ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Haziran 2024, Cumartesi 12:35   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   21 Senedir Süren Sacma Konu
 <<123 45678910111213>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

zuzuzezezizi

zuzuzezezizi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2008 Cmt 17:34:41sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Üniversitenin daha ilk günü ilk dersin de size şöyle denir. lütfen inançlarınızı , önyargılarınızı  , önceden edindiğiniz bilgilerinizi vestiyere bırakın , çıkarken almayı da unutmayın .Aksi bir durumda ne yazıkki öğrenme ve muhakeme yeteneğiniz sınırlanır.

saygılar Zuzuzezezizi

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2008 Cmt 17:55:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
zuzuzezezizi :

Üniversitenin daha ilk günü ilk dersin de size şöyle denir. lütfen inançlarınızı , önyargılarınızı  , önceden edindiğiniz bilgilerinizi vestiyere bırakın , çıkarken almayı da unutmayın .Aksi bir durumda ne yazıkki öğrenme ve muhakeme yeteneğiniz sınırlanır.

saygılar Zuzuzezezizi

inançtan kastı nedir ?

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2008 Cmt 18:00:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·IIIZyReXIII· :
Yaa Biz Müslüman Bi Devleti Arkdaş Baş Örtüde Evet Bi Simgelerinden Biridir O zaman Kravata Bir Simgedi Bnu Neden Yadırgamıyoruz Ewet Jeniff Da Güzel Deyinmiş Olaya Üniversiteye Giren Bi Çok Cins İnsan Var Bas Örtülü , Orası Burası Acık Hemde Süper Bi şekilde , Orası Burası Delik Sac Sakal Karısımış Bizim Tabirimizle Hipi Züpe Seklinde Bunlar Güzel Örnekler Degilmi Harika Bunlar Bizim için En Güzel Ornegi CC de var Bu Kızda 15 Yaşında Acaba Kimi Örnek Almış ELİF Bu Kız Bu Erdemlikmi Örnekmi  İleriyi Görmekmi Sacını kapamak Erdemsizlikmi Başını Örtenin İleri Göremezmi Yaaa Bu Nasıl Bi Düşünece Allah Aşkına Şasırmayın Bu Kadar Bu Neyin Azimi Neyin Karalaması yaaa Ewet Önce Müslümanız Sonra Laik Bi Dewletiz Yaaa Arkdas Konudan Konuya Geciyoruzda Bu Tartısma Burda Yazarak Olmuyor Bu Konuyu Konusarak tartısırız Ancak Oda İmkansız Sanırsam Hiristiyan Ülkelerde Gidin Bakalım Adamaların Yurtlarında Okularında Her yerde Kilise Var Adamlar Olmayan Dinlerini Savunuyorlar yaa Biz Olan Dinimizden Karmaşa içindeyiz Abi Neyiz Biz Nerdeyiz Adam Maçtan Cıkıyor Haç işareti Yapıyor Ama Beşiktaşlı Bir Futbolcu Vardı Adını Unutum GOL Atıktan Sonra Adam Secdeye Egiliyor Diye FIFA dan Ceza Geldi Hangisi Adalet yaa Neyse Bu Başlıgı Ben Actım Ama Bi Daha Yazmayacam Çünkü Cok Üzülüyorum Cokk

Sevgili Salih işte biz tam da bu noktada yanlış yapıyoruz. Senin ne saçı sakalı birbirine karışmış adamlara züppe diye sıfat takmaya, ne de birtakım insanları tarzından, giyiminden dolayı aşağılamaya hakkın var. "Hıristiyanlar, olmayan dinlerini savunuyor" demişsin. Onlara göre de yanlış yolda olan biziz. Senin İslam´a inandığın kadar onların içinden de kendi dinlerine inanan var. Kimsenin inancını, hatta inançsızlığı hor görmemek gerek. Çünkü bu konudaki sorguyu suali çekecek olan biz değiliz, Allah.

IIIZyReXIII

IIIZyReXIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2008 Cmt 18:14:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
İİ OZaman Sende Müslümansın Kedi Dİni Savun Koru Kola gereklerini Yap O Dinlere De Yaşamasına Saygı Göster Ben O Dinleri Ben Ne Karaladım Neden Her Hangi bi Çıkış Gösterdim Ne Kadar Özgürce Yaşadıklarını İfade Etim Hem kendi Ülkerlerinde Hemde Bizim :) İşin Enterasan Yeride Bu Zaten :) Ve Benim Sacım Sakalım Birbirine Karışmış Degil Bakımlı Ve Düzenli ;) Bunuda Unutma Arkdaşım Peygamber Efendimizi de Sacını Uzatmış Ve Sakallını Ama Temiz Ve Düzenli ;) Temem Konular Karıştrılmasın Sen Benim Neyi İnelidigimin Farkındasın Ama İSte Bu Ülkeden Bi Takım Adamlar Varyaa Laf Olsun Karısıklık Cıksın Diye Ortaya laf Atann O Misal Olmuş

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2008 Cmt 18:54:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ben anlaşılır cümle kurduğumu sanıyordum ama anlaşılamayabiliyormuş demek ki.
Kolay gelsin.

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2008 Cmt 18:58:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

zuzuzezezizi :
Üniversitenin daha ilk günü ilk dersin de size şöyle denir. lütfen inançlarınızı , önyargılarınızı  , önceden edindiğiniz bilgilerinizi vestiyere bırakın , çıkarken almayı da unutmayın .Aksi bir durumda ne yazıkki öğrenme ve muhakeme yeteneğiniz sınırlanır

platoniclover :
inançtan kastı nedir ?

İnançtan kasıt "Din"e dayalı fikir ve düşüncelerdir. 

Çünkü;

Bildiğiniz üzere din, dogmatik ve sorgulanaz bir kavramdır. Üniversiteler; akıl, bilim ve mantığa dayalı eğitim alanlarıdır. Akla ve mantığa dayanmayan, doğruluğu sorgulanamayan hiçbir kavramın üniversitede yeri yoktur.Bir olgunun sebebini veya sonucunu; bilim realistik, din ise metafizik(sel) olarak açıklar. Bilim üniversitede, din ise insanın içindedir ve öyle kalmalıdır.

IIIZyReXIII

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2008 Cmt 19:06:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
xxxAlexandroxxx :

zuzuzezezizi :
Üniversitenin daha ilk günü ilk dersin de size şöyle denir. lütfen inançlarınızı , önyargılarınızı  , önceden edindiğiniz bilgilerinizi vestiyere bırakın , çıkarken almayı da unutmayın .Aksi bir durumda ne yazıkki öğrenme ve muhakeme yeteneğiniz sınırlanır

platoniclover :
inançtan kastı nedir ?

İnançtan kasıt "Din"e dayalı fikir ve düşüncelerdir. 

Çünkü;

Bildiğiniz üzere din, dogmatik ve sorgulanaz bir kavramdır. Üniversiteler; akıl, bilim ve mantığa dayalı eğitim alanlarıdır. Akla ve mantığa dayanmayan, doğruluğu sorgulanamayan hiçbir kavramın üniversitede yeri yoktur.Bir olgunun sebebini veya sonucunu; bilim realistik, din ise metafizik(sel) olarak açıklar. Bilim üniversitede, din ise insanın içindedir ve öyle kalmalıdır.

Nerde Bu Mantik Nasıl Bi Mantik Nerde Uygulanmakta

İstanbulun Fehti;

Yavuz Sultan Selimin Hayata Gelmeden Önceki Müzdelenmesi

Sonra Kıbrıstaki O Dağdaki Tangın Aşağı İndirilememesi Bunlar Nedir  

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2008 Cmt 19:17:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Üzgünüm ama anlamakta sıkıntı çekiyorum seni Zyrex. Yukarıdaki cümleler ile neyi anlatmaya çalıştın veya neye örnek vermeye çalıştın?

IIIZyReXIII

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2008 Cmt 19:21:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bildiğiniz üzere din, dogmatik ve sorgulanaz bir kavramdır.

Üniversiteler; akıl, bilim ve mantığa dayalı eğitim alanlarıdır. 

şimdi yukarda yazdıgım hangisine giriyor dinemi üniversite biliminemi yoksa yalan yanlış bilgilermi?

IIIZyReXIII

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2008 Cmt 19:31:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

xxxAlexandroxxx  Sana Bi Kaç Soru Sorucam ?

1 Biz Müslüman Bi Devletmiyiz

2 Biz Allaha Ve Peygambere İnanıyormuyuz

3 Dinimizin Gereklerini Yerine Getirmekle Hükümlümüyüz

4 Baş Örtü Takmamız Bizi Cahil Ve Gelişmemiş Bi Toplum Olduğumuzun Simgesimidir

5 Baş Örtü Takanlar Örümcek Kafalımıdır

6 Bir Hiristiyan Bir Futbolcu Maçtan Cıkarken Gol Atıktan Sona Kendi Dinin Simgesini Yapması Dogru Olup Ama Müslüman Bi Futbolcunun Gol Atıktan Sonra Seçdeye Egilip Allah Şükür Etmesi Yanlış Bi Şeymidir.

Hepsini Teker teker Yanıtlarsan Çok Sevinirim

CC sohbet icin buraya
 <<123 45678910111213>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir