ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

5 Mayıs 2024, Pazar 02:26   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   Nejat Uygur Yoğun Bakımda
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

lOKANl

lOKANl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Eyl.2007 Pzt 14:22:49      Nejat Uygur Yoğun Bakımdasohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Ünlü tiyatro sanatçısı Nejat Uygur Ankara da yoğun bakıma alındı.
Haftasonunda Yenimahalle Belediyesi nin etkinlikleri kapsamında sahneye çıkan 81 yaşındaki Nejat Uygur bu sabah karayolu ile İstanbul a dönerken yolda rahatsızlandı.

Tansiyonu yükselen Uygur, Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi Nöroloji Bölümüne yatırıldı. Yapılan ilk tetkiklerde, Uygur un yüksek tansiyona bağlı olarak sol tarafının felç olduğu belirlendi.

Hastahane yetkilileri, ünlü sanatçının yaşı ve geçirdiği rahatsızlık nedeniyle hayati tehlikesi bulunduğunu bildirdiler.

Kaynak: internethaber

lCIAl

lCIAl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Eyl.2007 Pzt 14:29:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Allah acil şifalar versin.Büyük bir tiyatroçuyu kaybetmeyi hiç kimse istemez , Umarız ki eskisi gibi sağlığına kavuşup o ekran başına geçip tekrar 1001 surat NEJAT UYGUR olacaktır..

CIA

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Eyl.2007 Pzt 14:44:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ülkemizde nesilleri yavaş yavaş tükenen  veya  hayat yolunda son zamanlarını yaşayan sanatçılarımızı seviyor ve büyük usta Nejat Uygur a Allahtan acil şifalar diliyoruz.Tez zamanda iyileşmesi dileğimle...Geçmiş olsun

lTraCyMcGrady1l

lTraCyMcGrady1l resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Eyl.2007 Pzt 14:49:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ülkemizdeki nadir komedyenlerden olan nejat uygura baş sağlığı dilerim

umarım en kısa zaman da geri aramıza döner...

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Eyl.2007 Pzt 15:07:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Nejat Uygur u çocukluğumda tanıdım gizli gizli Çevre Tiyatrosuna girer oyunlarının provalarını bile seyrederdim Kendisi bize sessiz durduğumuz sürece izin verirdi. Az zillerini çalmadım, genede çok hoş görülü bir insandı bize kızdığını hiç hatırlamıyorum..Kendisine acil şifalar diliyorum. Umarım biran önce iyileşir.

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Eyl.2007 Pzt 19:36:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hiç en iyi olduğu yada en kötü olduğu zamanını hatırlamıyorum. O hep aynı, hep kendi halinde hep mütevazi. Geçmiş olsun demek geliyor içimden, geçmiş olsun ki ayağa kalkmış olsun. İnşallah kısa sürede düzelir.

Jisell, bu Çevre Tiyatrosu bildiğim Çevre Tiyatrosu mu? Eğer orasıysa belli zaman aralığıyla aynı yerde büyüdüğümüz anlamına geliyor bu. Ben de evim yakın olduğundan senin kadar olmasada, bir kaç oyununu seyrettim o sahnede.

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Eyl.2007 Pzt 19:40:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Allah acil şifalar versin. O bizi hep güldürdü. Allah da onu sağlığına kavuşturup yüzünü güldürsün.

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Eyl.2007 Pzt 19:43:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ewet vogen, o Çevre Tiyatrosu ve evleride tam onun karşısındaydı. Her akşam okuldan sonra önce kapı zillerini çalar sonrada oyunun provalarını seyrederdim çocukluk işte. Hastalanmasına gerçekten üzüldüm çünkü ben tiyatro ne demek ondan öğrenmiştim.Böyle sanatçılar kolay yetişmiyor yeri doldurulmuyor malesef..

simonkala

simonkala resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Eyl.2007 Pzt 19:54:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Jisel  Hastalanmasına gerçekten üzüldüm çünkü ben tiyatro ne demek ondan öğrenmiştim.Böyle sanatçılar kolay yetişmiyor yeri doldurulmuyor malesef.. [/QUOTE :
allah  acil şifalar wersin jisel katılıyorum size
allah  acil şifalar wersin jisel katılıyorum size

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Eyl.2007 Pzt 19:58:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Böyle büyük bir sanatçıyı kaybetmeyiz inşallah.Vogen in de dediği gibi her zaman mütevazi biri o..Geçmiş olsun diyorum ben de Vogen gibi..

Geçmiş olsun Tiyatronun Duayeni,Geçmiş olsun Nejat Uygur

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir