ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 05:40   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   M. Akif Ersoy, Ali Rıfat Bey e ve Türk halkına bir ÖZÜR borçlusun Hadise!
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.May.2010 Çar 00:04:09      M. Akif Ersoy, Ali Rıfat Bey e ve Türk halkına bir ÖZÜR borçlusun Hadise!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Söyleyecek tek kelime bulamıyorum!

Hadise, Amerika’nın New Jersey eyaletinde geçen cumartesi oynanan Türkiye-Çek Cumhuriyeti hazırlık maçı öncesinde İstiklal Marşı okudu... Detone sesi, besteye sadık kalmayan yorumu ile federasyonu bile şok etti...

Federasyonun yorumu;

Bizim için de sürpriz oldu
Türkiye-Çek Cumhuriyeti maçında Hadise`nin canlı olarak İstiklal Marşı`nın söylemesi, Futbol Federasyonu`nu da şaşırttı. Federasyon Başkan Vekili Lütfü Arıboğan, `Bizim için de büyük sürpriz oldu. Futbolcular ve yönetim çok şaşırdık. Organizasyonu biz düzenlemedik. Tamamen Amerika`daki heyetin gerçekleştirdiği bir olay` dedi.

İşte okunuş itibari ile "kepazelik" olarak nitelendirilen milli marşımızın gelmiş geçmiş en kötü yorumu!

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.May.2010 Çar 00:23:24sohbet oyun linki
Küçük hanım popüler müzik kültürünün bir parçası sandı sanırım İstiklal Marşını.. Birinin İstiklal Marşının Milli Marş olduğunu ve ne sözlerinin ne makamının değişemeceğini öğretmesi lazım bu hanım kızımıza.. İstaklal Marşımız İstiklal Marşı olalı böyle eziyet görmemiştir sanırım Yazık..

SettembrE

SettembrE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.May.2010 Çar 00:36:38sohbet oyun linki

İşte okunuş itibari ile "kepazelik" olarak nitelendirilen milli marşımızın gelmiş geçmiş en kötü yorumu!

"Kepazelik" kelimesinin bu kadar uyumlu oldugu bir yer daha düşünemiyorum suanda Popüler kültür denilen rezalet, büyüyememiş beyinler ve yozlaşma....

-Heyy! okudugun İstiklal Marşı erovizyonda şarkı sölemiyosun!!

Bunu hiç Gördümü Acaba 

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.May.2010 Çar 00:40:58sohbet oyun linki
Ya da bunu...

Olması gereken...

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.May.2010 Çar 01:00:13sohbet oyun linki

Başlık "kabak gibi ofsayt" futbol tabiriyle... Neden mi? Suç Hadise`de değil, ona okutanda...

TFF bu açıklamayla kurtulduğunu sanıyor, ama bu hatanın sorumlusu kendileridir. Senin milli takımın bir hazırlık maçı yapacak, ama sen kendi milli marşının kimin okuyacağını bilemeyeceksin. Var mı böyle kaçamak açıklamalar?

Hadise`ye hiç kızmıyorum, İstiklal Marşı`ndaki prozodi hatasından dolayı birçok kişi yanlış okuyabiliyor. Kaldı ki kızın resmi dilinin Türkçe olduğunu bile burada tartışabiliriz. :) Zaten şarkıcı ile müzisyen arasındaki farkı farkedebilseydi TFF, bu sorun hiç yaşanmazdı.

Kısaca özür dilemesi gereken Türkiye Futbol Federasyonu`dur.

ENC0Z

ENC0Z resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.May.2010 Çar 08:17:14sohbet oyun linki

Dünden beri bir Hadisedir tuturmuş gidiyor millet...

Neyani Hadise ben okuyamıyorum deseydi ve benim sesim istiklal marşına göre pes kalıyor deseydi neolurdu?

cevabı ben vereyim : Direk sorgusuz sualsiz vatan haini ilan edilirdi..

nedense butarz konularda ilgimiçeken bir durum , medya çok önemli eğer medyadan biri kalkıpta hadise çokgüzel okudu deseydi bugun bütün forumlarda ona hayranlık ve tebrik mesajları yağardı..

kaldıki en önemli durum üsttede hokkabazın dediğigibi kızın türkçesi zaten kıt onu oraya nediye götürüyorsunuz...

sorsan birçoğu istiklal marşının yazarını ve bestekarını bilmiyordur dünekadar ama söz konusu basında eleştiri olunca herkes ahkam kesiyor..

Bu arada milli takımımıza eniçten dileklerimle başarılar diliyorum...

LeCoultre

LeCoultre resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.May.2010 Çar 13:46:10sohbet oyun linki
 Her ne kadar TFF bu durumdan haberli ya da habersiz olsa da,atalarımızın bir sözünü hatırlatmak isterim;``Yutabileceğin lokmayı çiğne!``.Bundan yola çıkarak Hadise`nin mütevazi bir şekilde okuyamayacağını belirterek bu teklifi geri çevirmesi gerekirdi.Kaldı ki Hadise;az çok marşı okuyup okuyamayacağını,detone olup olmayacağını biliyordur.

Alleria

Alleria resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.May.2010 Çar 16:43:20sohbet oyun linki

"İstiklal Marşı, bir milletin milli ve dini irade ve imanını ebediyyen ayakta tutacak ve besleyecek kudrette bir dil abidesidir. Türk milletinin maşeri vicdanına onun kadar yakışan bir başka şiirimiz yok gibidir." (İstiklal Marşı Tarihçesinden alıntıdır.)

Bu kadar değerli olan ve Türk Milletine miras bırakılan İstiklal Marşının, zaman zaman duymaya alışık olduğumuz alalade bir parça gibi okunmuş olması zaten üzücü bir durum.. Yeterli bir türkçeye sahip olmayan birisinden daha fazlasını beklemek haksızlık olabileceği gibi; İstiklal Marşını okuma görevini, sıradan bir makamla ve okurken telaffuz etmekte zorlanan birisine emanet edilebilecek kadar sahipsiz olmaması gerektiğini düşünüyorum...

xramox

xramox resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2010 Per 09:39:54sohbet oyun linki
Hadise Türk` üm diyorsa ve bununla övünüyorsa, Türk sanatçısı ünvanı ile organizasyonlara katılıyorsa, kusura bakmasın kimse ama her nerede ve ne şartta yetişirse yetişsin hiç farketmez İstiklal Marşımızın nasıl okunacağınıda adı gibi bilmesi gerekir. Bunu beceremiyorsa bu illaki onun ayıbıdır, ve bu şekilde okunmasına izin veren federasyonsa buda onların utancıdır. Zaten ülkemizde artık sahip çıkılan hiç bir değer kalmadı kendi benliğimizi çoktan unuttuk artık dejenere bir millet olduk bile

OzmmQ

OzmmQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2010 Pzr 12:51:46sohbet oyun linki

Biz Türkler nedense birilerinin bize oyun oynadığını düşünürüz devamlı :) Biz oyun oynamayız yanlış yapmayız kimseciklere, ama herkes bize karşıdır,herkes bizim canımızı yakmaya çalışır "bize göre". Hep bir komplo teorilerinin olduğunu düşünürüz.

Daha özenli okuması konusunda hemfikirim ama ben Hadise nin ve O na İstiklal Marşımızı okumasını teklif edenin kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum.Hele Hadise nin kötü niyetine ihtimal dahi vermiyorum.

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir