ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 08:42   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   EbRuLLii ve betboy aşkıı flaşşş haberr
 <<1 23456789101112>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

gofrettt

gofrettt resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 23:05:57      EbRuLLii ve betboy aşkıı flaşşş haberrsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

allah mutlu etsin arkadaşlar il ben kutlamak istedim...bett dikkat et kendine fazla kapılma heran neyle karşılaşacağın belli olmazzz...:)

lllKSKEMRElll

lllKSKEMRElll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 23:15:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ebruşumm ve erhanım allah mesut etsin sizleri mutlu görmek beni ve  tugçeyi mutlu eder heo beraber olun ayrılmayın

XXxxBiGSEXYxxXX

XXxxBiGSEXYxxXX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 15:01:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ebru sen napıon beaaa kıyafetmı degıstırıon sefgılımı bellı dııl kendıne cekı duzen wer bence cc de cıkmadıgın adam kalmadı beaaa

burjuum

burjuum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 15:27:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

azhuahahaa başlığıı görünce yeminn ederimm koptummmmmmm  Ne diyimm allah mesut bahtiyar etsn bunun yanı sıra akıl fikir versinnn bölece seninle eşit şartlarda tartışırzz :D :Pp herkesin kişisel tercihidir karısmak haddime değil yoruma acık bi başlık madem yapalım dimy :Pp Her yeni sevgilinde başlık mı acıcaksn EbRuLLii forum ve modlar  sadece sana çalışmıyorr :D azıcık fırsat verr genclerin önünü ac :Pp nese yeter bu kadar cnm sıkıldıkca yazarm yine :D

hem gofret senide anlamadm gitti daha gecen EbRuLLii yi savunuordn sonraki gün sordumda ... onuun dedin bugnde onla ilgili başlık açmşsn insanlar bu kadar çabuk değişiyor demekki yada çift karakterli hea ne dersin ;)

TheFuLiiSh

TheFuLiiSh resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 15:29:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
aha aha aha yeni bi aşk dahaaaa bu arada ebruulli kim

Keyshia

Keyshia resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 15:46:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

biri ebruliyı durdursun yoksa cc de cıkmadıgı erkek kalmıcak.bence bunun adı aşk degıdlır.bu kadar cabuk aşik olunup bu kadar cabuk erkek degıstırlmes.sadece kendınce reklam yapıoo.

Ne demişler reklamın ıyısı kotusu olmaz

QebrulliiiiQ

QebrulliiiiQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 20:26:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

burcu abla sana katılıyorum

gofret konusuna gelınce yorum yok dıyorum

cunku daha dun gofretle cıkıp bugun betle cıkıorr

HeRGeCe2

HeRGeCe2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 20:30:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
burjuum :

azhuahahaa başlığıı görünce yeminn ederimm koptummmmmmm  Ne diyimm allah mesut bahtiyar etsn bunun yanı sıra akıl fikir versinnn bölece seninle eşit şartlarda tartışırzz :D :Pp herkesin kişisel tercihidir karısmak haddime değil yoruma acık bi başlık madem yapalım dimy :Pp Her yeni sevgilinde başlık mı acıcaksn EbRuLLii forum ve modlar  sadece sana çalışmıyorr :D azıcık fırsat verr genclerin önünü ac :Pp nese yeter bu kadar cnm sıkıldıkca yazarm yine :D

hem gofret senide anlamadm gitti daha gecen EbRuLLii yi savunuordn sonraki gün sordumda ... onuun dedin bugnde onla ilgili başlık açmşsn insanlar bu kadar çabuk değişiyor demekki yada çift karakterli hea ne dersin ;)

EMIRRA77

EMIRRA77 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 20:32:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
epruşum bitanemmm kankişimmmmm erhanım batboyummmm kangurumm :) mutlulukların en güseli sizle olsun canlarımm ...bu arada burju senin işin gücün yok mu kızım sanane ebrum kaç kişiyle ask yaşadıysa yaşadı seni ne ilgilendirirki benım hakkkımda atıp tutmayı bıraktın sıra ebruşumamı geldi pirim yolun hiçte fena değil ya ... biliyomusun sana cok gülüyoruz hatta dalga gectiğimiz zamanlar bile oluyo şizofren mi acaba dieçünkü insanlarda böyle bi izlenim bırakıyosun.... bırak kim kimle ask yaşarsa yaşasın kaç kişiyle cıkarsa cıksın seni ilgilendirmez  kıskanma kendine gel kendi işine bak  senden küçük birisi sana akıl verio nasihat ediyo ağla haline  bak ben kolay kolay kolay kimseye akıl vermem bu kıyağımıda unutma haa böyle yaparak sadece kendine güldürüyosun baska bişey değill

lllKSKEMRElll

lllKSKEMRElll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 21:42:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
maşallah ebru ekin gene  foruma el atmıssınız ama ben burda minionu göremiom yasıkya onada söleyin oda bişiler yazsın siz cc de forumlara yazu yazdıkça pirimmi alıyosunuz siz hiç yorum yapmayın aldıgınız pirimin 2 katını ben size verim bizim forumda yer kalmadı şimdide burayamı el, attınız modatör arkadaşların bu olaya el atması şart oldu gereksiz kişilere forum yasagı verilmesini istiyorum ve sizleri kınıyorum
CC sohbet icin buraya
 <<1 23456789101112>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir