CC sohbet icin buraya
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir