ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 17:46   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Fenerbahçe
forum sohbet oyun basliklari
   Fenerbahçe ile ilgili güncel haberler
 <<1234567 891011121314151617...22>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eyl.2006 Pzr 21:30:16sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

YILDIZLAR SAHADA FUTBOL NEREDE?
Randers karşısında kazanmasına rağmen ortaya koyduğu futbol beğenilmeyen Fenerbahçe, Sivas deplasmanında 2 puan bıraktı.. Yine etkisiz bir futbol ortaya koyan sarı lacivertliler, Kezman la öne geçmesine rağmen, Gökhan ın golüne engel olamayınca 1 puana razı oldu..

NOTLAR.. NOTLAR.. NOTLAR..
Turkcell Süper Ligi nin 6. haftasında, sahasında Fenerbahçe yi konuk eden Sivasspor 42 gün sonra taraftarıyla buluştu.

Ligin ilk haftasında Gençlerbirliği ile sahasında yaptığı karşılaşmadan sonra deplasman maçları ve cezası nedeniyle, üst üste 4 hafta taraftarlarından uzak kalan kırmızı-beyazlı ekip, Fenerbahçe maçında taraftarıyla buluştu. Maçtan yaklaşık 3 saat önce stadın kapıları açılırken, taraftarlar, stat önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Yaklaşık 15 bin taraftarın izlediği maçta, havuz tarafı kale arkasındaki tribünde yerini alan yaklaşık 800 Fenerbahçeli taraftar da takımlarını yalnız bırakmadı. Sarı-lacivertli taraftarlar, Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz a sevgi gösterisinde bulundu.

Maç öncesinde her iki takımın taraftarları da oyuncularına tezahüratlarla destek verdi. Bir dönem Sivasspor da forma giyen Fenerbahçeli Can Arat, eski takım arkadaşlarıyla hasret giderdi.

Sivasspor un resmi internet sitesinde düzenlenen ankette yılın sporcusu seçilen Hayrettin Yerlikaya ya ödülünü, maç öncesinde AK Parti Sivas Milletvekili Selami Uzun ve kulüp başkanı Mecnun Otyakmaz verdi.

Karşılaşmaya Sivas ve İstanbul dan toplam 112 basın mensubu akredite oldu. Bu arada karşılaşmayı Vali Hasan Canpolat, Tokat Valisi Erdoğan Gürbüz, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Tokat Belediye Başkanı Adnan Çiçek, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Fahri Erenel, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz protokol tribününde birlikte izledi. PAF takımları arasında 4 Eylül Spor Kompleksinde oynanan maçı Fenerbahçe 4-0 kazandı.

-KEZMAN, DEIVID VE EDU NUN İLK DEPLASMAN MAÇI-
Fenerbahçe takımı ısınma hareketlerine Yaşasın okulumuz , maça ise Yüzüncü yıl biletinizi aldınız mı? pankartlarıyla çıktı.

Fenerbahçe teknik direktörü Zico, Antalyaspor maçında olduğu gibi bu maçta da yeni transferler Kezman, Deivid, Edu ve Lugano ya şans tanıdı. Bu futbolculardan Kezman, Deivid ve Edu, sarı-lacivertli formayla ilk kez deplasman maçında mücadele etti.

Zico, Antalyaspor maçında ikinci yarıda şans verdiği Tuncay Şanlı yı bu karşılaşmada ilk 11 de sahaya sürerken, Tümer Metin i ise yedek kulübesinde bekletti.

Brezilyalı teknik adam, UEFA Kupası 1. tur ilk maçında, Danimarka nın FC Randers takımı karşısında, kart cezaları nedeniyle forma giyemeyen kaptan Ümit Özat ve Stephan Appiah ı da Sivasspor karşısında ilk 11 de oynattı.

Sivassspor teknik direktörü Karol Pecze ise, cezalı ve sakat oyuncularının çokluğu nedeniyle kadro kurmakta güçlük çekti. Sivasspor, Konyaspor maçında kırmızı kart gören Hakkı, Anderson ve kaleci Petkoviç gibi 3 as oyuncusundan yoksun bir kadro ile sahaya çıktı.

Cezalı Petkoviç in yerine kalede Akın Vardar a şans veren Pecze, Hakkı nın yokluğunda savunmada Servet-Murat Sözgelmez, Anderson un yokluğunda da forvette Balili-Musa Kuş ikilisini oynattı.

Bu arada Fenerbahçe den Sivasspor a transfer olan Servet Çetin, eski takımına karşı ilk kez forma giydi.

VE MAÇ..

SİVASSPOR: 1 FENERBAHÇE: 1

STAT: 4 Eylül

HAKEMLER: İsmet Arzuman xx, Serkan Gençerler xx, Serkan Akarca xx

SİVASSPOR: Akın xx (Harun dk. 53 xx), Murat xx, Servet xxx, Fransergio xx, Hayrettin xx, İlhan xx, Cem Can xxx, Gökhan Bozkaya xx (Gürol dk. 71 xx), Yasir xx (Hakan Bayraktar dk. 89 ?), Musa xx, Balili xxx

YEDEKLER: Serdar, Carvalho, Wooter, Gökhan Gürsoy

TEKNİK DİREKTÖR: Karol Pecze

FENERBAHÇE: Rüştü xx, Kerim xx, Edu xx, Lugano x, Ümit x, Mehmet Aurelio xx, Appiah xx, Alex x, Tuncay x (Semih dk. 74 x), Deivid x (Tümer dk. 64 x), Kezman xx (Önder dk. 86 x)

YEDEKLER: Volkan, Mehmet Yozgatlı, Can Arat, Selçuk

TEKNİK DİREKTÖR: Zico

GOLLER: Kezman (dk. 17), Gökhan Bozkaya (dk. 34)

KIRMIZI KART: Lugano (dk. 79) (Fenerbahçe)

SARI KARTLAR: Balili, Cem Can, Fransergio (Sivasspor), Mehmet Aurelio (Fenerbahçe)

.:İLK YARI:.
16. dakikada Musa nın ara pasında ceza sahasında topla buluşan Balili nin sağ çaprazdan şutunda meşin yuvarlak, yan direğe çarparak auta çıktı.

17. dakikada Alex in pasında topla buluşan Kezman, ceza sahası dışından çok sert vurdu. Meşin yuvarlak, sağ köşeden ağlarla buluştu. 0-1

34. dakikada sağ kanattan Cem Can ın ortasında ceza sahasında Fransergio nun kafasından seken topu önünde bulan Gökhan Bozkaya, kayarak yaptığı vuruşla meşin yuvarlağı kaleci Rüştü nün üstünden ağlarla buluşturdu. 1-1

45+2 de uzak mesafeden Kerim in sert şutunda top, yandan auta çıktı.

45+4 de ceza sahasında Deivid in kafa ile aşırttığı topla arka direkte buluşan Alex, topa çok kötü vurdu. Defans, topu uzaklaştırdı.

.:İKİNCİ YARI:.
56. dakikada sağ kanattan Deivid in ortasında ceza sahası arka direkte Kezman, topa dokunamadı.

60. dakikada kazanılan serbest atışı kullanan Alex in pasında ceza sahasında topla buluşan Edu nun sağ çaprazdan sert şutunda kaleci Harun, topu kornere çeldi.

79. dakikada defansın arkasına atılan uzun pasa hareketlenen Balili yi düşüren Lugano ya karşılaşmanın hakemi İsmet Arzuman, direkt kırmızı kart gösterdi.

81. dakikada ceza yayı önünden kazanılan serbest atışı kullanan Musa Kuş un şutunda top, az farkla yandan auta çıktı.

87. dakikada sağ kanattan kazanılan serbest atışı kullanan Alex in ortasında ceza sahasında Edu nun kafa vuruşunda top, az farkla yandan auta çıktı.

90+4 de Servet in kafasından seken topu kontrol eden Semih in ceza sahasından plase vuruşunda top, yandan auta çıktı.

90+5 de defanstan seken topu ceza sahasında kontrol eden Appiah ın sert şutunda top, üstten auta çıktı.

XCooLXizmirX

XCooLXizmirX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2006 Sal 05:48:41sohbet oyun linki
beyLer sivas macindan Sonra aLdiqim habere gore ziqo gidici  oLe kuLube Ko$esinde Oturuyor tiyatro izLer gibi mac izLiyo deLi oLuyom

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2006 Sal 20:29:34sohbet oyun linki

Zico Kızıl ın iddiasını yalanladı..
Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl ın "Zico yu 600 bin Euro ya almadık" şeklindeki açıklamasının doğru olmadığını söyledi..

Zico, Fenerbahçe nin resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, şu görüşlere yer verdi:
Bugüne kadar Fenerbahçe dışında, hiç bir spor kulübüyle teknik direktörlük anlamında her hangi bir görüşme yapmadığını belirten Zico "Hiç kimseye benim adıma konuşması için yetki vermedim. Türkiye’den de Fenerbahçe dışında hiçbir takımdan teklif almadım" dedi.

Gazetelerde ve diğer yayın organlarında çıkan haberlerde menajerler vasıtasıyla kendisine teklif yapıldığının iddia edildiğinin hatırlatılması üzerine Zico; "Yayınlanan haberlerde hangi menajerin olduğunu nedense hiç bir yerde ve şekilde açıklamamışlar. Herhalde bu sürpriz. İsim verselerdi en azından menajerin kim olduğunu hepimiz öğrenirdik. Ama gerçek olan bir şey var ki benim menajerimin olmadığı. Hiçbir şekilde menajerle çalışmıyorum. Bütün işlerimi avukatım yapıyor." dedi.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2006 Per 03:42:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

"ZİCO YLA DEVAM EDECEĞİZ.."
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Teknik Direktör Zico ya sahip çıktı.. "Bu basın Daum u göndermek için her şeyi yaptı. Aynı şeyi Zico ya da yapmaya çalışıyor. Buna izin vermeyeceğiz" diyen Yıldırım, transferin geç yapıldığı yönünde yapılan eleştirilere de cevap verdi..

Aziz Yıldırım ın, Fenerbahçe taraftar sitesi www.antu.com a yaptığı açıklamalar, kulübün resmi internet sitesinde de yer aldı. Açıklamalar şöyle:
Şunu herkes bilsin ki Zico yla devam edeceğiz. Zico ile ilgili hiç bir tereddütümüz yok. Bu basın Daum u göndermek için her şeyi yaptı. Aynı şeyi Zico ya da yapmaya çalışıyor. Buna izin vermeyeceğiz. Ersun Yanal dedikodularını başlattılar. Ersun Yanal ı milli takımdan bu medya gönderdi. Kendi kendilerine gönderip getiriyorlar. Zico yla devam edeceğiz bunu herkes bilsin.

TRANSFERLER GEÇ YAPILMADI
Herkes transferleri geç yaptığımızı söylüyor. Elimizdeki zaman doğrultusunda transferleri en iyi zamanda yaptık. Nobre yi gönderdik. 1 Temmuz`da Nobre`nin yerine 1 yabancı hakkımız vardı. Lugano yla anlaştık. Kulübü Libertadores kupası maçları olduğu için erken göndermedi. Daha sonra Marco Türk oldu. Luciano sakatlandı. Portsmouth başkanı geldi Anelka için. Anelka nın beynini yıkadılar. Portsmouth başkanına gereken cevabı verdim. Ama Anelka`nın beynini yıkadılar. Anelka nın Bolton a satışı biraz zaman aldı. Fiyat indirmeye çalıştılar. Değerinin altında vermeyeceğimizi açıkladık. Sonuçta Anelka yı da sattık. Lugano yla anlaşmıştık. Luciano nun sakatlanmasıyla da bir anda 3 yabancı transferi hakkımız doğdu. Zico yla oturup konuştuk. Bize verdiği isimler arasında, Edu, Kezman, Deivid ve Milan Baros vardı. Deivid in transferi uzun sürdü. Çok para istediler, ama daha sonra fiyatta anlaştık ve Deivid i transfer ettik. Zico bize "Kezman ve Deivid`den biri olmazsa, Milan Baros olsun" dedi. Biz de Kezman ve Deivid ikilisiyle anlaştığımız için Milan Baros u almadık. Luciano sakatlanmasaydı Luciano yu göndermezdik. Ama Luciano daha bugün ameliyat oldu. Bugünden sonra 40-45 gün sahalardan uzak kalacak.

OYUNCULARIMIZ KALITELI, ZAMAN LAZIM
Oyuncularımız çok kaliteli. Şu an iyi oynamıyorlar. Futbolcular kötü oynadıklarının farkındalar, kendi aralarında kenetleniyorlar. Kimse merak etmesin. Bu takım uyum sürecini aştığında çok başarılı olacak ve gelen başarıyla herkes mutlu olacak.

LUGANO BU DEĞİL
Lugano Brezilya da yılın defans oyuncusu seçildi. Şu an izlediğiniz gerçek Lugano bu değil. Lugano da uyum sürecini aştığında herkes gerçek Lugano yu görecek.

UEFA DA İYİ İŞLER YAPACAĞIZ
İyi organize olursak UEFA kupasında iyi işler yaparız. Türkiye Ligi ni ve Kupasını kazanacağız. Sadece biraz zaman lazım. Futbolcular uyum sürecini aştığında herşey daha güzel olacak.

TARAFTAR SAHİP ÇIKSIN
Taraftar oyunculara sahip çıkmalı. Onlara destek olmak lazım. Futbolun amacı yenince alkışlayıp yenilince küfür etmek mi? Artık "Biz ne istiyoruz?" dememiz lazım. Futbola bakış açışını değiştirmeliyiz. Ama Fenerbahçe taraftarı zaten takımına sahip çıkıyor. Taraftarın görevi belli, oyuncuları destekleyecek, netice ne olursa olsun "Yenilsen de yensen de taraftarın seninle" tezahüratının lafta kalmadığını göstermelidir. Adaptasyon kısa sürede atlatılmaz. Bunun için beklemek lazım ve bunun için de zamana ihtiyaç var.

TRİBÜNLERDE YÖNETİMİN ENGELLEMESİ YOK
Tribünleri yönetim herhangi bir şekilde engellemiyor. Meşale yakarsan UEFA dan, Federasyondan ve Emniyet ten ceza geliyor. UEFA, Federasyon ve Emniyet in izin verdiği her türlü şovu taraftarlarımız stadımızda gerçekleştirebilir. Stada pankart asmakta yasak değil. Pankartları bir gün önceden stadın uygun bir yerine taraftarlar tribünlerin altındaki reklam panolarını kapatmayacak şekilde asabiliyor. Stadta herhangi bir pankart yasağı yok.

TARAFTARLA DİYALOĞA AÇIĞIM
Siz Antu.com olarak bir birim oluşturun. Tribün grupları size gelsin, bu oluşuma katılsın. Bizden yönetici de katılır. Ben de katılırım. Dertlerini, sorunlarını anlatsınlar. Çözüm için uğraşırız. Şunu bilsinler ki tribünlerde yönetimin herhangi bir engellemesi söz konusu değil. Taraftar Grupları toplanmasına ve bizimle diyaloğa girmesine her türlü desteği vermeye hazırız.

10 BİN KİŞİLİK SPOR SALONU
Ülker le işbirliği yaparak 10 bin kişilik kapalı spor salonu inşaatına 2 ay içinde başlayacağız. Salonun olduğu yere yüzme havuzu inşaasına da başlayacağız.

REAL MADRİD BAŞKANI, "EMRİNİZDEYİM" DİYOR
100. yıl turnuvası için Real Madrid Başkanından faks geldi. Emrinizdeyim diyor. İtalya dan bir takımı ve İngiltere den de ünlü bir takımı getireceğiz. Bu turnuvayı 2007 nin Temmuz ayında yapmayı düşünüyoruz. Ayrıca yollar süslenecek, her yer sarı lacivert ışık olacak. Stadımızda lazer şovlar olacak. Bağdat Caddesi ne 1 km boyunda tak yapılacak. Her yer boydan boya süslenecek.

61 BİN TARAFTAR KART SATILDI
Şu ana kadar 61 bin taraftar kart satıldı. Hedefimiz 100 bin karta ulaşmak.

100. YILDA ATHENA VE KIRAÇ TAN FENERBAHÇE MARŞLARI
100. yıl da Athena marş hazırladı, Kıraç marş hazırladı, Fenerbahçe filmi, kitapları ve bir çok şey hazırlanıyor. 100. yılımız 1 yıl sürmeyecek, gelecek yıllarda da devam edecek.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2006 Per 03:44:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ALEX İN KARARI OCAK TA..
"Başkan isterse, 101, 102, 103. yılında da F.Bahçe de forma giyerim" diyen Alex den şaşırtıcı açıklama.. Brezilyalı yıldız, gelecekle ilgili planını Ocak ta yapacağını belirterek, "Ya burada devam edecek, ya Avrupa bir kulübe gidecek ya da tekrar Brezilya liginden bir takımla anlaşacağım" dedi.

14 Eylül 2006 Perşembe günü yapılan idman sonrası Fenerbahçe TV ye yaptığı açıklamada "Başkan Aziz Yıldırım isterse, 101, 102, 103. yılında da Fenerbahçe’de forma giyerim" diyen Alex, kendisine ait www.alex10.com.br adresli sitede yaptığı açıklamada geleceğiyle ilgili kesin kararını henüz vermediğini söyledi.

İşte Alex in açıklamaları:
"Herkes benim ilerde ne yapacağımdan ve hedeflerimden bahsediyor. Çok samimi söylüyorum bu konularda en ufak bir endişem yok.

Kontratımın bitmesine daha 10 ay var ve burada bulunuşumu en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum. Burada kalacak mıyım? Avrupa’dan bir takımamı gideceğim? Brezilya ligine mi döneceğim? Bu soruların hiçbirine net bir cevabım yok. Ama ‘Türkiye’de oynamaktan dolayı huzursuz musun’ şeklinde bir soru gelecek olursa şunu çok rahatlıkla söyleyebilirim ki ‘hayır, tam aksine benim için muhteşem bir tecrübe oldu’ derim.

Ocak’ta geleceğimle alakalı plan yapacağım. Ya burada devam edecek, ya Avrupa’dan bir kulübe gidecek ya da tekrar Brezilya liginden bir takımla anlaşacağım. Top oynamak, pas vermek, arada bir gol atmak, eğlenmek ve beni izleyenleri eğlendirmek istiyorum. Işte 10 ay sonraki geleceğim bunlara göre şekillenecek."

Goller, eleştiriler ve benim düşüncem
"Coritiba’da çok az gol attım. Palmeiras’ta ortalamam iyiydi. Cruzeiro’da gol atmaktan zevk almaya başladım. Burada ise bir orta saha oyuncusu için mükemmel denebilecek gol ortalamasıyla oynuyorum. Şayet bir üç gol daha atacak olursam Cruzeiro’da ki gol sayısından daha fazla gol atmış olacağım. Bu da gösteriyor ki burada iyi oynuyorum.

Ancak, Brezilya’da da kulağıma gelen bir mevzuudan dolayı burada da bazen eleştiriliyorum. Diyorlar ki mücadele etmiyorum, markaj yapmıyorum ve oyun stilimle ilgili şeyler. Diyorlar ki bunları biliyorum ve böyle oynamaya alışmışım. Ancak şunu söylemek isterim ki olayları önyargısız tetkik etmek lazım. Attığım gollere bakmalarını, verdiğim pasları izlemelerini ve devamlı çalıştığım duran toplardan gelen galibiyetleri iyi analiz etmelerini istiyorum. Ben kendimi bunlara göre değerlendiriyor ve takıma büyük katkı sağladığımı düşünüyorum.

Insanların benim oyunumu anladığını farkedince çok seviniyorum. Eksiklerime yoğunlaştıklarını duyunca kendimi geliştirmek istiyor ve eksiklerimi kapatmak istiyorum. Ama beni en çok mutlu eden şey; beni devamlı eleştiren insanların ben sahaya çıkınca heyecanla benim futbolumu izlemelerinden çok mutlu oluyorum."

XCooLXizmirX

XCooLXizmirX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2006 Per 03:47:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 hmm ..simdi Okudum saoL Orfe

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2006 Per 16:22:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Fenerbahçe Konya da..
Cuma günü Konyaspor ile yapacağı lig maçı için İstanbul dan özel uçakla Konya ya gelen futbolcular ve teknik heyet, Konya Atatürk Havaalanı nda taraftarları tarafından coşkuyla karşılandı..

Konya Fenerbahçeliler Derneği yöneticileri ve bir grup genç taraftar tarafından coşkuyla karşılanan futbolcular ve teknik heyete çiçek verildi.

Fenerbahçeli bazı oyuncular, taraftarlar için forma ve fotoğraf imzaladı. Tezahüratlar eşliğinde havaalanından ayrılan kafile, otobüsle kampa gireceği Rixos Otel e geldi.

Fenerbahçe nin 20 kişilik kadrosunda kırmızı kart cezalısı Lugano nun yanı sıra, Mehmet Yozgatlı ve Deniz bulunmuyor.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eyl.2006 Cum 08:35:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Fenerbahçe Konya ya konuk oluyor..
Son iki deplasman maçında 5 puan kaybeden ve liderlikten olan Fenerbahçe, Konyaspor ile deplasmanda karşılaşacak.. Bu zamana dek 16 kez karşılaşan iki ekibin mücadelesinde, sarı lacivertliler rakibini 15 kez mağlup ederken, sadece 1 maçta yenildi..

Fenerbahçe, Konyaspor karşısında yaptığı 16 lig maçından 15 ini kazanırken, rakibine toplam 55 gol attı, kalesinde 19 gol gördü.

İki takım arasında geçen sezon yapılan maçları Fenerbahçe Konya da 4-2, İstanbul da da 5-0 lık skorlarla kazandı.

-KONYA DAKİ MAÇLAR-
Fenerbahçe ile Konyaspor, yarınki maçın yapılacağı Konya Atatürk Stadı nda daha önce 8 lig maçında karşı karşıya geldi.

Sarı-lacivertliler, deplasmandaki 7 maçı kazanırken, 2004-2005 sezonunda şampiyonluğu ilan ettikten sonra oynadığı karşılaşmada sahadan 4-2 mağlup ayrıldı.Fenerbahçe Konya da toplam 26 gol atarken, kalesinde 13 gol gördü.

-FENERBAHÇE-KONYASPOR MAÇLARI-
Fenerbahçe ile Konyaspor takımları arasında ligde geride kalan 16 maçta alınan sonuçlar şöyle:

Sezon Maç Sonuç
------- -------------------- -----
1988-89 Fenerbahçe-Konyaspor 4 - 1
Konyaspor-Fenerbahçe 1 - 5
1989-90 Fenerbahçe-Konyaspor 2 - 0
Konyaspor-Fenerbahçe 0 - 1
1990-91 Fenerbahçe-Konyaspor 1 - 0
Konyaspor-Fenerbahçe 2 - 3
1991-92 Fenerbahçe-Konyaspor 4 - 1
Konyaspor-Fenerbahçe 1 - 2
1992-93 Fenerbahçe-Konyaspor 5 - 2
Konyaspor-Fenerbahçe 1 - 5
2003-04 Konyaspor-Fenerbahçe 2 - 4
Fenerbahçe-Konyaspor 5 - 2
2004-05 Fenerbahçe-Konyaspor 3 - 0
Konyaspor-Fenerbahçe 4 - 2
2005-06 Konyaspor-Fenerbahçe 2 - 4
Fenerbahçe-Konyaspor 5 - 0

Fenerbahçe nin 20 kişilik Konya kafilesinde kırmızı kart cezalısı Lugano nun yanı sıra, Mehmet Yozgatlı ve Deniz bulunmuyor.

Sarı-lacivertlilerin Konyaspor karşısına Rüştü, Kerim, Edu, Önder (Can), Ümit, Appiah, Aurelio, Alex, Tuncay, Deivid, Kezman olası 11 iyle çıkması bekleniyor.

Konya Atatürk Stadı nda saat 20.00 de başlayacak maç Digitürk Lig TV den naklen yayınlanacak.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eyl.2006 Cum 20:13:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Volkan dan basına tepki..
Fenerbahçe nin milli kalecisi Volkan Demirel, Beşiktaş tan teklif aldığı şeklindeki haberler üzerine yaptığı açıklamada, sarı lacivertli takımda mutlu olduğunu söyledi..

Volkan, kulübün resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada, şunları söyledi:
Transfer sezonunun kapanmasına rağmen gazetelerin oyuncu transferini sürdürmeye devam ettiğini ifade eden Volkan Demirel, “Yazılanlara ne kadar cevap verirseniz verin, gazeteler istedikleri gibi yazmaya devam ediyorlar. Sezon başında 100. yıl kadrosunda bulunmaktan her oyuncu gibi benim de büyük mutluluk ve gurur duyduğumu söylemiştim. Bu büyük onur, gerek as oyuncular, gerekse yedek oyuncular için geçerli. O günden bugüne hangi şart değişti de benim transferim gündeme geliyor. Takımımız uyum aşamasını bile henüz tamamlamadı. Benim, Başkanımızla FB TV’de görüştüğüm, kendisinin beni bu konuda sorguladığı yazılıyor. Başkanımızla FB TV’de hiç bir görüşme yapmadım. Bütün bunların altında benim yedek olarak sahaya çıkmam yatıyor. Ancak herkes bir kez daha bilmeli ki biz bir takımız. Takım ruhu taşıyarak başarı kazanırız. Transferin noktalanmış olmasını bile dikkate almadan yalan yanlış haber üretiyorlar” dedi.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 00:00:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BATMAN GÖREVDE !..
Fenerbahçe, UEFA Kupası nda Randers ile oynayacağı rövanş maçı öncesi Konya da moral buldu.. Yağış altında oynanan maçta Konyaspor u "Batman" lakaplı yıldızı Kezman ın golüyle 1-0 yenen sarı lacivertliler, maç fazlasıyla da liderliğe oturdu..

-NOTLAR.. NOTLAR.. NOTLAR-
Yaklaşık bin 100 polis öğleden sonra maç için Atatürk Stadı çevresinde güvenlik önlemleri almaya başladı. Stat kapıları 16.30 da açılmasına karşın taraftarlar havanın hafif yağışlı olması nedeniyle stada 18.30 dan itibaren yoğun olarak gelmeye başladı.

Taraftarlar stada girişte polis tarafından iki noktada arandı, üzerlerinden çıkan çok sayıda çakmak ve bozuk paraya el konuldu.

Stada ilk olarak ev sahibi Konyaspor takımı, birkaç dakika sonra da konuk ekip giriş yaptı. Fenerbahçeli futbolcuların otobüsten inerken oldukça gergin olduklarını gözlendi.

Maçın başlamasına yaklaşık 45 dakika kala Konyasporlu futbolcular, 5 dakika sonra da Fenerbahçeli futbolcular sahaya çıktı. Isınma hareketleri yapan futbolculardan Kezman, Tuncay ve Alex e Fenerbahçeli taraftarlar yoğun sevgi gösterisinde bulundu.

PAF Liginde yapılan maçta Fenerbahçe, Konyaspor u 1-0 yendi.
Fenerbahçe Kalbiniz ne kadar genç, riskinizi hesaplayın yazılı bir pankartla çıktı.

Atatürk Stadı nda maç saatinde kale arkası, Maraton ve Kapalı Tribün tamamen dolarken, Yeşil Tribün de boşluklar göze çarptı.

-VE MAÇ-

STAT: Konya Atatürk

HAKEMLER: Yunus Yıldırım xx, Baki Tuncay Akkın xx, Bahattin Duran xx

KONYASPOR: Özden xx, Yasin xx (Ufuk dk. 88 ?), Ömer xx, El Saka xx, Da Silva xx, Erkan xx (Yordanov dk. 46 xx), Batista xx, Sedat xx, Erman Özgür xx, Ahmed Belal xx (Tayfun dk. 81 x), Eder x

YEDEKLER: Oğuzhan, Erman Ergin, Mustafa Er, Uğur Yanıkdemir

TEKNİK DİREKTÖR: Nurullah Sağlam

FENERBAHÇE: Rüştü xxx, Kerim xxx, Önder xx, Edu xx, Ümit Özat xx, Tuncay xxx, Aurelio xx (Selçuk dk. 40 x), Appiah x, Alex xx, Kezman xxx (Semih dk. 90+2 ?), Deivid x (Tümer dk. 80 x)

YEDEKLER: Volkan, Can, Uğur Boral, Serkan

TEKNİK DİREKTÖR: Zico

GOL: Kezman (dk. 31)

SARI KARTLAR: Ömer, Özden, El Saka (Konyaspor), Alex (Fenerbahçe)

.: MAÇTAN DAKİKALAR :.
6. dakikada Ümit Özat ın ceza sahasına ortasında Tuncay, topu önce göğsüyle önüne indirdi, ardından dönerek sert vurdu. Kaleci Özden, topu iki hamlede kontrol etti.

15. dakikada ceza sahası sol çaprazında topla buluşan Ahmed Belal ın içeriye ortasında penaltı noktası üzerinde Eder in kafa vuruşunda top az farkla yandan auta çıktı.

17. dakikada Alex in ceza sahası dışından sert şutunda kaleci Özden topu çeldi. Dönen topu defans uzaklaştırdı.

31. dakikada Kezman, ceza sahası dışından aşırtma bir vuruşla kaleci Özden in üzerinden topu ağlara gönderdi ve takımını öne geçirdi. 0-1

35. dakikada Kezman ın ceza sahası dışından vuruşunda defanstan seken top üst direkten döndü. Arka direkte topu tamamlamak isteyen Deivid in vuruşunda kaleci Özden e çarpan top kornere çıktı.

36. dakikada Alex in sağdan kullandığı kornerde iyi yükselen Aurelio nun kafa vuruşunda meşin yuvarlak az farkla yandan auta çıktı.

38. dakikada ceza sahasına yapılan ortada topu kontrol eden Kezman, kaleci Özden ile karşı karşıya kaldı. Kezman ın sert şutunda kaleci Özden, gole izin vermedi.

52. dakikada Yordanov un ceza sahası dışından plase vuruşunda meşin yuvarlak az farkla yandan auta çıktı.

53. dakikada Alex in ara pasıyla ceza sahasına giren ve kaleci ile karşı karşıya kalan Deivid in vuruşunda kaleci Özden gole izin vermedi.

57. dakikada Yasin in sağ kanattan ceza sahasına ortasında Eder, müsait pozisyonda çok kötü bir kafa vuruşu yaptı. Top farklı bir şekilde üstten auta çıktı.

59. dakikada Yasin in uzak mesafeden sert şutunda kaleci Rüştü topu çeldi.

79. dakikada Sedat ın ceza sahası dışından sert şutunda kaleci Rüştü, topu son anda kornere çeldi.

80. dakikada Da Silva nın soldan kullandığı kornerde kaleye yönelen topu Rüştü, son anda tokatladı. Defans topu uzaklaştırarak tehlikeyi önledi.

87. dakikada Yordanov un sağdan kullandığı kornerde Ömer in kafa vuruşunda yerden seken top az farkla üstten auta çıktı.

89. dakikada ceza sahasında Yordanov un gelişine sert şutunda kaleci Rüştü, mutlak bir golü önledi.

90+2 de ceza sahasında kaleci ile karşı karşıya pozisyonda Tuncay ın sert şutunda kaleci Özden topu ayağıyla çeldi. Tuncay, dönen topa gelişine vole vurdu. Kaleci Özden, elinden kaçırdığı topu çizgi üzerinde kontrol ederek mutlak bir golü önledi.

-MAÇ SONU GERGİNLİK-
Hakem Yunus Yıldırım ın maçı bitirmesinin ardından bazı oyuncular arasında kısa süreli tartışma ve arbede çıktı. Sahaya giren polis, futbolcuları ayırarak olayın büyümesini önledi.

Konyasporlu oyuncular Hakem Yunus Yıldırım a tepki göstererek üzerine yürürken, maçı yöneten hakem üçlüsü polis korumasında soyunma odalarına gitti. Bu arada yaşanan olaylar sırasında Hakem Yunus Yıldırım, Konyasporlu El Saka ya sarı kart gösterdi.

Tribünlerdeki Konyasporlu taraftarların hakeme küfürlü tezahüratta bulunması üzerine stat hoparlörlerinden taraftarlara birçok kez Centilmen olalım, takımımızı alkışlayalım anonsları yapıldı.

CC sohbet icin buraya
 <<1234567 891011121314151617...22>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir