ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

10 Mayıs 2024, Cuma 12:21   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   BU KADAR MI ?
 <<12 3456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2012 Sal 22:04:38sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Evet " Haber - Son Dakika" lık bir olay..

Silinmesi bencede yanlıs :)

Bu eşekligin bütün yayın organlarında sansürlenmeden yayınlanması lazım..

XxKrallBenimXx

XxKrallBenimXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2012 Sal 22:06:26sohbet oyun linki

Serwantez iyi güzel yazmışında daha öncekılerın aklı yokmuydu yargıya gidemıyormuydu? Daha öncekıler demekkı hata yapmiş bende vurmuşun ben forumda ıkı kişiden özur dıledım Biri Barbi30 Fake resım oldu ıcın ve kendısı ıle olayı tatlıya bağladık. Diyerıde nuray İsim Veririm korkum yok Ailemi sevıyorum daha öncede aklım vardı Ama daha önce sadece 1 kere Hata yapdım oda Barbi30le alakalı Davranışımdı..Ben haksızsam Özürümü Dilerım. Kendımı Kurdarmıyoırum Dolduraşa gedırıldımı Ve yalnış yapdımı sölüyorum. Bunu anlayan anlıyor Senın Anlamana ihtıyacım yok.

Gege28

Gege28 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2012 Sal 22:14:42sohbet oyun linki
kişinin söylediği yalan attığı iftira her neyse . elbet bir gün hersey ortaya cıkıyor ve ne yaptıysa dönüp dolaşıp kendini buluyor . ilahi adalet . EDİTÖR EDE DİYECEK SÖZÜM YOK O MESAJI ALMIŞTIR

tYLifeStyLe

tYLifeStyLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2012 Sal 22:18:04sohbet oyun linki
CİDDİYE ALMAYACAK OLAN BU KONUYA YAZMASIN. SALDIRANLARINDA CEZASINI YÖNETİM VERMEZSE BEN GEREKENİ YAPICAM! "Bİ KEREDE DOĞRU OLANI YAPIN" LAFA GELİNCE DOĞRU İNSANSINIZ. BİRİNİ KARALAMAYA GELİNCE HERKES SALDIRIYOR MAŞŞALLAH. BİRİNİ AKLAMAYA GELİNCE KİMSEYİ BULAMIYORUZ. BU KADAR MI?

Gege28

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2012 Sal 22:19:19sohbet oyun linki
biz olanlarlada yola devam ederiz ha bir eksik ha bir fazla . koyar mı ? hayır .

cydcm

cydcm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2012 Sal 22:24:20sohbet oyun linki
; )

MissLitros

MissLitros resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2012 Sal 22:39:21sohbet oyun linki
Sezgini 3 yıldır tanıyorum yaptıgı yanlış hemde çok yanlış ama şuan yaptının farkına varıp özür dilemeside çok anlamlı burda çok insan bir birine küfür ediyor veya yüzüne gülüp arkasından konuşabiliyor ama sonra özür dilemiyor başka isimle yanaşıyor fake nicklerle yapıcagını yapıyor ..

Gege28

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2012 Sal 22:44:26sohbet oyun linki
adamın özdür diliyor olması anlamlı yada anlamsız  yaptığı ayıbı örtüyor mu ? HAYIR .  bunun elbet bir gün ortaya çıkıcağını bilmiyor muydu ? BİLİYORDU .  İsterse 100 kere özür dilesin . Yaşananları unutturmaz .

MissLitros

MissLitros resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2012 Sal 22:46:34sohbet oyun linki
Yaşananları unutturmuyor olabilir ama dedigim gibi ne fake nicklerin arkasına saklanıyor nede küfür ediyor bunları yapabilirdide ? Lakin hatasını anlayıp özür dilemiş yaşananları unutturmasada buda bişi.

Gege28

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2012 Sal 22:48:01sohbet oyun linki
Yolun sonuna gelmese belki bunuda yapmıcaktı  yada korktuğu birşeyler olmasa diyelim .
CC sohbet icin buraya
 <<12 3456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir