ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Nisan 2024, Pazartesi 17:30   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   SİZCE CHAT CİTY İ İLERİYE GÖTÜREBİLECEK ŞEF ADAYI KİM OLMALI???
 <<12 345678910111213>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

DuBLeGo

DuBLeGo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2006 Cmt 12:15:55sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
En tepede olmasını istediğim 2 isim var Becquerel ve infumuminşallah olurlar

FL4M3

FL4M3 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2006 Cmt 15:29:21sohbet oyun linki

gerekli işlemeleri askım yapmış zaten bende bıraz ekleme yapayım ;

3 senedır ccdeyim. bu zaman içerisinde ısteyen kızsın küssün ama ajan olarak layıkıyla bu işi yapan yegane ısım : infumum

seflık apayrı birşeydir.bır holdıngınızde olsa yada kucuk bir işletmeniz basına bekci dikersiniz.ne olur nolmaz.yangın cıkar o söndürür,hırsızın gırmesini engeller,ws ws. guvendıgınız tek adamdır.seflıkte budur işte.burası onlara emanet. müşteri kaybından yada musterı artısından sorumlu tek kişidir.ınsanlarla ıletısımı kurabılen ve en onemlisi KENDİ REAL PİSLİKLERİNİ yansıtmadan, KENDİ ADINA DEGİL,KURUM ADINA CALIŞAN ELEMANDIR.karaterli ve temiz olmalıdır.cunku ccyı o temsil edecektir.ıyı kotu ayrım yapmadan onlarında bırer ınsan oldugunu goz ardı etmeyıp heppsı ile ayrı ayrı sorunları konusabılmelıdır.VE SANAL BIR ROZETIN ARKASINA SIGINIP CCNIN SAHIBILERMİŞ gibi dawranmamalıdırlar.KENDİ EGOLARININ ESIRI OLUP prensiplerinden ödün vermemeli ve İŞİNE SAYGI KENDINE SAYGI TOPLUMA SAYGI ücgenını aşmadan işlerini gormelilerdir.ADİL ve TUTARLI olmalılar.tum bu ozelliklere sahıp olarak tek bır bırey goruorum : infumum ..

we sıze su hıkayeyı anlatmak istıyorum :

ögretmen sınıfa gırer ,ve ogrencılere donerek :

-cocuklar bugun cok onemlı bırsey ogretecegım ıyı dınleyın der

karatahtaya rakam ile 1 yazar.ve ekler : bu KARAKTERINIZDIR..

1in yanına bir sıfır koyar ve :bu İTİBARINIZDIR

bır sıfır daha koyar : bu İŞİNİZDİR

bir sıfır daha koyar : bu AİLENİZDİR

boylece sıfırlar uzar gıder...

tahtadaki rakam 1000000000000000 olduktan sonra sonuna ...(üçnokta) koyar ve baştaki 1 i siler. derki ;

KARAKTERINIZ olmadan dıgerlerının hıc bır degeri yoktur...

buna sonsuz katılıorum ve ınfumumu her yonu ile ŞEF gormek ıstıyorum

seni sevıyoruz şef infumum

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2006 Cmt 15:30:49sohbet oyun linki
 Sayım Prangaxxx daha ne denilir bu açıklamaya gerekçeler süpersin bee ilave edecek bişey olmadığı gibi minişeytanın dediği gibi ayağa kalkılıp alkışlanır ancak

perseusneptunus

perseusneptunus resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2006 Cmt 16:01:19sohbet oyun linki
ben  infumumu pek tanımam cc de bazan görürüm o da beni tanımaz  fakat 6 aydan beri cc deyim infumum için bir tek kötü söz duymadım  kimse onun için olumsuz bir söz  etmedi demekki çocukta bir özellik var kimse birini bu kadar  ağız birliği etmişçesine  sevmez ve bu çocuğu ben de gıyabında sevdim takdir ettim bunu hakettiğini düşünüyorum en yakın cc arkadaşlarım bu arkadaşı beğeniyorsa  sorun yok demektir ben vip te değilim ama  benim düşüncemin bir faydası olurmu onuda bilmememe rağmen bu çocuğu sonuna kadar destekliyorum ve işin zor dostum sana  kolay gelsin diyorum sevgiler

barbiexx

barbiexx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2006 Cmt 16:14:35sohbet oyun linki

Hep birşey dikkatimi çekmiştir chaycity de;

yıldızlı olsun yada gümüş olsun muhakkak ki çevrelerinde bazı insanları ceza kullanımında gözettiler,daha dürüst olanlar ise o anda rozetini kullanmamak için odadan bilinçli kaçış yaptılar...

Gelelim şeflik konusuna;

Şeflik elbette ki ağır sorumluluklar getirir... Şef aktif adalet dağıtıcısı olamaz. Geri planda adaletin uygulanmasını sağlamakla uğraşır diğer bir deyişle SİSTEMİ KORUR...

Oysa geri planda durup farklı amaçlarına chatcity yi kullanarak erişmek KENDİNİ KORUMAKTIR sistemi değil...

chatcity bir musluk userler ondan akan suya

ihtiyacı olan canlılar dersek muslugu ayarlama görevine getirilmiş kişinin o musluktan akan suya elinin kirini bulaştırmaması gerekir... TEKRARLIYORUM BU KENDİNİ TATMİN KENDİNİ KORUMA OLUR... OYSA GÖREV SİSTEMİ KORUMA OLMALIYDI...

Gelelim başlık konusuna;

Kİm KENDİ EGOSUNU DEGİLDE SİSTEMİ İYİ KORUR...

Chatcity nin muhteşemliğini ileri götürecek tek isim biliyorum infumum...

Bakın çok önemli, dünya konuşma ve konuşabilme yeteneği üzerine kuruludur...

Konuşabilen konuşmayı seven problemi konuşarak çözen bir insandan bahsediyorum.

Bu chatcity için ne demek biliyormusunuz?

o yakınılan tipler vardır ya chatcity de onlar kendileriyle konuşulmadığı için hırçınlaşmışlardır ve gerçek anlamda sıkıntılarından uzaklaşmak amaçlı chatcity ye giren userleri kaçırmaktadır bu durum...

infumum sorunları teşhis edebilmiş ve şu anda cc de en sevilen kişilik olmuştur. Kimseye prim paye vermeden sağlamıştır bunu... rozetlerde yazan ADALET içinse herşey, önerim;

şef infumum...

Söylenecek,ifade edilecek birşey bırakmamışsın bizlere teşekkürler pranga tüm fikirlerine katılıyorum gönülden.Hak eden hakkını mutlaka alacaktır  

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.May.2006 Sal 18:59:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

speiderist bence sen başlık ne? konu ne ? bu gibi kavramlardan uzaksın sadece hedef aldıgın ya da SANA HEDEF GÖSTERİLEN başlıklara kendini atıyorsun... evet muhakkak ki istedeiğin cc de yol almak bunu herkes görüyor... gözünü de karartmışsın sanal rozet için... ve şunu da görüyorum , emeklerin boşa çıkmıyor merak etme o payelerden  bazılarını vermiş birileri sana... devam spei devam... az kaldı hedefine... (sanal hedef....)

ZoRLuBATUHAN

ZoRLuBATUHAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.May.2006 Sal 20:58:30sohbet oyun linki

Güzel  Paylaşım Ali Abi Sağol..

NoT:NoTLaRıNa HayRaNıM "Ali" Abi..

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.May.2006 Sal 21:05:17sohbet oyun linki
Speiderist  bencede konuyu saptırmışın dostum.buranın  başlığı  şefleri yargılamak değil, ChatCity i ileriye görürebilecek Şef adayı kim olmalı??Real yaşamın  Demokrasiyle  idare edildiği bir memlekette  idarecileri seçen millettir. .Mademki buradayız epeyce üyesi olan ChatCity (Sanal) deyiz. Burayada  realde  harcama yaptığımız gibi liralar saçıyosak,Metodik dediğin Ticari kuruluşa  katkıda bulunuyosak.  elbette gönlümüzden geçen isimlerin burayı daha iyi yöneteceğini geçmişte ve yakın zamandaki  izlenimleri sonucu aklımızdan geçen isimleri yazmak en doğal haklarımızdır. ( Eğer gerçekten bugünki Chat Cityi daha ileri taşıyacağına inanılan biri veya birileri varsa mevcut olan ^3 ŞEFin de yerlerine getirirlerdi Unutmayınki burası TİCARİ bir kuruluş ...Speiderist.)  Bu düşüncen zaten  seni tanımlıyor.demekki bu kadar User sayısı çok olan bir Ticari kuruluşta  3 kişiden  hariç yönetebilecek insanın olamayışı inanki çok  üzüntü verici bir durum.diğerlerinin kapasitesi yetmez gibi açıklama yapmışın.Unutmaki bu ChatCity de ne insanlar var .  tabi bunu görmek lazım. göremeyenler için farketmiyoda  Tşk.ler.......

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.May.2006 Sal 21:52:32sohbet oyun linki

spei istediğin logu da al istediğin açıklamayı da yap arkadaş... benim gönlümden kopan bu... ama forumu sana bırakmazlar :(((

haa unutmadan sen daha büyük bir bellek te edin kısa zamanda :)

tüm chatcity i log alacaksın bu kolay iş değil... sana bol uykusuz sanal geceler dilerim... ben işime dönmeliyim varsa logların ilgili başlıklara dağıt sen...

ayrıcaa ununtmadan o sanal payeden sen neyi kastettiğimi anladın... bu gücü genel kullanırsan daha çok kişi anlar...

neyse sana bol sanallı uykusuz geceler

dilerim...

senide bilen biliyor bizide bilen biliyor...

fazla söze ne hacet , konu kapanmıştır...

gelelim başlığa;

infumum bir numara

BrianWiggans

BrianWiggans resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Haz.2006 Pzt 10:54:53sohbet oyun linki

İnfumum & Becquerel

CC sohbet icin buraya
 <<12 345678910111213>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir