ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Haziran 2024, Salı 01:54   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   AL SANA AÇILIM !!!!!!
 <<123456 78910111213141516...23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

iSyaN13

iSyaN13 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2009 Pzr 19:53:27sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Ha bir de bugün biz 30 Ağustos zafer bayramını kutlarken Şemdinli den 4 Şehit haberi geldi..Paramparça oldular henüz kimlikleri dahi belli olmayan 4 vatan evladı.Diyarbakırda ise 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında DTP liler İstiklal marşını okumadı..Haberiniz var mı.? İstediğiniz açılım  budur işte zafer bayramında  mubarek ramazanda..

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2009 Pzr 20:39:47sohbet oyun linki

beneq :
Hayır  seni hiç bir şeye çekmeye çalışmıyorum yanlış düşünüyosun yazdıgına cevap verdim  yapmak istedigim birşey  yok.sadece dogrusunu aksettim o kadar

Sen biyere çekmediğini zannedebilirsin ama durum hiçde öyle değil. Bizim konuştuğumuz Türkçede bir Türkçenin bir lehçesi değil midir ? Pek akıllı ve muhterem hanımefendi bana Kürtçenin hangi dilin lehçesi olduğunu söyleseniz de ben de bunu bi öğrensem.

beneq

beneq resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2009 Pzr 21:22:36sohbet oyun linki
platoniclover :

beneq :
Hayır  seni hiç bir şeye çekmeye çalışmıyorum yanlış düşünüyosun yazdıgına cevap verdim  yapmak istedigim birşey  yok.sadece dogrusunu aksettim o kadar

Sen biyere çekmediğini zannedebilirsin ama durum hiçde öyle değil. Bizim konuştuğumuz Türkçede bir Türkçenin bir lehçesi değil midir ? Pek akıllı ve muhterem hanımefendi bana Kürtçenin hangi dilin lehçesi olduğunu söyleseniz de ben de bunu bi öğrensem.

Kürtçe Farsçanın bir kolu  kökenide İrandır. Her ne  kadar biz iranlı değiliz deseler  bile...

Not: Sırf laf olsun die  cevap vermeyin lütfen  yazarken araştırın biraz

platoniclover

vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2009 Pzr 21:31:29sohbet oyun linki

Söylediğin doğru ve ya yalnış ne değişti ?

beneq

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2009 Pzr 21:39:32sohbet oyun linki
platoniclover :

Söylediğin doğru ve ya yalnış ne değişti ?

5. sayfadaki yazınızı unuttunuz galiba siz beni muhatap alıp soru sordunuz  bende  size cevap verdim.

platoniclover

vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2009 Pzr 21:44:03sohbet oyun linki

Yaşlılığınıza vereceğim. Ben size cevap verdim. Ve şimdi bi soru daha soruyorum. Ne değişti ? Konuyla ilgisi nedir ?

beneq

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2009 Pzr 21:54:56sohbet oyun linki
platoniclover :

Yaşlılığınıza vereceğim. Ben size cevap verdim. Ve şimdi bi soru daha soruyorum. Ne değişti ? Konuyla ilgisi nedir ?

evet 29 yaşında yaşlı biriyim soru düzgün olursa cevap veririm sıkıştığınız yerde saçma  bir soru sordunuz  buna cevap vermek zorunda degılım

platoniclover

vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2009 Pzr 22:02:02sohbet oyun linki
Hayır ben sıkışmadım. Sadece gereksiz bir tartışmadan kaçınıyorum. Ve gerçekten bunun konuyla ilgisini merak ediyorum.

beneq

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2009 Pzr 22:05:15sohbet oyun linki

platoniclover :
Hayır ben sıkışmadım. Sadece gereksiz bir tartışmadan kaçınıyorum. Ve gerçekten bunun konuyla ilgisini merak ediyorum.

siz üstüne gittiniz  bende cevap verdim ne  yani susucakmıydım oldu paşam başkaaaaa  neysee  arkadaşım soru cevap form degil burası size keyifli sohbetler

platoniclover

vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2009 Pzr 22:12:17sohbet oyun linki

O konuya ben değil siz takıldınız. Size tavsiyem anlamadığınız bir yazının üstüne yorum yazmayın. Alıntı yaptığınız yazıma o kadar alakasız şeyler yazdınız ki konuyu siz buraya getirdiniz.

CC sohbet icin buraya
 <<123456 78910111213141516...23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir