ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 18:14   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Fenerbahçe
forum sohbet oyun basliklari
   Fenerbahçe ile ilgili güncel haberler
 <<12345678 9101112131415161718...22>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 00:03:44sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

ALEX DEN YÖNETİME MESAJ VAR!
Fenerbahçe nin yıldızı oyuncusu Alex De Souza, Konyaspor maçı sonrası yömetime mesaj gönderdi.. Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Brezilyalı oyuncu, "Yöneticilerden biri veya başkanımız konuşmaya karar verirse ben buradayım. Oturup konuştuğumuz zaman zorluk çıkarmam" dedi..

"İlk yarı iyi oynadık. Kezmanın golü ve direkten dönen topu vardı. İkinci yarıda daha açık pozisyonlar yine bizdeydi. Bu bulduğumuz fırsatlarda daha daha dikkatli olsaydık farklı skorla ayrılabilirdik. Bu maçtan galip ayrıldığımız için mutluyuz. Vestel maçını oynayana kadar lider biziz."

Fenerbahçe de kalıp kalmayacağı yönündeki spekülasyonlar için de konuşan Alex, "Çok basit bir konu. 10 aylık daha sözleşmem var. Yöneticilerden biri veya başkanımız konuşmaya karar verirse ben buradayım. Bu da kulübün alacağı karardır. Gelecek planlarında beni düşünüyorlar mı? Buna onların karar vermesi lazım. Ama ben çok mutluyum. Fenerbahçe yi de çok seviyorum, taraftarı da, kulübü de, şehri de. Burada kalmaktan çok mutlu olacağım. Oturup konuştuğumuz zaman zorluk çıkarmam."

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 00:07:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Özdemir: "Daha iyiye gidiyoruz.."
Fenerbahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir, Konyaspor maçı sonrası "Her geçen gün daha iyiye gidiyoruz" derken, Zico nun yerine Ersun Yanal ın geleceği yönünde çıkan haberlere bir kez daha tepki gösterdi..

Özdemir, maçtan sonra yaptığı açıklamada, Konyaspor un iyi bir takım olduğunu, Süper Lig de de hiçbir maçın kolay olmadığını belirterek, şunları söyledi:
Hava yağmurlu ve saha çok ağırdı. Top kontrolü çok zordu. Çok pozisyon bulduk. Bunlardan birisini değerlendirdik. Bunun için mutluyuz. UEFA maçı öncesi moral bulduk. 3 puan bizim için çok iyi kazanım. Her geçen gün daha iyiye gidiyoruz. Maç fazlasıyla lideriz bunu da bırakmak istemiyoruz.

Basın mensuplarının Zico nun gideceği yolundaki söylentilerle ilgili sorusu üzerine Özdemir, şöyle devam etti:
Zico nun gideceği ve Ersun Yanal ın geleceği tamamen yalandır. Biz Zico yu 6 hafta için getirmedik. 1, 2, 3 senelik ve hatta başarı yakalanırsa daha uzun süre devam etmek istiyoruz. Fenerbahçe çok büyük camia. Herkes bu takımda olanları çok merak ediyor. Ersun Yanal iyi hocalardan birisidir. Biz Ersun Yanal ile ilgilenmiyoruz. Taraftarlar Fenerbahçe hakkında yazılan haberlere dikkat etsinler. Bu durumlarda kaynak gösterilmesi gerekir.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 15:13:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ZICO DAN TARAFTARA ÖVGÜ..
Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, sarı lacivertli takımın çok büyük bir taraftar kitlesine sahip olduğunu söylerken, "Fenerbahçe taraftarı çok çok büyük bir taraftar. Beni düşünceme göre biz onlar için en iyisini yapmak için elimizden gelen her şeyi yapmak zorundayız" dedi..

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Antu.com un sorularını yanıtladı. Zico nun röportajı şöyle:

Fenerbahçe ve Türkiye ye geldiği için mutlu olduğunu söyleyen Zico, şunları söyledi:
"Türkiye ye gelmeden önce Türk futbolunu çok fazla takip ediyordum açıkçası. Çünkü burada oynayan çok fazla Brezilya lı oyuncu var. Ve de Brezilya lı olan burada çalışmış çok fazla kişi var. Özellikle Parreira ve Lazaroni burada çalışmış kişiler. Onlar benim çok iyi arkadaşlarım. Sürekli kendileriyle görüşüyorum. Buraya gelmeden önce kendileriyle fikir alış verişinde bulundum. Buranın ne kadar güzel bir ülke olduğunu, Fenerbahçe nin ne kadar güzel bir takım olduğunu ne kadar büyük bir camia olduğunu, taraftarın nasıl ona ateşle bağlı olduğunu ne kadar fazla sevdiğini, hiç bir zaman Fenerbahçe yi yalnız bırakmadığını, zaten bunları biliyordum. Sadece tanımadığım İstanbul du. İstanbul u çok fazla tanımıyordum. Bir fikir sahibi değildim. Fakat geldikten sonra artık İstanbul u da Türkiye yi de daha fazla tanımaya başladım. Ama Türk futbolunu Brezilya dan da takip edebiliyordum. Dediğim gibi çünkü çok fazla Brezilya lı oyuncu burada oynamakta ve de bir sürü Brezilya lı insan burada çalışmakta. Benimde içlerinde arkadaşım olan çok fazla kişi var. Bu yüzden çok mutluyum. Türkiye yi İstanbul u insanları yavaş yavaş tanımaya başlıyorum. Aynı şekilde 2002 Dünya Kupası nda Türk Milli takımının gösterdiği büyük başarıyı canlı gözlerimle izleme şansına eriştim. Çünkü Türkiye nin tüm maçlarını kendi gözlerimle izledim. Bu büyük başarıyı izleme şansına eriştim. Şu anda da 2002 dünya kupasında Türkiye milli takımına o başarıyı kazandıran futbolcuların bazılarıyla çalışma imkanı buluyorum. Bu da beni mutlu ediyor."

Fenerbahçe nin 100. yılında takımın başında olmanın nasıl bir duygu olduğunu Zico şöyle devam etti:
"Kulübün 100. yılında burada bulunmak tek kelimeyle ifade etmem gerekirse benim için çok büyük bir gurur kaynağı. Fenerbahçe nin 100. yılında beni teknik direktör olarak seçtiği ve de benimle birlikte futbolcularımla birlikte başarılar kazanmak istediği için hedefleri doğrultusunda, bunun için kendimi çok mutlu çok gururlu hissediyorum. Aynı şekilde benim futbol geçmişime baktığınızda, çok fazla başarılar olduğu zaten görülecektir. Japonya milli takımını çalıştırdım. Daha öncesinde Brezilya da oynadım. 5 tane Dünya kupası gördüm. Aynı şekilde birbirinden güzel şampiyonluklar gördüm. Baktığınızda da başarılara ne kadar alışık olduğum, başarıları ne kadar istediğim görülüyor. Fenerbahçe de de aynı şey. Bizim hedefimiz sadece başarıyı yakalamak. Taraftarımızı ve camiamızı mutlu etmek."

Yabancı transferlerin takıma geç katılmasının her hangi bir dezavantaj yaratıp yaratmadığına ise "Tabii ki de Dünya kupasından sonra hemen hazırlıkların başlayacak olması ve de o sırada dünya kupasında performans gösteren oyuncuların pek fazla transferin gündeminde olmaması, çünkü o an milli takımlarında oynuyorlardı. Tabii ki de bizim başlarda, sezon başı kampında biraz zorluk yaşamamıza yol açtı. Ben bunu kesinlikle çok iyi anlıyorum çünkü bazı futbolcular geç gelmiş olabilir transferleri gecikmiş olabilir. Ama bunların hepsi olabilecek şeyler. Biz şu anda geçmişe değil de, daha fazla bundan sonra Fenerbahçe için nasıl en iyisini yaparız, en güzel ne yaparız diye düşünmemiz lazım. Fenerbahçe nin oyuncuları şu an da tamdır. Oyuncuları Fenerbahçe ile birlikte çalışıyor ve de Fenerbahçe nin hedefleri belirlidir. Türkiye de ne kadar kupa varsa almak, aynı şekilde UEFA kupasında da yapabileceğimizin en iyisini, en üst noktaya kadar giderek camiamızı mutlu etmek bizim amacımız. O yüzden bizde bunlar doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Geçmişe çok fazla bakmanın mantıklı olmayacağını düşünüyorum. Tabi ki de biz takımımızın bütünlüğü açısından, takımın daha fazla bir birine daha çabuk alışmasından yeni oyuncularımızın erken gelmesini isterdik fakat olmadı, oyuncularımızla biraz daha geç zamanda birlikte çalışma imkanı bulduk. Ama şu anda önümüze bakıyoruz biz. En kısa zamanda bu süreci atlatıp Fenerbahçe nin galibiyetler alması, başarılar alması için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz" şeklinde konuştu.

Transferlerin tamamının kendi bilgisi doğrultusunda gerçekleştiğini söyleyen Zico, sözlerine şöyle devam etti:
"Tabii ki de bu transferler yapılırken hepsi benim bilgim doğrultusundaydı. Yönetimle benim tamamen fikir paylaşımımızla doğan transferlerdi. Ve de bu oyuncularımıza baktığımız zaman hepsi birbirinden kaliteli, hepsinin geçmişi birbirinden fazla başarılarla dolu futbolcular. Fakat herhangi bir futbolcunun herhangi bir yere adaptasyonuna baktığımızda, bazı futbolcunun kısa sürer, bazı futbolcunun da daha uzun sürebilir bu adaptasyon süreci. Bu sadece gittikleri ülkenin futbol sistemi olmayabilir, belki de o anda futbolcunun ailevi problemleri vardır, ya da ailesinin adaptasyonu onun kafasını karıştırıyor olabilir. Fakat bunların hepsi baktığımızda, her futbolcunun her insanın zamanla çok kolay geçeceği şeyler. Bizim futbolcularımız da birbirlerine daha yeni yeni alışıyorlar. Antrenmanlara, maçlara yeni yeni çıkıyorlar. Ve de bu süreyi bizim amacımız en kısa sürede geçirip, futbolcularımızın tamamen yeni geldikleri takımına, yeni geldikleri ülkeye alışabilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Bu süreyi ne kadar kısa tutarsak bizim için de daha iyi. Baktığınızda ben bu transferlerin benim onaylımla yapılıp yapılmadığına pek fazla takılmanın mantıklı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü yönetimimizde Fenerbahçe için en olumlu futbolcuları almak istiyor tabii ki de. Ve de alıyorlar. Onlar aldıklarında, ben de Fenerbahçe için çalışan bir profesyonel olduğuma göre bu alınan futbolcularla birlikte zaten ben de çalışmak zorundayım. Elimde olan bu malzeme ile birlikte bu futbolcular ile birlikte en iyisini yakalamak zorundayım. Bu noktaya takılmanın mantıklı olduğunu düşünmüyorum. Tabii ki transferler de benimde görüşüm alınarak benim de fikrim alınarak yapıldı. Fakat bunlar çok önemli şeyler değil. Yönetimimiz takım için en gerekli gördüğü en yararlı gördüğü transferleri yapar ben de bu takımın teknik direktörü olarak bu takım için ne gerekiyorsa, bu oyuncularımızla bu malzememizle başarı için ne gerekiyorsa, bu oyuncularımızla yapmaya çalışırız. Bu noktaya takılmanın ben çok fazla mantıklı olmadığını düşünüyorum açıkçası."

OYUNCULARIMDAN ÇOK MEMNUNUM
Fenerbahçe nin genel kadrosunu ise "Tabii ki baktığınızda dünyadaki herhangi bir takımın her zaman yeni bir oyuncuya, yeni bir kana ihtiyacı olabilir. Fakat kendi fikrimi soruyorsanız ben şu an da takımımdaki oyuncularımdan kesinlikle çok çok fazla memnunum. Futbolcularımın performansından çok memnunum. Onların gösterdiği istekten çok memnunum. Hepsine çok büyük saygı duyuyorum. Bizim yapmamız gereken şu anda daha fazla çalışıp eksikliklerimizi giderip elimizde bulunan oyuncular doğrultusunda daha iyi oyunu en iyi oyunu nasıl oynayabiliriz diye düşünmek. Şu anki oyuncularım hepsi birbirinden kaliteli, birbirinden iyi, birbirinden kaliteli oyuncular. Ve ben hepsine çok fazla güveniyorum. Hepsinden çok fazla memnunum. Ve dediğim gibi, yapmamız gereken şu anda çalışmak eksikleri gidermek ve yapabileceğimizin en iyisini yapmak" şeklinde değerlendirdi.

Kendi oyun anlayışı ile Fenerbahçe nin oyun anlayışını Zico şöyle değerlendirdi:
"Bu benim futbol mantalitem. Benim futbol görüşüm böyle. Benim görüşüme göre bir maçı gol atmadan kazanamazsınız. Ofansif oynamadan kazanamazsınız. Tabi ki yeri gelecek kendi kalenizi biraz daha savunmanız gerekebilir. Daha fazla geride durmanız gerekebilir. Ama kafanızda her zaman maçı kazanmak için gol atmak olmalı, golü atmak zorundasınız. O yüzden benim futbol mantalitemde bu var. Her zaman kazanmak ve de kazanmak için gol atmak gerekir. O yüzden Fenerbahçe de çok fazla ofansif oyuncu var. Bu oyuncular bu oyun stiline yatkın oyuncular. Bizde bu oyun formasyonunda maçlarımızı kazanmak için sonuna kadar devam edeceğiz."

Fenerbahçe nin oynadığı sistemi ise Zico, "Bizim aslında daha fazla oynamak istediğimiz oyun 4-3-1-2. Bu oyun formasyonunda Alex daha fazla önde arkadaşlarına yardım eden, daha fazla serbest rolde oynuyor. Ve de orta sahada oynayan 3 oyuncumuzdan en az 1 tanesi Alex`e yardım etmek için çalışıyor maç içerisinde. Atağa çıktığımızda 5-6 oyuncuyla atağa çıkıp, defans yaptığımızda da en az 7-8 kişiyle defans yapma, yani birlikte takım olarak hem hücum hem savunma yapmak istiyoruz. Fakat bu maçın durumuna göre değişiklik gösterebilir. Yani bazen 4-3-2-1`e de dönebilir. Ama genelde oynamak istediğimiz oyun tarzı 4-3-1-2. Fakat ben günümüz futbolunda da çok fazla bu oyun sisteminin kaç olduğu çok fazla önemli olduğunu düşünmüyorum. Önemli olan takım halinde orada çıkıp topu almanız, topu alıp kaleye sokmanız daha fazla önemli. Oyuncularınızın saha içinde gösterdiği performans, istek, mücadele çok daha fazla önemli diye düşünüyorum. Bu rakamlarla ifade etmektense." diye değerlendirdi.

OTORİTE İÇİN ASIK SURAT ŞART DEĞİL
Güler yüzlü olmasının otorite kurmak açısından zorluk çıkartıp çıkartmadığı sorusuna ise Zico şu yanıtı verdi:
"Ben kişiliğim doğrultusunda böyle bir insanım. Gülmeyi seven, insanlarla iletişim kurmayı seven bir insanım. Şu ana kadar Türkiye de bulunduğum süre içerisinde hiç kimse böyle olduğundan dolayı bende bir otorite eksikliği hissetmedi. Çünkü arasında fark var. Gülmek insanlarla iletişim kurmak başka. Yaptığınız işte yaptığınız ciddiyet başka. Şu ana kadar hiç bir futbolcu ya da herhangi bir kişi yaptığım işe saygısızlık yapmadı. Herkes saygılı oldu. Herkes benim onlara kibar olduğum kadar bana kibar oldu. Ve de herhangi bir otorite eksikliği olmadı. Çünkü ben bu takımın teknik direktörüysem. Burada takım ile ilgili kararları komisyonumuzla birlikte ben alıyorum. Fakat kararlar benden çıkıyor. Şu ana kadar ne hiç bir futbolcum, ne de yanımda çalıştığım arkadaşlarım hiçbir şekilde bunu suistimal eden hiç bir şey göstermediler. Çünkü onlar da biliyorlar ki bu takımda teknik direktör bensem, takımı kuran, antrenmanları yaptıran ve oyuncu tercihlerini yapan kişi benim. Tabii ki yardımcılarımla birlikte antrenman programlarını birlikte yapıyoruz. Tabii ki de kararları veren, takımı kuran, antrenmanları yaptıran kişi benim. Şu ana kadar sempatik olduğumdan dolayı, güler yüzlü olduğumdan dolayı bunu suistimal etmeye çalışan hiç bir şey olmadı. Önemli olan da bu. Saygı gösterip herkesin de size saygılı olması çok önemli bir şey."

BÜYÜK HEDEFLERİMİZİN OLMASI DOĞAL
UEFA Kupası nı kazanma hedefi ile ilgili olarak ise, "Tabii ki de Fenerbahçe gibi bir takımın hedefi de bu olmalı. Takımımıza baktığımızda birbirinden kaliteli oyuncular, birbirinden güzel geçmişi olan oyuncular takımımızda. Fenerbahçe camiasının, futbolcularının kafasına koyması gereken bir şey var ki. Takımına baktıklarında ve de camiaya baktıklarında bunu gerçekleştirebilecek gücü, isteği kesinlikle var. Ve bu güç, istek olduğuna göre demek ki bu hedefin peşinden koşmamak için hiç bir sebep yok. Bunu Fenerbahçe camiasının kafasına koyması gereken bir şey. Takımımıza baktığımızda evet bunu başaracak gücümüz var. Takımımız güçlü, oyuncularımız birbirinden kaliteli biz de bunu başarmak için en azından bunu istemeliyiz. Başarırız ya da başaramayız hiç önemli değil. Ama bir hedefi başarabilmeniz için ilk başta istemeniz gerekir. Biz de başarmak için ilk başta istiyoruz. Ama başarabilir miyiz, başaramaz mıyız, onu çalıştıktan sonra meyvelerini aldıktan sonra göreceğiz" dedi.

Fenerbahçe nin camiasına, ekibine, geçmişine, büyük taraftarına baktığınızda Fenerbahçe nin diğer Avrupa takımları kadar, en az onlar kadar çok fazla şansı olduğunu görebilirsiniz zaten. Sadece bakmak yeterli" dedi.

Zico Başkanımız ve yönetim kurulumuz ile olan ilişkilerini ise "Tabi ki Başkanımız olsun yönetimimiz olsun bu kulübü yöneten kişiler olduğu için tabi ki de takımın gidişatı hakkında, maçlar hakkında, yorum yapma, bilgi sahibi olma, gelip bilgi alma hakkına tabi ki de sonuna kadar sahip insanlar. Ve de biz bu konu hakkında sürekli onlarla görüşüyoruz. Fakat yönetimimiz kesinlikle yaptığım işe karışmadı. Çünkü bu takımın teknik direktörü benim, seçeceğim oyunculara ben karar veriyorum. Buna kimsenin karışmasına da kesinlikle izin vermem. Bu takımın teknik direktörü bensem bu kararı ben veririm. Fakat tabii ki de yönetimimizin başkanımızın takımı gidişatı hakkında bilgi almaya kesinlikle sonuna kadar hakkı vardır. Benim yönetimle ya da hiç kimseyle herhangi bir problemim yok. Herkesin fikrine saygı duyuyorum. Biz sürekli konuşuyoruz, sürekli onlarla fikir alış verişi yapıyoruz. Onlarla sürekli muhabbet ediyoruz. Onlar beni dinliyorlar, ben onları dinliyorum. İnsanları dinlemenin onların kalitesini göstereceğini sonuna kadar savunuyorum. Ben de herkesi dinliyorum. Buna yönetimimiz ve başkanımız da dahil. Onlar da beni sonuna kadar dinliyoruz. Fakat dediğim gibi bu takımın teknik direktörü bensem kararları ben veririm, sahaya çıkacak oyuncuyu ben belirlerim ve bunlara kimsenin karışmasına izin vermem. Ama fikir alış verişi olsun, görüşleri paylaşmak olsun herkese açığım. Zaten futbolada baktığınızda, herkes teknik direktör, herkes oyuncu, herkesin kararları farklı, herkes farklı şeyler düşünür. Önemli olan bir insanın herkesin düşüncesine saygı göstermesi, onu dinlemesi diye düşünüyorum" dedi.

TARAFTARIN BÜYÜKLÜĞÜ TARTIŞILMAZ
Fenerbahçenin çok büyük bir taraftar kitlesine sahip olduğunu söyleyen Zico, "Fenerbahçe taraftarı çok çok büyük bir taraftar. Takımının her şartta arkasında olan. Hele o stada çıkışımızda, kendi sahamızda olsun, diğer statlarda olsun takıma verdikleri kan, takıma verdikleri o şevk gerçekten görülmeye değer ve de herkesin yaşaması gereken türden bir şey. Ben de futbolcularıma sürekli bunu anlatmaya çalışıyorum. Biz oraya sahaya çıktığımızda, ben de buna dahil bütün arkadaşlarımız buna dahil. Taraftarımız oraya, gitmiş biletrini almış, stada girmişler. Takımı ilk saniyeden son saniyeye kadar desteklerini tamamen sunuyorlar. Benim düşünceme göre biz onlar için en iyisini yapmak için elimizden gelen her şeyi yapmak zorundayız. Ben de futbol oynadığım zamanlarda benim takımım 120 bin kişiye oynayan bir takımdı. Ben sahaya çıkıp o desteği gördüğümde tüylerim diken diken olur, takımın başarısı için elimden gelen her şeyi yapardım. Bütün oyuncularımızın da böyle yapması gerektiğine inanıyorum. Bizim camia olarak teknik ekip olarak futbolcular olarak tamamen oraya bize desteğe gelen, bizi izleyen tüm seyircimiz, arkamızda olan tüm seyircimiz için, onlar için sonuna kadar çalışmamız, kanımızı, tüm terimizi akıtmamız gerektiğini düşünüyorum.Madem taraftar sitesisiniz ve de aynı şekilde bende buradan taraftarımıza son günlerde çıkan bir haber hakkında açıklayıcı bir şekilde bir açıklama yapmak istiyorum. Açıklanması ve artık bu olayın kapanması açısından. Bu son günlerde çıkan işte benim başka bir kulübe daha önceden hiç bir şekilde şu ana kadar olmamış menajerler aracılığıyla başka bir takıma belirli bir miktarda gitmem söz konusu olmuş. Bunların hepsi, buradan söylemek istiyorum. Bunların hepsi Yalandır. Benim şu ana kadar dünya üzerinde, yeryüzü üzerinde şu anda hiç bir menajerim yok. Bu tip konu hakkında görüşebilecekleri sadece avukatım var. Şu ana kadar kulüp bazında sadece Fenerbahçe ve de Başkanımız Aziz Yıldırım buna direk teklifi yapmıştır. Sadece Fenerbahçe benim çalışma şartlarım hakkımda, benimle ilgilendiğini belirtmiştir. Ve de biz sadece Fenerbahçe yle konuştuk. Onun dışında çıkan herhangi bir haber sonuna kadar yalandır. Benim yeryüzü üzerinde kesinlikle hiç bir menajerim yok. Sadece transfer konuları için görüşebilecek avukatım var. Öteki kulüpler Zico adında herhangi bir teknik direktörle görüşmüşlerse muhtemelen başka bir Zico dur. Ben değilim kesinlikle. Ben bunu açıklık getirmek için söylüyorum benimle şu ana kadar tek ilgilenen kulüp Fenerbahçe dir. Bana güvenen, beni teknik direktör olarak seçen ve de isteyen tek kulüp Fenerbahçe dir. Ve de Fenerbahçe de olmaktan dolayı çok mutluyum. Onun dışında bu son günlerde çıkan haber sonuna kadar yalandır. Bir şeye daha açıklık getirmek istiyorum ki, hiç kimse de benim ismimi kullanarak, biliyorum dünyada milyonlarca menajer var, herkesin ismini söyleyip buna transfer edeceğini, şuraya götüreceğini söyleyen. Fakat hiç bir kimse de beni herhangi bir meyve gibi, yiyecek gibi yada birşey gibi oraya buraya tavsiye edemez, oraya buraya satamaz benim haberim olmadan. O yüzden buna da açıklık getirmek istiyorum, hani gülenlerin otoritesi olmaz deniyor ama bunuda çok net söyleybilirim ki kimsede benim ismimi kullanarak, oraya buraya, seni buraya transfer edicem, şu menajer seni şuraya transfer edicek. Hiç bir şekilde böyle bir şey olamaz. İmkansız" dedi.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 15:19:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Aurelio nun MR ı çekildi..
Fenerbahçe nin dün Konyaspor ile yaptığı maçta sakatlanan Mehmet Aurelio nun MR ı çekilirken, Brezilya asıllı futbolcunun 28 Eylül Perşembe günü Randers ile yapılacak UEFA Kupası 1. tur rövanş maçına yetiştirilmeye çalışılacağı açıklandı..
Kulüp doktoru Ethem Kavukçu, sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, Brezilya asıllı futbolcunun sol dizinde maçta aldığı darbeye yönelik kemik ödemi oluştuğunu belirterek, tedavisine başlandığını, perşembe günü oynanacak Randers maçına yetiştirilmeye çalışılacağını kaydetti.

Öte yandan, günü izin yaparak geçiren Fenerbahçeli futbolcular, Randers maçı hazırlıklarına yarın başlayacak

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eyl.2006 Pzt 23:29:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

DEIVID GOL SÖZÜ VERDİ..
Fenerbahçe nin Brezilyalı forveti Deivid De Souza, profesyonel hayatında oynadığı tüm maçlarda arka arkaya 4 maçı golsüz geçirmediğini belirterek, "Önümüzdeki maçlarda bunu telafi etmek için uğraşacağım. Bundan sonraki maçlar benim gollerimle dolacak dedi..

Fenerbahçe nin resmi internet sitesine açıklamalarda bulunan Deivid, profesyonel hayatında oynadığı tüm maçlarda arka arkaya 4 maçı golsüz geçirmediğini belirterek, Fenerbahçe de ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Son maçlarda çizdiğim grafiğin farkındayım, ama bunu aşabilecek güçteyim dedi.

Takımdaki arkadaşlarının da kendisine destek olduğunu vurgulayan Brezilyalı oyuncu, Takımdaki diğer arkadaşlarım benden gol atmamı istiyorlar, bunun farkındayım. Her maç sonrası benimle soyunma odasında konuşuyorlar. Önümüzdeki maçlarda bunu telafi etmek için uğraşacağım. Bundan sonraki maçlar benim gollerimle dolacak şeklinde konuştu.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eyl.2006 Pzt 23:30:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Önder e kulübe gözüktü !..
Fenerbahçe, Randers ile yapacağı UEFA Kupası 1. tur rövanş maçının hazırlıklarını, Samandıra Tesisleri nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.. Zico, çift kale maçta Konyaspor maçında cezası nedeniyle oynamayan Lugano as takımda yer alırken, Önder Turacı ise yedek takımda forma giydi..

Zico yönetiminde gerçekleştirilen idman, 1 saat 50 dakika sürdü. Çalışmaya Lugana 5 dakika gecikmeli katıldı.

Sarı lacivertliler, düz koşu ve ısınma hareketlerinin ardından, üst sahada kondisyon ve çabuklu çalıştılar. Futbolcular daha sonra patlayıcı kuvvet çalışması yaptı. Zico, bu çalışmayı geldiği günden bu yana ilk kez yaptırdı.

Alt sahada yapılan taktik çalışmasının ardından, Brezilyalı teknik adam daha sonra, Rangers karşısında oynatmayı planladığı ilk 11 e, tam sahada hücum ve defans organizasyonu yaptırdı. Yapılan çift kale maçta, Konyaspor maçında cezası nedeniyle oynamayan Lugano as takımda yer alırken, Önder Turacı ise yedek takımda forma giydi. Bu maçı 2-1 as takım kazandı. Daha sonra yan top ve şut çalışmasına geçildi. Şut çalışmasında 3 topun tesis dışına gönderilmesi dikkat çekti.

Öte yandan geçen sezon gösterdiği performansla herkesin beğenisini kazanan, ancak bu sezon istediği form düzeyine ulaşamayan Appiah ın, önemli maçlar öncesi Türkiye ye gelen fizyoterapisti bugün de Samandıra Tesisleri ne gelerek antrenmanı izledi.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eyl.2006 Per 01:08:22sohbet oyun linki

"GOL YERSEK İŞİMİZ ZORA GİRER"
UEFA Kupası 1. tur rövanş maçında Randers ile karşılaşacak Fenerbahçe de, teknik direktör Zico, kesinlikle gol yememeleri gerektiğini vurgulayarak, "Oluşabilecek üç neticeden ikisi bize yarıyor. Gol yersek işimiz zora girer" dedi..

Fenerbahçe nin, Randers takımı ile yarın yapacağı UEFA Kupası 1. tur rövanş maçı öncesi basın toplantısı düzenleyen teknik direktör Zico, kesinlikle gol yememeleri gerektiğini vurgulayarak, "Oluşabilecek üç neticeden ikisi bize yarıyor. Gol yersek işimiz zora girer. Saha içinde iyi yerleşirsek, markajı iyi yaparsak, ilk maçtaki gibi goller yemeyiz. İlk maçta rakip bize zorluk yaşatmıştı. Galip gelen takım biz olacağız ve turu geçeceğiz diye umuyorum." dedi.

Yarın forma giyecek oyunculara da karar verdiğini ifade eden Zico, "Lugano ile Edu yu oynatacağım. Ben pozitif bir insanım, buraya geldiysek, maçı almaya geldik. Olumsuz düşünmem hiç. Maçı kazanıp evimize turu geçmiş şekilde dönmek, şu anda en büyük düşüncem. Futbol saha içinde oynanan bir oyun. Sahaya çıkmadan yorum yapılmaz. Sahada oyununuzu gösterip, maçı kazanırsınız. İlk maçta Randers da en az bizim kadar kazanmak istedi. Bizim elimize çok fırsat geçti, ama sadece iki tanesini değerlendirebildik. İlk maçta Randers forvet oyuncuları ceza sahası içinde tehlikeli oldular, sağa sola koşan, boş alan yaratmayı bilen oyunculardan kurulu bir takım olduklarını gösterdiler. Ceza sahası dışından şut çekmeyi seven bir takım. Önlem nasıl alılım diye bir şey söylemeye hakkımız yok. Takım olarak Randers a dikkat etmeliyiz" dedi.

Basın toplantısına katılan Deivid de Souza da rakiplerinin açık oynayacağını belirterek, "Rakibimiz ilk maçta bize karşı kapalı oynamıştı, buna rağmen bize bir gol atmayı başardılar. Rakibimizin gol atma zorunluluğu var, bu nedenle bize karşı açık oynayacaklar. Biz de bundan yararlanacağız diye düşünüyorum" diye konuştu.

Ligdeki performans düşüklüğünü de değerlendiren Deivid, zamanla takıma adapte olduğunu ifade ederek, "Her forvet oyuncusunun ihtiyacı gol atmaktır, ama önemli olan iyi oynamaktır. İyi oynayan oyuncunun kendisine olan güveni artar ve eline geçen fırsatları değerlendirmeyi başarır." dedi.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eyl.2006 Per 22:08:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

"YIPRATILMAYA ÇALIŞILIYORUZ.."
Fenerbahçe futbol takımı menajeri Volkan Ballı, organize bir şekilde yıpratılmaya çalışıldıklarını iddia ederken, takım içinde sıkıntı olduğu yönünde çıkan haberelere inanılmamasını istedi.. Ballı, taraftara da çağrıda bulundu..

Ballı, ******adresli internet sitesinde yer alan açıklamasında, Taraftarlarımız farkındaysa, ciddi anlamda organize bir şekilde yıpratılmaya çalışılıyoruz. Takımın içinde ikilik var , Yabancılar yedi kişi duruyor, Türkler dört kişi duruyor , Gol attıktan sonra Kezman ı yabancı futbolcular kutlamıyor gibi söylentiler var. Taraftarlarımız buna inanmasınlar. Kesinlikle takımın içinde hiçbir şekilde böyle bir sıkıntı yok.

Her zaman eleştiriler olacaktır. Bir takımın her zaman eleştiriye açık olması gerekir. Bu son derece doğal. Ama eleştiriler takımı yıkmak adına yapılıyorsa o zaman tüm Fenerbahçe taraftarının bunun bilincinde olması ve buna karşı durması gerekiyor. Takım kötü oynasa dahi taraftarlar, takımı alkışlasın, desteklesin ve motive etsin. Bir futbolcu, protesto edildiği zaman yıkılıyor. Bu Fenerbahçe nin zarar görmesi demek.

-"ZİCO HERŞEYDEN ÖNCE İYİ BİR İNSAN"-
"Takımıza bu sene sayısal olarak geçen senelerde alıştığımızın dışında fazla yeni arkadaşlar katıldı.. Sezon başında 2 arkadaşımızı transfer ettik.. Bunlar Uğur Boral ve Tümer’di . Onların uyum sorunu hiç bir zaman olmadı. Çünkü Tümer’le Uğur milli takımlarda bizim futbolcularımızla beraber oynuyordu. Dolayısıyla onların bir uyum sorunu olmadı. Daha sonra hocamız aramıza katıldı. Hollanda’daki sezon başı kampına geldi yardımcılarıyla birlikte. Tabi yeni bir hoca yeni bir sistem, yeni bir ortam doğuyor. Kendi sistemini, kendi futbol takımı yönetim tarzını ortaya koydu. Bu kısa sürede takım buna uyum sağladı. Zico kişilik olarak bir kere herşeyden önce son derece iyi bir insan. Futbolcuya yaklaşımı son derece olumlu. Ve ekip olarak takımı son derece iyi bir şekilde çalıştırıyorlar. Bugüne kadar bu hep böyle gitti. Futbolcuların da yaptıkları antrenmandan çok zevk aldıklarını gözlemliyorum. Bu da takımın performansını yükseltecektir. Ama her zaman söylediğimiz gibi, yeni bir ekip başladığı için, hocamıza ve teknik heyetine zaman tanımak gerekiyor."

-"YABANCI TRANSFERLERİN BİRAZ ZAMANA İHTİYACI VAR"-
"Bu arada aynı şekilde yeni gelen arkadaşlara bu zamanı tanımamız gerekiyor. Dediğim gibi Tümer’le Uğur’un Türk futbolunun içinde olmaları. Daha önceki yıllarda takım içindeki arkadaşlarıyla milli takımdan arkadaş olmaları, onların uyum sürecini çok daha çabuklaştırıyor tabii ki. Daha sonra aramıza sezon başladıktan sonra yabancı arkadaşlarımız katıldı. Bunlar işte Lugano, Edu, Deivid ve Kezman. Onların da mutlaka ve mutlaka bir zamana ihtiyaçları var. Fakat bu zamanın da kısa süreceğine ben inanıyorum. Çünkü gelen 3 oyuncu daha önceki yıllardan takımımız içindeki Brezilyalı oyuncularımızı da tanıyorlar. Yıllarca beraber oynamış oyuncular. Bu yüzden lisan sorunları da olmuyor. Yani takım içinde geldiklerinde aynı yerde aynı muhitte oturtuyoruz. Aynı yerde yaşayacaklar bundan sonraki dönemlerinde. Dolayısıyla bu aralarında ailece görüştükleri için onların İstanbul’a, Türkiye’ye ve takıma da adaptasyonu daha kolay olacak. Ama yinede belli bir sürece ihtiyaçları var. Takım içerisindeki oyun anlayışı açısından da birbirlerine alışmak için zaman vermek gerekiyor."

-"KÖTÜ OYNAYANIN CEZASINI TEKNİK HEYET VERİR"-
Bir futbolcu sahaya çıktığı zaman iyi performans gösteremeyebilir. Takım iyi oynamayabilir. İyi performans gösteremeyen oyuncunun cezalandırılmasını teknik heyete bıraksınlar. Zaten bir futbolcu iyi oynayamıyorsa ya da kötü performans gösteriyorsa, teknik heyet tarafından mutlaka ve mutlaka değiştirilir. Yerine başka bir arkadaş alınır, ama futbolcu büyük bir yıkıma uğruyor. Özellikle genç oyuncuların buna dayanması mümkün değil. Fenerbahçe’de görev yapmak gerçekten çok zor. Çok büyük bir kulübüz, çok büyük bir camiayız. İnanılmaz büyük baskılar altında görev yapılıyor. Medya baskısı da var, söylediğim gibi bir sürü asılsız haber de çıkıyor. Bunlardan her biri etkileniyor. Ben tribünlerde bir Fenerbahçe’li olarak Fenerbahçe sevdalısı olarak taraftarlarımızın tribünlerde bulunmasını, tezahürat yapmasını istiyorum. Bir takım yayınlardan etkilenerek takımı yada futbolcuları protesto etmelerini değil.

Onlar zaten doğruyu görüyorlar. Ama ben şunu söylüyorum. Takımın en büyük motivasyonu taraftarıdır. Taraftarın yenildiğimiz maçlardan sonra havaalanına, geçen seneyi hatırlayın geçen sene 5 gol yediğimiz bir maç oldu. Bu yenildiğimiz maçtan sonra dahi havaalanına gelip taraftar takımın arkasında inanılmaz büyük bir destek verdi. Bunu ben hissediyorum. Futbolcularla birlikte yaşadığım için, futbolcuların ne kadar büyük moral kazandığını, bir dahaki maça ne kadar büyük moralle çıktığını ben görebiliyorum, ben hissediyorum. Bunun için takım adına zaten bütün isteklerim. Takımımızın içinde yaşayan bir insan olarak onların duygularını paylaşan bir insan olarak taraftarın onlar için ne kadar önemli olduğunu ben görüyorum. Bunun için taraftar Fenerbahçe’ye yapılan saldırılara karşı set çekmek, yani takımı korumak da taraftarın görevi.

-"100. YILIN ÖNEMİNİ HEPİMİZ BİLİYORUZ"-
100. yıl çok önemli bir olgu. Bu olgunun camiamız için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Sadece futbol takımı değil, bütün branşlar bu konuda zaten herkes birbiriyle konuşuyor. Basketbol, voleybol, boks, atletizm, bütün branşlarda büyük bir aile çünkü Fenerbahçe. Herkes bunu konuşuyor. Herkesin hedefi bu sene şampiyon olmak. 100. yılda bu mutluluğu taraftarlarımıza yaşatmak.

Aslında 100. yılın mutluluğunu bu günden yaşamamız lazım. 100 yıllık bir kulübün fertleriyiz biz. Taraftarıyız, çalışanlarıyız, görevli insanlarıyız. Bu 100. yıl insanın hayatında bir kere yaşayabileceği bir şeydir. 100. yılda görev yapmak büyük bir onur. Bunun futbolcu da bilincinde. Burada başarıya gidebilmek için, en büyük destek ne para ne pul, hiç bir şey değil, en büyük destek taraftarımızın desteği. Her zaman söylüyorum taraftar takımın arkasında duran en önemli güç. Ben bu gücü taraftarımızın en iyi şekilde kullanmasını rica ediyorum. Bunu bir Fenerbahçe taraftarı olarak istiyorum aynı zamanda. Ben bugün söylediklerimin hepsini, dün tribünlerde yapıyordum. Yarın görevim bittiği zaman, bayrak yarışı bittiği zaman, tribünlerde yine tüm arkadaşlarımla birlikte yapmaya devam edeceğim.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eyl.2006 Cum 18:25:38sohbet oyun linki

Tuncay: "Gurur veriyor.."
Fenerbahçe nin UEFA Kupası 1. tur rövanşında Randers ı 3-0 yendiği maçta gol atarak, sarı lacivertli kulübün Avrupa kupalarında en çok gol atan oyuncusu olan Tuncay Şanlı, bunun kendisine gurur verdiğini söyledi..

Maç öncesi Fenerbahçe nin eski futbolcusu Cemil Turan ile 8 golle bu unvanı paylaşan Tuncay, sarı-lacivertli kulübe transferinde Cemil Turan ın da katkısı olduğunu ifade ederek, Fenerbahçe ye gelmemde Cemil ağabeyin büyük emeği vardı. En çok gol atan da oydu. O da mutlu olmuştur, ben de mutlu oldum. Fenerbahçe de tarihe geçmek bana gurur veriyor, mutluluk veriyor ama en önemlisi Fenerbahçe nin başarısı şeklinde konuştu.

- DEIVID GOL ATTI, BİZ DE RAHATLADIK -
Tuncay, Deivid de Souza nın dünkü maçta Fenerbahçe formasıyla attığı ilk resmi golün kendilerini de rahatlattığını söyledi.

Brezilyalı futbolcu için takım olarak çok sevindiklerini kaydeden milli oyuncu, Açıkcası Deivid den çok biz rahatladık. O da baskı altındaydı. Gol atamadığı için morali de bozuktu. Onun adına biz de sevinçliyiz. Bundan sonra da gollere devam edecektir diye konuştu.

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eyl.2006 Cum 22:32:06sohbet oyun linki

Kusura bakmayın ekleyecek yer bulamadım burayı uygun buldum.Allah şifa versin, Allah sevdiklerine bağışlasın, İnşallah en kısa sürede düzelip rakip tribünde de olsa yerini alır.

Not: Fenerbahçe taraftar sitesi Antu dan alıntıdır.

Kalbimiz, Dualarımız seninle Şafak...

Bir başkadır ezeli rekabet. Kimi zaman gelir kızdırırız kimi zaman gelir kızarız. 100 yılı aşkın bir süredir devam eden ezeli rekabeti bazen belkide gereksiz yere abartarak yaşıyoruz. Ezeli rakibimiz Galatasaray`lı bir taraftarın amansız bir hastalığa yakalandığını bugün öğrendik. Galatasaray`lı dostlarımız Sevgili Şafak için bir yardım kampanyası başlatmışlar. Keşke bu yardım kampanyasını daha önce sizlere duyurabilseydik. Ancak geç de kalınmış değil. Fenerbahçe taraftarları olarak bu yardım kampanyasında bizlerde katkıda bulunmak istiyoruz.

Arzu eden, imkanı olan taraftarlarımız için iletişim bilgilerini ve yardım yapabilecekleri bilgileri vermek istiyoruz;

İLETİŞİM - (Telefonlar, Hesap Bilgisi)
İletişim Bilgileri:
Nuran Sarıgül (Ev): 0 378 315 22 18
Nuran Sarıgül (Cep): 0 535 811 10 96
Nursen Toklucu (Ev): 0 212 230 69 37
Çiğdem Toklucu (Ablası): 0 535 979 56 01
İş Bankası Kurtuluş Şubesii;|Şafak GÜZELLER
Şube Kodu: 1032 Hesap Kodu: 498561

https://www.safakguzeller.com/

Geçmiş olsun Şafak...Dualarımız, kalbimiz seninle...

CC sohbet icin buraya
 <<12345678 9101112131415161718...22>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir