ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

8 Mayıs 2024, Çarşamba 12:16   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   CHATCITY ANILARINIZI YAZIN PAYLAŞALIM..
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 02:12:42      CHATCITY ANILARINIZI YAZIN PAYLAŞALIM..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Kaç senesiydi tam hatırlayamıyorum malum yaşlılık:)))yeni üye olmuşuz nickler sıfır kilometre yol bilmeyiz iz bilmeyiz bu noktalı nickler daha yeni çıkmış herkeste bi heyecan nickler kapış kapış gidiyor,e o zamanlar daha bir heyecanlıydık yeni nesil pek bilmezHurrem afet gibi kızdı bi içim su Exuş desen çıtır hani böyle kıpır kıpırRoen bu fotoları çekerken çok zorlandı bunlar kıpraşıp duruyolar, ya iki dakka bi durun valla kızdırdılar ,00me00 desen uykucu zaten uyandıramadık bi de şu nick mevzusu tabi,çağa uyum sağlayalım noktalı nick alalım bakın yeni yıl kapıda kendimizi yenileyelim dedim demez olaydım bi inat bi inat bi müşkülpesentlik bi benmerkezcilik bi vurdumduymazlık herneyse lafı uzatmanın alemi yok bunlar geçmişte kaldı  

Tarih tekekkürden ibarettir diye boşuna dememişler efenim sene 2006 kadro aynınoktalı nickler tavan yapmış bizim nickler hala noktasız e yaşlandı bunlarda artık hiç çekilmiyolar senelerdir noa baba gelecek diye bekliyolar yok efenim hediye koyuyormuş ağacın altına ya senelerdir aynı ren geyikleri yaşlandılar hala aynı masallara inanıyolar valla kal geldi şekerim neyse bakalım yeni yıl yeni ümitler Chatcity anılarınızı anlatın okuyalım,paylaşalımBunlar gelsin daha neler anlatacaklar baştan söliyim benle ilgili bişeyler anlatırlarsa gaflete kapılıpta inanmayın yani muhtemelen asparagas haber yaparlarHepsi espiri tabi güzel anılarımızı yazalım paylaşalım olar mı

Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun.Tüm Chatcity lilere mutluluk, esenlik ve dostluk getirsin...

Chatcity Forum Moderatörleri

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 02:29:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Beraber nice yıllara...

XXxxBiGSEXYxxXX

XXxxBiGSEXYxxXX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 11:17:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ExuLLa

ExuLLa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 12:31:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hep beraber nice yıllara..Herşey gönlünüzce olsun

prenses344

prenses344 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 16:21:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Süper olmuş sunuş sekli vallaha..İnsan okuyunca acayip duygulanır hele de yıllarca aynı kadroda olan ardaşlar için çok duygulu bir metin diye düşünüyorum valla...Nefer hanım yine döktürmüşsünüz..Tebrikler......

Ben de bir anımı anlatıym;

www.chatcity.cc işte girdiğimde beni büyüsü altına alan adres.....Hele varya tipleri gördüm ağzım açık kaldı....Bi de forumla tanıştım ki sormayın beni kimse bu adresten ayıramadı..Zamk oldum yapıştım gitmek bilmiyorum....Alışkanlık yaptı......Sonra derken bu forumdaki paylaşımları izlediğim bir gün sevgili WaaLLaaCe ın açtığı komik resimlerin blunduğu bir başlıktaki resimleri çok beğendim ve onndan yardım istedim.Bu foruma resimin nasıl eleneceğini sordum evet ilk olarak forumda bilgi aldığım bana yardımcı olan kişi WaaLLaaCe.........Çookkkkk teşekkür ediyorum sana senin sayende resim eklemeyi öğrendim......

·prenses344·

·prenses344· resimleri

arkadaşları

CC-Forum > Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet > Last ça söyleşi....
  22.Eki.2006 Pzr 11:22:41

Merhaba dostlar ben last la yaşadığımız bir anımızı anlatmak istedim . Last la birgün benim cc ye giremediğim bir gün msn de konuşuyorduk çokda güzel koyu bir sohbet halindeydik last birden DEPREM OLUYOR demesinmi.. o an elim ayağıma dolaştı napacağımı bilemedim vala... hemen kendim orasının güvenli olup olmadığını sordum eğer güvenli değilse kafama koymuştum oradan çıkartacaktım çok korktum çünkü...neyseki güvenli olduğuna ikna etti beni  Ahh şu eski toprak insanlara kurban olurum ben ...Lastın babası çok sağlam bir ev yapmış benimde içim çok rahatladı tabii...Sonra tüm trakyanın depremde etkilendiğini haber aldık... Amaa hayatımda ilk defa bunu yaşadım ben  Yanı karşımda sohbet ettiğim arkadaşım benle sohbet esnasında ilk kez deprem yaşıyor..Size yemin ederim çok kötü elim ayağım titredi korkmadım desem yalan olur... Last dostum sen daha bize çooooookk gereksin kendine çok dikkat et olurmu....

Hey gidi günler heey bu da bu forumdaki ilk mesajım.....

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 19:52:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
      Hiç unutmam... Adana lı pamuk zengini bir ailenin kızı olarak koca adanayı tükettim, kendime kısmet için buralara geldim... Çok yeniydim, körpeydim... Fakat yaşım geçkince olduğu için kısmetim çıkmadı bende adımı değiştim...

00me00

00me00 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 21:17:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ne Ne Ne oluyo birileri benim hakkımda mı konuşuyo nese şu yorumu yazıp tekrar uyucam bişi olursa haber verirsiniz bi seferinde nicki vip cafede bırakıp gitmiştim zzzzzzzzzz  zzzzzzzzz  zzzzzzzz  geldiğimde halim perişandı iki user benim nickin üzerinde şiddet aksiyonlarını denemişti başkada bi diyecegim yok....

Ellerine saglık @Nefertiti çok güzel olmuş...

zzz zzz zzz zzz

MaTRaKssSaMSuN

MaTRaKssSaMSuN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 22:21:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

cok güsel olmuş neferim ellerine saglık yaratıcılıgına hayranım da

Merak : acaba o zamanlar yılbaşı agacı varmıydı discoda ben bunu ögrenmek istedim

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 00:05:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Vardı tabi ne yani, sen bene yalancımı demek istion Matrak

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 02:16:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Çok hoş anılarınız olmalı Nefercim, çok güzel olmuş inşallah çok daha uzun yıllara sağlıkla :))

Denizler etrafımızda dolaşırlar,Nehirler ise içimizden akarlar

img102/5920/kavumaoj0.gif

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir