ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 18:30   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   BU KADAR MI ?
 <<123 456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MissLitros

MissLitros resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2012 Sal 22:50:45sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Her insan dolduruluşa getirip böle şeyler yapabilir .Hatta cc`nin yarısında bu var bi işin sonu veya korkunç durumu yoktur ya yalanı vardır veyada gerçegi sezginde geçte olsa bunu görüp anlamış olabilr bunda bişi yok ?

Gege28

Gege28 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2012 Sal 22:51:49sohbet oyun linki
yani artık bu olanları normalmi karşılıyalım .  veya aa tamam özür diledi bitti gittimi . BU KADAR MI ?

tYLifeStyLe

tYLifeStyLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2012 Sal 22:53:56sohbet oyun linki
ARKADAŞLAR ADAM SUÇLU TAMAM. YEDİĞİ HALTI ANLATAN BAŞKA ADAMDA GÖRMEDİK AMA BURALARDA. DOĞRU BİŞEY YAPANA SALDIRMAYALIM DAHA FAZLA. AYRICA KONUMUZ BU DEĞİL. LÜTFEN KONUYU SAPTIRMAYALIM.

MissLitros

MissLitros resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2012 Sal 22:56:36sohbet oyun linki

En azından hatasını anlamış oldugunu farkedebilirsiniz bir konu uzayarak bi yere ne götürebilir nede getirebilir son söze gelincede SİZ HAKLISINIZ (;

Gege28

Gege28 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2012 Sal 22:59:32sohbet oyun linki

son bişey :) Birde kendini koy yerine . düşün . ben adama saldırmıyorum şuan . yada aman aman çok buyuk laflar soylemiyorum . kimsenin zoruna gitmesin . kim haklı kim haksız zaten ortada ;)

xOxToLGaxOx

xOxToLGaxOx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2012 Sal 23:09:19sohbet oyun linki

Hata 1 kere yaparsan hatadır , fazlası zevke kaçar . . :)

TireBouchon

TireBouchon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2012 Sal 23:34:51sohbet oyun linki
arkadaşlar herkes herşeyi görüyor gerçekleri görmüş olmanız kafi..bu gözardı edilmek istnen gerçekleri gün yüzüne çıkarmakta emegi gecen herkese teşekür ediyorum :))

NeDedimseDedim

NeDedimseDedim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.May.2012 Çar 00:15:31sohbet oyun linki
Şahane

Akineti

Akineti resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.May.2012 Çar 02:23:44sohbet oyun linki

BU SEZGİN DENİLEN KARAKTERDEN YOKSUN VATANDAŞIN YENİ OYUNLARI DEĞİL  BU CC HALKI UYANIN BİRAZ KENDİNİZE GELİN KİŞİLİK VE KARAKTERDEN YOKSUN OLAN BU TÜR DENGESİZLERİN İYİMSER TAVIRLARI SİZLERİ YANILTMASIN.EĞER BU DAVRANIŞIN SONUNDA BİR PİSLİK ÇIKMAZSADA BU BAŞLIK ADI ALTINDA  EŞEK GİBİ ANIRMAKDAN ÇEKİNMEYECEĞİMİ BİLESİNİZ.EN FAZLA 20 GÜN VERİYORUM ODA EN FAZLA

wisnewotka

wisnewotka resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.May.2012 Çar 02:26:01sohbet oyun linki

Forumla arası olmayan biri olarak olaya çok geç yetiştim. Benimde sezgine ve cc yöneticilerine söyleyecek bikaç lafım var:

Yaptığım 1 hata bunlara sebep oldu diyerek özür diliyorsun. Tmm hatanın farkına varman elbette güzel birşey. Yalnız seni birazcık tanıdıysam senin için hata, insanlara iftira atmak değil, Nuraya bulaşmış olmandır. Özür dilerken bile ailenin ve kendinin gördüğü zararlardan bahsediyorsun. İftira attığın insanların düşündkleri ve görükleri zarar hiç bi zaman umrunda olmadı. İnsanlara iftira atmak en sevdiğin sporlardan biriydi:) Öyleki; yalan dolanların sayesinde ccde az çok çevre yaptın, az cok insanların arasını açtın, inanılacak gibi değil ama sevgili bile yaptın. Yalan dolanların herşeyindi senin. Bu sporu bırakacak olman eminim çok üzüyordur seni. Hakettiğini bulman çok sevindirici. Mahkemenin sonucunu merakla bekliyorm...

CC yöneticilerine gelince.. Senelerdir her birimize (cc üyelerine) sadece para gözüyle baktınız. Bunun emin olun farkındayız. Fakat 2 kuruş menfaat için insani bir olayda göstermiş olduğunuz bu tutum mide bulandırıcı seviyede. Bu kafada gittiğiniz sürece chatcity, ilk açıldığı günkü gibi kalır. Buda, 5 sene aradan sonra ccye gelmiş bi kullanıcının, "cc hiç değişmemiş, herşey yine aynı" sözünün sebebidir.

CC sohbet icin buraya
 <<123 456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir