ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 08:26   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski ChatCity den Eski Duyurular
forum sohbet oyun basliklari
   Chatcity profilinize fotoğraf ekleme ve fotoğraf boyutlarını küçültme işlemleri hakkında...
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

M0D

M0D resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2010 Çar 10:36:38sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Resim calinmasini en aza indirgeyecek olacagini dusundugum iki ihtimal oldugunu dusunuyorum..Birincisi, resmin uzerinde kullanicinin nicki olmasi ve  Chatcity`i  simgeleyen CC simgesinin resmin bir kosesinde veya arka plan seklinde etiketlenmesidir.Etiketli bi resmin bir daha baska bir uye tarafindan kullanilmamasina mani olur,resim sahibinin de o resmi farkli bir nickinde kullanabilmesi icin, resim operatorunun teyid etmesi gerekecektir.En azindan resmin calinip CC icerisinde kullanilmasinin onune bu sekilde gecilebilir diye dusunuyorum.

Altta ornekleme olarak gosterilmistir.

iddiaIi

iddiaIi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2010 Çar 14:48:25sohbet oyun linki
Bu konuyu da fobik nevroza bağladın ya afferim

ByCLumSy

ByCLumSy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2010 Çar 15:50:22sohbet oyun linki

infumum :
·luzmaria· :
gayet açıklayıcı bence süper olmuş ama bunu bu zamana kadar açıklamamanız kabahat zaten  ah sayın ; infumum bey sizden ricam birde şu resim çalma olayına bi el atsanız çok iyi olcak

Maalesef resim çalmayla ilgili sorunu çözmek üzere atacak bir el ne bende var ne de herhangi bir kişide... Bir site foto üzerinde kaydet seçeneği sunmasa, bununla birlikte sağ tıklamaya izin vermese dahi Prt sc yöntemi ile monitörde göreceğiniz herhangi bir görüntü tamamen, ya da bu işlem sonasında paint vb programlar kullanarak kısmen alınıp kopyalanabilir. Sonuç olarak CC ye yüklenmiş fotolarınız her şekilde isteyen kişi tarafından alınıp kopya edilebilir.
Buna engel olunacak herhangi bir yöntem; maalesef hiçbir sitede bulunmamaktadır...

zuuhauah bu luzmarianın fotosunu kim çalıp napacak zaten..bu kızın tipini görecem diye ccye girmiyorum ztn...bide çalıp kullanmak haaa...Ölüm olur bu ölümm auhahuahua

infumum

infumum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2010 Çar 17:09:20sohbet oyun linki
·ByCLumSy· :

infumum :
·luzmaria· :
gayet açıklayıcı bence süper olmuş ama bunu bu zamana kadar açıklamamanız kabahat zaten  ah sayın ; infumum bey sizden ricam birde şu resim çalma olayına bi el atsanız çok iyi olcak

Maalesef resim çalmayla ilgili sorunu çözmek üzere atacak bir el ne bende var ne de herhangi bir kişide... Bir site foto üzerinde kaydet seçeneği sunmasa, bununla birlikte sağ tıklamaya izin vermese dahi Prt sc yöntemi ile monitörde göreceğiniz herhangi bir görüntü tamamen, ya da bu işlem sonasında paint vb programlar kullanarak kısmen alınıp kopyalanabilir. Sonuç olarak CC ye yüklenmiş fotolarınız her şekilde isteyen kişi tarafından alınıp kopya edilebilir.
Buna engel olunacak herhangi bir yöntem; maalesef hiçbir sitede bulunmamaktadır...

zuuhauah bu luzmarianın fotosunu kim çalıp napacak zaten..bu kızın tipini görecem diye ccye girmiyorum ztn...bide çalıp kullanmak haaa...Ölüm olur bu ölümm auhahuahua

Önceki mesajımda anlattıklarım herhangi bir zamanda, monitörünüzde görebileceğiniz herhangi bir görüntünün istediğiniz herhangi bir kısmını ya da bu görüntüyü tamamen alıp bilgisayarınıza kopyalamada herhangi bir engellemenin olamayacağına ilişkindi. Bildiğiniz üzere CC de bir üye için kullanılacak nick hususunda hrhangi bir sınırlama yok. İsteyen istediği kadar nick kullanabilir. Dolayısıyla kişi farklı nicklerine aynı resimleri de yükleyebilir. Böyle durumlarda öncelikle resim oparatörümüz farklı nicklerin aynı kişiye ait olduğunu teyit etmeye çalışır ve resim onaylarını da ona göre verir veya resmi siler. Teyit etme işlemi yapılamamış veya gözden kaçmış onaylarda da öncelikle fotonun gerçek sahibi veya fotodaki kişiyi tanıyan kişiler bize şikayetleriyle geldiklerinde başkasına ait bir resmi yükleyen kişilerin bilgilerinden resimler silinir, gerekirse bu işi yapanlar bir süre veya süresiz banlanabilirler. Bir de siteden herhangi birisinin resmini yüklemeyip, Arjantin`den yöresel bir sanatçıyı, veya Kanada`dan bir televizyon programcısının resimlerini yükleyenler de olabiliyor. Ben Kanada`ya veya Arjantin`e gitmedim. Muhtemelen resim oparatörümüz de gitmemiştir  Böylesi bir resim onayı sonrasında bunu farkeden site üyeleri de bize ulaştığında gerekli teyit işlemleri yapılıp ardından resim veya bu resmi yükleyen kişi ya da kullanıcı nicki ile ilgili gereken işlem yapılır.
     Yukarıda uzun uzun açıkladım belki ama gözünüz korkmasın, resimlerle ilgili uygulamamız oldukça basit olup sistemin işleyişi ile ilgili siz de yapıcı girişimlerde bulunup gerçeğe aykırı resim yüklemeleri hususunda bize yardımcı olur elinizden geldiğince bizi bilgilendirebilirseniz sorun yok denecek kadar az olacaktır...

Not: Bir de gayet hoş bayan resimlerini görüp, heyecanlanan erkek üyelermizin resim gerçekse bayanla ilgilenmek üzere; resmin gerçek olup olmadığına ilişkin asılsız ihbarları var, onlardan ricam, bu komik tutumlarından vazgeçsinler 

xxxxizmirlixxxx

xxxxizmirlixxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2010 Çar 19:40:20sohbet oyun linki
koptum

murist

murist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2010 Çar 21:54:49sohbet oyun linki
İnfumum haklisin diyelim ama oyle bariz resimler onaydan geciyor ki,rahmetli dedem mezardan kalkip gelip baksa ki,o resmin calinti yani sahsina ait olmadigini anlar..Bu tur durumlar sikca karsimiza CC odalari icerisinde rast geliyor.Bu kisi uzerinde ki kuskuyu gidermek icin, webcam ile gercegi ortaya cikartabilir.Ben burada resim operatorunu kotulemiyorum yada pasif oldugunu idda etmiyorum cunku yiginca resim onaylamakla mesgul oldugunu ve tabiki de gozden kacacak resimler olacagini savunuyorum, sadece sizin(infumum),kendini savunma mekanizmanin cok tatmin edici aciklamalar icerdigini sanmiyorum.Ve yukarda belirttigim sekilde bir CC logosunun kisinin resmi uzerinde bulunmasi ikinci bir kisinin o logo sayesinde resmi calmasina mani olmasina yeterli diye belirtmistim.Ama goruyorum ki,aman ugrasamam calinirsa calinir ne olur dusuncesinde oldugunu gozlemledim.

sevginetix

sevginetix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Tem.2010 Per 00:36:26sohbet oyun linki

Linux kullananlar nasıl yapacak şef?

luzmaria

luzmaria resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2010 Sal 14:02:33sohbet oyun linki
·ByCLumSy· :

infumum :
·luzmaria· :

sana sadece işte aynen böyle gülüyorum...;

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2010 Sal 14:09:59sohbet oyun linki

infumum :

Not: Bir de gayet hoş bayan resimlerini görüp, heyecanlanan erkek üyelermizin resim gerçekse bayanla ilgilenmek üzere; resmin gerçek olup olmadığına ilişkin asılsız ihbarları var, onlardan ricam, bu komik tutumlarından vazgeçsinler 

Hangi bayanlarmış onlar tehşir edelim.

BL00D24

BL00D24 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Tem.2010 Çar 13:22:25sohbet oyun linki
infumum :
·ByCLumSy· :

infumum :
·luzmaria· :

Önceki mesajımda anlattıklarım herhangi bir zamanda, monitörünüzde görebileceğiniz herhangi bir görüntünün istediğiniz herhangi bir kısmını ya da bu görüntüyü tamamen alıp bilgisayarınıza kopyalamada herhangi bir engellemenin olamayacağına ilişkindi. Bildiğiniz üzere CC de bir üye için kullanılacak nick hususunda hrhangi bir sınırlama yok. İsteyen istediği kadar nick kullanabilir. Dolayısıyla kişi farklı nicklerine aynı resimleri de yükleyebilir. Böyle durumlarda öncelikle resim oparatörümüz farklı nicklerin aynı kişiye ait olduğunu teyit etmeye çalışır ve resim onaylarını da ona göre verir veya resmi siler. Teyit etme işlemi yapılamamış veya gözden kaçmış onaylarda da öncelikle fotonun gerçek sahibi veya fotodaki kişiyi tanıyan kişiler bize şikayetleriyle geldiklerinde başkasına ait bir resmi yükleyen kişilerin bilgilerinden resimler silinir, gerekirse bu işi yapanlar bir süre veya süresiz banlanabilirler. Bir de siteden herhangi birisinin resmini yüklemeyip, Arjantin`den yöresel bir sanatçıyı, veya Kanada`dan bir televizyon programcısının resimlerini yükleyenler de olabiliyor. Ben Kanada`ya veya Arjantin`e gitmedim. Muhtemelen resim oparatörümüz de gitmemiştir  Böylesi bir resim onayı sonrasında bunu farkeden site üyeleri de bize ulaştığında gerekli teyit işlemleri yapılıp ardından resim veya bu resmi yükleyen kişi ya da kullanıcı nicki ile ilgili gereken işlem yapılır.
     Yukarıda uzun uzun açıkladım belki ama gözünüz korkmasın, resimlerle ilgili uygulamamız oldukça basit olup sistemin işleyişi ile ilgili siz de yapıcı girişimlerde bulunup gerçeğe aykırı resim yüklemeleri hususunda bize yardımcı olur elinizden geldiğince bizi bilgilendirebilirseniz sorun yok denecek kadar az olacaktır...

Sen bana bir resim göster ben sana tursitmi? değilmi? söylerim..

CC sohbet icin buraya
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir