ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 04:12   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   zuzuzezezizi
 <<12345678 91011121314151617>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

cPaRiSc

cPaRiSc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Oca.2008 Pzr 23:38:54sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Cem kankam tipine bakmadan,mal varlığına bakmadan, gittin gül gibi kız talip oldun..Eeee infumum gibi bikayınpederin olacak....sırtın yere gelmez değilmi kankam benim..ama sizi öle yan yana görünce,zuzucuma acıdım ben..bi o gül gibi kıza bakıyorum,birde senin o kıllı yanaklarına..allah zuzuma yardım etsin,senin eline avucuna düşürmesin..infumum, simitçiye verecek diye  birde sevinçliydimki, olmadı işte.. bu dünyada kavuşamayan ahirette kavuşur zuzum...üzülme sen

KANKAM ELİNE EMEĞİNE SAĞLIK SÜPER OLMUŞ...

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Oca.2008 Pzt 08:35:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Dewasa olmuş bayıldım

cPaRiSc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2008 Per 16:06:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CHATCİTY İN SEVİMLİ HAYALETİ ZUZU VE MACERALARI..

ZUZU GÜNE ÇOK NEŞELİ VE GÜZEL UYANIYOR..DUŞUNU ALIP SONRADA PLAJIN ÜSTÜNDE BİR MELEK GİBİ SÜZÜLMEYE BAŞLIYOR..

PLAJIN KÖTÜ HAYALETLERİ ZUZUNUN BU KADAR ÇOK PLAJIN ETRAFINDA OLDUĞUNU GÖRÜNCE ONU KORKUTMAK İÇİN ELLERİNDEN GELENİ YAPIYORLAR..

AMA MAKSATLARININ ZUZUYU KORKUTMAK OLMADIĞINI... YÜZME BİLMEYEN BOLDMAN I PLAJDA BOĞMAK İÇİN ZUZUYU ORDAN UZAKLAŞTIRMAK İÇİN YAPTIKLARI OYUN OLDUNU, ZUZU HEMEN ANLIYOR..VE HEMEN PLAJA DOĞRU GİZLİCE GİDİYOR..

BOĞULMAKTA OLAN BOLDMAN I GÖREN ZUZU HEMEN ONA YARDIM EDİYOR...

ZUZUMUZ YİNE ÇOK MUTLU YİNE KÖTÜ  HAYALETLERİN OYUNUNA DUR DEYİP EVİNİN YOLUNU TUTUYOR..

PLAJIN UYUDUKÇA GÜZELLEŞEN SEVİMLİ HAYALETİ ZUZUNUN MIŞIL MIŞIL UYKU VAKTİ GELMİŞTİR  ARTIK..

BİZLERDE SENİ ÇOK SEVİYORUZ ZUZUMM..

(PLAJ4)

justerixx

justerixx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2008 Per 16:13:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ayıp ayıp zuzumu banyo yaparken görüntülemiş bi de yayınlamış ahlaksız

Kankam ellerine sağlık plaj4 seninle gurur duyuyor

zuzuzezezizi

zuzuzezezizi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2008 Per 20:39:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ajanlık yapıpta bu kadar sevimli gözükmek benim için bir hayaldi , Paris bu hayali sen gerçekleştirdin. Çok teşekkür ederim.

Zuzuzezezizi plaj 4 sakinlerini çok seviyor.

dumanim

dumanim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2008 Per 22:19:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 I LOVE YOU  zuzuzezezizi  tanıdığım en şeker fenerli  paspasa hörmetler  susu

cPaRiSc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2008 Pzt 21:34:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CİNDERELLA  ZUZUZEZEZİZİ

Cinderella zuzu çok güzel bir kızdır..Fakat üvey anne ve üvey kardeşlerinin yanında kaldığı için yüzü bir türlü gülmemiştir hiç..Evin bütün temizlik işleri hep ona yaptırtılmaktadır..

Günlerden bir gün ülkenin prensi ülkesinde yaşayan tüm gençkızları görebilmek için,bir balo düzenler..Ama cinderella zuzu çok gitmek istediği halde üvey anne ve kardeşlerin onun güzelliğini kıskanması sonucu bir sürü iş vererek baloya gitmesini engellemişlerdir..

Üvey anne ve kardeşlerin eve hapsettiği cinderella zuzu,üzgün üzgün ev işleri ile uğraşırken peri kızı çıkıp gelir..Ve kulağına eğilerek üzülme sende o baloya gideceksin der..Ama senden bir balkabağı,dörttane fare,bulmanı istiyorum der..Cinderella zuzu hemen bir koşuda bulur gelir peri kızının istediklerini..

Peri kızının sihirli değneğiyle,balkabağı arabaya,fareler ise at veuşak olmuşlardır..Ama cinderella zuzu gece 00.00 da tekrar eve dönmek zorundadır..Dönmezse herşey geri eski haline dönecektir çünki..Peri kızının asası zuzuyu okadar güzel yapmıştırki..

Cinderella zuzu sarayın kapısından öyle bir girerki içeriye..

Herkesin gözü onun üstündedir artık, prensesler gibi içeriye süzülüp gelince,prens hemen onu görüp aşık olur..

Gece boyuncaprens kollarından bi an olsun bırakmaz zuzuyu ve dans ederler..tüm gözler onların üzerindedir..Üvey anne ve üvey kardeşlerde kıskançlıkla seyrederler..

Ama saat gece yarısını çalmıştır artık,cinderella zuzunun acilen ordan uzaklaşması gerekmektedir..

Cinderella zuzu kaçarken ayakkabısının tekini düşürür..prens ertesi gün şehirdeki tüm genç kızlara ayakkabıyı denettirir fakat kimseye olmaz ayakkabı..Geriye bir tek kül kedisi kalmıştır..Prens kendi elleriyle kül kedisine ayakkabıyı giydirir..

Ayakkabı kül kedisine olmuştur..Ve prens kül kedisini alıp sarayına götürür..Çok mutlu olurlar..

Cinderella zuzu artık o kadar mutludur ki..Gülen yüzünde güller  etrafında çiçekler,kuşlar uçuşmaktadır..

justerix

justerix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2008 Pzt 22:31:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Zuzuşumm bak biz istemesek bile senaryolar bizi bir araya getiriyor kül kedim prensesümm benümmmm

Burakım kankam parisim her bişeyim ellerine sağlık

zuzuzezezizi

zuzuzezezizi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Oca.2008 Sal 00:40:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Peri kızı eylül3535 noolur üvey kardeşlerim alesta ve arkheyi de güzel yap sihirli sopanla , kıyamam ben onlara. Üvey annem Autumnu boş ver

Eline sağlık paris

Zuzuzezezizi

wiyerriy

wiyerriy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Oca.2008 Sal 01:27:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

SANAL ALEMDE SANIRIM YAPILACAK EN GÜZEL VE HOŞ ŞEY BU OLSA GEREK HAYALLERLE BİR DÜNYA KURMAK VE O DÜNYADA YAŞAMAK...

kEŞKE hAYALLERDE PERİ MASALLARINDA ANLATILAN GİBİ GERÇEK OLSAYDI...

ZUZUZEZEZİZİ APLAM sanal alem kadar gerçek

HAYATTADA APLAM OLMANI ÇOK İSTERDİM... DAHA GÜZEL GÜNLERE...

CC sohbet icin buraya
 <<12345678 91011121314151617>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir