ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

26 Nisan 2024, Cuma 10:31   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Evli İnsanlar ve Chatcity...
 <<1234 56789>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

XSefaiX

XSefaiX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 11:40:37sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Ben anladığım kadarıyla şöyle izah edeyim:

*******.

Odada oturursun içeri bir erkek gelir selam verir, sende normal olarak a.s hoş geldin. xxx dersin.

Sorun yok, Lakin böyle ****** kızlardan biri gelir, selam verir, veya vermez sende normal olarak onada hoşgeldin dersin... Hemen atlar hah işte bu !!! xxx bana asılıyor veya benden sevgi bekliyor.

Ya arkadaşlar mantıklı olalım. Sanal değilmi bu buradan tanışıp evlenen kişiler olabilir. Bu normal dir. Lakin bu ilişkinin yürüyeceğinide sanmıyorum.

Diğer bir konu:

Evli olupta sevgi arayan erkekler tanıyormuş, Melisa hanım bir erkek karısını aldatıyorsa veya sevgi arıyorsa gene erkekten değil. Bir kadından arıyor.

Ya erkekler suçlu suçluda kadınlar çok mu masum ???  erkek gene bir kadınla karısını aldatır veya teselli olmaya mutlu olmaya çalışır.

HERKESE SORARIM. ERKEK SADAKATSİZ OLUR, DOĞRU, YA KADIN NE OLUR ben söyleyeyim ŞEYTAN OLUR ŞAYTAN...

SAYGILARIMLA...

EDİT HurremSultaan

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 11:43:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ferhat610 :
Bakın melisa hanım cok agır ithaflarda bulunuyorsunuz ya siz kimsiniz ne zanıyorsunuz kendinizi sanırım cok agır ve kapanmayacak derecede kanayan bir yaranız var sewiyesiz ve ukalaca konusan sizsiniz biz degil siz bizi sewiyeye dawet etmek icin önce kendiniz sewiyeli olun ben sewiyeyi sizden iyi bilen insanlardanım kücük beyninizle asla bana sewiye ögretemessiniz ben bir ögtretmenim ve uslubumada kişileri inciltmeden yıpratmadan yaparım allah askına bırakın artık aynı cümleleri sarf etmeyi farklı seyler bulun onuda yapamıyorsanız susun daha size ne diyebilirim ki anlamamakta ısrar eden bizler degil zatalinizdir vede bu son sözüm asla bizim kişiligimize tek kelime laf etmeyin cünkü sonucu cok agır olur o lafları size yediririm burdan yemin ediyorum ben hep burdayım sizin kadar küstah birine rastlamadım umarımda hic karsılamasmam ama varsa bir yaranız av4 e takılırım gelin ögrenelim böyle cirkin karalamalar yaparaktan kişiliginizi ön plana cıkarmayı bırakın gelin iki medeni insan gibi cözelim olayı tabi medeniyette eser kalmıs ise nese fazlaq söze gerek yok yaralısınız ve asla bize kusmanıza izin vermem tüm arkadaslarıma saygılarımla görüsmöek üzere simdilik byyyyyyyyyyyyyy

Ferhat610...Şimdi bir kaç soru soracağım.Cevaplarsanız sevinirim :))

1-Bulunduğum ağır ithaflar nelerdir?

2-"Siz kimsiniz?Kendinizi ne zannediyorsunuz?"cümlenizi haletmeme sebep olan bir yorumumu buraya yazın lütfen...

3-Seviyesiz olduğumu öne sürmüşsünüz..Seviyesizlik içeren bir cümlemi yazın buraya :)))

4-Susmamı önermissiniz (Hangi vasıfla)

5-Ben kimi karalıyorum?  (ilginç )

Şimdi ben size şunu söylüyorum:

-Siz bana hangi lafları yedireceksiniz (açık tehdit)

Yada bunu hangi vasıfla yapacaksınız...

Uslübunuz ve medeni olmak...Ne kadar tezat...

Size kahvaltıdan sonra yapmış olduğum yorumu okuyun ve ne kadar artniyetli olduğunuzu görün...

Benimle çözülmesi gereken bir sorun yok..Sorun sizin bakış açınızı yada konuyu başka taraflara çekmenizden ibarettir...

Unutmadan:Size açmış olduğum başlık ve sorulardan dolayı bu açıklamayı yapmak zorunda da değildim...Bundan sonra bu konuda gerekli olmadıkça konuşmayacağım...

Çünkü yapılması gereken açıklama yapılmıştı ve bu yazımın altına o açıklamayı koyuyorum...

Söz şimdilik burada biter...

Melissa606

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 11:43:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
icecandyman :

Evli insanların değil burda gerçek yaşantılarında dahi bu tür davranışlarda bulunması ne ahlaka ne vicdana nede dinimize uyar...

Bu başlıkta konuyu anlamadan yorum yapan arkadaşlara ayrıca tşk ederim...

Forumdaki kara el (CC)

iyi günler diler...

Yorumun için teşekkür ederim :))

Melissa606

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 11:46:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Melissa606 :

Merhabalar...

Ferhat610...

(Öncelikle şunu belirteyim:Eğer amacınız böyle açılan mantıklı ve güzel başlıklar altında yaptığınız negatif yorumlarla dikkat çekmekse daha mantıklı eleştiriler yapmanızı öneririm...)

Şimdi açıklamalara geçelim...Dilerseniz sormuş olduğum soruyu bir daha okuyun sonra açıklamalarıma geçin...

Amaç paylaşım olup açmış olduğum başlıklar içerisinde açılmasını düşündüğüm en gerekli başlıktır...Gelelim açıklamalarıma:

1-Başık evli insanları hedef alan bir başlık değildir...Genel olarak açılmış olup herkesin bu konuda görüş ve yorumları talep edilmiştir...

2-(Evliymişssiniz ve çocuğunuz varmış.Allah bağışlasın...)

Sizin yada diğer arkadaşların evli olması dahası çocuk sahibi olması açmış olduğum başlıktan bağımsızdır ve başlığı enterese etmemektedir...

3-Sizin yada diğer evli arkadaşların buraya hangi amaçla geldikleri de sorulmuş olan soruyla ilişkili değildir...

Soru:ikinci bir sevgili arayışı içinde olan evli insanları kapsamaktadır...Diğer muhabbet,güzel arkadaşlıklar kurmak isteyen evli arkadaşları da kapsamamaktadır...

Başlığın amacını anlamamışsınız yada anlamak istediğiniz gibi yorumlamışsınız...

Böyle açılmış ve açılabilecek güzel başlıklar altında daha yapıcı,pozitif ve mantıklı eleştirinizle buluşmak dileğiyle :))

Hoş paylaşımlar...

Melissa606

Kahvaltı sonrası yapmış olduğum yorum...Okuyun lütfen...

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 11:51:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
CHATCITY Forum Kuralları

- Chatcity Forum da, küfür etmek, genel ahlak ve görgü kurallarına aykırı, dini inançlara saygısız, diğer üyeleri rencide edecek, tehdit edecek, küçük düşürecek, güvenliğini riske sokacak ve özel hayatına saygısız mesajlar yazmak yasaktır.

**Özel tartışma veya münakaşalar foruma yansımamalıdır,içeriğinde ikili özel tartışmaların/münakaşaların mevcut olduğu mesajlar tereddütsüz silinir,kullanıcı uyarılır,gerekirse forumdan ve siteden uzaklaştırılır.

Bunları size hatırlattıktan sonra...

Sizin yazınıza ithafen şunuda hatırlatırım sefa bey....

https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=16825 

Forumdaki kara el (CC)

İyi günler diler...

ppeelliinn

ppeelliinn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 11:53:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Böyle insanlara gıcık oluyorum. hem bu sitede işleri nee?? benden 30 yaş büyük adam arkadaşlık teklifi ediyo....    ne bu yyyaaaaaaaaa!!! sinir oldum m m m... eeee işletios, bizede eğlence çıkıyo ama çok yanlışş yapıolarrr  

Melissa606

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 11:54:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hatırlatmaların için teşekkür ederim icecandyman 

XSefaiX

XSefaiX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 11:57:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
icecandyman :
CHATCITY Forum Kuralları

- Chatcity Forum da, küfür etmek, genel ahlak ve görgü kurallarına aykırı, dini inançlara saygısız, diğer üyeleri rencide edecek, tehdit edecek, küçük düşürecek, güvenliğini riske sokacak ve özel hayatına saygısız mesajlar yazmak yasaktır.

**Özel tartışma veya münakaşalar foruma yansımamalıdır,içeriğinde ikili özel tartışmaların/münakaşaların mevcut olduğu mesajlar tereddütsüz silinir,kullanıcı uyarılır,gerekirse forumdan ve siteden uzaklaştırılır.

Bunları size hatırlattıktan sonra...

Sizin yazınına ithafen şunuda hatırlatırım sefa bey....

https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=16825 

Forumdaki kara el (CC)

İyi günler diler...

Evet öyle bir log var. Yanlız orada bulunanlar gerçek ama o an yaşanmadı. Akdenizde takılırım herkesde beni iyi tanır. Naciye diye biri yok arkadaşım. Gene diyorum Melissa gibi 10 tane gelse ne yazar. Beni soruşturabilirsin. Evli olduğumu herkes bilir. O Logda sadece foto montajdır.

Bunu her türlü ıspat edebilirim...

Melissa606

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 12:03:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

XSefaiX
Yapmış olduğun yorumlara beni özellikle nickimi kullanarak alet etme!!!

"Saçmalama Kızım ne sevgisi. Senin gibi 10 tane gelse ne yazar ??? Bende evliyim ama daha bir kıza asıldığımı gören olmamıştır. Sende kendini Nimetten saydın ya helal valla..."

Senin cümlen..

Hakaret kokan kötü niyetli ve çirkin bir cümle...

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 12:04:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Baboli sen beni anlamadın kanımca, banada kızmana gerek yok bende biliyorum gerçek olmadığını yukardaki yazılar işin aslı altaki ise espirisi umarım anlatabilmişimidr.
CC sohbet icin buraya
 <<1234 56789>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir