ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 22:40   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   zuzuzezezizi
 <<1...345678910111213 14151617>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ARDAxBILISIM

ARDAxBILISIM resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2008 Çar 16:33:42sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

peki  jelinin  üstüne fazla gittim  evet  çok üzgünüm

ama    çok  kızdım ama ne yapacagımı bilmiyordum   bir hata yapdım  lütfen  bagışla  ben kimseyi  kırmam  ama nasıl oldu  anlamadım    ya  istersen  bana şimdi  hakaret et  biraz önce duydum olanları  seni  ve  bir daha kimseyi kırmayacagıma söz veriyorum jelin sen benim bir kardeşimsin  bna  cevap  yaz   senden defalarca özür diliyorum  çok  kaba davrandım   anlıyorum  ne yazarsan  yaz    haklısın bunu yapmam gerekdi  bilmiyordum bu kadar böyle gerilecegimi   ama  sana söz veriyorum  cc denbu  son olacak  sen  yeterki  üzülme  jelin saygılarımla......ARDA

bakTerii

bakTerii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2008 Çar 16:36:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
NoturdaminKamburu :
Genel kültür abidesi; yazdığın yazıyı kelime kelime mi inceleyelim, cümle cümle mi? Kelime kelime incelemek çok zaman alır. Zira, sen bu kadar zaman harcamaya değecek kapasitede değilsin. Yine de sana iyilik olsun diye bir kaç düzeltme yapayım.
     Amacın ne, az çok tahmin ediyorum. Sanırım ajan olmak istiyorsun. Bunu açtığın başlıktan anlamak zor olmadı. İlk yardımım bu yönde gelsin sana. En başta yazın çok kötü! İmla hatası var demeyeceğim, çünkü imla yok. Bir nevi karalama. Cümle kurmasını bilmiyorsun! Yarım yamalak kelimeler ve devrik düşük anlamsız sözcükler dizesinde olan bu yazıda, bir de cehaletten bahsediyorsun ya, pes yani!
     Bence öncelikle yazışmayı öğren. Buraya, bu şekildeki amiyane tavırlarını sonra kaydet. Ajanlara yağ çekerek, abuk-subuk ve başkalarını karalayan yazılarla ajan olmayı hedefliyorsan bu da yanlış! En önemlisi bir kişilik sahibi ol!

Yukarıdaki yazımın özeti: ARDAxBILISIM, maalesef senden hiçbirşey olmaz. Madem buradasın, eğlenmene bak. Zaman geçir ve kız tavla. Tabi kız tavlamak içinde efendilik lazım. Sözün özü; "efendi insan nasıl olur" alman gereken en uzun soluklu ders!
  Notre Damm ..i Notur Dam  diye yazan birisinden alinicak en son ders bu olsa gerek:))!!  Millete sümügün akiyo derken kendi salyasini sümügünü görememek....... en aciz ligi de bu olsa gerek....

zuzuzezezizi

zuzuzezezizi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2008 Çar 20:08:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Serpilim frambuazlı pastam , patiklim , jelincim , Murist , KGG34 , MYSTcim , Bakterii desteğiniz için çok tşk. ederim. Şimdilik görev meşalesi bende umarım gün gelir başka arkadaşıma devrettiğimde de buradan paylaşırız iyi niyetlerimizi.

Sevgiyle kalın Zuzuzezezizi 

ARDAxBILISIM

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2008 Per 18:37:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

B*:AkTERİİ   benimn hakımda  yorum  yapmışsın sanada zahmet olmuş  ama  burada  şunu ifade etmişsin genel  kültürünü  dökmüşsün edabiyat ögretmenim insan  olmasını sendenmi  ögrecem  ha  birde sen  kız tavlamana bak demişsin yine  burada sana gülüyorum lan  menteşe  senin  listen gbt listesi gibi  maşallah   kabarmış  15  tane   bayan  eklemişsin  önüne geleni  ekleşinsin  helal sana   ögüt verene  bak belki  benim listemi kontrol etmişsindir sen eminimdir 1  tane  var bende sen  burada laflarla kız tavlıyorsun  ve kendini tanıtmana gerek yok avcı   sen  avını  bırak gel  chat  de söyle  yüzüme  iki yüzlülük  yapma  ilk sana anlattım derdimi ve sen bana bunu yap şunu yap dedin sonrada buraya ileti  yazmışsın sana yazıklar olsun  edebiyat ögretmeni.  önüne gelen  yorum yapmışlar agzı olan  konuşmuş  yahu. SİZ  BİR AYŞE TEYZE PROGRAMINA ÇIKIN    HEP  GÜLÜYORUM  NEDENSE   BUGÜN ALLAHDA SİZİ GÜLDÜRSÜN

ARDAxBILISIM

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2008 Per 18:45:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

RETİCENT  SENİ   AYDINLATAMAM  ONUN   İÇİN  KENDİNİ  IŞIGA TUT  LOLOLURMU    KOPYACI  ASKERLOLYİNE  GÜLÜYORUM   YORUMCULAR  SİZİ   SENİDE  DAVET EDERLER SANIRIM  YORUM YAPMAK İÇİN KATILIN  AYŞE TEYZE PRORAMINA    LOL

bakTerii

bakTerii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2008 Per 19:37:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·ARDAxBILISIM· :

B*:AkTERİİ   benimn hakımda  yorum  yapmışsın sanada zahmet olmuş  ama  burada  şunu ifade etmişsin genel  kültürünü  dökmüşsün edabiyat ögretmenim insan  olmasını sendenmi  ögrecem  ha  birde sen  kız tavlamana bak demişsin yine  burada sana gülüyorum lan  menteşe  senin  listen gbt listesi gibi  maşallah   kabarmış  15  tane   bayan  eklemişsin  önüne geleni  ekleşinsin  helal sana   ögüt verene  bak belki  benim listemi kontrol etmişsindir sen eminimdir 1  tane  var bende sen  burada laflarla kız tavlıyorsun  ve kendini tanıtmana gerek yok avcı   sen  avını  bırak gel  chat  de söyle  yüzüme  iki yüzlülük  yapma  ilk sana anlattım derdimi ve sen bana bunu yap şunu yap dedin sonrada buraya ileti  yazmışsın sana yazıklar olsun  edebiyat ögretmeni.  önüne gelen  yorum yapmışlar agzı olan  konuşmuş  yahu. SİZ  BİR AYŞE TEYZE PROGRAMINA ÇIKIN    HEP  GÜLÜYORUM  NEDENSE   BUGÜN ALLAHDA SİZİ GÜLDÜRSÜN

Arda e pes valla seni savunucak hal de birakmadin :))  Herkes Hak ettigi kadar yaşar hayati ..hak ediyorsan tüm güzellikler seninle olsun.. :)

cPaRiSc

cPaRiSc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Şub.2008 Cum 18:40:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ŞAMPİYOZUZUZEZEZİZİ,

Fenerbahçe msn resimleri Fenerbahçe msn resimleri Fenerbahçe msn resimleri Fenerbahçe msn resimleri Fenerbahçe msn resimleri Fenerbahçe avatar Fenerbahçe avatar Fenerbahçe avatar Fenerbahçe avatar Fenerbahçe avatarları Fenerbahçe avatarları Fenerbahçe avatarları msn resimleri msn resimleri msn resimleri msn resimleri msn resimleri msn resimleri msn resimleri msn resimleri avatar Fb msn resimleri Fb msn resimleri msn resimleri msn resimleri msn resimleri resimleri msn resimleri msn resimleri msn resimleri

O sarı kanarya

sevcem19

sevcem19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Şub.2008 Cum 18:53:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·cPaRiSc· :

ŞAMPİYOZUZUZEZEZİZİ,

Fenerbahçe msn resimleri Fenerbahçe msn resimleri Fenerbahçe msn resimleri Fenerbahçe msn resimleri Fenerbahçe msn resimleri Fenerbahçe avatar Fenerbahçe avatar Fenerbahçe avatar Fenerbahçe avatar Fenerbahçe avatarları Fenerbahçe avatarları Fenerbahçe avatarları msn resimleri msn resimleri msn resimleri msn resimleri msn resimleri msn resimleri msn resimleri msn resimleri avatar Fb msn resimleri Fb msn resimleri msn resimleri msn resimleri msn resimleri resimleri msn resimleri msn resimleri msn resimleri

O sarı kanarya

IIIZyReXIII

IIIZyReXIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Mar.2008 Pzr 15:29:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

patikliipenguen

patikliipenguen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Nis.2008 Pzr 03:23:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
patikliipenguen :

İşte ZUZU Nun  Doğru Yolu BUlduğu AN  av4 te sarı kırmızı sesleri ZUZU ile yükseliyor

CC sohbet icin buraya
 <<1...345678910111213 14151617>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir