ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
16 Mayıs 2024, Perşembe 23:33   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Gerçekten Sevmek
 <<1234 567891011121314...82>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

BARIS25

BARIS25 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2007 Çar 08:37:55sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

BEKLEYECEĞİM

Bir kayınağacı altında…
Bir kayınağacı altında değil -
kayınağacı üç yüz yıl yaşar yalnızca!

Bir kavak altında…
Bir kavak altında değil -
kavak yedi yüz yıl yaşar yalnızca!

Bir çınar altında…
Bir çınar altında değil -
çınar bin yıl yaşar yalnızca!

Bir kestane altında…
Bir kestane altında değil…
kestane üç bin yıl yaşar yalnızca!

Bir selvi altında…
Bir selvi altında değil…
selvi beş bin yıl yaşar yalnızca!

Bir yıldızağacı altında
Tanrı sürdürdükçe bekleyeceğim
yalnız kendim için beklemiyorum çünkü

aynı vücudun kemiklerinin
nasıl birleştiklerini görmeyi,
bir de nasıl yüceldiğini

BARIS25

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2007 Çar 08:39:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

AŞK bir yıl sürer
SEVGİ bir ömür

AŞK gözünde büyütür
SEVGİ razı olur

AŞK aldatır
SEVGİ ikna eder

AŞK (aşık) kıskanır
SEVGİ (sevgili) güvenir

AŞK seni de onu da ikiye böler
SEVGİ ikinizi bir eder

AŞK zehir gibidir
SEVGİ ilaç

AŞK ay gibidir hep bir karanlık yüzü var senden gizlenen
SEVGİ güneş gibidir hep sana bakar içini ısıtır

AŞK gider (isteyince)
SEVGİ kalır (isteyerek)

AŞK çeker, ezer, cesaret kırar
SEVGİ iter, teşvik eder, yüreklendirir.

AŞK ise; o senin için hedeftir
SEVGİ ise; ikiniz de aynı hedefe koşan oklarsınız
.

Ferah

Ferah resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2007 Çar 11:27:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Seni seviyorum çünkü; alın yazımın tek okunaklı yerisin.

Seni seviyorum çünkü; yaşama sebebimsin.

Seni seviyorum çünkü; bu siyah-beyaz dünyada benim için tek renk sensin.

Seni seviyorum çünkü; bu soğuk günde içimi ısıtan bir esinti gibisin.

Seni seviyorum çünkü; seni sevmekten başka bir şey gelmiyor içimden.

O kadar doğal ki bu duygu ruhumun derinliklerinde, sanki doğduğumdan beri var.

Sadece ortaya çıkmak için seni bekliyordu.

Seni seviyorum çünkü; sensiz bir yaşamı artık düşünemiyorum .

Sensiz bu kuru dünyada yaşamaktansa, ölümün soğuk nefesini öpmeyi; bir daha hiç seni görmemektense, hayata arkamı dönmeyi tercih ederim.

Seni seviyorum çünkü; sen hep benimlesin. Gözümü kapatmam yeterli seni görmem için.

Seni seviyorum çünkü; bu kadar nedenden sonra bile seni ne kadar çok sevdiğimi anlatamıyorum!

Seni seviyorum çünkü; seni sevmek için ille bir nedenimin olması gerekmiyor.

Aşkımızın şerefine...

Ferah

Ferah resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2007 Çar 11:34:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bitmeyen bir duygu vardı bildiği onu sevdiği ve her şeye rağmen seveceği... Gerçekten sevmek buydu işte koşulsuzca.. Her koşulda sorgulamaksızın, anlayarak, kabullenerek..

Çok iyi biliyorduki hayat onlada onsuzda güzeldi ....

Güneşli bir günün akşamında sahilde içkisini yudumluyordu..Her yudumda içinde bir şeyler yerinden kıpırdıyor, kopuyordu.. Gevşedikçe içindeki sevgi ağacı sulanıyordu adeta. Ve sevmenin uyandırdığı coşku onu daha da keyiflendiriyordu.....

Sevgisi henüz içindeydi, sözcüklere kimi zaman dökülmüştü ama birliktelik için yeterli değildi. Yaşam sürüyordu , onunla da onsuz da...

Gün batımı tüm kızıllığıyla ve görkemiyle karşısındaydı. Her an daha da kızarıyordu güneş..Bulutlar pembeden kırmızıya dönmüştü yer yer... Mavi, pembe kırmızı,kızıl. Gökyüzü renk cümbüşü içindeydi..

Ne zaman güzel bir şey yaşasa hemen sevdiği gelirdi aklına , keşke birlikte yaşasaydık bu güzellikleri diye iç geçirirdi. Her seferinde bilirdiki yaşam hep güzeldi onunla da onsuz da...

Bir gün ansızın sesini telefonun ucunda işitti. Kulaklarına inanamıyordu.. Rüyada gibiydi ama hayır, oradaydı ve herşey gerçekti. Havadan sudan derken buluşmaya karar verdiler. Buluşma anına kadar heyecandan yerinde duramıyordu.. Nihayet karşısındaydı.. Biraz durgundu , bakışları derindi belliki mutsuzdu... Sohbete başladılar. Ona sevgilisinden bahsetti, ayrılmışlardı ve acı çekiyordu.. Onu dinledi, o onu severken o bir başkasını sevmekten sözediyordu. İçi ürperdi biraz da acıdı... Kendi sevgisi içinde büyürken onu bir başkasıyla paylaşmalıydı, onu sevgiyle kucakladı ve acısını paylaştı, dinledi, teselli etti...İşte yaşam böyle bir şeydi...Bazen severken kazanır bazende severken kaybeder insan. Kim neyi kaybetmişti ? Kim kime sahip olmuştuki ? Sozsuzluğa kadar sevgilisiyle kalabilen olmuşmuydu ? Kaybedilen bir şeymi vardı. ? Bitmeyen bir duygu vardı bildiği onu sevdiği ve her şeye rağmen seveceği... Gerçekten sevmek buydu işte koşulsuzca.. Her koşulda sorgulamaksızın, anlayarak, kabullenerek.. Çünkü her insanın ihtiyacı olan deneyim farklıydı. Ve herkes kendi deneyimi ile sınanacaktı.

Gerçekten sevebilmek sevdiği ne yaşıyorsa yaşasın her şeye rağmen sevmeyi barındırıyor içinde. O beni sevmezse ben de onu sevmem kalpten gelen bir düşünce değildi ona göre. Kalpten gelen her düşünce de esneklik, anlayış, merhamet ve derin bir sevgi vardı. Öyle ya o sevdiyse karşısındi onu sevmek zorunda değildiki.. Yaşadığı kendi içindeki sevgiydi ve sorumluluğu ona aitti. Bu sevgi karşılık bulurdu yada bulmazdı , karşılık bulacak diye sevmezki insan.. Öyle olursa duruma hakim olan akıl, mantık ve egolarımızdır. Sevgi ise kalpten gelir, içinde koşulsuzluğu, kabulü, özgürlüğü barındırır. O beni sevmiyor diye sevgiden vazgeçemezki insan.!!...Çıkarsızca ve koşulsuzsa sevgi her zaman vardır, her zaman büyür, güçlenir, güçlendirir. Ve böylesine bir sevgi içinde acıyı barındırmaz, şevkati, merhameti, anlayışı ve içtenliği barındırır.

Sevgiyle uğurladı onu.. Paylaştıklarını kaybetmek olarak algılamadı..Kendini terkedilmiş yada ihanete uğramış hissetmedi. Çünkü o olsada olmasada o kendisiyle barışıktı ve hiç kimsenin onun o anda hissettiği güç ve huzurdan daha fazlasını veremezdiki. Kendi değerini biliyordu. Bu nedenle sevgisi sınırsız ve koşulsuzdu.. Çok iyi biliyorduki hayat onlada onsuzda güzeldi ....

myheartXX

myheartXX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2007 Çar 15:09:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ATEŞ BİRGÜN SUYU GÖRMÜŞ YÜCE DAĞLARIN ARDINDASEVDALANMIŞ ONUN DELİ DALGALARINA,HIRÇIN HIRÇIN KAYALARA VURUŞUNA,YÜREĞİNDEKİ DOĞRULUĞA..

DEMİŞKİ SUYA;Gel sevdalım ol,hayatıma anlam veren mucizem ol.SU DAYANAMAMIŞ ATEŞİN GÖZLERİNDEKİ SICAKLIĞA AL DEMİŞ YÜREĞİM SANA ARMAĞAN.....SARILMIŞ ATEŞ VE SU BİRBİRLERİNE SIKICA,KOPMAMACASINA...

ZAMANLA SU BUHAR OLMAYA ATEŞ İSE KÜL OLMAYA BAŞLAMIŞ....YA KENDİ YOK OLACAKMIŞ YADA AŞKI.. BAŞTAN ALINLARINA YAZILMIŞ KADERİDE,YÜREĞİNDEKİ KEDERİDE ALIP GİTMİŞ UZAKLARA SU...

ATEŞ KIZMIŞ YAKMIŞ ORMANLARI,ARAMIŞ SUYU GÜNLER BOYU DİYARLAR BOYU.BİRGÜN GELMİŞ SUYA VARMIŞ YOLU, BAKMIŞ O DURU GÖZLERİNE SUYUN.

BİRAZ KIRGIN BİRAZ HIRÇIN ..

VE O AN ANLAMIŞ AŞKIN BAZEN GİTMEK OLDUĞUNU AMA GİTMENİN ASLA YİTİRMEK OLMADIĞINI.

ATEŞ..

İÇİMİN GÜLEN YÜZÜ...

myheartXX

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2007 Çar 15:19:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

GÜN GELMİŞ........

ATEŞ UZAKLARINDA EN UZAĞINDA KALMIŞ.YAKMIŞ SESSİZCE KENDİNİ.ATEŞİNİ SÖNDÜRECEK bir damla su bulamamış.NE VARILACAK YOL KALMIŞ NE SÖYLENECEK SÖZ....

SU GÖZLERİNİ BOŞLUĞA DİKMİŞ AKIP GİTMİŞ İÇİNDEN İNCE BİR SIZI KURUTMUŞ HERBİYANINI.ATEŞ OLMADAN ÜŞÜMÜŞ BURULMUŞ içinin en iç yanı...

ATEŞİN YANGININI SU SÖNDÜREMEZ,SUYUN TİTREMESİNİ ATEŞ DİNDİREMEZ OLMUŞ.......

HEM SU ANLAMIŞ HEM ATEŞ,

AŞKIN BAZEN GİTMEK OLDUĞUNU AMA BU İKİNCİ BİTİŞİN SONSUZA DEK KAYBETMEK OLDUĞUNU....

ATEŞ VE SU

İÇİMİN GÜLEN YÜZÜ

BARIS25

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2007 Çar 16:22:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Kalbime Gömerim O zaman…

Sonunda Bitti Galiba Görüyorum,İçimde Can Çekişlerini Duyuyorum! Sözlerin Çok Acıtıyor Ölüyorum,Keşke Baştan Söyleseydin Gidiyorum,Nasılsa Koymaz Sana Biliyorum…!Sen ‘Bitti’ Dedin,Ben ‘Bitmez’!Bitmedi de…!İnanamadım Söylediklerine…Hani Yapamazdın Bensiz,Ayrılığın Rüzgarı Esse Üşür,titrerdin!Şimdi İse ‘Aşkı Benle Yaşamak Varken Bensizliği Tercih Ettin’…Sustum,Biliyordum;Konuşsam Yalvarıcaktım,Ayaklarına Kapanıcaktım…Küçük Düşüceğimi Düşündüğüm İçin Değil,Ne Olursa Olsun Gitmeyi Kafana Koyduğun İçin Sustum…!Madem Öyle,Herşey Gönlünce Olsun Dedim Ve Susturdum Sevdamı,Geceye Sakladım…Canımı Acıttı Sözlerin,Kalbim Acıdı da Sustum…’Daha Fazla Çirkinleştirmeyelim’ Dedin,Bizde Herşey Güzeldi Diyemedim…Kafana Koymuştun Gitmeyi,’Kal’ Diyemedim!Kalbime Gömerim O Zaman,Unutupta Silerim O Zaman,Alt Tarafı Aşk Bu Da İşte,Vazgeçilmez misin Amaan..!Sanane ki Ağlıyorsam,Deli Gibi İstiyorsam,Hala Seni Seviyorsam,Sanane Anlamıyorsan…!’Sadece İçimdesin Artık,Dışımda Değil!’ Dedin Ve Kayboldun Gecenin Karanlığında…!Bense Bir Duvar Dibinde Çırpındım,İsyan Ettim…!Aklımda Birsürü Soru İşaretiyle Kalakaldım…Hadi Gene Gecenin Karanlığında Saklanıyordu Sensizlik,Aydınlık Bastırınca Nereye Saklanacaktı?!Sustum,Sonunun Nereye Varacağını Bilmeden,Annesini Kaybetmiş Çocuklar Gibi Aradım Durdum ‘Sen(sizliği)’i…!Saklamalıydım Seni Çok Derinlere,Gömmeliydim Kalbime…Aşkın Dilinden Anlamıyorsan Anladığın Dilden Konuşmalıydım Seninle…’Artık Seni Senden Bağımsız Yaşamalıydım…!’Yalanmış Demek Herşeyin Bilemedim,Saklamışsın Nefretini Göremedim!Olmayınca Olmuyor Sen Sevemedin,Yazılmış Kadere Ayrılık Bilemedim..Alıştım Zor Olsada Kabullendim!’Ben Seni Büyütürken İçimde Dönersin Diye,Sen ”Bensizliği” Beslemişsin…Ben ‘o’ Derken,Sen ‘Onsuzluk’ Demişsin…!Ben ‘Aşk’,Sen ‘Nefret’Ben ‘Dön’Sen ‘Unut’ Demişsin,Anlamamışım…!Bana Düşen Sadece Kabullenmek Artık…Kalbime Gömmek…Biraz Unutmak,Biraz hatırlamak…Keşke Herşey Daha Farklı Olsaydı;Ama Hoşçakal Dedin Ve Gittin…Şimdi Göm Beni Kalbine Gömebildiğin Kadar,Ben Veda Etmem Bu Aşka…………!!!

BARIS25

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2007 Çar 16:23:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

GİdİŞİne

Sana öfkelenmek bile mümkün değil, durmaksızın düşünürken seni, durmaksızın özlerken. Hırçınlığını alıp aklımın, yüreğimin tüm duvarlarına çarpıyorum. Yoruluyorum, yoruluyorum, kan ter içinde tüm rotalarımdan şaşkın yine kıyında alıyorum soluğu. Dizlerine kapanıp ağlamaktan nasıl utanmıyorum ben. Nasıl gururumu öfkeyle bastırıyorum. Tüm dizeler, tüm notalar can buluyor zihnimde, sesimde soluğumda tüm yoksulluğum yankılanıyor. Kırıldığım kadar kırabilseydim keşke seni. Keşke bende ruhumun eksiği ne varsa ruhunun eksiği sayabilseydim. Düşünürken hissetmesem, hissederken düşünemeseydim. Hayatımdan, Başkalarının hayatlarına Akıyorlar, Sessizliğim kadar Çığlık çığlığa dizelerim, Tebessüm sokağımın candan dostları yine aşındıracak kapımı kadir kıymetleriyle. Biri dokunacak yanağıma şevkat dolu sıcaklığıyla. Bir diğeri kadehimi dolduracak. Bir diğeri belki bir türkü. Bir diğeri de ben olacağım; türküyü duymadan, kadehe dokunmadan, ılığı hissetmeden yanağımda, yas duvarıma çökmüş yağmur duasında. Güzel seviyorum değil mi? Aynı güzellikte özlerim, Aynı güzellikte üzülüp,Aynı güzellikte bakarım Gidişine…Sevince böyle, böyle sevdaya bulanınca. Gönlünü, yüzünün gülüşünü, sesinin coşkusunu, hatta gamzesini yanağının veriyorsun pervasızca. Umur etmeden gidişleri, neyin varsa veriyorsun gidene. Sitemlerin zihninde dolanırken deli dolu, koşup geliyor vicdanın ak pak. Nefes alıyorsun sayesinde. Tebessüm konuyor yüzüne, gamzen sana yakışan yerde. Yüreğinin bir yanı şüphesiz yangın yeri hala. Bir yanı vicdanın kurtarılmış bölgesi. Masumiyetim, Yıldızıyla gökyüzü,Ki yakamoz da olacak elbetBir deniz istiyorsan… Dönüşün olmayacaksa ben bir yolunu bulup gelmeliyim yanına. Mevsimine göre güneşe, yağmura, kara, ılığa, rüzgara sinip gelmeliyim yanına. Dağları geçerken yüzünün hasretiyle hızım artmalı rüzgarsam. Yağmursam bir seni ıslatır gibi yağmalıyım, kar olacaksam ille de parmaklarına, nefesimle ısıtışımı aklının gizlisinden çıkarırcasına. Belki de bürünüp en sevdiğin yeşile, her ağacın, her çiçeğin derisine. Varmak; Sana varmaksa Yalınayakta olsa

myheartXX

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2007 Çar 18:19:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

NERDEN GİRDİĞİNİ BİLMEDİĞİMİN HAYATIMIN AYNI YERİNDEN SENİ UĞURLAMAK.... VE SADECE ARDINDAN BAKMAK HİÇ BİŞEY YAPAMAMAK NE BÜYÜK ACI HİÇ BİLEMEZSİN..

SAVAŞLARIN ORTA YERİNDEYİM HERYANIMDA BİR ACI  KAPILARI ÇARPMIŞIM ÜST ÜSTE.ARALADIĞIM HANGİ ARA SIZDINKİ İÇERİ....

EN SEVDA YERİMDEN VURDUN YAKALADIN BENİ.HUZUR VERDİ BANA YÜZÜN,GÜLÜŞLERİN.İÇİMİN GÜLEN YÜZÜYDÜ İÇİMDEKİ  EN GİZLİ SEVDA VEE İÇİMİN GÜLEN YÜZÜ GÜLDÜ GEÇTİ  YİNEE.BELKİ DİYORUM YİNE BİRYERLERDE HUZURUM OLUR GÖZLERİN...

İÇİMİN GÜLEN YÜZÜ..

myheartXX

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2007 Çar 18:27:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

NASILDA SOĞUK SENSİZLİK,NASILDA UZAĞIMDA GÜLÜŞLERİN NASILDA YABANCI BAKIYOR İÇİMİ ISITAN GÖZLERİN.

İÇİMİN GÜLEN YÜZÜ,İÇİMİN ACIYAN EN İÇ YANI,UZAĞIMDAKİ VARLIĞIN YETMEZ OLMUŞ.GÜLÜŞLERİM SIKIŞMIŞ KALMIŞ KAYBETTİĞİM ZAMANLARIMA.

ELLERİM DEĞİL İÇİMDEKİ O TARİFİNİ HİÇ YAPAMADIĞIM YALNIZLIĞIM UZANMIŞ KALBİNE,KORKULARINI ALMIŞ YANINA KALBİNE SIĞINMIŞ ama YİNE YARIM KALMIŞ......

SEVDALARA GEÇ YARINLARA ERKEN DÜNLERDEKİ GÜLÜŞLERİNE  ÖZLEM DOLU..

ÜŞÜYORUM YALNIZLIĞIMDA SENSİZLİK ÇOK SOĞUK İÇİMDE TÜKENENLER AYAZ GİBİ İŞLİYOR YOKSUN....

İÇİMİN GÜLEN YÜZÜ....

CC sohbet icin buraya
 <<1234 567891011121314...82>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir