ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 00:24   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   BU KADAR MI ?
 <<12345 6>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

yuurtsevercephe

yuurtsevercephe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2012 Cmt 13:07:54sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
az akıllı olun ya çocuklar gibi ne bu olm?

XxKrallBenimXx

XxKrallBenimXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2012 Cmt 15:06:21sohbet oyun linki
·gokborukurt· :

·XxKrallBenimXx· :

Sezgin Senin Derdine Ancak kara Toprak Çözüm Olur ya öLdür Kendini yada Parazit gibi yaşamaya Devam et Hayatını..

ne yani seni mahkemeye vermedikleri için diyer söylediklerin doğrumu tam aziz nesinlik vakkasın sezgin hukuka başvuracakmış lan varmı o kadar paran burda insanlara işsizim diye ağlıyon şimdi mahkemeye başvuracakmış gelde gülme :D bu arada bu parazitin bunca yaptıklarına rağmen halen buna hatasını anlamış diyenler var 3 sınıf TÜRK toplumunun insanlarından ancak böyle yorum beklenir

Sen önce kendin ol aslanım Fake nıcklerle gezme yoksa paran gel cc Yollımde Tip Vip Alayım Böle Nicklere girib yorum yapmayın AZ ERKEK OLUN ERKEK

gokborukurt

gokborukurt resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2012 Cmt 19:28:36sohbet oyun linki
Erkeğe bak lan yine kimden ağlıyarak cc aldınki bana wip tip alıyon söyle
bakayım sezgin oldwilight çağla perikızı bebis03 cxxgirl nice sayamadıgım
kızları tehdit ve şantajla siteyi bıraktırdığında erkektin değilmi :D insanlara
küçük emrah misali ağlıyarak işim yok parasızım diyince küçük emrah misali
ağlıyan sezgin erkektin değilmi türkiye işte burası bir kavramdan bahsedecek en son insan geliyor erkeklikten bahsediyor sezgin gün gelir chatcity kapanır ne olur senin halin bilmiyorum delirirsin herhalde allahtan nuray şantajına boyun eğmemiş mahkemeyle gerçekleri itiraf ettirmiş sana çok korktunmu sezgin

XxKrallBenimXx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2012 Cmt 19:45:58sohbet oyun linki
Şu saydın isimler Nerde Merak Ettım  karı gıbı Fake nıcklere saklanmayın Erkek olun dıyorum Bak Ben burdayım :) Erkek olamıyosanız Yapıcak Birşeyım Yok Cc Benim Umrumda Olsaydı Senın gıbı Fake nıcklere gırer Millete Sarardım Söverdım Ama ihtiyacım Yok Sağlı Bozuk olan adamın yapca iş bunlar Senın gıbı Yanı :(

gokborukurt

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2012 Cmt 20:27:34sohbet oyun linki

·XxKrallBenimXx· :
Şu saydın isimler Nerde Merak Ettım  karı gıbı Fake nıcklere saklanmayın Erkek olun dıyorum Bak Ben burdayım :) Erkek olamıyosanız Yapıcak Birşeyım Yok Cc Benim Umrumda Olsaydı Senın gıbı Fake nıcklere gırer Millete Sarardım Söverdım Ama ihtiyacım Yok Sağlı Bozuk olan adamın yapca iş bunlar Senın gıbı Yanı :(

he sezgin he sen haklısın ne yani o kızlar senin gibi sosyopat insanın sırf senle çıkma teklifini reditikleri için burda yok diye sen varsın diye şantajlarına muhtap olmak istemedikleri için chatcityi bıraktıkları  için sen haklısın nede olsa sana göre haklılık chatcityde durmak oluyor işte buda senin parazitliğinin işareti oluyor sezgin  forumlarda fake nikle yazıdıgın günleri çok çabuk unutmuşa benziyon aciz herif ama dedimya cc olmasa ruh sağlığın bozulur çünkü sosyopatlığın sadece burda geçmiyor farkında değilsin sen burda herşeyini kaybetin birşey merak ediyom sezgin kızlara neden şantaj yaparsın acaba realde çokmu redediyorlar seni belki bu yüzden intikamını hıncını kızlardan alıyon freud yaşasa seni ona gönderirdik tedavi olurdun sağlıklı insanların arasına dönerdin

son not dünyaya kendi isteğin dışına geldin hayretle yaşıyorsun tiksinerek gidiyon :D bu gidiş ne zamana kadar gider belirsiz dedimya bence kendini öldür su dünyada parazit gibi yaşamaktan kurtul sezgin club acmıştım ful demisin soundb yle biz dolduruyorduk clubunu ama sunu neden demiyon sezgin bana club actılar bende menfaatime aykırı geldiği için bana klüb acan kisiyi banladım neden demiyorsun yani clubun full doluyor bunu acıklıyonda sana club acan kisiyi banladıgını söylemiyon aciz herif  

XxKrallBenimXx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2012 Cmt 20:41:34sohbet oyun linki

Benim bugüne kadar gizlenmedimi Cümle alem bilir :) Haklısın ama Ben rahatsız Biriyim.

Ruh Hastasıyım Senin Gibilerin Ruhuna Hastayım :) Sen millet Adına konuş burda Daha Adam yerıne koyup Cvp yazmam Kendı nıckınle Gel Konuşalım Aslanım Gizlenmek Acizlerin işi :) Acizlerde benım muhatabım değil.He bide kızlar konuşmuyorda Sen konuşuyosun Buda Yalakaların işi :(

gokborukurt

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2012 Cmt 20:46:50sohbet oyun linki
·XxKrallBenimXx· :

Benim bugüne kadar gizlenmedimi Cümle alem bilir :) Haklısın ama Ben rahatsız Biriyim.

Ruh Hastasıyım Senin Gibilerin Ruhuna Hastayım :) Sen millet Adına konuş burda Daha Adam yerıne koyup Cvp yazmam Kendı nıckınle Gel Konuşalım Aslanım Gizlenmek Acizlerin işi :) Acizlerde benım muhatabım değil.He bide kızlar konuşmuyorda Sen konuşuyosun Buda Yalakaların işi :(

yaptığın çirkeflikleri göz önüne koymak lazım yoksa her bıyıklının güzel sözlerine inanlar gibi senin gibi sosyopat toplumdan dışlanmış bir iki süslü cümlesine kanan polyanacı userlerimiz var amaç onları aydınlatmak sezgin chatcity kücük alem birbirimizi biliriz simdi yaptıgın şeyleri inkar etme yok gizlenmemişim herkes bilirmiş geç bunları zaten cevap veremiyonki hem küm başka yok cevap verdiğinimi zannediyon dedimya freud yaşasa seni ona gönderip bir analiz yaptırıp sağlığını kazandırmak lazım sezgin 

XxKrallBenimXx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2012 Cmt 21:02:41sohbet oyun linki
Sadece Boş konuşuyosun acmışın bir Nick aklınca At koşduracaksın Ben yapmadım demıyorum yapmadım desem Derim..Ama yapdım insanlar azını acamıyorda sen acıyosan Bu senin Rahatsızlındandır Üstü iyi oku Aslan parcası Ben kimsenin Arkasından iş yapmadım yüzüne yapdım.Chetcity cok umrumda dğeilmı. Boş Konuşmada Belgele İspat et. Benım Saldırdıklarımın Hepsinı ispat ederek yok ettım

gokborukurt

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2012 Cmt 21:12:03sohbet oyun linki

·XxKrallBenimXx· :
Sadece Boş konuşuyosun acmışın bir Nick aklınca At koşduracaksın Ben yapmadım demıyorum yapmadım desem Derim..Ama yapdım insanlar azını acamıyorda sen acıyosan Bu senin Rahatsızlındandır Üstü iyi oku Aslan parcası Ben kimsenin Arkasından iş yapmadım yüzüne yapdım.Chetcity cok umrumda dğeilmı. Boş Konuşmada Belgele İspat et. Benım Saldırdıklarımın Hepsinı ispat ederek yok ettım

hani cevap vermiyecektin :D hayatın böyle işte senin sinir yapıyon hemen giriyon tükürdüğünü yalıyon sezgin hayatın tükürmelerini yalamakla geçiyor  ben senin gibi log toplamıyorum hayatım chatcity değil senin hayatın cc oldugu için log alıyon herşeyi kaydediyon belge diyon kanıt diyon :D sezgin onlar senin ne kadar sosyopat olduğunu bildikleri için sana cevap vermiyorlar en iyisini yapıyorlar ama ben insanlarla uğraşmak hoşuma gider  gerçi topladığın belgelerde foto şoplu kızların sahte görüntüleri sen o belgelere foto şop yapacağına kendi resmine foto şop yap ki sosyopatlığın azalsın biraz

XxKrallBenimXx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2012 Cmt 21:13:44sohbet oyun linki
CC sohbet icin buraya
 <<12345 6>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir