ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 07:53   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   BU KADAR MI ?
 <<1234 56>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

NeDedimseDedim

NeDedimseDedim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.May.2012 Çar 02:29:23sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
anlıyorum inat kurnazlık kıskançlığı da bu nik ne iş?

XxKrallBenimXx

XxKrallBenimXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.May.2012 Çar 02:38:42sohbet oyun linki

ÖNCELİKLE ŞUNU SÖLİYEYIM BİZ NURAYLA UZLAŞDIK MAHKEME SONUCU BU..!!

DİYER SORULARINIZA CVP VEREYIM BENIM BU SİTEDE 6 YADA 7 YILIM ZAMANINDA PARMAKLA GÖSDERILEN CLUPU FUL DOLU BIRIYDIM..KIMSEYE KARIŞMAYAN EYLENCISINE BAKAN AMA GÖRDÜMKİ BU SİTEDE KIME DEĞER VERSEN ARKANDAN NANE CEVIRIYOR YÜZÜNE KARDEŞİM DIYOR ARKANDAN SÖVUYOR..SONRA BÖYLE OLDUM PİŞMANMIYIM HAYIR. BU SİTEDE COK EZDİM OLDU HAKARET ETTIM OLDU AMA SADECE 7 YILDA 2 KİŞİ HAKLI CIKDI BIRI BARBİ30 DİYERI NURAY. GEREKENI YAPDIM VE HATAMI ANLADIM ÖZURUMU DILEDIM.

KİMSE KUSURA BAKMASIN İSMIM SEZGİN YALAN İSİM KULLANMADIM BAZILARI GIBI. KIMSE KUSURA BAKMASIN FAKE RESIM KULLANMADIM BAZILARI GIBI. KİMSE KUSURA BAKMASIN YÜZÜNE GÜLDUMUN YÜZÜNE HAKARET ETTIM ICIN ARKASINDAN KONUŞMADIM ICIN..

O KADAR COK ŞEY DÖNUYORKI BURDA ADAM YÜZÜNE GÜLDÜNÜN ARKASINDAN BUNU KULLANIYORUM AMAN SES ETME DIYEBILIYOR.

ARKADAŞLAR BEN KENDIMIM HAKSIZSAM CIKAR ÖZURUMU DILERIM HAKLIYSAMDA SONUNA KADAR EZERIM NURAY GIBI DELIKANLI VARSA

NURAY GIBI HAKLI VARSA DURMASIN GİTSİN SAVCILA VERSIN.

HADI SİTEDE 7 24 KÜFÜR EDENLERDEN KAC TANESINI ÖZÜR DILERKEN GÖRDÜNÜZ KAC TANESINI MAHKMEYE VERDINIZ. KAC TANESI HATASINI ANLAYIPDA BÖYLE GELDI SİZE ÖZÜR DILEDİ. HATA YAPARSIN İNSANSIN İNSANLIK HALIDIR DOLDURUŞA GELIRSIN.

NE KIMSENIN ARKASINDAN FİLİM CEVIRDIM NEDE CEVIRIRIM BU KADAR SENEDIR NE FAKE NICKE GIRIB KENDIMI GIZLEDIM NEDE YALAN KONUŞDUM. SADECE KENDIM OLDUM KIMSEYE KENDI NICKIMLE KARDEŞİM DEYIP FAKE NICKLE SÖVMEDIM. KIMSE KUSURA BAKMASIN MADEM GERCEKLERI KONUŞUYORUZ BULUNDUNUZ ORTAMI SÜZÜN.

Hsavun

Hsavun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.May.2012 Çar 09:08:07sohbet oyun linki

Film gibisiniz.

Bırakın be bu işleri sohbetinize bakın.. Ahh ahh nerde o eski mirc chat odaları.. Orada bile artık Vip üyelik var.
`` Bir takım şeyler zorunuza gidiyorsa hakkını sanal bir platformda aramayacaksın. Hepiniz yaşınızı, başınızı almış insanlarsınız. Hak-hukuk bilin, açın bakın. Kendimi komedi filminde buldum. Sizin adranalin tutkunuza hayranım!``

ADAMOO

ADAMOO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.May.2012 Çar 09:26:08sohbet oyun linki

ARKADAŞLAR BU ARKADAŞ HATASINI ANLAMIŞ YADA ANLATMIŞLAR ; SIRF NURAY KENDİSİ İLE ÇIKMADIĞI İÇİN KARALAMAYA ÇALIŞAN BİRİLERİ DE VAR BUNUNDA BÖYLE OLMADIĞINI ÇEVREMDEKİ ARKADAŞLARIMA ANLATMAYA ÇALIŞTIM BELKİ BİRGÜN ODA İTİRAF ETMEK ZORUNDA KALIR BAŞKALARININ YANINDA NURAYINDA İSMİ GEÇER .

AMA BÖYLE KİŞİLER TEK KİŞİYE DEĞİL ÇOK KİŞİYE İFTİRA ATIYORLAR KENDİLERİNE İŞ KAYIT EDİNMİŞ DURUMDALAR BU DAVRANIŞLARI SANAL Bİ ORTAM VE HERKESİN BİR AİLESİ VAR KİMSENİN NAMUSUNA LAF ETMEMEK GEREKLİ UMARIM OKUMASI GEREKEN TÜM ARKADAŞLAR OKUR BU YAZIYI !

NeDedimseDedim

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.May.2012 Çar 12:38:16sohbet oyun linki

NeDedimseDedim

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.May.2012 Çar 19:33:06sohbet oyun linki

>>>>>>>>>Deflasyon!

Deflasyon, genel olarak piyasada fiyatların belirli bir zaman aralığında sürekli düşüş göstermesi durumudur.[1] Bunun yanında enflasyon durumundan fiyat yükselişini durdurmayı ya da yavaşlatmayı veya enflasyon eğilimi karşısında fiyatları düşürmeyi öngören iktisat siyasetidir.

Deflasyon, nicesel para teorisine dayanan bir siyasettir. Genellikle iktisadi durgunluk dönemlerinde, mal ve hizmet arzının talebini geçmesiyle beraber alım gücünün azaldığı durumlarda piyasadaki para arzının da azalmasından kaynaklanır. Deflasyonun üretim ve istihdam üzerinde olumsuz etkileri olur. Deflasyon, fiyatların artış hızının azalması anlamına gelen disinflation ile karıştırılmamalıdır. Disinflation, enflasyonun artış hızının azalması, deflasyon ise fiyatların azalmasıdır.

TireBouchon

TireBouchon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.May.2012 Çar 23:46:53sohbet oyun linki
neyse arkadaşlar saptırmaya gerek yok başlıgın amacı gayet açık bariz.. biz konuyu yeterince iyi açıkladıgımızı düşünüyoruz arada boş konuşup laf söylemiş bulunanlara da (hsavun vs ) eyw ama bi daha olmasn diorum :D destek olan arkdşlara tekrar tşk ediyorum güzel bi iş çıkardık  :D:D:D

Hsavun

Hsavun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.May.2012 Per 08:59:40sohbet oyun linki

·TireBouchon· :
neyse arkadaşlar saptırmaya gerek yok başlıgın amacı gayet açık bariz.. biz konuyu yeterince iyi açıkladıgımızı düşünüyoruz arada boş konuşup laf söylemiş bulunanlara da (hsavun vs ) eyw ama bi daha olmasn diorum :D destek olan arkdşlara tekrar tşk ediyorum güzel bi iş çıkardık  :D:D:D

Boş mu kouşulmuş. Sizin hakkınızı aradığınız yer bir defa yanlış. Reklamlarınız çok iyi, güldüm. Bak ben şimdi, aklınızdan ve mantığınızdan neler geçtiğine hayran kaldım. 

Destek olup bu saçma başlığa yorumlayan ``ben dahil`` arkadaşlara teşekkürler.

Akineti

Akineti resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.May.2012 Per 11:26:12sohbet oyun linki

·TireBouchon· :

EVET GÜZEL BİR İŞ ÇIKARDINIZ 2 HAFTA SONRA O ÇIKARDIĞINIZ İŞİN ÜSTÜNE  OTURDUĞUNUZDA GÖRÜRÜM BEN SİZİ

gokborukurt

gokborukurt resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2012 Cmt 08:55:26sohbet oyun linki

·XxKrallBenimXx· :

Sezgin Senin Derdine Ancak kara Toprak Çözüm Olur ya öLdür Kendini yada Parazit gibi yaşamaya Devam et Hayatını..

ne yani seni mahkemeye vermedikleri için diyer söylediklerin doğrumu tam aziz nesinlik vakkasın sezgin hukuka başvuracakmış lan varmı o kadar paran burda insanlara işsizim diye ağlıyon şimdi mahkemeye başvuracakmış gelde gülme :D bu arada bu parazitin bunca yaptıklarına rağmen halen buna hatasını anlamış diyenler var 3 sınıf TÜRK toplumunun insanlarından ancak böyle yorum beklenir

CC sohbet icin buraya
 <<1234 56>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir