ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

8 Haziran 2024, Cumartesi 16:42   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   21 Senedir Süren Sacma Konu
 <<12345678910 111213>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

DNASHyYaSeMiN

DNASHyYaSeMiN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 00:05:54sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
xxxAlexandroxxx :

·IIIZyReXIII· :
kesinlikle Katılıyorum Bu konu Biran Önce Kapatılmalı ve Başka Konulara Yönelmemiz Lazım

Bence de bu konuyu ört-bas etmeliyiz evet! Herşeyi oldu bitti ye getirelim. Bu konuyu kapatalım ancak yeni kanunun kabul edilmemesiyle kapatalım nasıl olur? Birde madalyonun bu tarafından bakın. Aşağıdaki soruma kimse cevap vermedi!

xxxAlexandroxxx :
  "Türbanla girsek ne olacak? Laiklik elden mi gidecek?" diye bir sitem cümleleri duyuyorum şu sıralar. Peki okula herkes gibi eşit gidilirse ne olur? Din elden gider mi?

Din eLden gider die bişey yok.İsLam Dininin bazı ŞARTLarı oLdugu için herkesLe aynı gidiLmek istenmio..

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 00:50:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Ben bu garip dili, Türkçe ye çevirebilecek bir sözlük istiyorum..... Sözlüğü indireyim, belki anlar yorum yazabilirim. Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 01:11:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

·DNASHyYaSeMiN· :
Din eLden gider die bişey yok.İsLam Dininin bazı ŞARTLarı oLdugu için herkesLe aynı gidiLmek istenmio..

Devletinin geleceği ve istikrarı (aynı zamanda senin bağımsızlığını sürdürmen) için okulda da dinin in bir şartını yerine getirme. Duyan da bikini ile okula yolluyoruz sanacak. Madem (7/24) öteki dünya ya yatırım yapıyorsun, burada ne işin var? Git gerekeni yap (Arapça yazacağın birşey varsa onu da kelime içinde bir harfi büyük diğeri küçük yazmayı unutma). Sen özgürlüğünü bahane ederek kamusal alana dini simge-türbanla girersen, yarın öteki bende özgürüm bende kara çarşaflı girerim der. Terör almış başını gidiyor zaten, al sana canlı bomba.

Dance0fButterfly

Dance0fButterfly resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 03:10:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kaşınmak güzeldir.

Kaşı koçum kaşııı...

21 sene sonra görüşelim...

karahabtimsin

karahabtimsin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 06:35:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bakTerii :

ibadet in makbul ü kapanmakla olmaz  ...(cüppe giymeyle hic olmaz) :))).binlerce kisinin icinde cirilciplak soyunsan bile ..."ALLAH" ona ictenligine bakar..ona duydugun saygi sevgi ve ibadet dürtüsüne bakar.. ne kapanmak demek sevap kazanmak demektir ne acilmak demek günah islemek demektir..(asiriya kacmamak kaydi ile) yemegin bile fazlasi haramsa her ikisininde fazlasi kabul görmez...ortasi dir herseyin makbul ü gerisi hikaye ..:)) Sevabin "ALLAH" a inandigin kadardir Merteben İbadetine bakar......

Yıllar ewwel önce,bir hayat kadını wardı.Aile kawramını bilmeyen,yaşayamayan,içinde kimseye sewgi ihtiyacı duymayan bir kadındı.

Bir gün yolu tenha bir sokağa çıktı,uluma sesleri duyuyordu,sağa baktı sola baktı az ilerde susuzluktan ölecek olan bir köpek yawrusuna gözü ileşti.Ona su werebileceği hiç biryer,araç yoktu.

Aradı durdu sonunda bir su kuyusu buldu.Lakin o suyu ordan alamazdı.Birden aklına bir fikir geldi sağdan soldan bir ip bulup ayyakkabısını çıkarıp bağladı.
We kuyudan ayakkabısına su doldurup doldurup küçük köpek yawrusuna içirdi

Cehennemlik dediğimiz,haytta tek bir dogrusu olmayıp aksine yanlışlarla büyüyen bukadın hayatında yabtığı tek bir iyilik sayesinde cennetine kawuşmuştur !!!

Ne örtünmekle müslüman olunur,nede çıplaklıkla,önemli olan insanın içidir.

ALLAH ımız görünüşe değil göründürene bakar.

Açık giyinip modern dediğimiz insanlar war,bir kısmı kapalılardanda müslüman,bir kısmı hepsinden kötü!

Ne kapalılar warki yazın çarşaf altına çamaşırını giymez adı ibadet olur,adı allahın emirlerine uymak olur,adı kapanmak olur..ws

Bir bıçağın iki yüzü oldugu gibi her insanında iki çeşidi wardır.

1-lafta insanlık için yaşayanlar

2-insan gibi insan olmak için yaşayanlar

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 06:46:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Cennete gittim diye  oradan kart mı yollamış bu kadın? Cennet ve Cehennem hayatı kıyametten sonra başlar... O zamana kadar kabir hayatı vardır... Bir de ahiretteki sonu yalnızca Allah bilir...

karahabtimsin

karahabtimsin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 06:53:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ewet hürrem bizzat sana atacaktı ama unuttu sanırım :))

Senin anladığın yönden we anlayacak olan kişilere söylüyorum,yazdığım yazıdaki kadının cennete gittiğini tabikide bilecek olan ben değilim.neyi irdelemeye çalıştığmı anladınız

özellikle sen hürremTULTAN :))

DNASHyYaSeMiN

DNASHyYaSeMiN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 11:43:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
xxxAlexandroxxx :

·DNASHyYaSeMiN· :

Devletinin geleceği ve istikrarı (aynı zamanda senin bağımsızlığını sürdürmen) için okulda da dinin in bir şartını yerine getirme. Duyan da bikini ile okula yolluyoruz sanacak. Madem (7/24) öteki dünya ya yatırım yapıyorsun, burada ne işin var? Git gerekeni yap (Arapça yazacağın birşey varsa onu da kelime içinde bir harfi büyük diğeri küçük yazmayı unutma). Sen özgürlüğünü bahane ederek kamusal alana dini simge-türbanla girersen, yarın öteki bende özgürüm bende kara çarşaflı girerim der. Terör almış başını gidiyor zaten, al sana canlı bomba.

Tebrik ediyorum bi konu ancak bu kadar saptırıLabiLirdi!!!!!!!

Bu konunun harfLerin bazıLarını kçük bazıLarını büyük yazmamLa ne aLakası war? Ayrıca benim anLatmak istediğim sey gayet acık we net!AnLasıLmıcak hiçbişey yok!AnLıyamıosanız bu sizin sorununuz!Burda sizin ne işiniz warsa benimde o işim war!Kimsenin kimseye burda ne isin war  git gerekeni yap demeye hakkı yok!!!!!!(Saygısızlıgın bu kadarı)

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2008 Çar 13:17:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
HurremSuItaan :

Cennete gittim diye  oradan kart mı yollamış bu kadın? Cennet ve Cehennem hayatı kıyametten sonra başlar... O zamana kadar kabir hayatı vardır... Bir de ahiretteki sonu yalnızca Allah bilir...

(Susuz bir mümin, kuyuya inip su içti. Bir köpek de kuyunun ağzında susuzluktan bitkin vaziyette bekliyordu. O kimse, bu hayvana acıyıp, ayakkabısı ile köpeğe su verdi. Bu hareketten Allahü teâlâ razı oldu. O kimseyi Cennete koydu.) [Müslim]

(Bir kadın, bir kediyi hapsedip, yiyecek içecek vermedi. Bir şey bulup yemesi için de serbest bırakmadı. Kedi öldü, kadın da bu yüzden Cehenneme müstahak oldu.) [Buhari]

internetten baktım sanırsam bunlar kuranı kerimde geçen kıssadan hisseler olmalı.

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2008 Cum 00:03:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·karahabtimsin· :

Ewet hürrem bizzat sana atacaktı ama unuttu sanırım :))

Senin anladığın yönden we anlayacak olan kişilere söylüyorum,yazdığım yazıdaki kadının cennete gittiğini tabikide bilecek olan ben değilim.neyi irdelemeye çalıştığmı anladınız

özellikle sen hürremTULTAN :))

Bana atsın kartını......Evet  ben sekreteriyim....

CC sohbet icin buraya
 <<12345678910 111213>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir