ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 16:06   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   SİZCE CHAT CİTY İ İLERİYE GÖTÜREBİLECEK ŞEF ADAYI KİM OLMALI???
 <<1234567 8910111213>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Esteryaa

Esteryaa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ağu.2006 Per 23:35:32sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

ileriye götürecek kimseyi görmedim daha, belki bir ihtimal infumum

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2006 Cum 22:27:35sohbet oyun linki
Harwest :

:)))))))

Neyse içimde uhte kalmasın 2 fark sunucam burada, dobra dobur.

Sene 2005 yer Alışveriş Merkez 1, iki user politik ve şahsi küfürlerden adeta kendilerini unutmuş o çirkin sözleri bize dinletmekle meşguller,

O zaman listemde NOA var baktım online,hemen yazdım,durum böyle diye,inanın anında bir görünmeyen geldi sanki,120 şer dakika ve kolundan tutup dışarı atarcasınabuda ŞEF.

Bu sene,1 ay öncesi Çay 1 de oturuyoruz Prangaxxx  sayın başkanla,hatırlar. başımıza birisi geldi küfürler kırla gidiyo bize yanii,

Neyse listede infumum var (şef) şef çay 1 de küfür eden birisi var,başımıza dikildi, ilgilen veya ilgilendir. cevap tamam.

Aradan 3,4 dakika geçti özele yazdı,hala küfüre devam ediyomu,tabi o ara orada bulunan başka user filtreye yakalatmış özelinde,

Yani anlatmak istediğim, şef yapmak için çırpınılan kişilerin gerçekten o makama hizmet verip veremeyeceklerinin iyi analizi şarttır.

Şimdi denebilir belki bu işlerle şefmi uğraşır diye,ben sadece 2 şefin değerlendirmesini yaptım,

Kusura bakılmasın hep aynaya kendimizi güzel görmek için bakmamalıyız,

Doğru sözüde saklamamalıyız, gereğinde onunda havaya,suya ihtiyacı olabilir zamanı gelince:)))))

Neyse yorum yok....

Harwest, sevgili dostum,

Bak şimdi beni en çok tanıyan kişilerden birisin...

Beni klup ten bilirsin, Benim sus cezam yoktur,ahlaksızca davranan kişiyi direkt ihraç ettim hep... Ve bunun sonucunda da ihraç edilen kişilerden hep küfür yedim...

Hatta bazı kızlara asılanları ihraç ettiğimde sonrasında gördüm ki o kızlar o kişilerle dost oldu arada kötü ilan edilen ben oldum... Neyse konu bu değildi sadece bağlantı yapmak için küçük bir açıklama yaptım...

Şimdi bak, ben birsürü kişiden küfür ve hakaret yedim bir dönem... Ve inan hiç bir dönem bu küfür edenlere dair ne bir log aldım ne de bir ajan a şikayette bulundum...

cc de kişiler arkadaş listelerine ajan eklerler ki tehlikeli durumlarda yardım istemek amaçlıdır bu...

Oysa ben hiçbir ajan ı ya da yıldızlıyı listeme bu amaçlı eklemedim...

Benim listemdeki kişiler SEVDİĞİM,DEĞER VERDİĞİM KİŞİLERDİR...ve bu değerin simgesi olarakta listemde bulunurlar,taaki onlar birgün beni silene kadar...

Kısacası, Ben bu başlığı açtırdım açtırma gerekçem yandaşı olduğum ya da çıkarlarım olan birini başa geçirmek değildi... hiç te olmadı... Eğer birileri böyle düşünüyorsa düşünsünler önemli değil bu... çünkü ben küfürcü biri değilim ki bir ajanla iyi geçinmek zorunda olayım da bana taviz versin...

Yıldız almak gibi bir derdim zaten yok...

Ya da benim nickim sık sık banlanan bir nick değil ki ben bir şefe yardımı için koşuşturayım...

Eğer nickim birgün banlanırsa o gün buraya girmeme kararı alacak kadar gururlu birisiyimdir...

Diyorsun ki , çay bahçesine şef gelmedi...

Hatırlarsan o gün küfürler bana edildi ama ben yinede kimseyi çağırmadım :)

Bak ,

Ben chatcity hüküm ve şartlarından kısaca ne anladım biliyormusun;

Kim olursan ol hangi üniversitelerde master yaparsan yap, hangi dünya çapında ödülleri alırsan al...

Buraya girdiysen Amerikada ki çin mahallesine girmiş olma şartlarını kabul etmiş olursun...

Diğer userler senin kim olduğunla ilgilenmezler... Sadece seni sindirmeye çalışırlar... Eğer kişiliğinden ödün vermezsen onların düşmanı olursun... Ve klavyenin kemiği yok gibi birşey çıkar ortaya :)))

Benim bu başlıktaki ilk mesajımı okursan, orada diyorum ki şef aktif adalet dağıtıcısı olamaz... Çünkü şef konumundaki kişi alt grubunu bu işle görevlendirir...

Kısacası derim ki,

Bırakalım şef şefliğini yapsın,ajan da kısa süreli ceza kesme işini yapsın...

:)))

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2006 Cum 22:50:18sohbet oyun linki

:)))))

Boşver be başkan:))))))))

Sen hoşgeldin önemli olan benim içi oaynen benimde hiç bir ajan veya başkasıyla problemim olmadı olamazda:)))

Tşkler bilgilerin için

Neyse yorum yok...

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2006 Cum 22:52:38sohbet oyun linki
Harwest:)))))

butterfly1

butterfly1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2006 Pzr 03:52:58sohbet oyun linki

EN İYİSİ BERJUUM

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ağu.2006 Pzt 22:15:48sohbet oyun linki

Kuralsız toplum olmaz. Kuralsız, kanunsuz hiçbir toplum ayakta kalamaz, buna sanal ortamda dahil. Dünyanın en zor işi insanla uğraşmaktır, kahrımızı çektikleri,  kaprislerimize katlandıkları ve asıl kendi işleri harici cc ye vakit ayırıp burada düzeni sağlamaya çalıştıkları için şeflerimize, ajanlarımıza teşekkür ederim.

İllaki bir isim vermek gerekirse tabiki İnfumum. İlgisi, sabrı, emeğiyle.

Emeğiniz için teşekkürler, görevlerinizde başarılar.

Ekinoks88cc

Ekinoks88cc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2006 Per 19:52:27sohbet oyun linki

INFUMUM

ararac

ararac resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eyl.2006 Cum 13:39:16sohbet oyun linki

herkese saygılar sunarım  bu yorum sutunundaki tüm yorumları tek tek okudum.

ve her yorum sahibine yorumlarından dolayı saygı duymamak elde degil. ama eksik olan bir yerler var onlarıda naciz bir şekilde belirtmek  gerektigini düşündüm.

şunu vurgulammak istıyorum cc de eski yada yeni userler  tek bir olgu için  buradalar amaç EGLENMEK burada şeflere düşen görevlerden cok userler kendilerini korumak zorundalar

kişiler kendilerini korudukları zaman  degerli user GURCU nunde belirttigi gibi eli sopalı ınsanlara gerek bile kalacagını sanmıyorum  tabıkı toplumları düzene sokan kurumlar olmalı ama bu kurum olmalı kişiler ne kadar dürüst olurlarsa olsunlar

bir şekilde onlarında duyguları var ve istemeselerde hataya acıklar bunun aksini kimse iddia edemez bütün bu adı gecen şe f adayı yada şef ler  istemeselerde bununtesirinde olacaklar  burada bizlere düşen görevler var

unutmamak gerekirki chat city bir ticari kurumdur bu ticari kuruluşuda şefler yönetmiyor bizimle bereber şef adı yada cinsi ne olursa olsun görevleri bereber olması gereklilik gösteren durumlarda davranişlarını süzmek bizim işimiz olmalı 

burada bulundugum süre içerisinde  şefleri yada ajanları cc halkı secmedi bundan sonrada seçilecegine pek ihtimal vermiyorum  .

aslında tüm cc halkı olarak yapılmasını isteyecegimiz tek şey şeffaflık olmalıyani kapalı kapılar ardında olanları bilmek cc yi oluşturan ve yaşamasını saglayan en azından herkesin olmasa bile  VİP userlerin   bazı haklarını tekrar düzenlemek gereklı ticaret  kurallarına uygun hareket edildigi zaman  ve gerektiginde bunu herkese anlattıgınız zaman polemik ve şüpheler kendiliginden bitecektir  bamna kalırsa yıldız ajan uygulaması ınfumum geldıkten sonra rezalet bir hal aldı bunu infumuma mal etmıyorum ama dönem olarak bu yetki infumuma verıldıgınde daha öncekı yıldızlar  her nedense söndu amacım yeni bir yıldız polemigi yaratmak degıl ama gözlemlerimide sölemek zorundayım gürcü  nun de dedigi gibi tek el cilik  türk tarihinin vazgecilmezi iken bu konuda  konuşmak abes

konunun özunde olan şey benim düşünceme göre şeffaflık şeffaf olmayan bir cc de  kim gelirse gelsin durumu degiştiremez dürumu degiştirecek kişiler tamamiyle bizleriz bunun gücunu ancak ve ancak bizler tayın ederız

ama bu şekilde degil  tarzımız yanlış   hala kişilere bagımlı kalırsak yarın  bizde  kişiler tarafından yönetiliriz ve başımıza bir hal geldiginde hayıflanmaya hakkımız olmaz tekrar ediyorum  bu cc yi bizler oluşturuyosak ve bizim verdigimiz paralarla burası dönuyosa  son sözü biz söyleyelim  ve  şeflere yada ajanlara karşı  degil  cc nın özune karşı çareler uretelim ve şeflere bagımlı kalmaktan herkesde onlar buranın idaresinden sorumlu kişiler  degnekçilik yapmak degil. degnekçilik degnekçilik dyorum çünki yapılan hic bir iş yada verilen hiç bir yıldız gold yada gümüş rozet hakkında yorum yapmıyolar açıklama geregi bile duymuyolar  ben olsam 3 aşamalı  formda seçim yaparım  bu form millet atışsın yada polemik  ve atışmalar için açılmadı sanırım buyrun  gelin fikriniz yoksa fıkır açalım paranız yoksa para zaten geliyo  tek istedigim şeffaflık şeffaf bir ortamdakı  sakar yada  en sabııkalı ajana bıle katlanılır yapılanlar açıkca görülür   o zaman ortalıkta ne dedıkkodu nede bir söylenti kalır 

sayfanın hakkını vermek gerekırse infumum iyi bir şef ama benim favorim degil ondan daha kalıteli isimler var cc de  infumumda bunu biliyo herkese saygılar .

jassminn

jassminn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eyl.2006 Cum 13:50:16sohbet oyun linki
tek kelimeyle İNFUMUM

Ercie94

Ercie94 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eyl.2006 Cum 14:03:58sohbet oyun linki
İNFUMUM VE PİANİST
CC sohbet icin buraya
 <<1234567 8910111213>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir