ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 14:04   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   SİZCE CHAT CİTY İ İLERİYE GÖTÜREBİLECEK ŞEF ADAYI KİM OLMALI???
 <<123 45678910111213>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2006 Pzt 11:04:35sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
DawsonCrek Ve İnfumum..

ZoRLuBATUHAN

ZoRLuBATUHAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2006 Pzt 19:07:13sohbet oyun linki

DawsonCreek ve Şuanda Olan  cc03 & N_O_A..

sado1981

sado1981 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2006 Pzt 19:36:21sohbet oyun linki
 PIYANIST

Symbolic07

Symbolic07 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2006 Pzt 19:54:26sohbet oyun linki

ilk Tanıştığımızda Pek iyi tanışmamıştık ama insanlar hemen kaynaşamaz diye düşünüyorum. ßence

===>>> infumum  & N_O_A <<<=== (Not: Diğer Arkadaşlarla pek muhabbetim olmadı. Eminim ki Onlarda MUHTEŞEMDİR)  

AngeIady

AngeIady resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2006 Çar 14:29:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

EVET AJANLAR İÇİNDE BENİMDE FAVORİLERİM VAR TABİKİ DİGER AJANLARDA MUHAKAK GÖREVLERİNİ YAPIYORLARDIR AMA GÖZLEMLEDİGİM KADARIYLA BU İŞİN HAKKINI VERENLERİ SIRALAMAK İSTİYORUM BAŞTA İNFUMUM  N O A  YUNUSUM BU ÜÇ İSMİ CANI GÖNÜLDEN DESTEKLİYORUM

TheGizxxxx

TheGizxxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Haz.2006 Cum 23:48:51sohbet oyun linki

Herkes Birşeyler Yazmış Yorum Belirtmiş Ne Güzel Tabii Ki Herkesin Yegane Hakkı Aran Şu Ajanla İyi İse Tabii Sef Bu Olmalı Bazu Kesimler Birşeyler Nasiplenecek Ya !! Kraldan Çok Kralcı Mantıgı Speiderist Katılıyorum 3 veya 4 sene emek verenleri Bir anda silen İnsanlar Neleri Silmez ki Diyorum..Sözlerime Noktayı Koyuyor İyi Akşamlar Diliyorum..

Aegean98

Aegean98 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Haz.2006 Cmt 10:22:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bence infumum görevini çok iyi yapan bir kişi bana göre zirvede 2 kişi var 1. infumum 2.DawsonCreek

Ladyjanves

Ladyjanves resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Haz.2006 Pzt 19:44:31sohbet oyun linki
Iyi bir ajan iyi bir sef söyle olmali:Arkdasi olsa dayi eyer bir hatasi varsa ayrim yapmadan ceza vermeli.Sevmedigi biri bile olsa hakli ise hakini vermeli.Bunu tüm ajanlar kendine sorsun ve cevaplarini kendileri versin .Biz  bunu yapa biliyoz mu diye.Yapabilene helal olsun.Piyanist olabilir.Daw olabilir.

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Tem.2006 Cmt 19:07:29sohbet oyun linki

cc03 ve Briw in gitmesi gerekiyor. NOA tek kalmalı.. Neden mi ?

cc03 ve Briw olaylara adil ve objektif bakabilen kişiler.. peki bizler böyle şef ler istiyormuyuz ? tabi ki hayır.. zaten cevabımız evet olsaydı bu topic e gerek kalmazdı..

Bize NOA gibi kendisini Belgesel ler ile yetiştirmiş.. Doğa kanunu ile iş yapan ŞEF ler lazım. NOA nın şuan ki Mutlakiyet yönetiminde Adil ve objektif olmaya gerek yok.. mutlakiyet nedir önce onu açıklayım..

Eskiden ülkelerde tek kişi egemendi. Ülkelerini diledikleri gibi yöneten bu kişilere padişah, şah, kral, hakan, sultan denirdi. Yönetim çoğu zaman babadan oğula geçerdi. Oğulun küçük olması, deli olması yönetici olmaya engel sayılmazdı. Böyle tek kişinin kendi başına buyruk, sorumsuz, denetimsiz yönetimine mutlakiyet denir. Mutlakiyet yönetiminde egemenlik kayıtsız şartsız tek bir kişidedir.

NOA bu yönetim anlayışı ile CC de günün 24 saat i full odalarda kendisine bir av seçerek saatlerce tartışabilir.. 25 kişilik odada dilediği gibi show unu yapar karşısındakini rencide eder hiç birimiz veya hiç kimse karışamaz.. hepimiz bu sıkıcı duruma katlanmalıyız.. Forumda artık hakaret derecesine varan suçlamaları CC odalarına taşır.. çünkü NOA açık açık şunu anlatmaktadır.. " CC üyeleri için Kral da benim.. Padişah ta benim.. Metodik Bilişim Sistemleri içinde iyi bir ameleyim.. ben vaz geçilmezim. "

NOA bunu anlatıyor, yetkililerdende susuyor.. yetkililer sustukça CC yi seven bizlerede sadece NOA nın anlattıklarına inanmak ve bu yönetimi kabul etmek zorunda kalıyoruz.. Yada bazılarımız kendi başımızın çaresine bakıyoruz.. ( sessizce gidiyoruz, susuyoruz vs.. )

her neyse çok şey yazılır ama uzatmaya gerek yok..

cc03 ve Briw gitsin..

NOA nın yanınada bybrut ve sakar ŞEF yapılsın..

infumum hakkında birşey yazmadım fazla tanımıyorum.. ama inşallah görevinde başarılı olur..

Herkese hoş sohbetler..

ThrowRevenge

ThrowRevenge resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Tem.2006 Pzr 04:18:02sohbet oyun linki
PIYANIST
CC sohbet icin buraya
 <<123 45678910111213>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir