ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Haziran 2024, Salı 13:35   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   AL SANA AÇILIM !!!!!!
 <<1234 567891011121314...23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

iSyaN13

iSyaN13 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2009 Per 21:11:44sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Açılımı Hükümetin yaptığını tabii ki biliyorum..Peki sen masanın diğer ucunda DTP nin olduğunu biliyormusun ?

Bak sana Atamız ve ismet inönü arasında gecen bir konuşmayı anlatayım.O zaman da vardı şimdiki gibi açılım meraklıları lütfen oku..

Başbakan İnönü saat 18.00 sularında Florya Köşkü`nde Atatürk`ü ziyaret etmiş:

- Hayırdır İsmet... Habersiz geldin.
- Paşam, azınlıklar meselesi... Konuyu Meclis`e getireceğiz... Ne diyorsunuz?
- İsmet bugün geç oldu... Yarın sabah erkenden gel, konuşalım.

İnönü çıkınca Atatürk "bütün görevlileri" toplamış:
- Sadece laleler kalsın... Bahçedeki diğer bütün çiçekleri sökün, atın... Derhal.

İsmet Paşa sabah gelmiş, bahçenin "halini" görmüş ve "görevlilere" sormuş:
- Ne oldu böyle?
- Gazi Paşa Hazretleri emrettiler, söktük.
Başbakan İnönü, Cumhurbaşkanı Atatürk`ün odasına girmiş:

- Paşam, bahçenin durumu nedir?
- Azınlıkları söküp attım İsmet.
İnönü "anladım" dercesine başını öne eğmiş:

Atatürk:

- İsmet, ben "Ne Mutlu Türküm Diyene" sözünü boş yere söylemedim... Kendini Türk hisseden herkes bu vatanın öz evladı... Ben hayatta olduğum sürece bu böyle bilinsin... Ve sakın azınlıklar ile ilgili bir kanun çıkarılmasın.

Biz Siz yok..TÜRK ` ÜZ..

Türkiye cumhuriyeti toprakları üzerinde yaşayan ve bu ülkeye vatandaşlık bağı ile bağlı olan herkes "Türk" tür. Türkiye Cumhuriyeti üzerinde yaşayan insanlara da Türk halkı denir. 

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2009 Per 21:17:45sohbet oyun linki
Mesele tam da bu zaten. Türk olmayı kabul ettirmek. O bahçedeki her çiçeğin bir ismi var. Hepsine birden lale demek ne kadar doğru ????

FlGURAN

FlGURAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2009 Per 21:27:54sohbet oyun linki

Bütün yorumların, hatta siyasi grüşlerin herşeyin sloganvari...
Kendi koppyalayıp yapiştirdiğin yazılarınla çelişecek kadar dar görüşlüsün.Bağnazlığa yobazlıpa karşı çıkarken bile tekçi zihniyetini savunuyorsun, tek ırktan olmayan bir çok ırkı ve dili barındıran bir ülkede ısrarla tekçi anlayışı sürdürmek bağnazlık değilmidir??Bu bağnazlık yobazlık değilse nedir?
Bu ülkede kürtler yokmudur? aleviler yokmudur?? ermeniler yokmudur? araplar yokmudur?Lazlar yokmudur? bütün bunlara rağmen ne mutlu türküm diyorsun..

BENDE DİYORUM Kİ AÇILIM ŞART ÖYLE BİR AÇILIM OLMALIDIR Kİ; NE MUTLU TÜRKÜM DEMEYENLERİNDE MUTLU OLABİLECEĞİ BİR TÜRKİYE OLSUN !

samanthafox

samanthafox resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2009 Per 21:33:53sohbet oyun linki

Türkiye merkez solunun geldiği durumun aynası adeta. Ezbercilik, laf kalabalığı, popülizm, çözümsüzlük ve MHP´ye kök söktüren bir milliyetçilik... 30 yılda binlerce insan öldü. BİNLERCE... Acaba sizin için bir şey ifade ediyor mu bu sayı? En ufak bir anlamı olsaydı bu savaşın artık bir an önce bitmesi gerektiğini anlardınız. Size kalsa bir 30 yıl daha sürsün bu savaş, bir o kadar insan daha ölsün. Yeter ki Kürtlere taviz vermeyelim (sizin deyiminizle, bana göre demokratik haklarını vermemektir bu). TRT Şeş açılırken bile "Vatan bölünecek amanın" diye feryat ettiniz. Ne oldu? Bölündük mü? Sen adamları yıllarca insan yerine koyma... "Kürt diye bir şey yok, dağlardaki kart kurt sesinden geliyor" de... Köylerini basıp sivilleri öldür, kemikleri kuyulardan çıksın... Ana dillerini konuşmalarını yasakla, konuşanı içeri al... Hapisteki Kürtler ziyaret eden analarıyla konuşurken "Türkçe konuşun ulan!" diye kafalarına dipçikle vur... Yıllarca ne televizyonlarına müsaade et, ne Kürtçe basılı bir yayına... Kürtlerin çoğunlukta olduğu köylerin civarındaki dağlara inadına koca koca "Ne mutlu Türk´üm diyene" yaz... Ondan sonra vay efendim insanlar niye dağa çıkıyor? Kimse durup dururken terörist olmaz, evini barkını, çoluğunu çocuğunu, anasını babasını bırakıp dağa çıkmaz. Kendini onların yerine koymayı dene. Kürtlerin çoğunlukta olduğu bir ülkede yaşsaydın, bir Türk olarak sana bunları yapsalardı, kimliğini yok saysalardı eyvallah mı diyecektin? Siz bunu anlamadıkça bu savaş daha çook sürer, çok ailenin daha canı yanar. Ama tuzunuz kuru tabi, şehit haberleri alınca "Vatan sağolsun" deyip geçersiniz yine. Yine aynı köşe yazarlarınızı okuyup, aynı siyasi liderlerinizi dinleyerek "Hımm bak ne güzel diyor, bravo. Ne mutlu Türk´üm, Atatürkçüyüm diyene!" dersiniz. Yıllardır yaptığınız gibi...

Açılıma sadece MHP ve CHP`nin destek vermemesi ilginç ! Bir de DTP`nin destek veriyor gibi görünmesi.

Sayın Başbuğ`un sözlerini iyi okuyun,özellikle başlığı açan arkadaşım. Afyon yorumlarını da  okumalısın!

Seninle aynı düşünmediğini anlayacaksın !

Ezbere konuşmayı bırakıp empati yapmanın zamanı geldi.

iSyaN13

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2009 Per 21:38:07sohbet oyun linki

demogoji oldu.. :)  Damardan girdin. Ben 28 yıllık ömrüm de kime acıdıysam acınacak duruma düşmüşümdür. !

Türkiye`nin bütünlüğünü ilgilendiren konularda ülkesini seven pek çok kimse gibi ben de katı tutuma sahip birisiyim.Mantığım bana ne söylüyorsa sonuna kadar savunurum. Günlük silahların susmadıgı canların bir bir yok oldugu ülkemizde kim ne düşünürse düşünsün bunun hiç kimseye faydası yok bir an evvel Türk Halkı Din ırk Mezhep farkı gözetmeksizin tıpkı 1919`da oldugu gibi tüm kurum ve kuruluşlara  derhal el koymalı Sosyal ve Kültürel cıkışını yeniden saglamalı  kurtuluş sadece ve sadece bundadır yoksa satanlar ve bölenler halkın tepesinde sözde demokrasi ve hukuk diye diye 1000 yıllık halkı karşı karşıya getirerek bir birine bogazlatacaklardır. ( Görünen köy rehber istemez )

iSyaN13

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2009 Per 21:40:58sohbet oyun linki
·FlGURAN· :

Bütün yorumların, hatta siyasi grüşlerin herşeyin sloganvari...
Kendi koppyalayıp yapiştirdiğin yazılarınla çelişecek kadar dar görüşlüsün.Bağnazlığa yobazlıpa karşı çıkarken bile tekçi zihniyetini savunuyorsun, tek ırktan olmayan bir çok ırkı ve dili barındıran bir ülkede ısrarla tekçi anlayışı sürdürmek bağnazlık değilmidir??Bu bağnazlık yobazlık değilse nedir?
Bu ülkede kürtler yokmudur? aleviler yokmudur?? ermeniler yokmudur? araplar yokmudur?Lazlar yokmudur? bütün bunlara rağmen ne mutlu türküm diyorsun..

BENDE DİYORUM Kİ AÇILIM ŞART ÖYLE BİR AÇILIM OLMALIDIR Kİ; NE MUTLU TÜRKÜM DEMEYENLERİNDE MUTLU OLABİLECEĞİ BİR TÜRKİYE OLSUN !

BENDE DİYORUM BU AÇILIM OLURSA ; NE MUTLU TÜRKÜM DEMEYENLERİNDE MUTLU OLACAĞI TÜRKİYE OLMAZZZZZZZZ..

Evet bu ülkede halklar var hemde çeşit çeşit..peki saydığın halklar neden kurtuluş savaşında bu benim savaşım değil demedi.Neden Tek Bayrak için savaştılar...Düşünemiyorsunuz.

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2009 Per 21:51:45sohbet oyun linki
·iSyaN13· :

demogoji oldu.. :)  Damardan girdin. Ben 28 yıllık ömrüm de kime acıdıysam acınacak duruma düşmüşümdür. !

Türkiye`nin bütünlüğünü ilgilendiren konularda ülkesini seven pek çok kimse gibi ben de katı tutuma sahip birisiyim.Mantığım bana ne söylüyorsa sonuna kadar savunurum. Günlük silahların susmadıgı canların bir bir yok oldugu ülkemizde kim ne düşünürse düşünsün bunun hiç kimseye faydası yok bir an evvel Türk Halkı Din ırk Mezhep farkı gözetmeksizin tıpkı 1919`da oldugu gibi tüm kurum ve kuruluşlara  derhal el koymalı Sosyal ve Kültürel cıkışını yeniden saglamalı  kurtuluş sadece ve sadece bundadır yoksa satanlar ve bölenler halkın tepesinde sözde demokrasi ve hukuk diye diye 1000 yıllık halkı karşı karşıya getirerek bir birine bogazlatacaklardır. ( Görünen köy rehber istemez )

Ülkenin parçalanması söz konusu değil. Bunu siz dillendirdikçe hani derler ya bir lafı 40 kere söylerseniz olur diye olacak. Ben şunu düşünüyorum ki bu açılımı bekleyelim ve görelim. Zaten tam olarak açılım nedir neler olacak tam belli değil. Ortadaki belirsizlik kalksın enine boyuna tartışılır. Ama "Açılım Şart " çünkü bu bahçenin bir tarafı dikenlerle çevrili ve o çiçeklerin güzellikleri gölgeleniyor.

iSyaN13

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2009 Per 21:56:34sohbet oyun linki

Yazıklar olsun..

jackpot2011

jackpot2011 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ağu.2009 Cum 01:05:18sohbet oyun linki

Açılım .açılım açılım... peki nedir bu açılımın ana esasları

1 ana dilde eğitim  peki dünya üzerınde bir kürt dili varmı veya bir kürt devleti kürtce bir dil değil lehçedir.esas ihtibarı ile bunu ayıralım olmayan bir dilin nesini  resmileştireceksınız 2  başka istekler eşitlik  isteniyor  vatanımızda yaşayan bir kürt ne isteyipte olamıyor cumhurbaşkanı,başbakan, miletvekili,işadamı hangisini olamıyor kim engeliyor....

birde biz bu vatanı birlıkte kurduk çarpıştık nerde çanakkaledemi  o zaman

milyonların öldügü  savaşın bilimsel gerçeklerini ortaya çıkaralım bitlis(69) urfa(54)

bingöl(38)  bunlar kafi gelmedimi gelelim kurtuluş savaşına karadeniz9780 marmara7611 içanadolu3680 ege2555 akdeniz2118 doguanadolu1780 güneydogu anadolu712  şu anda kürt kardeşlerımızın çok güvendıgi ABD ırak a  demokrasi getirdi milyonlarca ölü .

son sözüm sadece vicdan sahibi olun yarın çok geç olur. ama çokk

beneq

beneq resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2009 Pzr 13:49:07sohbet oyun linki
ZyReX22 :

Ben gayet ne ve acık bi yorumla başladım evet uslup biraz sert olsada haklıydım cünkü sen bi viode izlemiştin (nefes filmi 2 yıldır ne hikmet ise gösterime giremedi) Ve gaza galyana gelmiş bi başlık acmıştın evet bu sekilde bi başlık acar ve kendi basına saatlerce yorum yazar isen resimlerine bakarak yorumlarım seni yazdıkların cünkü mantıklı gelmedi

Söylermisin hayatında en doguya gittigin nokta

Kaç kurt ile dertleştin sorunu yardımcı olmaya calıstın (cüzdanın kenarında kalan bozuk paralar ile değil)

face den aradım ama bulamadım ki yanlış insan yanlı itham da buluyorsun benim playboylukla gibi salak saçam işlerle ugrasmam :)) ben cc girdigim den beri sadece tek nıck kulanan nadir insanlardanım bu zaman kadar hiç bir olayımı baskasının nıck altında anlatmadım buda senin yargı şeklin

Hayır vatanı savunmak için 15 ay askelik yap demiyoru zaten sana ki senin bizden ayırıcı bi özeligin var annalık vasifina ulaşacak fiziki yapıaya sahipsin buda senin en buyuk vatani görevin haa söyle bi sey var dogurmak %50 ama %100 gelmek için ii bi eğitim ii bir vatan sevğisi aşılamak lazım

rest dedigi gibi CHP kanalı bi insansın siyası görusune saygı duyorum ama bi yandan yadırgıyorum yaa deniz balkal gibi IQ eksik düşünmesi bilmeyen sokka siyaseti yapan 70 yasında ama 7 yaşından daha cocuksu duygulara sahip olan birine nasıl da olur önder diyebilirsiniz bunu benim aklım almıyor

eger biri benim önderim olucak ise eger bende zeki bende daha ileri gören biri olamalı körü körüne siyaset olmaz siyaset futbool degilki kanına işlesinler cocuken aynı sekilde devm et dünya dönüyor insalar gelişiyor degerler degerini kaybediyor ama degerini kaybetmeyen tek bi şey varki o senin 2 sınıf insan yerine koydugun insalrın gemişi ile benim geçmişim omuz omuza bu vatanı kormuş ve kolamış TIKLA tipki bu video daki

Saygılarımla

Salih ACAR

size artık ben cevap verme geregi bile duymuyorum.cünkü yeterince verdim facebook daki sayfamdada  gördün daha  sizinle polemiğe girmem  ben.cünkü ölçülü değilsiniz bana karşı!!!!

CC sohbet icin buraya
 <<1234 567891011121314...23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir