ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 20:24   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Mahkeme olayıdır NOA adına :D
 <<12345678 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxIsaDOxxI

xxIsaDOxxI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Haz.2007 Cmt 14:48:59sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
·SiRoNA· :

bi dakka ya benim mesajım niye silindibi ajan kalkmış sazan demiş ben diyince mi ağırına gittiyapma wernel yaa açık ol bari biraz herşeye eleştiriye fikirlere vs

benim mesajım silinmeyi hakettiyse seninki niye duruyor halacc sizin at koşturun tabiri caizseforum bile forumluktan çıkmış artık!karşındaki yazıyor ama sen yazamıyorsun çok ilginç ya bi o kadar da komikküçük işler bunlar ama tabi tam küçük insanlara göre

devam devam ailecek izliyoruz rezaletlerinizi stand-up gibisiniz maşallah

Sadece senin yazıların silinmiyor... çünkü yazdıgımız bazı sözler işlerine gelmiyor seninde azda olsa birazcık hoş görmeni isterdim...

SiRoNA

SiRoNA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Haz.2007 Pzr 13:06:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·xxIsaDOxxI· :

Sadece senin yazıların silinmiyor... çünkü yazdıgımız bazı sözler işlerine gelmiyor seninde azda olsa birazcık hoş görmeni isterdim...

yok yok çok hoş görüyorum benhoş görünüyorlar böyle küçük işler küçük iinsanlarşurda yazılan iki satırla bile psikolojileri bozuluyor ezik hissediyolar kendilerini ee napalım hadi hemen silelimhiç bi forum cc forum kadar tat vermiyoren bol ezikli forum cc forum zuhahahahabu yüzden kopamıyorum burdan dedim ya stand-up tadında izliyoruz ailecek

not: e hadi silebilirsiniz

xxIsaDOxxI

xxIsaDOxxI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Haz.2007 Pzr 20:13:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

yok yok çok hoş görüyorum benhoş görünüyorlar böyle küçük işler küçük iinsanlarşurda yazılan iki satırla bile psikolojileri bozuluyor ezik hissediyolar kendilerini ee napalım hadi hemen silelimhiç bi forum cc forum kadar tat vermiyoren bol ezikli forum cc forum zuhahahahabu yüzden kopamıyorum burdan dedim ya stand-up tadında izliyoruz ailecek

not: e hadi silebilirsiniz

[/QUOTE]

CC nin hukuk danışmanlarının mesaileri başlamadı daha şuanda ne yazarsan senin avantajın olur... korkma fazla sürmez az sonra görevlerinin basına gelirler ve okuduktan sonra silerler arkasınada alakası olmayan saçma sapan bir yorumda bulunurlar lafımı yok yazın ama konuyla alakası olan kişiler yazarsa bizi daha cok mutlu edersiniz

CC sohbet icin buraya
 <<12345678 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir