ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

3 Mayıs 2024, Cuma 22:09   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   SİZ TÜRK MÜSÜNÜZ?
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2008 Pzr 03:39:03sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

murist :
Foruma yazıyorum diye de kelimelerinize özen göstermeyin,CC içerisinde kurduğunuz cümleleri de göz önünde bulundurun lütfen,yani olduğumuz gibi davranalım!

Af buyur murist ama foruma özenerek yazmanın neden rahatsızlık verdiğini anlayamadım. Yanlış bir şey mi bu? İnsanın olduğu gibi davranmasıyla arasındaki bağlantıyı da kuramadım. Kişi forumda yazım kurallarına dikkat edince karakter mi değiştiriyor?

murist

murist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2008 Pzr 12:46:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·RestlessOblivion· :

murist :
Foruma yazıyorum diye de kelimelerinize özen göstermeyin,CC içerisinde kurduğunuz cümleleri de göz önünde bulundurun lütfen,yani olduğumuz gibi davranalım!

Af buyur murist ama foruma özenerek yazmanın neden rahatsızlık verdiğini anlayamadım. Yanlış bir şey mi bu? İnsanın olduğu gibi davranmasıyla arasındaki bağlantıyı da kuramadım. Kişi forumda yazım kurallarına dikkat edince karakter mi değiştiriyor?

Restles.. demek istediğimi ya anlatamadım yada anlamadın..CC içerisinde gelişi güzel ve Türkçe ile bağdaşmayan kelimeler kullanan arkadaşlarımızın sırf gösteriş maksatlı, Forumda yazım kurallarına dikkat eden arkadaşlarımızın da olduğunu belirtmiştim ve halada bu sözümün arkasındayım.Forumda düzgün Türkçe kullanıyorsan CC içerisinde de buna özen gösterip gereken değeri vermesi gerektiğini savunuyorum.

murist

murist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2008 Pzr 12:51:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
HurremSuItaan :
murist :

Ebeveynler kötü değildir,düzgün imla ile Türkçe`yi kullanan insan sayısı o kadar minimum seviyede ki;insanın bazan kendinden nefret etmesine yetiyor.Hurremsultan unutmaki,sizlerin de seçmiş olduğu forum kurdu saydıgınız arkadaşlarımızın da yazımdaki anlamsız ve Türkçe dışı kelimelerden oluşan çok saçma cümlelerle kurduklarınıı bariz bir şekilde göreceksiniz.Bu bir kişinin yazdığı alakasız ve anlamsız cümlesi ile sınırlandırılmamalıdır.Şunu da unutmadan belirtmek istiyorum..
Saygılarımla iyi geceler.
Dipnot:Bu başlık ile alakalı biryazı daha öncesinde de açılmıştı...!

Benim dipnotunu sevdiğim Murist kardeşim; forum kurtlarını yazılarına göre değil, foruma olan sürekli iştiraklarına göre seçtik... Sohbet odalarında sohbetin hızlılığı açısından yanlışlar, imla hataları olabiliyor... Bunu yadırgamamak lazım... Forum yazılarımız sürekli olarak site içinden olmayan ziyaretçi kişilerce de okunuyor... Ve burada avantajımız var ki, o da yazdıklarımızı kontrol edebilmemiz... Başlığa gelince; evet, bu başlığa benzeyen 2 başlık daha açtım... Üzerinden zaman geçti... Ne yazık ki, forumumuz müdavimlerinin çoğu dedikodu içerikli, oyun ve aşk-meşk mevzulu başlıkları tercih ediyor... Ben de bu konuyu farklı şekillerde yakalayıp, yeniden gündeme getiriyorum...

Ey benim güzel Bacım, elbette herkes acele ederekten yazım hatasına maruz kalabilir, lakin bu acele ile alakalı birdurum değil.Sürekli var olan özensiz ve olmayan kelimeler kullanılıyor.Bunu benim gibi sende çok insanda görüyor.Başlığına gelince de, eski var olan başlığın hala ısrar ile üzerinde değinilmesi bir konu oldugunu vurgulayaraktan devam ettirebilirdin.Tabiki bu benim acizane görüşüm yetkili merci yine sizsiniz güzel Bacım.

basak29

basak29 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2008 Pzr 15:07:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

cokkk karıskkk bir yer olmasına ramenn katılıyrumm

ellerıne sağlıkkkk hüremmmcim

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2008 Pzr 16:40:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·basak29· :

biraz örnek alsaydın keşke...

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2008 Pzr 16:51:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·basak29· :

Gülsem mi ağlasam mı ?   

hayirsizevIat

hayirsizevIat resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2008 Pzr 17:28:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ne mutlu türküm çalışırım öğünürüm boş oturanı sevmem yalanada yok tahamülüm en çok beni adaletsizlikler gerer yıpratır bunun için hırlının yanındayım hep
CC sohbet icin buraya
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir