ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Nisan 2024, Pazartesi 18:40   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Fenerbahçe
forum sohbet oyun basliklari
   Fenerbahçe ile ilgili güncel haberler
 <<123456 78910111213141516...22>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ağu.2006 Cmt 23:34:54sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

vogen,

haklısın ben de senin gibi düşündüğüm için o duyarlı mesajına katılmak istemiştim:(((

Fenerbahçe de oynamak başka birşey, FENERBAHÇELİ OLARAK OYNAMAK ÇOK BAŞKA BİRŞEY...

Luciano tam bir fenerbahçeliydi...

Senin dediğin gibi çok şey kattı takım ruhuna, o yüzdendir ki en az senin kadar üzgünüm...

Keşkeleri sevmeyen ben bile keşke yalan olsa diyorum inan... :(((

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ağu.2006 Cmt 23:50:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
[QUOTE=prangaxxx]

Fenerbahçe de oynamak başka birşey, FENERBAHÇELİ OLARAK OYNAMAK ÇOK BAŞKA BİRŞEY...

Luciano tam bir fenerbahçeliydi...

Çok güzel yazmışsınız, çok güzel tesbit, aslında benim yazdıklarımın ve duygularımın özeti.

Sizi tanımıyorum ama takip edebildiğim kadarıyla futboldan pek anlamadığınızı düşünmüştüm ama yanılmışım:))

vogen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ağu.2006 Sal 22:22:58sohbet oyun linki
Kanatlı Kazım a Mehmet Aurelio kamera şakası:-))) direkt bizim sayfamızla ilgisi yok ama süper, çok hoşuma gitti.
SEN MİSİN PROTESTO EDEN!..
29 f_write_month(8) Ağustos 2006 18:06
¤ Maraton | iddaa ¤ SEN MİSİN PROTESTO EDEN!..

Brezilyalı Auerello’nun milli takımda oynamasını protesto etmek amacıyla İstiklal marşında kalkmayan Kazım Kanat’a Yavuz Seçkin ve ekibi akıl almaz bir şaka yaptı.

BİR OTOBÜS BREZİLYALI KAZIM KANAT’I LİNÇ ETMEYE KALKTI

Olay “Santra” programı bitiminde saat 04.00 sularında gerçekleşti. "Santra" programı yorumcuları sırasıyla Kazım Kanat, Ahmet Çakar, Ersin Düzen ve Gürcan Bilgiç araçlarında kanaldan ayrılıyorlardı. Kazım Kanat ı taşıyan araç güvenlik kapısının çılmasıyla binadan çıkarken, binaya doğru hareket eden bir otobüs süratle Kazım Kanat ın arabasının önünü kesti. Otobüsün içinden pankartlarla ve bayraklarla kırk-elli kişi kadar siyahi Brezilyalı indi. Pankartta "Türk Brezilya kardeş-Ayıran kalleş" yazıyordu ve Brezilyalılar "Türkiye Türkiye" diye slogan atıyordu. Göstericiler Kazım Kanat ın otomobilinin etrafını kısa sürede sardılar. Kazım Kanat’ın yüreği ağzına gelmişti.

Brezilyalılar daha sonra hep bir ağızdan “Dağ Başını Duman Almış’ı söylediler. Kazım Kanat otomobilinin içinde dondu kaldı. Ardından ortamda Brezilya Konsolos arabası gözüktü. Konsolosla göstericiler bu kez hep bir ağızdan istiklal marşını söylediler. Kazım Kanat duyduklarına inanamıyordu.

Ortada inanılmaz bir arbede vardı ve kanalın güvenlikleri göstericileri püskürtmekte zorlanıyorlardı. Ama Ahmet Çakar arkadaşı Kazım Kanat’ı Brezilyalılara yem yapmamaya kararlıydı.

Cesaretle arabasından indi. Olaya el koyup ortada bir yanlış anlama olduğunu söyleyerek önce konsolosu fırçaladı sonra kızgın Brezilyalıları yatıştırdı.

Daha sonra hepsine barışmaları maksadıyla tek tek Kazım Kanat’ın elini öptürdü. Kazım Kanat bu kez daha da şaşkındı. Ahmet Çakar’ın otoritesi Brezilyalıların da üzerinde etkisini göstermişti. Sıra Kazım Kanat’ın elini öpecek son Brezilyalıya geldi. Ama bu son Brezilyalı Joker programını hazırlayan ve sunan Yavuz Seçkin’di. Yavuz Seçkin; Ahmet Çakar ve Ersin Düzen’in işbirliğiyle Kazım Kanat’a çok güzel bir şaka yapmıştı.

Şaka sonrası “Bu bana iyi bir ders oldu, meğer şöhretim Brezilya’ya kadar gitmiş” diyen Kazım Kanat, hem Yavuz Seçkin’i hem de dostu Ahmet Çakar’ı bu başarılı şakadan dolayı tebrik etmekten başka çaresi olmadığını söyledi. Bu film gibi şakanın da yayınlanacağı “Süper Joker” programı 7 Eylül Perşembe günü 23.30’da ATV’de ekrana gelecek.

Haber3

vogen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eyl.2006 Cum 12:18:06sohbet oyun linki

GÜLE GÜLE GİT KAPTAN, YOLUN AÇIK OLSUN GÜZEL İNSAN. FENERBAHÇE TARAFTARI SENİ ASLA UNUTMAYACAK, TEŞEKKÜRLER

GÜLE GÜLE FABIO
01 Eylül 2006 Cuma

Kasıklarındaki sakatlığın uzun sürecek olması nedeniyle Fenerbahçe’den  Türkiye Futbol Federasyonu’na gönderilen sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilen Brezilyalı futbolcu Fabio Luciano veda etti. Oğlu Jean Luca ile Fenerbahçe Samandıra Tesisleri’ne  gelerek, teknik heyet, takım arkadaşları, tesis çalışanları ve gazetecilere veda eden Luciano, tedavisi için Brezilya’ya gideceğini söyledi.
Takımımız sabah antrenman yaptığı sırada basın mensuplarına açıklama yapan Brezilyalı oyuncu, "Tabiki böyle ayrılmak beni üzüyor. Sakat bir şekilde takımıma yardım edemezken ayrılmak beni üzüyor. Özellikle Zico gibi bir teknik direktörle çalışamamak da beni ayrıca üzüyor. İyileşmek zorundayım. Önümde yeterli zamanım var. Ne kadar erken iyileşirsem o kadar iyiyim. Artık Brezilya’ya dönüyorum. bir daha ne zaman dönerim bu şartlarda bilmiyorum. Burada kaldığım 3 yıl içerisinde çok güzel zamanlar geçirdim. Taraftara ve bütün camiaya çok teşekkür etmek istiyorum. 3 yıl boyunca güzel anlarımız, üzüntülü anlarımız oldu. Sonuçta buradan çok mutlu ayrılıyorum. Güzel arkadaşlıklar edindim, çok güzel anılar yaşadım. Ama şu anda ayrılma zamanı. Buradaki herkesi çok seviyorum. Her zaman Fenerbahçe forması için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Herkesin hataları olabilir. Bende hata yapmışımdır. Sahaya çıktığım zaman Fenerbahçe formasını en iyi şekilde temsil etmeye çalıştım. Bu da benim buradan ayrılırken içimin rahat olduğunun en güzel göstergesi.. 
Gazetecilere karşı da eğer her hangi bir hatam olduysa buradan özür dilemek istiyorum. Benim yapım böyle bazen sabırsız davranmama neden oluyor, bazen istemediğim davranışlarda bulunabiliyorum. Buradan içim rahat bir şekilde beni sevmeyen kişi olmadan herkesle dost olarak ayrılmak istiyorum. Hatam olduysa hepinizden özür diliyorum.

Önemli Olan sağlığım

Bir gazetecinin başka bir takıma gidip gitmeyeceği konusundaki sorusuna ise Fabio  "Herhangi bir takımla anlaşmadım. Benim için önemli olan önce sakatlığımın giderilmesi. Yani sağlığım. Sağlığıma kavuştuktan sonra duruma bakacağım. 

Fenerbahçe’de geçirdiğim  3 yıldan sonra Fenerbahçe’den  ayrılıp başka bir kulübe gitmek gibi bir düşüncem şu anda yok. BJK’nin teklifine de sonuna kadar saygı duyuyorum. Ama burada çok güzel günler geçirdim, bu güzel günlerden sonra Fenerbahçe’den başka bir kulüpte oynamaya şu anda niyetim yok.

EDU iyi bir karaktere sahip

Yeni transferimiz Edu ile ilgili açıklamalar yapar Luciano "Edu’yu 15-16 yaşından bu yana tanıyorum, futbola beraber başladık. Gerçekten iyi bir futbolcu ve profesyonel, iyi bir karaktere sahip. Benim yerime alınabilecek en iyi futbolcuydu bence.

Brezilyalı oyuncumuz oğlu ile birlikte gazetecilere el sallayarak  Türkçe "Hoşçakalın" "Sağolun" diyerek veda etti.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eyl.2006 Pzr 16:04:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Fener Beylerbeyi ni 5 ledi..
Fenerbahçe, Üçüncü Lig 4. Grup takımlarından Beylerbeyi ile yaptığı hazırlık maçını 5-2 kazandı.. Sarı lacivertlilerin yeni transferlerinden Deivid De Souza 2 gole imza attı..

-FENERBAHÇE: 5 - BEYLERBEYİ: 2

Saha: Fenerbahçe Samandıra Tesisleri

Hakemler: Reşat Gül xxx, Murat Şahin xxx, Mustafa İspiroğlu xxx

Fenerbahçe: Serdar xx, Serkan xx (Dk. 46 Önder xxx), Edu xx (Dk. 78 Eren xx), Lugano xx, Ümit xx (Dk. 63 Deniz xx), Appiah xxx (Dk. 57 Mehmet Yozgatlı xxx), Selçuk xx, Uğur xx (Dk. 78 Yakup xx), Alex xxx (Dk. 57 Kemal xx), Deivid xxx (Dk. 70 Umut xx), Kezman xx (Dk. 46 Semih xx)

Beylerbeyi: Kerem xx (Dk. 58 Özkan xx), Baykal x (Dk. 74 Muzaffer x), Hakan x, Ertan xx, Burak x (Dk. 46 Erdal x), Şener xx (Dk. 78 Cenk x), Mustafa Cavaş xx, Yusuf xx (Dk. 58 Serhat x), Sertaç xx (Dk. 78 Yücel x), Yasin xx (Dk. 70 Uğur x), Suat xx

Goller: Dk. 18 Yasin, Dk. 21 Suat (Beylerbeyi), Dk. 23 ve 28 Deivid, Dk. 43 Alex (penaltıdan), Dk. 55 Appiah, Dk. 76 Mehmet Yozgatlı (Fenerbahçe)

Maçın ilk yarısında Kezman çok etkili gözükmezken, kaleciyle karşı karşıya kaldığı 2 pozisyonu değerlendiremedi. Karşılaşmanın 43. dakikasında penaltı yaptıran Kezman, bu pozisyonda aldığı darbe nedeniyle riske edilmeyerek ikinci yarıda oynatılmadı.

Hazırlık maçında Beylerbeyi karşısında 70 dakika oynayan Deivid ise attığı 2 golle beğeni topladı. Hazır bir görüntü veren Brezilyalı futbolcunun ilk yarıda bir şutunda da top kale direğinden döndü.

Savunmada görev alan Edu ve Lugano nun ise duran toplarda sık sık ileri çıkarak gol aradıkları gözlendi. Bu iki oyuncu savunmada hava üstünlükleriyle dikkati çekti.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eyl.2006 Sal 20:14:36sohbet oyun linki

Luciano Türkiye den ayrıldı..
Fenerbahçe nin sözleşmesini feshettiği Brezilyalı defans oyuncusu Fabio Luciano, Türkiye den ayrıldı.. Luciano yu ailesiyle birlikte geldiği Atatürk Havalimanı ndan, bir grup Fenerbahçeli taraftarı sevgi gösterileriyle uğurladı..

Frankfurt üzerinden ülkesine gidecek olan Luciano, sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında da gitmeyi istemediğini ve Türkiye de bir çok anısı olduğunu belirterek, Buradan ayrılmayı hiç istemiyorum, ancak kısa sürede iyileşebilmem için tedavimin bir an önce başlaması gerekiyor dedi.

Brezilyalı oyuncu, Hayatımın en verimli dönemini burada geçirdim. İlk geldiğimde bu kadar alışacağım hiç aklıma gelmemişti, ama gerek Fenerbahçe, gerekse İstanbul büyük bir tutku ve bağımlılık yaratıyormuş insanda. Ben burada çok iyi dostlar, arkadaşlar edindim, büyük başarılar elde ettim. Ayaklarım adeta geri geri gidiyor açıklamasında bulundu.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2006 Per 23:27:25sohbet oyun linki

KEZMAN: "ÇOK HEYECANLIYIM"
Fenerbahçe nin yeni transferlerinden Mateja Kezman, sarı-lacivertli formayı ilk kez resmi bir maçta Antalyaspor a karşı giyecek olmasından dolayı çok heyecanlı olduğunu söylerken, sarı lacivertli tarftarlara da çağrıda bulundu.

Sırp futbolcu, sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesi aracılığıyla, 9 Eylül Cumartesi günü Antalyaspor ile yapacakları lig maçı öncesi Fenerbahçeli taraftarlara çağrıda bulundu.

Kezman, şunları kaydetti:
Milli takımdaki arkadaşlarımız bugün kampa geri geliyorlar. Ancak yorgunlar. Onlarla belki bugün tam bir çalışma yapamayacağız. Ama yarın ve maç sabahı yapılacak çalışmalarla taraftarımızın karşısına çıkacağız. Antrenmanlara başladığım ilk günlerden beri Fenerbahçe seyircisinin ne kadar tutkulu bir taraftar olduğu yönünde duyumlar alıyorum. Bu benim Fenerbahçe deki ilk maçım olacak. Çok heyecanlı olduğumu söylemek istiyorum. Bütün isteğim temsil ettiğim takımın taraftarıyla ilk maçımda bütünleşmek. Cumartesi günü bütün taraftarımızla tanışmak için onları stadyuma bekliyorum.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2006 Cmt 23:29:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HUZURLARINIZDA YENİ LUCIANO!
Yeni transferleriyle taraftarının karşısına çıkan Fenerbahçe, Antalyaspor karşısında zorlanmasına rağmen 3 puana uzandı. Kritik golleriyle bir çok puan kazandıran Luciano yu gönderen sarı lacivertlilerde bu role Lugano soyundu. Uruguaylı defans, attığı 2 golle 4-2 lik galibiyette önemli rol oynadı..

-NOTLAR.. NOTLAR.. NOTLAR-

Fenerbahçe nin Turkcell Süper Ligi nde Antalyaspor ile yaptığı karşılaşmada 4 yeni yabancı transferi, Kadıköy de ilk kez taraftarlarla buluştu.

Ligin 4. haftasında Sakaryaspor maçında ilk kez forma giyen Lugano, ilk kez resmi bir maçta forma giyen Kezman, Edu ve Deivid, sarı-lacivertli taraftarların karşısına çıktı.

Taraftarlar, sevgi gösterilerinde bulunduğu yeni transferleri tek tek tribünlere çağırarak alkışladı.

Karşılaşmaya büyük ilgi gösteren Fenerbahçeli taraftarlar, stadın büyük bir bölümünü doldurdu.

-KERİM VE TÜMER 11 DE-
Teknik direktör Zico, Antalyaspor karşısında savunmanın sağındaki tercihini Kerim den, orta alanın solunda da Tümer den yana kullandı.

Brezilyalı çalıştırıcı, bir önceki lig maçında Sakaryaspor karşısında ilk 11 de görev verdiği 4 futbolcuya bu akşam yedekler arasında yer verirken, Sakaryaspor maçında ilk 11 de forma giyen Mehmet, Can, Semih ve Tuncay Antalyaspor maçının 11 ine giremedi.

Tuncay, Semih ve Can, bu sezon ilk kez yedek kalırken, sarı-lacivertlilerin bu sezon transfer ettiği Uğur un yanısıra Serkan, Deniz, Kemal ve Olcan da 18 kişilik kadroya giremedi.

-ZICO, KERİM DEN VAZGEÇMİYOR-
Brezilyalı çalıştırıcı, savunmanın sağında görevlendirdiği genç futbolcu Kerim den 4 haftadır vazgeçmiyor.

Ligde son 3 maçtır ilk 11 de sahaya çıkarak 90 ar dakika forma giyen Kerim, Önder ve Serkan ın yerine Zico nun tercihi oldu.

-APPIAH IN HASRETİ BİTTİ-
Turkcell Süper Ligi nin ilk haftasında Fenerbahçe nin Kayseri Erciyesspor ile yaptığı maçta gördüğü kırmızı kartın ardından 3 haftadır cezası nedeniyle forma giyemeyen Stephen Appiah, Antalyaspor maçından itibaren takımdaki yerini aldı.

Sarı-lacivertli futbolcu, PFDK nın verdiği ceza nedeniyle Gençlerbirliği, Çaykur Rizespor ve Sakaryaspor maçlarından takımdaki yerini alamamıştı.

-TARAFTAR ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNE VERİLDİ-
İnternetteki antu.com&fenerlist oluşumunun organizasyonuyla düzenlenen Fenerbahçe 2. Taraftar Ödülleri, maç öncesinde saha içinde yapılan törenle sahiplerine verildi.

Taraftar ödül töreni, yeni ve eski 3 başkanı biraraya getirdi. Taraftarların, Efsane Özel Ödülü verdiği eski başkan Faruk Ilgaz, mevcut kulüp başkanı Aziz Yıldırım ve eski başkanlardan Ali Şen ile saha içinden geçerek taraftarı selamladı.

Yıldırım ve Şen, hastalığı nedeniyle bir süredir tedavi gören eski başkan Ilgaz ın koluna girerek, törenin yapılacağı alana gelmesinde yardımcı oldu.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu, Onur Ödülü ne layık görülürken, Yıldırım ve yöneticiler, ödüllerini UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik den aldı.

Fenerbahçeli futbolculardan Yılın Yerli Futbolcusu seçilen Tuncay Şanlı, Yılın Yabancı Futbolcusu seçilen Stephen Appiah, geçen sezonun ilk yarısında Samsunspor a attığı bir gol Yılın Golü seçilen Alex de Souza da ödül aldı.

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ali Koç a Yılın Fenerbahçeli İşadamı , diğer asbaşkan Nihat Özbağı ya da Şükrü Saracoğlu Özel Ödülü verildi.

Çok sayıda Fenerbahçeli amatör sporcuya, basketbolcuya, taraftar ve işadamına da ödül verildi.

- Fenerbahçeli taraftarlar maraton üst tribünde Luciano nun resminin ve adının yer aldığı pankart açarak, sakatlığının uzun sürecek olması nedeniyle sözleşmesi feshedilen futbolcuya sevgisini gösterdi.

- Yeni transferleri tribünlere çağırarak büyük bir coşku yaşayan taraftarlar, yedek oyunculara da moral vermek için tribünlere çağırdı.

- Telsim kale arkası tribününde bir grup taraftar Türk bayraklarıyla maçı izledi. Taraftarların bulunduğu bölümün önünde ise Bir Ölür Bin Doğarız yazan pankart yer aldı.

- Az sayıda Antalyaspor taraftarı, konuk seyirci tribünündeki yerini alarak karşılaşmayı izledi.

- İstiklal Marşı okunduğu sırada Telsim üst tribününde açılan Bu camia seni unutmayacak hain T.K. biçimindeki pankart dikkat çekti. Pankartın, bir süre önce başkan Yıldırım ve Fenerbahçe Kulübü ile gerginlik yaşayan Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve kulüp kongre üyesi Tahir Kıran için açıldığı biçiminde yorumlandı.

-VE MAÇ-

STAT: Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu

HAKEMLER: Hüseyin Göçek xx, Serkan Ok xx, Orkun Aktaş xx

FENERBAHÇE: Rüştü xx, Kerim xxx, Edu xx, Lugano xxx, Ümit Özat xx, Appiah xxx, Mehmet Aurelio xxx, Alex xxx, Tümer x (Tuncay dk. 65 xx), Deivid xx (Selçuk dk. 82 xx), Kezman xx (Semih dk. 90+1 x)

YEDEKLER: Volkan, Mehmet Yozgatlı, Can, Önder

TEKNİK DİREKTÖR: Zico

ANTALYASPOR: Cordoba xx, Uğur xx, Bieniuk xxx, Dziewicki xx, Volkan x, Suazo xx, Ali Bilgin xx, İlyas xx (Şenol dk. 85 x), İdris x, Straka xx (Ali Cansun dk. 80 x), Taner xx (Coşkun dk. 85 x)

YEDEKLER: İlker, Metin, Levent, Mustafa

TEKNİK DİREKTÖR: Yılmaz Vural

GOLLER: Lugano (dk. 68 ve 76), Bieniuk (dk. 70), Tuncay (dk. 72), Ali Bilgin (dk. 82), Alex (dk. 89)

SARI KARTLAR: Lugano, Ümit Özat (Fenerbahçe), Suazo, Cordoba (Antalyaspor)

.: MAÇTAN DAKİKALAR :.
2. dakikada ceza sahası sol çaprazından Tümer in pasında penaltı noktası üzerinden Kezman ın vuruşunda kaleci Cordoba, topu kontrol etti.

12. dakikada ceza sahasında topla buluşan İlyas ın şutunda Kerim e çarpan top, yandan kornere çıktı.

20. dakikada Mehmet Aurelio nun uzun pasında ceza sahası çizgisi üzerinde kaleci Cordoba, önce topu kontrol etti, ancak sonra elinden kaçırdı. Topu önünde bulan Kezman ın vuruşunu defans uzaklaştırdı.

35. dakikada Antalyaspor defansından seken topa ceza yayı üzerinden Alex in volesinde top, yandan auta çıktı.

45+1 de ceza sahası sağ çaprazı önünden Kezman ın ortasında ceza sahası arka bölümde Tümer, kaleci Cordoba ile karşı karşıya kaldı. Tümer in şutunda Cordoba dan dönen topu, Tümer, tekrar tamamladı. Defans, topu kornere attı.

48. dakikada ceza sahası sağ çaprazından Kezman ın sert şutunda top, yandan auta çıktı.

67. dakikada Deivid in pasında ceza sahasında topla buluşan Alex in, dönerek sol çaprazdan çektiği sert şutta top, üstten auta çıktı.

68. dakikada sol kanattan kazanılan serbest atışı kullanan Alex in ortasında ceza sahasında iyi yükselen Lugano nun kafa vuruşunda meşin yuvarlak, ağlarla buluştu. 1-0

70. dakikada sağ kanattan kullanılan köşe atışında ceza sahasında iyi yükselen Bieniuk un kafa vuruşunda yan direğe çarpan top, ağlarla buluştu. 1-1

72. dakikada sol kanattan kullanılan serbest atışta ceza sahasında Lugano dan seken topa Tuncay ın kayarak vuruşunda meşin yuvarlak, ağlarla buluştu. 2-1

76. dakikada kazanılan serbest atışı kullanan Alex in ortasında ceza sahasında Lugano nun uçarak yaptığı kafa vuruşunda top, kaleci Cordoba nın müdahalesine rağmen ağlarla buluştu. 3-1

80. dakikada ceza sahası sol çaprazından Taner in şutunda kaleci Rüştü, köşeden topu kornere çeldi.

82. dakikada sol kanattan İlyas ın kullandığı serbest atışta ceza sahasında kafalardan seken topu Ali Bilgin, güzel bir vuruşla kaleci Rüştü nün sağından ağlarla buluşturdu. 3-2

86. dakikada defansın arkasına atılan topta kaleci Rüştü, Coşkun ile çarpışıp yerde kalırken, boşta kalan topu önünde bulan Coşkun un, ceza sahası sol çaprazından şutunda top, yan direğe çarparak auta çıktı.

89. dakikada Selçuk un defansın arkasına attığı topta ceza sahası sağ çaprazında Appiah, kaleci Cordoba yı geçerek topu içeriye çevirdi. Arka direkte topla buluşan Alex, plase bir vuruşla meşin yuvarlağı ağlara gönderdi. 4-2

90+3 de sağ kanattan Appiah ın ortasında ön direkte Semih in vuruşunda kaleci Cordoba, tehlikeyi önledi.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2006 Cum 00:37:44sohbet oyun linki

RAN"DERS" ALMAK LAZIM !..
Maçın başında Fall ın attığı gol, Şükrü Saracoğlu Stadı nda soğuk bir rüzgar estirdi.. Güçsüz rakip karşısında bu kötü hava Pedersen in kendi kalesine attığı golle dağılırken, inanılmaz pozisyonlar kaçıran Fenerbahçe, Randers karşısında Kezman la 2-1 lik galibiyete uzandı..
NOTLAR.. NOTLAR.. NOTLAR-

- Fenerbahçe nin yeni yabancı oyuncuları Lugano, Edu, Deivid ve Kezman, sarı-lacivertli takımda ilk Avrupa kupası maçlarına çıktı.

- Appiah, FC Randers te forma giyen arkadaşı Ganalı Issah Ahmed ile maç öncesinde saha içinde bir süre sohbet etti.

- Danimarka ekibinde, kırmızı kart cezalısı Peter Christiansen, Fenerbahçe ye karşı forma giyemedi.

- Fenerbahçeli taraftarlar, maç öncesinde maraton üst tribünde, üzerinde Vurulup tertemiz alnından uzanmış yatıyor, bir hilal uğruna ya rab ne güneşler batıyor yazısının ve Çanakkale Şehitlik Anıtı nın resminin yer aldığı pankart açtı.

- Fenerbahçeli futbolcular sahaya 100. yıl piyangonuzu aldınız mı? yazan pankartla çıktı.

- Fenerbahçeli taraftarlar, bu sezon Kadıköy de yapılan diğer maçlara oranla FC Randers karşılaşmasına daha az ilgi gösterdi. Konuk seyirci tribünü ise rakip takım taraftarları gelmediği için tamamıyla boş kaldı.

-VE MAÇ-

STAT: Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu

HAKEMLER: Franz Xaver Wack xx, Markus Schibel xx, Josef Maier xx (Almanya)

FENERBAHÇE: Rüştü xx, Kerim xx, Lugano xx, Edu xx, Uğur xx, Mehmet Aurelio xx, Tuncay xx, Alex xx, Tümer xx (Selçuk dk. 77 x), Kezman xx, Deivid x (Semih dk. 85 x)

YEDEKLER: Volkan, Mehmet Yozgatlı, Can, Önder, Olcan

TEKNİK DİREKTÖR: Zico

RANDERS: Jensen xx, Ralf Pedersen xx, Ahmed xx, Soren Pedersen xx, Johansen x, Kenneth Pedersen xx, Da Silva Alex xx, Fredgaard xx, Damborg x (Holdgaard dk. 72 x), Yanchev x, Djiby xx (Christiansen dk. 81 x)

YEDEKLER: Martin Pedersen, Sanduerg, Hansen, Khalili, Antonsen

TEKNİK DİREKTÖR: Lars Olsen

GOLLER: Djiby (dk. 13), Ralf Pedersen (dk. 24 k.k.), Kezman (dk. 54)

SARI KARTLAR: Kezman (Fenerbahçe), Djiby, Ahmed (Randers)

.: MAÇTAN DAKİKALAR :.
4. dakikada sol kanattan kazanılan serbest atışı kullanan Kenneth Pedersen in şutunda kaleci Rüştü nün çeldiği top, üst direğe çarparak oyun alanına geri döndü.

13. dakikada sağ kanattan kazanılan serbest atışı kullanan Kenneth Pedersen in ortasında kale önünde Djiby nin kafa vuruşunda meşin yuvarlak, kaleci Rüştü nün solundan ağlarla buluştu. 0-1

18. dakikada sağ kanattan Deivid in ortasında ceza sahasında Edu nun kafa vuruşunda top, yandan auta çıktı.

23. dakikada Alex in pasında ceza sahası sağ çaprazından Tuncay ın dönerek vuruşunda kaleci Jensen, topu kontrol etti.

25. dakikada ceza sahası dışından Kerim in yerden şutunda ceza sahasında Ralf Pedersen, ters bir vuruşla topu sol köşeden kendi ağlarına gönderdi. 1-1

32. dakikada sol kanattan kazanılan serbest atışı kullanan Alex in ortasında kale önünde iyi yükselen Deivid in kafa vuruşunda kaleci Jensen, topu kontrol etti.

43. dakikada sol kanattan Uğur un ortasında ceza sahasında iyi yükselen Deivid in kafa vuruşunda kaleci Jensen, topu kontrol etti.

47. dakikada Deivid in pasında ceza sahası sağ çaprazından Tümer in şutunda kaleci Jensen, tehlikeyi ayaklarıyla önledi.

48. dakikada rakibinden sıyrılan Uğur un ceza sahası sol çaprazından şutunda top, defanstan döndü. Dönen topu kontrol eden Alex in ceza sahası önünden sert şutunda meşin yuvarlak, yan ağlarda kaldı.

55. dakikada Deivid in ara pasında ceza sahasında topla buluşan Kezman, sağ çaprazdan düzgün bir vuruşla meşin yuvarlağı ağlara gönderdi. 2-1

59. dakikada Tuncay ın ara pasında ceza sahasında topla buluşan Kezman ın sağ çaprazdan şutunda top, kaleci Jensen den döndü. Dönen topa Tuncay ın şutunda defanstan dönen topu, Tümer tamamladı. Meşin yuvarlak, yandan auta çıktı.

68. dakikada Alex in pasında uzak mesafeden Tuncay ın şutunda kaleci Jensen, topu kontrol etti.

69. dakikada ceza sahası sol çaprazından Alex in ortasında arka direkte Deivid in vuruşunda top, auta çıktı.

73. dakikada ceza sahasında Alex in vuruşunda kaleci Jensen den seken topu, defans uzaklaştırdı.

85. dakikada Kezman ın pasında ceza sahasında topla buluşan Deivid in sağ çaprazdan şutunda top, kaleci Jensen den döndü. Dönen topu Alex tamamlamak istedi, ancak Jensen in ayaklarına çarpan top, kornere çıktı.

-KEZMAN, İLK GOLÜNÜ ATTI-
Fenerbahçe nin yeni transferi Mateja Kezman, sarı-lacivertli formayla ilk golünü attı.

Sırp futbolcu, UEFA Kupası 1. tur ilk maçında FC Randers karşısında 54. dakikada attığı golle Danimarka ekibi karşısında takımını 2-1 öne geçirdi. Kezman ın Fenerbahçe yi öne geçiren golü, tribünlerde büyük sevinç yarattı.

-MARATON ÜST TRİBÜNDE ARBEDE-
Sarı-lacivertli takımın 2. golünden sonra maraton üst tribünde yanan meşaleye güvenlik güçleri müdahale edince, taraftarlarla polis arasında maçın yapıldığı sırada tribünde arbede yaşandı.

Tribünde yaşanan gerginliğin ardından, bu bölümdeki bir grup taraftar polise tepki gösterdi.

-TARAFTAR RÜŞTÜ YE KIZDI-
Fenerbahçe nin 3. golü aradığı karşılaşmanın son dakikalarında, topu oyuna çabuk sokmayan Rüştü ye tribünlerden tepki geldi.

Deneyimli file bekçisi topu ayağında fazla bekletince, kale arkası tribünlerindeki taraftarlar büyük bir uğultuyla tepkisini belli etti. Rüştü toyu oyuna soktuktan sonra tribünlere dönerek hareket yaptı.

- Karşılaşmanın sonunda Fenerbahçe tribünleri, Danimarka temsilcisini alkışladı.

- Maç bitiminde saha içinden geçen, karşılaşmada kart cezası nedeniyle forma giyemeyen Appiah a, Fenerium tribünündeki taraftarlar sevgi gösterilerinde bulundu.

bozoli

bozoli resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2006 Cum 00:43:50sohbet oyun linki

FENERLİLER KIZMASIN AMA FOTOMAÇIN YILLAR ÖNCE ATTIĞI BAŞLIK AYNEN ŞU:

EŞŞEKLER ADAM OLUR BU FENER ADAM OLMAZ

CC sohbet icin buraya
 <<123456 78910111213141516...22>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir