ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Haziran 2024, Çarşamba 16:14   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   2007 seçimleri ve kısa sentezi
 <<123 456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2007 Pzt 00:56:00sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Nefertiti585 :

Hoşbuldum prangahaber verseydin daha erken gelirdim:))))

prenses, sensiz olmaz buralar bilmiyor musun :)))

prangaxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2007 Pzt 00:59:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
vogen :

Pranga, doğru bir analiz, güzel bir yorum. Ama ben hala Türk halkının seçim yapamadığı kanısındayım. Bu AKP nin yüksek oy almasıyla alakalı değil. Bilinçli oy veren insanımızın çok az olduğunu düşünüyorum. Oyların bağımsız adaylara, seçilebilecek oranda dağılması bunun en güzel kanıtı diye düşünüyorum, hem de  maalesef okur yazarlığın en düşük olduğu bölgeler de. Bilmem anlatabildim mi?

Her şeye rağmen halkın yarısının verdiği karar bu ise saygı duymak gerekir, hayırlı olsun.

Sanırım uzun zamandır yoktun, benden de hoşgeldin o zaman. Foruma renk lazım...

vogen :)))

az karşılaştığım ama benim için, çok değerli insan :)

yorumun çok güzel eline sağlık...  Yeterli bir lider yetişmedikçe hatta yeterli bir liderin önü açılmadıkça, ki o isimleri bizler biliyoruz :) seçim sonuçlarına şaşırmamamız gerekiyor sende en az benim kadar biliyorsun :) Yorumun çok anlamlı... Anlayana :)

hoşbuldum bu arada sağol :)))

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2007 Pzt 01:00:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bende şunun dikatini çekmek istiyorum,,,

Milyonlarca çoğunluğun bir bildiği vardır !!!

sadece siz doğru değilsiniz heralde eleştirenler... niye hala ısrarla yalnış bir seçim diye ısrar ediyorsunuz ki?

nese uzatmaya gerek yok ,

Herşey Türkiye İçin ...

saygılar hoş sohbetler, Pranga konu için saol sen olmasan kimseye izin çıkmazdı heralde böle konu için ...

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2007 Pzt 01:06:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
prangaxxx :

Nefertiti :)))

Editörler PRENSESİ... bekledim gelmeni :)))

sen de hoşgeldin

Kraliçesi kim?

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2007 Pzt 01:10:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
prangaxxx :

Güzel kalpli Nehir :))) En güzel kalpli Nehir , hep dediğim gibi hayatında herşey gönlünce olsun... Sana layık olsun herşey:)))

sizleri görmek te çok çok güzel, çok özel bir duygu inanın:)

Evet seçimler TÜRKİYEMİZE hayırlı olsun (malum karşımızda editör var) :)

Beni hem onurlandırıyor hemde mahçup ediyorsunuz efendim,bu kadar usta varken bana editör çırağı denebilir sadece.Teşekkürler ediyorum  

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2007 Pzt 01:17:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

nAoNnGaEmLe :

Çoğunluk her zaman doğruları ve gerçekleri göremez...Bu nasıl bir yorum Noname..Editle kendini bence

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2007 Pzt 01:20:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·HoKKaBaZ· :

nAoNnGaEmLe :

Çoğunluk her zaman doğruları ve gerçekleri göremez...Bu nasıl bir yorum Noname..Editle kendini bence

Hokka  burda  3-5 çoğunluktanda bahsetmiyoz be aga ,, Kaç milyon insana sen gerçekleri göremiyor dersen  bence asıl o olmaz...

Herşer Türkiye İçin     diyelim biz en iyisi...

xxUSKUU

xxUSKUU resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2007 Pzt 01:22:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
nAoNnGaEmLe :

apoya SAYIN diye hitap eden bir başbakan Özellikle doğunun, güneydoğunun dikkatini üzerinde toplamayı başarmıştır ki bu kadar oy almıştır .. Milyonların bu gibi sebeplerden dolayı akp ye oy vermesi, elbette onların bişey bildiklerini ortaya koyuyor  Hala gelip utanmadan savunma yapmazlarmı. Editörler uyuyormusunuz neden silinmiyor bu akp linin mesajı ..Milleti burada kavgaya teşvik ediyor

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2007 Pzt 01:33:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

demek ki cc deki akp reklamı ve ardından gelen mühür basma sesi işe yaradı:P ve akp kaldığı yerden tam gaz yola devam etmek için gerekli olan bütün oyları topladı.münakaşaya girmemek için lüzümsuz ise söndürün olsun bitsin dedik demek ki lüzümsuz değilmiş.istikrar için ampulun yanması gerekliymiş.haticeye değil neticeye bakın artık.oyların yarısını silip süpürmüşler.oy veren bu kadar insan saf olamaz  değil mi? demokratik yollarla yapılan bir seçim ve işte sonucu.halkın çoğunluğu ne dediyse o oldu.ötesine berisine gerek yok! hiç değilse kabullenmeye çalışın,yüreği götürmemezlik yapmayın :))

prangaxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2007 Pzt 01:40:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
ooomygirlll :

demek ki cc deki akp reklamı ve ardından gelen mühür basma sesi işe yaradı:P ve akp kaldığı yerden tam gaz yola devam etmek için gerekli olan bütün oyları topladı.münakaşaya girmemek için lüzümsuz ise söndürün olsun bitsin dedik demek ki lüzümsuz değilmiş.istikrar için ampulun yanması gerekliymiş.haticeye değil neticeye bakın artık.oyların yarısını silip süpürmüşler.oy veren bu kadar insan saf olamaz  değil mi? demokratik yollarla yapılan bir seçim ve işte sonucu.halkın çoğunluğu ne dediyse o oldu.ötesine berisine gerek yok! hiç değilse kabullenmeye çalışın,yüreği götürmemezlik yapmayın :))

Arkadaşlar,

Reklama açık hiçbir kuruluş hele seçim öncesi hiçbir partiye hele iktidar ise bu parti, senin reklamını almıyorum diyemez :)

o yüzden  biraz daha sağduyulu ve ticari işletme mantığı ile düşünmemiz gerekiyor... Yoksa inanmıyorum ki bir kuruluş taraf tutarak müşteri kaybetmeyi göze alsın :)

CC sohbet icin buraya
 <<123 456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir