ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
17 Mayıs 2024, Cuma 00:46   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Gerçekten Sevmek
 <<1234567 891011121314151617...82>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

BARIS25

BARIS25 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 16:44:19sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Kirliydi Sevgimiz!..
Sürgün sevdalar yaşadık, ıslak ve terli gecelerde
Paramparça bir mevsimin göçüydü yaşadığımız.
Yaz bitti, mevsim kışa döndü, üşüyor sevgimiz
Soktu kirli geceler parmaklarını cebine hohlayarak…

Paramparça bir geçmiş tırmalıyor bedenimi. Sevdalarımın yağlı kementleri sıkıyor boğazımı. Aşkın tarifsiz yalnızlığını yansıtır hüzün. Kelimeler utangaç çocuklar gibi saklanacak yer ararken, duyguların yamalı yelkenleri aşamaz okyanusları. Biz cebimizdeki umudu hiç kullanmadık. Bunun içindir birbirimizi anlayamamamız, bundandır aşkta her an mevsim göçü yaşamamız.
Oysa, bir mevsim göçü daha bitti sonunda. Terli ve alev bakışlı yaz geldi ve gitti dalgalarla. Günler bıçkın delikanlılar gibi voltaya durdular kasılarak. Geceler utangaç giysilerini attılar kirli sokaklara ağlayarak. Yaz bitti, mevsim kışa döndü, soktu geceler parmaklarını cebine hohlayarak.
Yaşanılan ve yaşanılacak tüm berrak ışık yansımalarında akrebin yelkovanı delice kovaladığı bu çelişkiler yumağında sevdanın kağıttan gemileri uğrar arada bir ülkeme. Bir ten kokusunun öldüren zehri sarıp sarmalar bedenimi. Umutların pastil gibi yutulduğu hasta yataklarında enjeksiyon kokulu hasretler yer bitirir bizi. Umut yavan ekmek gibi düşmez elimizden. Zeytin karası gecelerde bir sigara içimi yalnızlıktır hüzün. Geceler inatçı kadınlar gibi çıkarmaz bazen giysilerini üzerinden. Şafağın yalnızlığı düşer karanlıklara ve gün yeni bir ıslıkla düşer çatılara.
Gözlerin tutkulu bir infialin kapısını aralar oysa. Gizemin, kimliğini sorgular. Keşke lerin asla bitiremediği bir yalnızlık oyununda silüetin düşer bembeyaz karlara. Gece kıpır kıpırdır ve bekler güneşin bulutların ardında erimesini. Saçaktaki buzlar çözülmeden, yürekteki sırlar dökülmeden asla sevdaya dokunulmaz oysa.
Aşk korkaktır her zaman. Çeşit çeşit elbiseleri vardır ve hangisini giyeceğini karıştırır kimi. Sevda aynalarda saçını tararken aşk saklanır sırların ardına. İşte böylesi anlarda ben gözlerinin izdüşümlerini beklerken yüreğimin denizlerine, yıllar deli dalgalarıyla ezerlerdi göğsümün kayalarını. Geceler yangın ayazı, gündüzler hasret havası gibi zalimdi. Teninin kokusu can verirken suskun köklerime, ömrümün bereketli ovalarında mevsimler halaya dururdu çığlıklar atarak.
Aşk, böylesi aykırılıkların zoraki dengeleridir bir bakıma. Umut tükendiği an kadehler dolusu içerek uyuşturulur anılar. Bütün takvimlerin yaprakları küllere dönüşür bir yangın yerinde. Acıları unutmaya çalışmak, başka yüreklerde su aramak insanı çatışmaların tam orta yerinde bırakıverir. Biraz da rastlantıların çarpmasıyla seçtiğimiz sevgiler fırtınalı denizlerde alabora olmayı beklerler.
Korkuların isimsiz duraklarında bütün şarkılar kederli, bütün otobüsler sonbahar yapraklarını taşırlar inadına. Rüzgar okşarken sevdanın yanaklarını, gözlerden akan yaşlar da yürekleri ıslatır. Yarım bırakılan çay, hüzünlü bir sandalyedir kimi de bir aşktan geri kalan.
Gözlerimi kapatıyorum, seninleyim. Yürüyorum yollarda, benimlesin. Bir mısrasın söylediğim dilimde, türkümsün. Acımsın, kederimsin, gözyaşımsın. Seni severek ben oldum ben, yazgımsın, buram buram hasret, gözyaşıyla yıkanmış bir geçmiş, kaderimsin.
Kimliksizim, zamansızlığın içinde sensizim, sensizliğin yollarında kaybolmuşum. Matemlerimin üzerinden aylar geçti ve sonunda sensizliği de öğrendim işte. Cesur adımlar atarak sevgini kaybettim. Onurum oldu sensizlik, yoldaşım oldu sessizlik ve fırtına tepelerinde yankımı da kaybettim. Al emanet verdiğin sevgiyi, al ellerini, gözlerini ve sözlerini. Bana kalsın sensizlik, bana kalsın acılar ve asla atamadığım teninin o öldürücü kokusu.

BARIS25

BARIS25 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 16:57:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HAZİN BİR ÖYKÜ

Kırık bir kemanın nağmeleriydi
Yeşil gözlerini aklıma düşüren
Şimdi hazin bir öykü
Mazinin tavan arasında
Biraz saklı,biraz tozlu
Biraz gücenik
Ama
Sadece bize ait...

Göğüne küsmüş bir bulut kümesiyim şimdilerde
Gittin gideli;
Açmamış bir gül kadar yarımım.
Sararmış yapraklarda kaldı
Eski sevdalar

Senli zamanlardan kalma bir gramofon sesi
Gönlüme düşüren yeşil gözlerini
Şimdi ne çok pişmanlıklar var elde bir bilsen
Sus kalmış cümleler
Yaralı bir aşkın can çekişleri...

GIZLISAKLI

GIZLISAKLI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 22:17:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

GIZLISAKLI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 22:21:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

GIZLISAKLI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 22:30:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

GIZLISAKLI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 22:31:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

GIZLISAKLI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 22:33:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

GIZLISAKLI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 23:09:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

GIZLISAKLI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 23:15:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

GIZLISAKLI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 23:23:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
CC sohbet icin buraya
 <<1234567 891011121314151617...82>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir