ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

9 Mayıs 2024, Perşembe 05:34   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   SANA BAKMAK!!!
 <<1...100...182183184185186187188189190191192 193194195196197198199200201202...300...400...500...504>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ccbLuEwAyscc

ccbLuEwAyscc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 13:19:50sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Git...Yüzüme bakma öyle.Hiç durma,bir gidenin bir daha asla giremeyeceği kapı orada,git.Hiçbir şey açıklamak zorunda değilsin.Giderken söyleyecek şeyler bulamaz insanlar.Sen bahanelerin ardına sığınanlardan olma,git.

Her aşk biter, sen de git.Hem zaten biteceği daha baştan belli bir aşktı bizimkisi.Sen gitmesen belli ki ben bir gün gidecektim.Herkes kendi tercihini yaşar ve sen tercihini yaptın.Rahat ol, git.Aklın kalmasın burada.Dramatik vedaların kahramanları olmayalım, git.

( Benim aklım sende kalacak.Sadece aklım değil yüreğimde...Bitmezdi bizim aşkımız.Asla terk etmezdim seni.Benliğimi, varlığımı, hayatımı adamıştım ben bu aşka.Beni tercih etmeni isterdim, benimle yaşamanı isterdim.Şimdi kimi ya da neyi tercih ettiğinin ne önemi var artık? Ağlayacağım ardından, kahretsin ağlayacağım... )

İstersen dost olabiliriz, haberleşiriz birbirimizle.Mutlu olmanı isterim.Sen mutluluğu hakeden bir insansın.Elbette ben de mutlu olacağım merak etme, git. Hayatımıza başkaları girecek ve biz belki de birlikte yaşadıklarımızı bir süre sonra hatırlamayacağız bile, git. Hangi yara kabuk bağlamamış ki bu güne kadar? Hangi ateş sönmemiş ki? Yapman gerekenleri yap, git.

SENİN ne oLduğun BENİM için Hiç önemLi değiL! SonuçTa GözLerimin SANA BakTığı KadarSın… BEN o GözLeri ÇekTiğim An Hoş Bir Anı oLarak KaLırSın!!!

ccbLuEwAyscc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 13:21:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Nedir Bilirmisin Ağlıyamamak

Gözlerinin Azının kiletlenmesi. susup kalmak sesizce konuşamamak.
İsyan etmek bütün herşeye yalvarmak Allah a bilirmisin

Gecelerin ne kadar uzun oluşunu Sensizliğin ve hasretin ise bu kadar kah pe

Uzatsam elimi biliyorum ordasın uzatamıyorum. Haykırsam duyacaksın haykıramıyorum. Biliyorum ordasın

Ağlayamıyorum Hep içime akıyor kandan yaşlar. Yüreğime saplanıyor Gözyaşından bıcaklar

Ağlasam görürmüsün ama ağlıyamıyorum ........

SENİN ne oLduğun BENİM için Hiç önemLi değiL! SonuçTa GözLerimin SANA BakTığı KadarSın… BEN o GözLeri ÇekTiğim An Hoş Bir Anı oLarak KaLırSın!!!

ccbLuEwAyscc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 13:25:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sana hiçbir şey söylemek istemiyorum. Bütün sözcükler yetersiz.. Hiçbir şey yazmak istemiyorum. Engin denizlerde kulaç attığım, üstüme gökkuşağını kuşandığım bu aşk yalanmış. Şimdi karanlık sularda boğuluyorum. Gökyüzü kurşun gibi ağır. Ne yana dönsem yalan. Gülüşler yalan, vaatler yalan..İnsanlar yalan. Ben seni mi sevdim..Senin gözlerinle mi baktım dünyaya.. senin ellerinle mi çiçek derledim.. sevinçti, aşktı göğsüme bastım. Kocaman bir yalanı seninle mi yaşadım?

Gözlerine baktığım zaman cennet bahçesine geçerdim.. Bir aldatmacaymış, kötü bir rüya.. Kötülüğün bile bir yüzü vardır, bir görünüşü.. ama en beteri buymuş.. bu aldatmaca. Bir masal olsaydın razıydım, bir şiir olsaydın, alır saklardım.Güzel bir yüz kalırdı senden geriye, hoş bir anı.. kimsenin dokunamıyacağı bir tarih. Ama hiçbir şey kalmadı.. Bir yokluğu varsaymışım. Bir HİÇ’e sarılmışım. Çölde serap bile değilsin. Serabın gizli ışığı vardır. Sen ışığı yutan karanlık.. bir kör kuyu.. Ben kör kuyularda kaynak suyu aramışım.

Nasıl olsa biterdi bu aşk. Ama unutulmaz bir hatıra, gençliğin en güzel anısı olarak kalsaydı.. Sen hiçbir şeyin değerini bilmedin. Kökün çürük, yaprağın kül, meyvan zehirmiş. Ben seni aşkın yerine koymuş aldanmışım. Kabahat sende değil, ben insan tanımamışım.

Sana karşı öfke duymuyorum, kırgın değilim, kızgın değilim.. Çünkü sen zaten yokmuşsun. Asıl kızılacak kişi benim.. Küçücük bir toz tanesini bir mücevher sanmışım. Senin yalanların ve gidişin bana koymadı..Beni kahreden, beni yokeden, beni bin pişman eden tek şey.. bir aşk yaratmış tek başına yaşamışım. Sen zaten yokmuşsun ki.. senin neyine yanayım?

ccbLuEwAyscc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 13:33:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ELLER YANSIN
BİR ANLAMI YOK ARTIK ÖPÜŞÜNÜN,
ANLAMI YOK ARTIK SEVİŞMENİN,
GÜL DEĞİL SANA DİKENLERİ,
SAPLAMADAN GİT GÖNLÜMDEN...

ELLER YANSIN, ELLER KANSIN,
ELLER BAKSIN GÖZLERİNE,
HAKETMEDİN BU SEVGİMİ,
YOLUN AÇIK OLSUN BENSİZLİĞE...

BİR ANLAMI YOK ARTIK GÜLÜŞÜNÜN,
BİR ANLAMI YOK ARTIK GİDİŞİNİN,
O YALAN SAHTE SÖZLERİNİ,
HAYKIRMADAN GİT GÖNLÜMDEN...

ELLER YANSIN, ELLER KANSIN,
ELLER BAKSIN GÖZLERİNE,
HAKETMEDİN BU SEVGİMİ,
YOLUN AÇIK OLSUN BENSİZLİĞE...

ccbLuEwAyscc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 13:35:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Beni öyle kırdın ki; en güzeller-güzeli...
Şah tahtına bindirsen, geri dönmeyeceğim.
O zalim pençen ile, beni üzdün-üzeli;
Gökten yıldız indirsen, geri dönmeyeceğim!

-Sensiz yaşanmaz. diye, hala öyle sansam da,
İstesem de unutmam... Ölene dek ansam da,
Geceler boyu özlem, alevine yansam da;
Hicrana göğüs gerdim, geri dönmeyeceğim.

Hava, su, Güneş miydin, benim için sen neydin?
Gittiğim her yerde, kalbimde benimleydin.
Sana adanmış ömrün, feryadını bileydin...
Dönülmez yola erdim, geri dönmeyeceğim.

Sönmez artık bu alev, beni kor gibi yakan...
Benim gibi gördün mü, sana sevgiyle bakan?
Gözümü ilk açtığım, kalbimde kutsal mekan;
Evreni sana verdim...Geri dönmeyeceğim!

ccbLuEwAyscc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 13:36:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

UMURUMDA DEĞİL

İnsaf bu kadar eziyet kim çeker
Her lafı her sözü ayrı keder
Özrü kabahatinden de beter
Sor boş duvarlara
Boş kollarına
Neden bu elveda
Sev ister mutlu ol
İstersen delir
Umrumda değil
Didindim ah yola gelir mi diye yıllarca
Canımdan bezdim ağzını her açtığında
Bakınca maziye hak ettim bunu galiba
Gözün aydın bende delirdim bak en sonunda
Kapıma dayanma sakın
Yakarım inan yakarım
Rezil olur ele güne, aldırmadan hiç kimseye
Yaka paça seni atarım

ccbLuEwAyscc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 13:40:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CANIN İSTEYİNCE GİT CANIN İSTEYİNCE GEL
ÇOCUK OYUNCAĞIMI SANDIN BENİM AŞKIMI
DEMEK BENİM YANIMDA GÖNLÜN HUZUR BULUYOR
ANLAT SEVGİLİM ANLAT HEYECANLI OLUYOR

SANA KUL KÖLE OLAN SEVGİLİN ÖLDÜ ARTIK
BENDEN SANA FAYDA YOK SEN ONLARA GİT ARTIK
DEMEK BENİM YANIMDA GÖNLÜN HUZUR BULUYOR
ANLAT SEVGİLİM ANLAT HEYECANLI OLUYOR

ccbLuEwAyscc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 13:43:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Başka Çaren Yok muydu?

Seninle binbir gece masalına başladık,
En gizemli yerinde bırakıp giden sensin.
Kurduğumuz cennette yaşamayı düşledik,
Cennetimin ufkundan kızarıp batan sensin.

Ummazdım bu cefayı, ummazdım böyle sonu,
Bu kadar acımasız, taş kalpli olduğunu.
Sevinerek söylerken sevdamla dolduğunu,
Beni bu şen alemde perişan eden sensin.

Vefasızlık etmedim, yüreğimde sen varsın.
Ömür denen pazarda, kesemdeki tek kârsın.
Bu ölümsüz sevdamda yüzlerce yıl yaşarsın,
Çölümdeki vahaya diktiğim fidan sensin.

Sevdanın büyüsünü nereden bileceksin,
Gönlün yazı tahtası, yazacak sileceksin.
Birgün göçsen dünyadan, sanma ki, öleceksin,
Binlerce yıl yaşatan, şiirimde can sensin.

Bir silahın yok muydu, üç beş mermi sıksaydın?
Bir şişe benzin döksen, bir de kibrit çaksaydın,
Taksit taksit yakmadan, birden bire yaksaydın,
Yaşıyor sanma beni, katlime neden sensin.

ccbLuEwAyscc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 13:47:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Neden bu kadar özlemle uyanıyor yüreğim sabahlara?Neden bu kadar sıkıntı veriyor bu ayrılık bu cana?Ben güçlü bir insandım oysaki...Ömrü boyunca ne geçene dur dedi yüreğim ne gidene dön...Biz sadece içimizde basit oyun yaşarken yüreğim gerçek sanmış bunu...Hep diyorum ya bitirmelere alışkın,onu dert etmedi de,bu kadar savunmasız,bu kadar sevgi doluyken,bu kadar güvenle omzunu yaslamış,bu kadar imkansızlığı,mantıksızlığı sırf sana güveninden sineye çekmişken,sevdiğinden böyle darbe yemek bu hale getirdi onu...Oysa ki Sen beni hiç sevmedin ki...Ben senin bu sevgisizliğini,kalpsizliğini nasıl göremedim,hissedemedim?Aklında bir sevgili vardı.Bir boşluk...Bir boş siluet..Kimbilir belki kim geçiyor olsa oradan o siluete uyarlayacaktın..Kim olursa olsun tam olarak uyamazdı bu boşluğa,bir tarafı eksik,diğer tarafı fazla gelirdi kendisinin olmayan bir kalıba.Ve ne büyük bir şanssızlık ki senin yolundan ben geçtim...Seni dost bildim,sevgide dürüst bildim,güvendim,inandım...Aylarca yazıldı yalan sevgi sözleri,sahte aşk kelimeleri..İşte buna kırıldım...Önce saatlerce,günlerce inanmadığım aşka inanınca,birazdan geliyorum diye biten bir aşka bozuldum...Evet bu gün gibi hatırlıyorum;anıları,o güzel itirafları,verilen sözleri...Beni bir daha üzmeyeceğine söz vermiştin,beni hayatımda bu denli üzebilen nadir insanlar safındasın şimdi.Onlarla birlikte bakıyorsun karşıdan yüreğimi yakarak...Unutmaya uğraşma,sen beni hiç sevmedin,unutmana gerek bile yok..Benim için se üzülme,senin bana zaten hiç gerçek olmayan sevgini unutmak zor değil,sadece uğradığım haksızlığa direniyor ruhum..Bir sesi,bir bitişi çok görmene isyanda ruhum...Kandırılışına üzgün duygularım...Kolay değil birtanem daha önce "düşünmeliyim..birazdan geliyorum "diye bir bitiş yaşamadı yüreğim..Bakkala gidiyorum der gibi,sigara alacağım der gibi...Değersizce,kırarak,inciterek..Geçecek,izi bile kalmayacak biliyorum.Ama geçene kadar da zorlayacak,canımı,düşüncemi yakacak..İsyan olacak,kendimle kavgam olacak..Ve sanırım senden öğrendiğim tek birşey kalacak bana yadigar...Sevdim diyene güvensizlik...Ve kucak dolusu acaba? lar...

ccbLuEwAyscc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 13:49:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sevdigim…
Bu defa
Ben sana gozyaslarimi biraktim;
Gülüşlerinin arasında,
Kipriklerine sarildi her damlasi….
Yanağına düşmekten korkarkcasına,
Kenetlendi kipriklerine…

Ben sana gözyaşlarımı bıraktım…
Ağlamak isterken,
Ağlayamamak,
O yasları yureğine akıtıp
Yaralarımı sızlatmak
Ne zordur bilirmisin? ?

Ben yüregime akıtırken gözyaşlarımı.
Bilirim,
Kipriklerine sarılacaktır her damlası
Usulca süzülecektir yanağından...
Dudağına değecektir hasretle

Ve sen sevgili...
yine sana biraktigim,
gözyaslarımı içeceksin.

Evet sevgili...
Sana bırakabileceğim tek sey
Gözyaşlarımmiş! ! !

Benden yüreğimin yarısını alırken,
Unuttuğun o yaşlarımı
Sana bırakıyorum
Senin gözyaşlarını alıyorum…

CC sohbet icin buraya
 <<1...100...182183184185186187188189190191192 193194195196197198199200201202...300...400...500...504>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir