ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

16 Mayıs 2024, Perşembe 06:17   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   CC AJANLARI
 <<1...1213141516171819202122 23242526272829303132>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

YagmUrUm35

YagmUrUm35 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 14:32:19sohbet oyun linki
                                                               MuTLu SOn

ErCo

ErCo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 14:33:28sohbet oyun linki
gurcu :
·ErCo· :
gurcu :

Erco ben kisilere gore yazmam..  

Dikkat edersen Topal konuyu actiginda yazdigim ilk mesajimda bu insanin bu tavrinin yanlis oldugunu belirttim. Halada yanlis oldugunu dusunuyorum.

Benim yazilarim topal i savunmak veya onun hakli oldugunu belirlememek amacli degil.

Benim yazilarim sisteme.. Seninde mesajlarinda kizdigin sisteme.

Ben rozetini kendi menfaatleri icin kullananlara karsiyim.. bu arkadasimda olsa..

rozetini kendi menfaatine kullananlara eyvallah.

peki gürcü bir çok kişinin oyuyla gelmiş bir insan ve ben neferin cc de kimseyi kırdığını görmemiş biri olarak bunu soruyorum.

ve bunu sorarken yıldız almış eline yüzüne bulaştırmış topal kardeşimiz  

cc de milletin oyuyla gelmiş ona yıldız vermiş kişiler tarafından getirilmiş nefere ne işe yarar diyor konuşma loglarını buraya ekliyor ve YA DA...? diye bir ima da bulunuyor ve siz hala diyorsunuz ki kendi menfaatine kullandı...? adam kaç saattir yazıyor nefer kendine edilen hakareti susmuş ben bunun örneğini burda çok gördüm bir Ajana senkimsin deyip  ceza yiyen diğer  nikiyle gelip hesap sorduğu için ceza alan şimdi form ayrı bişeymi burda hakaret aşalama serbestmi ??? burda yazılanlar ceza almazmı ?

o konuda haksiz oldugunu dile getirdim.

tepkimide gosterdim.. Bu konunun ilk sayfalarinda mesajimi gorebilirsin

Ancak bu o insanin tum nicklerinin ceza almasina veya forumda moderator dururken bir ajan tarafindan cezalandirilmasi yanlis.

olayin diger vahim bir yonude ;

Hepimizin okudugu bu konu ve hic birimizin gormedigi hakaretleri ve kufurleri Nefertiti nin gorebilmesi.

Bugun ajanlarin basinda ki infumum bile konuyu okudugunda bir mesaj yazdi ve mesaji chatcity ajanlari icin bir ornektir.

Oysa ki nefer gibi bu adamin nicklerinin tumunu banlamadi.. neden ?

Gercekten ben soruyorum simdi topal in sordugu soruyu..

Konu nefer oldugu icin.. Nefer`in diger ajanlardan nasil bir farki var veya forum moderoturunden ne fazlasi var ki..  İnsanlari forum yazilarindan dolayi banlayabiliyor ?

peki ben modelator yokken fırsat kolluyayım burda bir ajana saatlerce hakaret edeyim kim susturacak beni modelatörün olmadığı saatlerde Ajanlar kendilerini savunamazlarmı yahu ozaman odada ceza yiyen herkez gelsin burda formda hakaret etsin bir bayana YA DA ...? diye pis bir imada bulunsun yapma gürcü sen cc nin içinden gelen yıllarını harcamış birisin burda.

modelatör ozaman saatlerce oturacak burda hakarete göre basacak banı ben varım buna kabul  varsa hakaret sözlerim versinler ama 200-300 tl ile  hava atan insanın deyip burda ben at koşturrum diyen bir ajanı  karalayıcı sözler içeren benim için insanlık sıfatı taşımayan bir insanın burda yazmasına konuyu konu başlığından çıkarıp nefer meselesine dökmesine karşıyım.

ben odanda jilsele söylenen bir konudada canlı yayın yaptım ben kimsenin yandaşı değilim ama karalama politikalaına karşıyım

ozaman neferi değil onu burda ajan yapan yarışmayı ve gören süresini uzatan infumumu yargılayın işe yaramaz kişiler neden ajan oluyor.

topal işe yaramaz bir kişi ki aldığı yıldızı taşıyamadı demektir bu.

ErCo

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 14:38:31sohbet oyun linki

son bir açıklama bir ajan kendine hakaretten dolayı benim bildiğim formda yazı yazan birini banlama hakkına sahip olması lazım. ama şahısların birbirine hakaretine modelatör karışır. gürcü yanılıyormuyum.

eğer bu böyle değilse Ajanların vay haline bundan sonra burda olacaklar eyvah ki eyvah...... bıraksınlar Ajanlığı bance balık kokmaya başladı....

TopaLKIrrkayaK

TopaLKIrrkayaK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 14:38:42sohbet oyun linki

Yapmadığım şeyleri yapmış gibi;

Söylemediğim hakaretleri söylemişim gibi;

Göstererek kişiliklerinizi ortaya sermişsiniz..

Ya da? sözcüğünü namusa dil uzatmak gibi nitelendirerek;

İçinizin ne kadar kararmış olduğunuzu belli etmişinizdir..

Lütfen daha fazla komik duruma düşmeyin...

YagmUrUm35

YagmUrUm35 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 14:39:14sohbet oyun linki

Düşman Başınaaa 

Voyaj

Voyaj resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 14:43:39sohbet oyun linki
Gurcu mail atmadım mı sanıyorsun? Son bi aydır cc03 de dahil tüm yetkililere mail atıyorum şikayetlerimi dile getiriyorum ama tık bile yok. Kulüple ilgili sorunlarımıda dile getirdim ayrıca maillerimin hepside hala kayıtlı. 3 gün önce oda yenileme ile ilgili mail attım bi ona cvp geldi yalan olmasın  Dediğim gibi maneviyat die bişey kalmamış bu sitede. Dekontuma cvp geliyor sadece.Senin birilerine karşı inancının bitmemesi elbet güzel ama benim siteye bile inancım kalmadı.

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 14:49:26sohbet oyun linki

İnfumum`u veya diger insanlari bu konuda suclayamazsin..

Hayatimizin her aninda is, ask, okul vs.. guvendigimiz insanlardan bak bu adam dogru dedigimiz insanlar konusunda yanilabiliriz. Bu yanilginin tek sebebide guvendigimiz veya uygun gordugumuz kisinin farklilasmaya baslayip veya farkli olaylara takilip insanlarin gozunde ki guvenini yitirmesinden kaynaklanir.

Dun burada ki insanlar veya infumum secti diye bu insanin hayatini artik bu gazla hatasiz devam ettirecegini dusunmen yanlis.  Bunun en guzel ornegi ana sayfada ki ajan kadrosudur.. O ajan kadrosuna cok isim yazilmistir ve silinmistir. Yapmacik hic bir kisilik ilelebet devam edemez.. birgun bir yerde patlak verir. bugun oldugu gibi..

Sana bir ornek verecegim.. Bir kac yil once burada bir gold ajan ( artik ajan degil ) tarafindan haksiz ceza aldigimda.. tepkimi dile getirdim.. Ajan haksizligini anlayinca mertce su cumleyi kullanmistir ;

" Hastaneden hastaneye gidiyorum bu aralar kafa olarakta cok yorgunum.. Hatam varsa ozur dilerim "

İnsanlarin kotu zamanlari olabilir.. Ailesi, isi, aski vs.. ama burada ki hic kimse sen ve topal dahil.. Kimsenin bozuk piskolijisini cekmek icin buraya gelmiyor.. Ben kimsenin morali bozuldugunda uzerimde rahatlama ve stres atma araci degilim. Gitsin evinde dinlensin.. Eglenmek icin geldigimiz bir sitede  kimsenin bizi strese sokmasina veya huzurumuzu bozmasina izin veremem.. Heleki bu kisi bu uyeler tarafindan secilmisse !

Bu insanlar  nefer i sectiyse.. o rozeti ona silah gibi kullanip can yakmasi icin secmedi.

Bugun bir uye hata yaptiginda nasil ceza aliyorsa.. Ajanda hatasinin karsiligini almali..

ErCo

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 14:54:45sohbet oyun linki
·TopaLKIrrkayaK· :

Yapmadığım şeyleri yapmış gibi;

Söylemediğim hakaretleri söylemişim gibi;

Göstererek kişiliklerinizi ortaya sermişsiniz..

Ya da? sözcüğünü namusa dil uzatmak gibi nitelendirerek;

İçinizin ne kadar kararmış olduğunuzu belli etmişinizdir..

Lütfen daha fazla komik duruma düşmeyin...

Ya da  ?  yazma ozaman bu bir imadır her yöne çekilir seni kim okuttu gerçi sen hocanın anlattıklarınıda dinlememişin...?

ben onun  ..............   bu cümlede ne var Ajanlar buna ceza veriyor ve verdiğinde ben Ajana haklısın dedim demekki imada ceza alabilir sen ufak beynini burlarda kullanmaya kalkma .

bakTerii

bakTerii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 14:55:16sohbet oyun linki

Aslina bakarsaniz acilan baslik gayet normal herkesin sistemi yahut o sistem dogrultusunda isleyen düzeni elestirmeye hakki vardir..gel gelelimki sonrasinda Topalkirkayak elestiriyi biraz daha ileri götürüp kisileri sorgulamaya baslamis.. sorunun kaynagi tamamen "Gümüş ajanlardaki Nefertiti585 ne işe yarar?" cümlesidir.(ki ordaki soru isaretinden bence bi ise yaramaz gibi bi sonuc cikiyo)
dürüst olmak gerekirse kimsenin kendisine yazilmis böyle bir cümle karsisinda kayitsiz kalmasinida bekleyemezsiniz..etki tepkiyi doguruyosa Nefer de gayet dogal olarak tepkisini koyuyo..sonuc olarakta olayin suclusu bana göre (Actigi basligi tamamen kisisellestirip Nefer i hedef aldigi icin) Topalkirkayak tir.

ErCo

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2009 Cum 14:59:51sohbet oyun linki

ANLAMAZZZZZZ  Kİİİ?

CC sohbet icin buraya
 <<1...1213141516171819202122 23242526272829303132>>