ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 03:10   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   zuzuzezezizi
 <<123456789101112 1314151617>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

myheartXX

myheartXX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2008 Pzt 23:12:31sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

GOLDUM ALTINIM ACANIM ZUZUMMMM

CANIM ARKADAŞIMA NASILDA YAKIŞMIŞ O ALTIN ROZET.HAKETTİĞİN YERDESİN CANIM BENİM BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM TAAAAAA EN İÇTEN DUYGULARIMLA..

NOT: FRANBUAZLI PASTAMI UNUTTUM SANMA hiç kurtuluşun yok yicemmmmm heheeheheh

serpilin

zuzuzezezizi

zuzuzezezizi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2008 Pzt 23:12:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Muratcım , Nilay , jemjim , neferim , edison , Burak , İlhanim , Arda ve Melisam çok tşk ederim. Nedense ben bu tşk işinde çok kötüyümdür . Çok utanırım. Tüm kalbimle  mujk

Zuzuzezezizi

patikliipenguen

patikliipenguen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2008 Pzt 23:43:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

zuzu  altının hayırlı olsun diyim ilk önce , SARI diye diye rozetin sarardı bak nede güzel oldu :)

Şampiyon Galatasaray Zuzu

ARDAxBILISIM

ARDAxBILISIM resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2008 Çar 00:33:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

öncelikle slm  AMA BEN ÇOK KIRILDIM NEDENSE

ZUZUM- JELİN HANIM  BENİ MESLEKİ HAYATIMI  SANALDA DALGA GEÇEREK  BİRAZ EGLENDİ SANIRIM  AMA ŞUNU BİLMESİNİ İSTERİM BİZ YÜREGİMİZLE SEVDİK BURADAKİ İNSANLARI  KENDİSİ GİBİ  SANALDA DEGİL HADDİNİ  BİLMESİ  GEREK   BİRDE BANA DİYOR AHU HANIMIN ARKADAŞIYIM  GALİBA AHU HANIMDAN DESTEKMİ ALIYOR ONA DAYANARAKMI  SÖYLEDİ BU HAKARETİ BENDEN ÖZÜR DİLEMESİNİ BEKLİYORUM JELİN,DEN SİZLERİ HALEN ÇOK SEVİYORUM  BURASI BANA DOSTLUGU ÖGRETTİ  DİYEBİLİRİM  TŞKR- SAYGILAR- ARDA-BİLİŞİM

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2008 Çar 13:25:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Zuzu öncelikle tebrik ederimde bu arda-bilişim nikli arkadaş ne yapmaya çlışıyor pek anlayamadım....

Arda-bilişim bey kardeşim  siz vip 1 e girdiğinizde ben size sadece "7 bayii 65 çalışanı ile Arda-bilişim h.g. diniz dedim...Siz özelime daldınız bende buna alınacak bişey olmadığını yazınızı çok beyendiğim için böle yazdığımı söledim Ahu da dostumdur neden sizi hakir göreyim dedim siz manasız bir durum yaratmaktasınız içinde benimle HADDİNİ BİL gibi cümleler kurduğunuz bu mesajınızı cahilliğinize veriyorum...Kaldı ki tüm mesleklere herzaman saygım olmuştur ...Sizi tanımıyorum ki neyin dalgasını geçicem...Artı onca özürü neden benden dilediniz de şimdi neyin özürünü bekliyosunuz buda ayrı bir muamma ....Ben tüm dostlarıma latifeli selamlar veririm de sizinki bünyeye ters düşmüş....

JELİN

murist

murist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2008 Çar 13:32:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Zuzezi yeni görevinde sana başarılar dilerim.

KGG34

KGG34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2008 Çar 14:27:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Zuzuzezezizi gold ajanlıkta başarılar ve iyi çalışmalar dilerim.

Not:  Zuzu gold ajan olmasına rağmen neden hala ajan listesinde gümüş olarak görülmektedir. Bunun yetkililer tarafından düzeltilmesi çok mu zordur?

MYSToRiouSS

MYSToRiouSS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2008 Çar 15:22:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

zuzumcum hayırlı oslun canım allah utandırmasın inşallah yeni görevininde başarıyla üstesinden geleceğine canı gönülden inanıyorum

yönetimide böyle bir tercihlerinden dolayı kutluyor tşk ederiyorum

saygılarımla MYST

bakTerii

bakTerii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2008 Çar 15:40:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
sicak kanli  herkese yakin ...sorunlarla ilgileniyor..ve her zaman yerinde hak ettigi ceza yi veriyor hak edene..CHEF lik yolunda hizla ilerliyor...bence...

NoturdaminKamburu

NoturdaminKamburu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2008 Çar 16:23:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·ARDAxBILISIM· :

ben arda     slm  zuzum  jelin bana şunu demek istiyor salak  yerine koyuyur  ama  tebkim bitmedi sonuna kadar düşecegim

boşa jelin çabalama  kendini  haklı  çıkarma   sen cahilsin daha  ögrenemedigin şeyler var jelin   saygı  ögren  öyle  nitelikli   yazarsın  anlaştıkmı   cahilsin diye munasebetligin  geregi  yok

akıllım

Genel kültür abidesi; yazdığın yazıyı kelime kelime mi inceleyelim, cümle cümle mi? Kelime kelime incelemek çok zaman alır. Zira, sen bu kadar zaman harcamaya değecek kapasitede değilsin. Yine de sana iyilik olsun diye bir kaç düzeltme yapayım.
     Amacın ne, az çok tahmin ediyorum. Sanırım ajan olmak istiyorsun. Bunu açtığın başlıktan anlamak zor olmadı. İlk yardımım bu yönde gelsin sana. En başta yazın çok kötü! İmla hatası var demeyeceğim, çünkü imla yok. Bir nevi karalama. Cümle kurmasını bilmiyorsun! Yarım yamalak kelimeler ve devrik düşük anlamsız sözcükler dizesinde olan bu yazıda, bir de cehaletten bahsediyorsun ya, pes yani!
     Bence öncelikle yazışmayı öğren. Buraya, bu şekildeki amiyane tavırlarını sonra kaydet. Ajanlara yağ çekerek, abuk-subuk ve başkalarını karalayan yazılarla ajan olmayı hedefliyorsan bu da yanlış! En önemlisi bir kişilik sahibi ol!

Yukarıdaki yazımın özeti: ARDAxBILISIM, maalesef senden hiçbirşey olmaz. Madem buradasın, eğlenmene bak. Zaman geçir ve kız tavla. Tabi kız tavlamak içinde efendilik lazım. Sözün özü; "efendi insan nasıl olur" alman gereken en uzun soluklu ders!
CC sohbet icin buraya
 <<123456789101112 1314151617>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir