ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 00:42   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   İDDİA EDİYORUM ( ŞEYH SAİD )
 <<1 2345>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

durty

durty resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2008 Cum 22:57:16      İDDİA EDİYORUM ( ŞEYH SAİD )sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

yukarıdaki başbakanlık yüksek idare kurulunun dönemin başbakanı ecevit imzası ile mühürlü belgesini ve maliye yazısını sizlere yorumsuz olarak aktarıyorum..okuyun ki bu devletin içine sızanlar ne zamandan beri planlı bir harekatın parsacı ögrenin..okuyunki devletimizin ne halde oldugunu ögrenin..okuyunki bu gün bu forum sayfalarında neden akıl bilim ilim dedigimizde bize saldırıyolar anlayın..idrak edin , araştırın bilgi edinin bilgiden korkmayın ögrenmekten korkmayın ..korkmayınki istismar edilmeyin..korkmayın ki aklınızı bilmi kullandıgınızda size ne sıfat takarlarsa taksınlar gercekleri bilmenin ögrenmenin verdigi gönül rahatlıgı ile gece rahat uyuyun...

Kamuoyua saygı ile duyurulur..

SCHRODINGERINKEDISI

SCHRODINGERINKEDISI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2008 Cum 23:14:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
durty :

yukarıdaki başbakanlık yüksek idare kurulunun dönemin başbakanı ecevit imzası ile mühürlü belgesini ve maliye yazısını sizlere yorumsuz olarak aktarıyorum..okuyun ki bu devletin içine sızanlar ne zamandan beri planlı bir harekatın parsacı ögrenin..okuyunki devletimizin ne halde oldugunu ögrenin..okuyunki bu gün bu forum sayfalarında neden akıl bilim ilim dedigimizde bize saldırıyolar anlayın..idrak edin , araştırın bilgi edinin bilgiden korkmayın ögrenmekten korkmayın ..korkmayınki istismar edilmeyin..korkmayın ki aklınızı bilmi kullandıgınızda size ne sıfat takarlarsa taksınlar gercekleri bilmenin ögrenmenin verdigi gönül rahatlıgı ile gece rahat uyuyun...

Kamuoyua saygı ile duyurulur..

Herşeyden önce bubelgeleri bizimle paylaştığı için serkana çok teşekür ediyorum okuduğumda beynimden vurulmuşa döndüm

Bundan sonra buraya kalkıpda şeyh saidin belgede adı geçen  ilgili kişilerle alkalı olmadını söyliyecek kişi oldunu sanmıyorum büyük ihtimalle  cevap bile yazılamıyacaktır.Çalışmalar için bütün devrimci arkadaşlara teşekürler

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2008 Cum 23:27:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Neyi deviriyorsunuz  CCyi mi devireceksiniz.  Son samurailer sizi  

Not: Belgeler okunmuyor.

iSyaN13

iSyaN13 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2008 Cum 23:29:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Siteyi kapatıracaksınız farkındamısınız. ?

SCHRODINGERINKEDISI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2008 Cum 23:30:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Murat böyle ciddi bir konuda sululuk istemez arkadaşım

wismaster

wismaster resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2008 Cum 23:31:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bizim toplumumuzun çok ciddi sorunlarının olduğu doğrudur. Ancak medyanın sürekli olarak yanlışlıkları, toplumun kangren olmuş taraflarını, kötü örnekleri insanların önüne sergilemesi, kişilerin ülkeleri, hatta kendileri ile ilgili karamsarlığa düşmelerine sebep olmaktadır. Okuyucu, dinleyici veya seyirci sürekli olarak hırsızlıklar, yolsuzluklar, ahlaksızlıklar, haksızlıklar, işkenceler, katiller, insan hakları ihlalleri, dürüst ve namuslu insanların hayal kırıklıkları vs. ile karşı karşıya bırakılmaktadır. Yani özetle bütün çirkinlikler sergilenirken iyi örnekler, güzellikler adeta görmezlikten gelinmektedir. Bu durum, toplumu müthiş bir karamsarlık girdabına sürüklemektedir. Medya elbette denetim görevini yapacaktır, ama olayların takdim ediliş biçimi çok önemlidir.

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2008 Cum 23:33:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sulu adamım, ne yapayım Şeyh sait kim yav, o da mı sulu biriymiş?

SCHRODINGERINKEDISI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2008 Cum 23:39:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

[QUOTE=·wismaster·] Bizim toplumumuzun çok ciddi sorunlarının olduğu doğrudur. Ancak medyanın sürekli olarak yanlışlıkları, toplumun kangren olmuş taraflarını, kötü örnekleri insanların önüne sergilemesi, kişilerin ülkeleri, hatta kendileri ile ilgili karamsarlığa düşmelerine sebep olmaktadır. Okuyucu, dinleyici veya seyirci sürekli olarak hırsızlıklar, yolsuzluklar, ahlaksızlıklar, haksızlıklar, işkenceler, katiller, insan hakları ihlalleri, dürüst ve namuslu insanların hayal kırıklıkları vs. ile karşı karşıya bırakılmaktadır. Yani özetle bütün çirkinlikler sergilenirken iyi örnekler, güzellikler adeta görmezlikten gelinmektedir. Bu durum, toplumu müthiş bir karamsarlık girdabına sürüklemektedir. Medya elbette denetim görevini yapacaktır, ama olayların takdim ediliş biçimi çok önemlidir.

[/QUOTE

wismaster senin hayatın çok güzel olabilir yada güzelliklerle dolu olabilir ama bu ülkede aç olan  milyonlarca insan varken düşüncesi yüzünden  tazzikli su sıkılan onca insan varken senin gidip toplumun güzlelklerinden bahsedin demen tuvaletin içinde iskender kebap yiyin demek anlamına geliyor.

Önce problemler düzeltilmeli ve bunun için elden gelen ne varsa yapılmalı rahat yaşantıya alışmış bireyler çevrelerinde olan bitenleri görmemeye muktedirlerdir.

Sana tavsiyem mideni bulandıran bir haber çıktığuında  kanal değiştirmemen

Saygılarımla

durty

durty resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2008 Cum 23:43:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·wismaster· :
Bizim toplumumuzun çok ciddi sorunlarının olduğu doğrudur. Ancak medyanın sürekli olarak yanlışlıkları, toplumun kangren olmuş taraflarını, kötü örnekleri insanların önüne sergilemesi, kişilerin ülkeleri, hatta kendileri ile ilgili karamsarlığa düşmelerine sebep olmaktadır. Okuyucu, dinleyici veya seyirci sürekli olarak hırsızlıklar, yolsuzluklar, ahlaksızlıklar, haksızlıklar, işkenceler, katiller, insan hakları ihlalleri, dürüst ve namuslu insanların hayal kırıklıkları vs. ile karşı karşıya bırakılmaktadır. Yani özetle bütün çirkinlikler sergilenirken iyi örnekler, güzellikler adeta görmezlikten gelinmektedir. Bu durum, toplumu müthiş bir karamsarlık girdabına sürüklemektedir. Medya elbette denetim görevini yapacaktır, ama olayların takdim ediliş biçimi çok önemlidir.

medya denetim görevini yapmadıgı zaman olaylardan kendine vazife cıkaran bilinçli her vatandaş güzelde olsa cirkinde olsa bildiklerini insanlara anlatmalı ve gercekleri bir tokat edası ile yüzlerine carpmalıdır..şu anda toplumumuzda güzellikler yerine cirkinlikler agırlıktadır..bizlerin yegane amacı toplumdaki cirkinliklere işaret edip bunları gösterip cirkinlikleri azaltıp güzellikleri cogaltmaktır..ülkemizde var olan cirkinlikler biz ne kadar görmezden gelsekde var olmaya orda olmaya yapılmaya devam edeceklerdir..her sorumlu akıllı bireye düşen görev bu cirkinlikleri görüp müdahele edip güzelliklere cevirmekle kısacası negatifi pozitife  dönüştürmekle mükelleftir..birey olmanın en önemli kurallarından biri budur..lütfen birey olalım olmayanları uyaralım...

Saygılarımla...

SCHRODINGERINKEDISI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2008 Cum 23:48:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

·iSyaN13· :
Siteyi kapatıracaksınız farkındamısınız. ?

Biz bu ülkedeki insanlar korku toplumunun parçası olmasın diye savaş verirken böyle bi arkadaşın bu şkil bi yazı yazması üzücü olmuş.

Saygılarımla...

CC sohbet icin buraya
 <<1 2345>>