ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

2 Mayıs 2024, Perşembe 08:06   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   EĞER
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 19:41:49sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Öncelikle Peri Kardeş Seni Kutluyorum Sevgini Yüreğinden Dökülen Sözcüklerle Şiire Dökmüşsün Bu Güzel Bir Olay..Sevginin Kalemle Şiir Haline Gelmesi Veya Bi Yazı Haline Gelmesi Güzel Bir Şey Aslında...Bunu Beğenmeyen Olacaktır Şiir Yazma Yeteneği Yoktur Yada Şiir Saçma Gelir ki Modern Türkiye nin Marşı Bile Bir Şiirdir..Ha Sevgiliye Yazılmış Ha Vatana Sonuçta Şiir Duyguları En İyi İfade Etme Şekillerinden Biridir...Yanlız Aklıma Takılan Şu Öğretmenlerin Kutsallığına Saygımız Sonsuz Ama Ben Öğretmenim Diyim "senin bi tarafını kaldrıyorlar" Demek Çok Yanlış Oldu Yeni Nesil Sizin Eserini Olacaksa Ve Bu Nesil Bu Tip Cümlelerle Eğitilecekse Yazık Atamızın Kemikleri Sızlar Bunu Düşünmek Lazım... Tekrar Söylüyorum Öğretmenin Kutsallığına Saygımız Sonsuz Olsada Bi Yerde Daha Eleştirmek Zorundayım..Edebiyat Demek Bir Toplumun İletişim Aracının Kökeni Demektir.Edebiyatın Yapı Taşlarından Biri Olan Şiire Dil Uzatmak Değil Bir Öğretmenin Kimsenin Haddi Değildir...Lisede Kimi Eğitirseniz Eğitin Umrumda Değil Ama Bir Toplumun Değerlerine Dil Uzatmak Ayıptır Saygılar...

xsuperisii

xsuperisii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2006 Pzr 20:08:24sohbet oyun linki
onur kardeşim bunlar ayııbı bilmiyorki böle değerleri bilsin şiirmiş duyguymuş ya herneyse ben cvbımı vermiştim zaten herkesin düşüncesinede saygımız var her insanın kişilği farklıdır dediğim gibi bisde lisede okuduk ama onun gibi hocalarım yoktuağızlarında hiç böle argo kelimelerde yoktu

Regeneration

Regeneration resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2006 Pzt 09:15:33sohbet oyun linki

Periş Periş sanmaki yazdıklarını okumuyorum

IIIBrabrRIII

IIIBrabrRIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2006 Çar 02:08:58sohbet oyun linki

Dayanamadım bende diğer arkadaşlar gibi yazayım dedim..eleştiri ise yapılan bir şiire uygun yapılmalı mısralardan kafiyeden yada anlam bütünlüğünden bahsedilmeli eleştri ise tabi.. fakat sayın öğretmen arkadaşımız kınama yapmış ki buna hakkı yok!! ayrıca bi kere daha yazık diyorum çocuklarımız bu tarz eğitmenlere mi emanet ee tabi sadece 3 saatlik bir sınav belirlerse kişinin mesleğini böyle eğitmen adı altındaki insanlarda ne yazıkki türkiyenin geleceğini belirler.. neden kap-kaç olayı var neden tinerci var ya da neden yolsuzluk var diye sormayalım.. balık baştan kokuyormuş öğretmen arkadaş senden ricam kendini fakulte ile sınırlama aç biras pencereni ve çıkar at gözlüklerini geliştir kendini. bak bu senin yazdıklarından sonra sana yapılmış bir eleştri 

ve şiir gayet güzel, akıcı.. asla saçma değil.. edebiyat okumadığım için biçim hakkında yorum yapamam. ama ben bir okuyucu olarak beğendim.. EMEĞİNE SAĞLIK xsuperisii   ve ve EMEĞE SAYGI

rebelliouss35

rebelliouss35 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2006 Çar 02:22:34sohbet oyun linki
arkadaşlar foruma girip şiiri gördüğümde çok hoşuma gitti, çünkü usta bir şairin şiirini bizlerle paylaştığı için su perisine çok teşekkür,  tam 4 sayfalık olumlu yada olumsuz eleştirileri okudum, ancak bu şiir Can Yücel e ait bir şiir adı da "Eğer" ama neden dir bilinmezki bu usta şair göz ardı edilmiş şiiri sanki su perisi yazmış gibi tavır takınmaktasınız, bunu anlamış değilim, hele hele Su perisi arkadaşımızın bu konuya bir açıklık neden getirmediğine de anlam verememiş durumdayım, ama yinede bu Usta şairin şiirini bizlerle paylaştığın için teşekkürler...... 

IIIBrabrRIII

IIIBrabrRIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2006 Çar 03:46:47sohbet oyun linki
Tabiki bunun geçerli açıklamasını yapacaktır arkadaşımız.. fakat okuyunca yazılanları konu şiir değil bir tartışma platformu olmuş ve buna sebebiyet veren kişi yuzunden sanırım bu açıklama kaynamış.. tabi bu benim fikrim.. çünkü okuyunca yazılanları ister istemez yapılan saygısızlığa cevap yazdım diğer arkadaşlar gibi sanırım saygısızlığa tahammulsuzluk bunu adı..

xsuperisii

xsuperisii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2006 Çar 17:09:26sohbet oyun linki
ya zaten ben asla idaa etmedimki benim diye dediğim şu BU ŞİİRİ ÇOK BEĞENİYORUM BENİM İÇİN HER SATIRININ ANLAMI VAR VE ANI OLSUN DİYE YAZDIM(FORUMA YAZDIM)OK..
CC sohbet icin buraya
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir