ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
26 Nisan 2024, Cuma 12:23   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   İşte yönetim işte CC !
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Ciko

Ciko resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Oca.2023 Pzt 13:17:06      İşte yönetim işte CC !sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Whatsap  tan yolladıgımız loglar   o kadar şikayet edilen kişi  hala neden banlanmıyor anlamış değilim 
elini kollunu sallayarak gezmesi sizce bu adalet mi ? 
Adama verilen 30 dakkia Yada 120 dakkia ceza sizce etik mi ?  

Cc kurallarini yazarken   öylesine mi yazildi insanlari siteye teşvik edilmek  için mi yazildi ? 

yazdıgınız cc kurallarinda hangi maddeyi uyguluyorsunuz  kendiniz hiç sorguladınız mı ? 

insanlar  buraya para döküyorsa  Örneğin bir user gelicek ana avrat karısına kızana sövecek diye  para  harcamiyor ..  sohbet muhabbet için harcaniyor küfür yemek için değil .. bilmem anlatabildim  mi ?

Tonlarca loglar varken hiç biri yapilmiyorsa burada bi terazi bozuklugu vardir  gerekenlerin tekrardan yapilmasini göz önüne alınarak yeniden ceza verilmesini istiyorum gerekirse id ban atın ! 

BRUT

BRUT resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Oca.2023 Pzt 13:26:36sohbet oyun linki
CC yeniden açıldığında RMC bunu banladı sonra ne olduysa daha küfürbaz olarak geri geldi. Odaya girer girmez kendisine bir düşman seçiyor, Mesela bugun rıdvanı seçti ana bacı sövdü 9 dakika aldı çıktı. Dün çiko ve eşini seçmişti. Lal hanımefendi buna beroş dediğimiz için küfür ettiğini belirtiyor demeyin diyor sohbete bakıyorum beroş diyen yok ama yinede ailemize bütün küfürleri ediyor. Hadi küfüre karşılık veriyoruz Berat ile aynı şartlarda banlanırsak başedebiliyoruz ama uyuşturucu madde ile alakalı propaganda yapıyor bunu ne yapacağız? Gerçek hayatta toplumdan soyutlanmış ailesinin bile istemediği birini biz muhattap almak zorunda mıyız? Ya yeni sistem getirin engellediğimizin yazılarını genel sohbette de göremeyelim yada bunu kovun buradan. Biz bu kadar parayı buraya 4 suçtan sabıkası olan bir adamdan küfür yemek için vermiyoruz.

Tamam Chatcity´nin hatırası bizde çok önemli ama o da bir yere kadar idare ediyor. 

Teofanis

Teofanis resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Oca.2023 Pzt 13:42:46sohbet oyun linki
Berat`a karşı özel bir durum var sanırım burada. Kendisi insanların ailesine küfrediyor fakat almış olduğu ceza en fazla 60 dakika ama kendisine "beroş" dendiği zaman, diyen kişi 1400 dk alıyor. Burada adalet var mı peki?

Sanırım inanların ailesi, berat`tan daha önemsiz. ya da ne bileyim kendisinden çekiniliyor. 

Ciko

Ciko resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Oca.2023 Pzt 14:10:02sohbet oyun linki
Eğer Wp yolundan ulaşamiyorsak  sonucta konsey üye olan arkadaslarimiz var onlar nerede ? 

İnsanlara vip tip almayın cc  cok pahalı diyenlere mi şikayet edicez Anlamadım ? 

Pe` arkadaslarimiz nerede ? kimlerle iletişim kuracagız info@chatcity.cc  mi   mail  mi atalim ? 

Yada telefonla arayip  mi söylesek yönetim siz karar verin??  

PNR

PNR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Oca.2023 Pzt 16:03:08sohbet oyun linki
Kaba hitap ve nezaket dışı kelime ve sözler sarf ediyor bunlar cc kurallarına uygun laflar değil. Örneğin, sen şu kilodasın bu duruşa kaç vuruş v.b ben bunlari duymak istemiyorum.Encoders denilen kişiye hakettigi cezanin uygulanmasını istiyoruz..

azusenaaa

azusenaaa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Oca.2023 Pzt 17:45:21sohbet oyun linki
Gerçekten bunca insan şikayetçiyken yönetimin rahatlığı karşısında çok şaşkınım.ben bu konuyla alakalı cok mücadele verdim ama siz evet sıkıntılı karakterler yada aa evet gereği yapılacak denilip;yapılan hiç 1şey göremedik.siz üye kazanmak yerine üye kaybına gidiyorsunuz ve bunuda hiç umursamıyorsunuzz..pe lerinize tam yetkiyi verin madem bu işi yapamıyorsunuz onca insan size birşeylerden yakınıyor bi anlayıp sorun çözmeye çalışın..sadece isimleriniz dolanıyor cc de , yani topluca bir karar alırız oturup bu tarz insanlarla çay kahve içersiniz artık.

NiHALATSIZ

NiHALATSIZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Oca.2023 Pzt 18:47:51sohbet oyun linki
İlk taşı günahsız olan atsın diye bir söz var! Milletin birbirine küfür etmesini, uğraşmasını, hakaret etmesini, dedikodusunun yapılmasını sesini çıkarmadan, resmen film seyreder gibi izleyip kıkır kıkır gülerken her şey güllük gülistanlık ama silah namlusu ne zaman size çevrilse küfür ediliyor, hakaret ediliyor vb. çıkışlarla günah keçisi ilan edilenlere saldırmayı haklı bir vazife olarak görmek meziyet. YOK ÖYLE YAĞMA! 

Zaten insan içinde dolaşmayan, açtıkları kulüplerde kendi krallıklarıymış gibi at koşturan şahısların diğer odalarda olup bitenlerle ilgili konuşmaya, fikir yürütmeye, insanları hakir görmeye ve onların sitedeki varlıklarıyla ilgili hüküm vermeye hakkı yok. Başkalarına küfür, hakaret edenlerin de "aaaaa bu küfür ediyor siteden atılsın, dışlansın, ip ban verilsin" demeleri de daha büyük bir saçmalık olsa gerek. Sitede adınıza başlık açılmıyor olabilir ama kimin ne olduğunu herkes çok iyi biliyor.

Berat hedef gösteriliyor ama ne hikmetse o adama küfür, hakaret edenlere, ana bacı sövenlere, aşağılayanlara tek bir cümle edilmiyor! Her gün sabahtan akşama sitedeyim ve o adama edilen küfürlere hakaretlere ben şahidim. O da kendi koruma mekanizmasını devreye sokup direk karşılık veriyor kısasa kısas, dişe diş, göze göz, kana kan bu kadar basit. 

Çikom bu laflarım sana değildi bilgin olsun. Burakta küfür etmez durduk yere, hatta uzun zamandır küfür ettiğini görmedim çileden çıkmadığı sürece. Teo desen salla o sirtakici stelyo berberakisiKüfüre karşıyız ama küfürsüz de bir sitenin olması malesef mümkün değil. Kavgalar yersiz, karşılıklı beyaz bayrak çekip kapışmamayı tercih edebilirsiniz.

R_O_N_A

R_O_N_A resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Oca.2023 Pzt 20:15:50sohbet oyun linki
Bir tane de mi seveni olmaz bu insanın , yönetim dışında?

İnsanlara hakaret mi dersin , var ? İnsanlara rahatsızlık mi dersin , var ? Bu siteye bir kârı var mı , yok ? 

Eee abi bu insanı neden burda tutma gereği duyuyorsunuz? Ayda 2-3 k CC harcıyor diye mi tutuluyor? Gerekçe bu ise surda 20 kişi var millete senin payına düşen bu kadar deyin , emin olun kabul edecek çok insan olacaktır.

Millet anasına bacısına küfür yemeğe mi geliyor siteye? Daha ne kadar duyarsız kalacaksınız? 

imaginaryxx

imaginaryxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Oca.2023 Pzt 20:20:42sohbet oyun linki
.

Haifisch

Haifisch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Oca.2023 Pzt 20:37:52sohbet oyun linki
Geçen seneden beri bu ve türevlerinin ne mal olduğunu söylememize rağmen içinizdeki bazı kişiler ucu size dokunmadıkça bu adamı muhattaba alıp, diyaloglarınızı sürdürdünüz. 3 gün sonra kırmızı tanga giy gel, evlenelim vb. söylemleri işittiğiniz için mi mağdura yatmaya başladınız? Eski amla yeni sefa sürmeye devam edin, kafa yapınızın değişmesi gerek 
CC sohbet icin buraya
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir