ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 15:18   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   SİZCE CHAT CİTY İ İLERİYE GÖTÜREBİLECEK ŞEF ADAYI KİM OLMALI???
 <<12345 678910111213>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

baltacan

baltacan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Tem.2006 Per 18:09:09sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
bencede ınfumum olmalı cunku gerektıgınde ccdekı kısılerde muhabbetde edıo ancak bazı ajanlar sadece vıpler ıle takıldıgını gordum 2.olarakda charlesgun olmalı dıe dusunuyorum

ayta_22

ayta_22 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ağu.2006 Pzr 22:54:27sohbet oyun linki
İLK VE TEK ADAY SENİ GÖRÜYORUM EFAAAMM  DİREK ŞEFLİĞE GEÇMELİSİNNN

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ağu.2006 Pzr 23:17:08sohbet oyun linki

Şeflik sistemi yeniden yapılanmadığı sürece kimi önerirseniz önerin ya da kim 5.şef rozeti ile boy gösterirse göstersin anlamsız...

madem sistem aynı kalacak....

Tüm userlere

birer şef rozeti verilsin

(Böylece herkes susturulmuş olunur...)

Evangeline

Evangeline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ağu.2006 Pzt 00:04:07sohbet oyun linki

Chat Cıty ı ılerıye goturebılecek sef adayının kım oldugu cok ta onemlı degıl bence. Burda benım ıcın onemlı olan SEF olan ya da olacak olan kısılerın bu gorevı profesyonellıkle ve ıs etıgıne uyarak yapmasıdır. Nasıl kı her meslegın etık kuralları varsa SEFLIK te bır gorev oldugu ıcın etıgı vardır. Yıldızlı ajanından Sefıne kadar butun arkadaslar duygularıyla ısını bırbırıne karıstırmadıktan ve de gorevını kendı cıkarları dogrultusunda kullanmadıktan sonra mutlak surette BASARILI OLURLAR. CHAT CITY I ILERI GOTUREBILIRLER.

Ben DawsonCreek ya da CharlesGun dıyorum.(Yıne tekrarlıyorum ısım onemlı degıl ama benım dusuncem bu ınsanlarda agır basıyor.)

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ağu.2006 Pzt 01:29:12sohbet oyun linki

Prangaxxx Sevgili Başkanım

Sayın Evangeline

Söyleyecek söz bırakmamışınız.tşkler

zaten ikinizin yorumlarını hep takdir ettim.

Ancak Şeflik seçiminde sizden ayrımım var.

Bence  CHATCİTY i ileri götürebilecek tek adayım.sahsi görüşüm tabiiii...

Kültürüyle,Bilgisiyle,araştırmacı ve liderlik vasfını,otoritesini sadece görevinde kullanan, ayrımcılık yapmadan (küs olsakda allah için)userlere ablam, kardeşim gibi samimi yaklaşan

YUNUSUM555

Tşkler....

Neyse Yorum Yok...

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ağu.2006 Pzt 14:15:47sohbet oyun linki

ASLINDA CHAT İÇERİSNDE BULUNAN HERKES BENCE ŞEF OLMALI YERİ GELDİYİNDE . AMA UNUTMAMALIYIZKİ ŞEF OLAMDAN ÖNCE BELİRLİ KRİTERLER GEREKLİ BELİRLİ ÖZELİKLER  VE FEDAKRLIKLAR  VS. ŞİMDİ BU KONUDA BEN GÖZLEMLERİM SONUCU VARDIGIM SONUC ŞEF OLARAK EFET İNFUMUM VE DAWSOON CREEK AMA NEDEN SEN CHAT CİTY YE BAŞLADIGIMDAN BERİ GÖZÜM HEP DAWSON CREEK I GÖRÜYÜNDEN BİRDE HAREKET VE DAVRANIŞLARI SENPATİK GELDİYİNDEN . ŞEF OLARAK DAWSON OLMALI DERİM AMA BU İNFUM ŞEFLİKTEN İNSİN DE DAWSON GECSİNA NALMINDA DEYİL İNFUM VE DAWSON YAN YANA İYİ DURUDU :)))

İKİSİDE BAŞARILI

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ağu.2006 Pzt 20:00:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BU BENİM TERCİHİM DEYİL ASLINDA

Bu olması gereken en  güzel şey önceki şefler haric  yeni .iki bilir kişi tarafından( Dawsoon creek &infumum) diger şef adaylarınıda yetiştirme konusunda gayet başarılı olacakları kanaatindeyim:

NEDENİNİ SİLERDE BENİM KADAR İYİ BİLİYORSUNUZ

SADECE LAF OLSUN DİYE YAZMAYALIM Sizler chat city içerisinde

en az benim kadar zaman geciren kişiler olarak sizinde gözlemleriniz vardır kişilerin etkisi altında kalmaya yada yönlendirilmeye grek yok. Sizinde bireysel kişisel bir analiziniz vardır. Düşününki size sorulsa neden şu kişiyi tercih ediyorsunuz .cevabınız O Kişi ile olan yakınlıgınızmı yada chat city içerisindeki aktif görev süresince yapmış oldugu hizmetin en iyisini sergilmesimi .

Lütfen biraz daha cidi olmaya calışın EN AZINDAN BU KONULARDA.

satır sonu paragarafımda şu olucak bence  tüm Rozetli Arkadaşlar en güzel saygıyı ve davranışı hakediyorlar . cünküsü şu Onlar görev süreleri boyunca örnek olacaklarını bildiklerinden bunun bilincinde olduklarından dolayı bizler gibi cokta rahat sohbet edemiyorlar dikatleri dagılmaması için vs.

SAYGILARIMLA SAYGILARINIZI BEKLİYORUM

BENGLİNE

kralyagmur

kralyagmur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ağu.2006 Pzt 20:17:16sohbet oyun linki
Kesinlikle sana katılıyorum abiş

Bybrut

Bybrut resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ağu.2006 Pzt 20:20:53sohbet oyun linki
N_O_A chef olmuşsa burada herkes chef olabilir.. Hatta Qpucuk bile, Ve Chatcity Noa ile ayakta durabiliyorsa başka kişilerle çok iyi duruma geçebilir

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2006 Sal 03:40:00sohbet oyun linki

Burada bir başlık açılmış başlıktan sonra herkes yorumlar yapmış çok azı nitelikli yorum olmuş...

tıpkı seçim öncesi sokağa çıkan bir haber program yapımcısının rasgele birisine,

-sizce başbakan kim olmalı??

sorusuna kem küm edip te sonunda birisinin adını veren kendinden bihaber geçim derdindeki vatandaş gibi...

2.soru,

-Neden??

-Bilmem.... o iyi yönetir... Hem onu hiç denemedik...

Yahu enflasyonu yöneten halk savaşları yöneten halk...

Böylesi bilinçsizce oy kullanıp sonunda suçu yönetene yükleyen halk gibi yorumu vazife sayıp hiçbir gerekçe sunamamış niteliksiz bir dolu mesaj...

Birşey öneriyorsunuz birazda gerekçelerinizle cümle kurun değilmi???

Bakın aşağı da kopyaladım ben yazdıklarımı;

prangaxxx

prangaxxx resimleri

27.May.2006 Cmt 11:34:25 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj Ekle

Hep birşey dikkatimi çekmiştir chaycity de;

yıldızlı olsun yada gümüş olsun muhakkak ki çevrelerinde bazı insanları ceza kullanımında gözettiler,daha dürüst olanlar ise o anda rozetini kullanmamak için odadan bilinçli kaçış yaptılar...

Gelelim şeflik konusuna;

Şeflik elbette ki ağır sorumluluklar getirir... Şef aktif adalet dağıtıcısı olamaz. Geri planda adaletin uygulanmasını sağlamakla uğraşır diğer bir deyişle SİSTEMİ KORUR...

Oysa geri planda durup farklı amaçlarına chatcity yi kullanarak erişmek KENDİNİ KORUMAKTIR sistemi değil...

chatcity bir musluk userler ondan akan suya

ihtiyacı olan canlılar dersek muslugu ayarlama görevine getirilmiş kişinin o musluktan akan suya elinin kirini bulaştırmaması gerekir... TEKRARLIYORUM BU KENDİNİ TATMİN KENDİNİ KORUMA OLUR... OYSA GÖREV SİSTEMİ KORUMA OLMALIYDI...

Gelelim başlık konusuna;

Kİm KENDİ EGOSUNU DEGİLDE SİSTEMİ İYİ KORUR...

Chatcity nin muhteşemliğini ileri götürecek tek isim biliyorum infumum...

Bakın çok önemli, dünya konuşma ve konuşabilme yeteneği üzerine kuruludur...

Konuşabilen konuşmayı seven problemi konuşarak çözen bir insandan bahsediyorum.

Bu chatcity için ne demek biliyormusunuz?

o yakınılan tipler vardır ya chatcity de onlar kendileriyle konuşulmadığı için hırçınlaşmışlardır ve gerçek anlamda sıkıntılarından uzaklaşmak amaçlı chatcity ye giren userleri kaçırmaktadır bu durum...

infumum sorunları teşhis edebilmiş ve şu anda cc de en sevilen kişilik olmuştur. Kimseye prim paye vermeden sağlamıştır bunu... rozetlerde yazan ADALET içinse herşey, önerim;

şef infumum...

Madem fikir yürütüyorsunuz... Böyle nedenlerinizi de ekleyin:)))
CC sohbet icin buraya
 <<12345 678910111213>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir