ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Nisan 2024, Pazartesi 11:17   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Fenerbahçe
forum sohbet oyun basliklari
   Fenerbahçe ile ilgili güncel haberler
 <<123456789 10111213141516171819...22>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2006 Pzt 11:20:28sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

KADIKÖY DEN TİMSAH ÇIKTI !..
Fenerbahçe, ezeli rakipleri Galatasaray ve Beşiktaş ın puan kaybettiği haftada Şükrü Saracoğlu Stadı nda Bursaspor a takıldı: 0-1.. Sinan Kaloğlu nun attığı gole boyun eğen sarı lacivertliler, evinde sezonun ilk yenilgisini tattı..

-NOTLAR.. NOTLAR.. NOTLAR-

Fenerbahçe, Turkcell Süper Ligi nde Bursaspor ile yaptığı maça, UEFA Kupası nda FC Randers i yenen kadrodan tek değişiklikle çıktı.

Sarı-lacivertlilerde, belinden sakatlanan kaleci Rüştü maç kadrosundan çıkarılırken, kaleyi bu oyuncunun yerine Volkan devraldı.

Belindeki sakatlığı nüksettiği bildirilen Rüştü nün bugün öğleden sonra maç kadrosundan çıkarıldığı belirtildi.

Bu sezon 2. kez lig maçında sarı-lacivertli takımın kalesini koruyan Volkan, ligin 2. haftasında Gençlerbirliği deplasmanında 60. dakikada sakatlanan Rüştü nün yerine oyuna dahil olarak 30 dakika forma giymişti. Volkan, bu sezon ilk kez 11 kişilik kadroda kendisine yer buldu.

Fenerbahçe de Rüştü nün dışında, Serkan, Deniz, Semih, Mehmet Yozgatlı ve Kemal de 18 kişilik kadroda yer bulamadı.

-Fenerbahçeli taraftarlar geçtiğimiz günlerde vefat eden taraftar Necati Kıncır için tribünlerde pankartlar açtı. Tribünlerde büyük boyutlarda resmi asılan Kıncır için açılan pankartlarda Bu ölüm sana yakışmadı , Necati hep bizimlesin şeklinde yazılara yer verildi.

-Fenerbahçeli futbolcular sahaya Dünya Kalp Günü, Kalbimi Seviyorum yazılı pankartla çıktı.

-Fenerbahçeli taraftarlar bazı tribünlerde yer yer boşluklar bıraksa da karşılaşmayı 40 bine yakın taraftar izledi.

-UEFA Kupası nda gruplara kalan sarı-lacivertlilere, taraftarlar sevgi gösterilerinde bulundu. Futbolcuları tribünlere çağıran taraftarlar, yaptıkları tezahüratlarla maç öncesi destek verdi.

-Fenerbahçe den Bursaspor a transfer olan Zafer Biryol, eski takımına karşı ilk kez forma giydi.

-BURSASPOR U TARAFTARI YALNIZ BIRAKMADI-
Bursaspor u, Fenerbahçe deplasmanında taraftarı yalnız bırakmazken, yeşil-beyazlı taraftar kendilerine ayrılan bölümde tribündeki yerini aldı.

Bursasporlu taraftarlar, büyük bir coşkuyla yaptıkları tezahüratlarla takımlarına destek olmaya çalıştı.

-VE MAÇ-

STAT: Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu

HAKEMLER: Bülent Yıldırım xxx, Muhittin Gürses xxx, İsmail Köse xxx

FENERBAHÇE: Volkan xx, Kerim xx (Önder dk. 36 xx), Lugano x (Uğur Boral dk. 77 x), Edu x, Ümit Özat x, Mehmet Aurelio xx, Appiah xx, Alex x, Tuncay x (Tümer dk. 64 x), Kezman x, Deivid x

YEDEKLER: Serdar, Can Arat, Selçuk, Olcan

TEKNİK DİREKTÖR: Zico

BURSASPOR: Ömer xxx, Hasan xx, Egemen xxx, İsmail Güldüren xxx, Cumhur xxx, Volkan xx, Frasineanu xxx, Sumulikoski xx, Pancu xxx (İbrahim dk. 84 x), Zafer Biryol xx (Burak Akdiş dk. 76 x), Sinan Kaloğlu xxx (De Souza dk. 90+2 ?)

YEDEKLER: Yavuz, Bekir, Yenal, Serdar Aziz

TEKNİK DİREKTÖR: Raşit Çetiner

GOL: Sinan Kaloğlu (dk. 16)

SARI KARTLAR: Edu (Fenerbahçe), İsmail Güldüren, Egemen, Burak Akdiş (Bursaspor)

.: MAÇTAN DAKİKALAR :.
16. dakikada Bursaspor un sol kanattan kullandığı köşe atışında kaleci Volkan ın uzaklaştırmak istediği top, kısa düştü. Ceza sahasında Sumulikoski nin kafa ile indirdiği topa Sinan Kaloğlu nun plase vuruşunda meşin yuvarlak, Ümit Özat ın müdahalesine rağmen ağlarla buluştu. 0-1

20. dakikada İsmail Güldüren in uzaklaştırmak istediği topa ceza sahası dışından Alex in sert şutunda top, üstten auta çıktı.

35. dakikada Kezman ın pasında ceza sahasında topla buluşan Deivid in rakiplerinden sıyrılarak dönerek çektiği şutta kaleci Ömer, yatarak topu kontrol etti.

52. dakikada sağ kanattan Önder in ortasında ceza sahasında iyi yükselen Deivid in kafa vuruşunda kaleci Ömer, uzanarak tehlikeyi önledi.

57. dakikada sağ kanattan Önder in ortasında ceza sahasında Kezman ın kafa vuruşunda top, üstten auta çıktı.

61. dakikada ceza sahası dışından Appiah ın topun gelişine çektiği sert şutta, meşin yuvarlak, üstten auta çıktı.

66. dakikada Frasineanu nun ara pasında ceza sahasında topla buluşan Zafer Biryol, kaleci Volkan ile karşı karşıya kaldı. Zafer Biryol un aşırtma vuruşunda top, az farkla üstten auta çıktı.

72. dakikada ceza sahası sol çaprazından Deivid in şutunda kaleci Ömer, topu kontrol etti.

74. dakikada ceza sahası sol çaprazından Sinan Kaloğlu nun pasında ceza sahasında müsait durumdaki Pancu nun kayarak vuruşunda kaleci Volkan, tehlikeyi önlerken, boşta kalan topu, defans uzaklaştırdı.

90+3 de ceza sahası dışından Deivid in şutunda kaleci Ömer, uzanarak köşeden topu kornere çeldi.

-KADIKÖY DE SEZONUN İLK YENİLGİSİ-
Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig in 8. haftasında Bursaspor karşısında aldığı 1-0 lık mağlubiyetle, bu sezon ligde kendi sahasındaki ilk yenilgisini tattı.

Kadıköy deki ilk 3 maçında Kayseri Erciyespor u 6-0, Çaykur Rizespor u 2-1 ve Antalyaspor u da 4-2 mağlup eden sarı-lacivertliler, Bursaspor karşısında 1-0 lık yenilgiden kurtulamadı.

Sarı-lacivertliler, 4. haftada deplasmanda Sakaryaspor karşısında aldıkları 2-1 lik yenilginin ardından, Bursaspor karşısında sezonun ikinci mağlubiyetini yaşadı.

-BURSASPOR 37 YILLIK HASRETİNE SON VERDİ-
Bursaspor, Fenerbahçe karşısında aldığı 1-0 lık galibiyetle, sarı-lacivertliler karşısında İstanbul daki 37 yıllık galibiyet hasretine de son verdi.

Fenerbahçe karşısında lig maçlarında İstanbul daki ilk ve tek galibiyetini 1968-69 sezonunun 2. yarısında, 25 Mayıs 1969 tarihinde İnönü Stadı nda 1-0 lık sonuçla alan yeşil-beyazlılar, 37 yıl aradan sonra rakibini Kadıköy de aynı skorla yenmeyi başardı.

Deplasmanda alınan Fenerbahçe galibiyeti yeşil-beyazlı ekipte büyük sevinç yarattı.

Maçın ardından taraftarlarının bulunduğu tribüne doğru yönelerek timsah yürüyüşü yapan futbolcular, saha içinde birbirlerine sarılarak galibiyetin sevincini yaşadı.

Bursasporlu taraftarlar, karşılaşmanın ardından bir süre güvenlik nedeniyle tribünde bekletildi. Yeşil-beyazlı taraftarlar, bekledikleri bu süre içinde yaptıkları tezahüratlarla galibiyetin sevincini yaşadı.

-FENERBAHÇE BU SEZON İLK KEZ BİR MAÇTA GOL ATAMADI-
Fenerbahçe, bu sezon ligde ilk kez bir maçı gol atamadan tamamladı.
Ligin geride kalan 2 haftasında Kezman ın attığı gollerle puanlar kazanan Fenerbahçe de, Bursaspor önünde Kezman da golle buluşamayınca, sarı-lacivertliler 8. haftayı boş geçti.

-FENERBAHÇE DE PROTESTO-
Fenerbahçe taraftarları, Bursaspor karşısında ortaya konulan futbol nedeniyle özellikle ikinci yarının ortalarından itibaren futbolculara tepki gösterdi.

Son dakikalar oynanırken, sarı-lacivertlileri zaman zaman alkışlayarak protesto eden taraftarların bir bölümü 90. dakikaya yaklaşıldığında tribünleri boşaltmaya başladı.

-ZORUNLU KERİM-ÖNDER DEĞİŞİKLİĞİ-
Fenerbahçe de, teknik direktör Zico, 36. dakikada sakatlanan Kerim in yerine Önder i oyuna dahil ederek zorunlu bir değişiklik yaptı.

Bu sezon ligde 2. haftadan itibaren 6 maçta 90 dakika sahada kalan Kerim, 7. kez ilk 11 de sahaya çıktığı karşılaşmayı sakatlığı nedeniyle tamamlayamadı.

-FENERBAHÇE NİN BELALISI SİNAN...-
Geçen sezon Vestel Manisaspor formasıyla Fenerbahçe ye biri penaltıdan olmak üzere 3 gol atan Sinan, bu sezon Bursaspor formasıyla da sarı-lacivertli fileleri havalandırdı.

Fenerbahçe, 2005-2006 sezonunun 30. haftasında Vestel Manisaspor deplasmanında 5-3 yenilerek şampiyonluk mücadelesinde önemli bir 3 puan yitirmişti.

Ligde geçen hafta Sivasspor a 3-1 yenildikleri karşılaşmada takımının tek golünü atan Sinan, Fenerbahçe karşısında da boş geçmedi.

-HAKEME BÜYÜK TEPKİ-
Karşılaşmanın ilk yarısının uzatma dakikalarında hakem Bülent Yıldırım ın, Bursasporlu Frasineanu nun sakatlanarak yerde kalması nedeniyle oyunu durdurarak saha içine sağlık ekibini çağırması statta büyük tepki oluşturdu.

Topun Bursaspor yarı sahasında oynandığı sırada, Fenerbahçe yarı sahasında yerde kalan Frasineanu için hakem oyunu durdurarak, yeşil-beyazlı ekibin sağlık ekibini sahaya çağırdı.

Hakemin kararı futbolcular ve tribünlerden büyük tepki gördü. Bülent Yıldırım ın etrafını saran futbolcular atakları kesildiği için itirazlarda bulundu.

Hakem atışıyla devam edilen maçın sonunda Fenerbahçeli futbolcuların itirazları sürerken, tribünlerden Ulusoy istifa şeklinde tezahüratlar yükseldi.

Bu arada hakem soyunma odasına giderken tribünlerden birkaç tane su dolu bardak atıldığı görüldü.

Diğer yandan karşılaşmanın devre arasında tribünlerde kısa süreli gerginlik yaşandı. İki takım taraftarlarının birbirlerine attıkları yabancı maddeler nedeniyle gerilen ortam, güvenlik güçlerinin kontrolüyle yatıştırıldı.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eki.2006 Cmt 00:26:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kezman döktürdü, Deivid döküldü!
Fenerbahçe, Ankaraspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını tek antrenmanla sürdürdü.. İdmanda yapılan çift kale maçta Kezman 6 golle şov yaparken, Deivid sessiz kaldı..

Yaklaşık 1.5 saat süren antrenmanda futbolcular, koşu ve şut çalışmasının ardından yarım alanda çift kale maç oynadı.

İzinli olduğu için dünkü çalışmaya katılmayan Kezman, antrenmanda adeta gol şov yaptı. Antrenman maçında lacivert takımda oynayan Kezman, 6 gol atarken, kırmızı takımda forma giyen Deivid in hiç gol atamaması dikkati çekti.

Çift kale maçta Serdar, Kerim, Lugano, Edu, Önder, Deniz, Ümit, Alex ve Kezman dan oluşan lacivert takım, Ertuğrul, Serkan, Mehmet Yozgatlı, Kemal, Olcan, Selçuk, Uğur, Deivid ve Semih ten oluşan kırmızı takımı 12-2 yendi.

Lacivert takımın gollerini Kezman (6), Önder (3), Deniz (2) ve Edu atarken, kırmızı takımın golleri Olcan ve Kemal den geldi.

-ANKARA YA GİDİYORLAR-
Fenerbahçe, milli maçlar nedeniyle lige verilen arada, 8 Ekim Pazar günü Ankaragücü ile deplasmanda yapacağı hazırlık maçı için yarın Ankara ya gidecek.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 20:13:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kezman korkuttu !..
Fenerbahçe, Ankaraspor ile hafta sonunda yapacağı lig maçının hazırlıklarını sürdürürken, yarı sahada yapılan çift kale maçta ayağına darbe alan Kezman, kısa bir süre sakatlık geçirdi. Sırp futbolcu, tedavisi yapıldıktan sonra maça devam etti..

Milli futbolcuların yanı sıra belinde sorun olan Selçuk un katılmadığı antrenmanın sonunda Zico, Alex, Uğur, Kezman ve Mehmet Yozgatlı ya özel olarak serbest vuruş çalışması yaptırdı.

Bu arada, antrenman bitiminde Ümit ile Deivid in sahada güreş tutmaları ilginç bir görüntü oluşturdu.

Öte yandan, milli takımda bulunan Ganalı Appiah ın bu akşam İstanbul a geleceği ve yarınki antrenmana katılacağı bildirildi.

nikiforenko

nikiforenko resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Eki.2006 Cum 22:30:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fenerbahçenin şarkılarının marşlarının bulunduğu karı kanaryalar kasedi çıktı akdınız mı? 

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2006 Cmt 18:35:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Fenerbahçe ye zarar verdiğim ispatlansın hayatımla öderim

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, "Fenerbahçe ye zarar verdiğimin 1 lirası ispatlanırsa 100 lira ile öderim, bunu hayatımla öderim" dedi.
AA - Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Üyesi Kerim Kerimoğlu, Divan toplantısında yaptığı konuşmada, İstanbulspor a teşvik primi verildiği iddialarına değindi ve bu konuda kendisine gelen bazı belgeler bulunduğunu söyledi. Kerimoğlu, bu belgeleri toplantıda açıklamak istemediğini ifade etti.

Bunun üzerine Aziz Yıldırım, Kulüp Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte oturduğu masadan ayağa kalkarak Kerimoğlu na tepki gösterdi. Yıldırım, "Elinde belgeler varsa burada açıkla. Bu sahtekarlar Fenerbahçe ile oynamayı bıraksın. Fenerbahçe Kulübü Başkanı bu kadar aptal bir insan mı ki teşvik primi verecek ve bunu kendi kulübünün kayıtlarına geçirecek" diye konuştu.

Daha sonra söz alarak kürsüye çıkan Aziz Yıldırım, söz konusu iddialara sebep olan Petkov un transferiyle ilgili açıklamalarının ardından, "Fenerbahçe ye zarar verdiğimin 1 lirası ispatlanırsa 100 lira ile öderim, bunu hayatımla öderim. Ben bugün susuyorsam, Mayıs ayında geçirdiğim acı günler için susuyorum" dedi.

Yıldırım ın son sözleri toplantı salonunu dolduran üyelerce alkışlanırken, söz alan bazı üyeler de başkana destek veren konuşmalar yaptı.

Yüksek Divan Kurulu toplantısının sona ermesiyle Yıldırım ve Kerimoğlu bir süre ayak üstü sohbet etti. Yıldırım, Kerimoğlu na, Fenerbahçe nin üzerine oyunlar oynandığını ve bu şekilde davranarak bunlara alet olduğunu ifade etti. İkili arasındaki tartışma tatlıya bağlandı.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eki.2006 Pzr 19:25:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Zico: "2. Yarıda takımım kimlik değiştirdi".

Ankara - Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, "2. yarıda takımım kimlik değiştirdi" dedi.

Karşılaşmaya iyi başladıklarını, futbolcularının ilk yarıda oynamaları gerektiği gibi oynadığını dile getiren Zico, "İlk yarının ardından galip olarak çıktığımız 2. yarıda çoktan kazandığımızı düşünüyorduk, ancak ilk golü yedikten sonra takımım tamamen kimlik değiştirdi ve sonuçta 2-2 lik skor ortaya çıktı. Bu bize ders oldu" şeklinde konuştu.

Basın toplantısında kendisine iletilen "Fenerbahçe geniş ve Türkiye nin en pahalı kadrosuyla neden kazanamıyor" şeklindeki bir soruyu, "Kazanamayışımızın sorumlusu benim. Bu maçta hatayı ben yaptım demekki" diye cevapladı.

Zico, taraftarın karşılaşma sonrası ilk kez kendisini istifa etmeye davet etmesine ilişkin soruyu ise "Taraftarımızın tepkisi normal. Onlar beni istifaya davet ediyorsa, haklılardır" diye cevapladı.

Ankaraspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman ise 2-0 yenik durumdan 2-2 lik skoru yakaladıkları maçı değerlendirken, "Bu sonuç futbolun doğasına uygun oldu" dedi.

Karşılaşmanın ilk 15 dakikasında oyun sistemlerini ve oyun içindeki periyodu ayarlamaya çalışırken gol yediklerini anlatan Kocaman, "2-2 ye gelen bir maçta biz de Fenerbahçe de bulacağı bir golle gülen taraf olabilirdi" diye konuştu.

xxIIvieri19IIxx

xxIIvieri19IIxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eki.2006 Pzt 05:11:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
KAZANAMAYIŞIMIZIN SORUMLUSU BENİM"

Basın toplantısında kendisine iletilen "Fenerbahçe geniş ve Türkiye nin en pahalı kadrosuyla neden kazanamıyor" şeklindeki bir soruyu, "Kazanamayışımızın sorumlusu benim. Bu maçta hatayı ben yaptım demekki" diye cevapladı.

Ankaraspor maçında kaybedilen 2 puan için suçlu aramanın hatalı olacağını tekrarlayan Brezilyalı teknik adam, "Tüm sorumluluk bana aittir. Futbolcularım benim istediklerimi yerine getirmeye çalışıyorlar. Sonuç böyleyse demek oluyor ki futbolcularım değil ben sorumluyum sonuçtan" diye konuştu.

Zico, taraftarın karşılaşma sonrası ilk kez kendisini istifa etmeye davet etmesine ilişkin soruyu ise "Taraftarımızın tepkisi normal. Onlar beni istifaya davet ediyorsa, haklılardır. Tepkilerini anlıyor ve normal karşılıyorum" diye cevapladı.

Bir gazetecinin 4 gün sonra oynanacak Newcastle maçında bu futbolla nasıl bir sonuç beklediğine ilişkin sorusunu yanıtlayan sarı-lacivertli teknik adam, "Maçta bazı dönemlerde iyi, bazı dönemlerde ise kötü oynuyoruz. Mücadeleyi en yükseğe çıkarmaya çalışıyoruz. New Castle maçında da iyi mücadele ettiğimiz dönemleri daha uzun tutmak istiyoruz. İngiliz rakibimizle oynayacağımız maçı kazanacak kadar güçlü bir takımız" dedi.

xxIIvieri19IIxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eki.2006 Sal 10:06:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
F.Bahçe Newcastle a yenilmez"
Fransa nın yetiştirdiği yıldızlar arasına adını yazdırdı Nicolas Anelka. Hep sorunlu gösterildi, önemli kulüpleri bir bir dolaştı. F.Bahçe formasını da giydi. Büyük ümitler beklenen yıldız oyuncu hayal kırıklığı yaşattı. Takıma bir türlü uyum sağlayamadı. Sürekli İngiltere ye gitmekten bahsetti. Ağustos ayında da muradına erdi. Bolton a transfer olan Anelka burada eski günlerini ararken, takımının Newcatle ı önceki gün 2-1 yendiği maçtan sonra sarı lacivertlileri sevindirici mesaj gönderdi.

Bolton a 8 milyon Sterlin e gitti

8 milyon Sterlin e Ada ya geri dönen Anelka, "Fenerbahçe gerçek futbolunu oynarsa Newcastle ı yener" dedi. Tecrübeli futbolcu, St.James Park ta Perşembe günü oynanacak UEFA Kupası grup maçında her iki takımı tanıdığı için iyi bir değerlendirme yaptığını ifade etti ve şöyle konuştu:

"İki ay öncesine kadar orada oynadığım için Fenerbahçe yi iyi tanıyorum. Bugün karşılaştığımız Newcastle ı sahada yakından tanıma fırsatını buldum. Defansında çok boşluklar gördüm. Fenerbahçe bildiğim futbolunu burada oynarsa Newcastle ı yener. Benim tahminim St.James Park ta maç 1-1 berabere biter."

Fenerbahçe den bahsedildiği zaman heyecanlanan ve yüzünde gülücükler açan Anelka, sözlerini şöyle sürdürdü:

Geri çağrılmam morali arttırdı

"Fransa Milli Takımı na çağrıldığım için hem mutluyum, hem de gururluyum. Bu olay bana moral verdi. Fenerbahçeli taraftarlar gibi burada da bana büyük ilgi gösteriliyor. Bu da beni sevindiriyor, güç veriyor. Burada Anelka nın ölmediğini göstereceğim. Newcastle karşısında bunu gösterdiğime inanıyorum."

Fenerbahçe korkmayacak

Bolton, Newcastle yi 1-0 yenilgiden gelip 2-1 yenerken gazeteler de geniş yer ayırdı. Gazeteler Anelka nın oyununu beğenirken, Daily Mirror, "Newcastle-Bolton maçından sonra Fenerbahçe İngiltere seyahatinden korkmaz" yorumunu yaptı. Gazete ayrıca Newcastle defansını, "Kamikaze savunması" na benzetti. Bolton Wanderers ın en iyi oyuncusu olarak gösterilen Anelka için de İngiliz basını, "Bolton Wanderers forveti Anelka sayesince her takıma tehdit oldu" yorumunu yaptı.

Yolculuk bugün

Fenerbahçe, UEFA Kupası nda Perşembe günü oynayacağı Newcastle maçının hazırlıklarını dün yapılan antrenman ile sürdürdü. Akşam yapılan çalışma öncesinde teknik direktör Arthur Zico, futbolcularıyla kısa bir görüşme yaptı. Brezilyalı çalıştırıcı, oyuncularının Ankaraspor maçını unutmalarını, toparlanmalarını ve kupa maçına konsantre olmalarını istedi. Bu arada sarı lacivertli takım bu akşam özel bir uçakla İngiltere ye gidecek.

xxIIvieri19IIxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2006 Çar 11:46:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Fenerbahçe nin 125. sınavı!

UEFA Kupası (H) Grubu ndaki ilk maçında yarın deplasmanda İngiltere nin Newcastle United takımıyla karşılacak Fenerbahçe, Avrupa kupalarında 125. mücadelesine çıkacak.

Sarı-lacivertli ekip Avrupa kupalarında bugüne dek yaptığı 124 maçta 39 galibiyet 17 beraberlik ve 68 yenilgi aldı.

124 maçta rakip filelere 142 gol atan sarı-lacivertliler, kalesinde ise 218 gole engel olamadı.

Sarı-lacivertli ekip, yarınki mücadeleyle Newcastle United ile ilk karşılaşmasına çıkacak.

Fenerbahçe nin Avrupa kupalarında yaptığı 124 maçta aldığı sonuçların tablosu şöyle: 

Organizasyon      O    G    B    M
------------------------------------
UEFA Kupası      48   17    7   24
Ş. K. Kupası     33    9    4   20
Ş. Ligi Ön Eleme 10    4    3    3
Şampiyonlar Ligi 24    6    2   16
K. G. Kupası      9    3    1    5
------------------------------------
Toplam          124   39   17   68

-DEPLASMANDA 64. MAÇA ÇIKACAK-

Fenerbahçe, Avrupa kupalarında yarın deplasmanda 64. maçına çıkacak.

Rakip sahalarda yaptığı 63 karşılaşmada 11 galibiyet elde eden sarı-lacivertli ekip, 8 beraberlik alıp, 44 maçta da yenildi.

Fenerbahçe nin Avrupa kupalarında rakip sahalarda yaptığı 63 maçta aldığı sonuçların tablosu şöyle:

Organizasyon               O     G    B    M     
---------------------------------------------
UEFA Kupası                24    4    5   15    
Şampiyon Kulüpler Kupası   17    3    1   13     
Şampiyonlar Ligi ön eleme   5    2    1    2      
Şampiyonlar Ligi           12    2    1    9      
Kupa Galipleri Kupası       5    -    -    5      
---------------------------------------------
Toplam                     63   11    8   44

-DEPLASMAN GALİBİYETLERİ-

Sarı-lacivertlilerin, deplasmanlarda kazandığı 11 maç şöyle:

UEFA Kupası:
Guimares - Fenerbahçe.........: 2 - 3 (1990 - 1. tur)
Turan - Fenerbahçe............: 0 - 2 (1994 - Ön eleme)
Partizan Tiran - Fenerbahçe...: 0 - 4 (1995 - Ön eleme)
FC Randers - Fenerbahçe.......: 0 - 3 (2006 - 1. tur)
Avrupa Şampiyonlar Ligi:
Manchester United - Fenerbahçe: 0 - 1 (1996 - Grup maçı)
Sparta Prag - Fenerbahçe......: 0 - 1 (2004 - Grup maçı)
Avrupa Şampiyonlar Ligi Ön Eleme:
Maccabi Tel Aviv - Fenerbahçe.: 0 - 1 (1996)
B36 Torshavn - Fenerbahçe.....: 0 - 5 (2006)
Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası:
Csepel - Fenerbahçe...........: 2 - 3 (1959 - 1. tur)
Juenesse - Fenerbahçe.........: 2 - 3 (1974 - 1. tur)
Bordeaux - Fenerbahçe.........: 2 - 3 (1985 - 1. tur)

xxIIvieri19IIxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2006 Çar 12:04:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
.Carlos Ocak ta geliyor
Başkan Aziz Yıldırım’ın transfer döneminde kadroya katmak için büyük uğraş vermesine rağmen alamadığı Roberto Carlos’un işi bu kez bitirilecek gibi gözüküyor. Geçen hafta düzenlediği basın toplantısında Real Madrid’in söz verilmesine karşın kendisiyle sözleşme uzatmadığından şikayet eden Brezilyalı yıldızın, ocak ayında takımdan ayrılması bekleniyor. İspanyol ekibinin, Carlos’u satarak yerine Brezilya’nın Fluminense takımının 18 yaşındaki sol kanat oyuncusu Marcelo Vierira da Silva’yı transfer etmeyi düşündüğü belirtildi. Brezilya basını da, Real Teknik Sekreteri Franco Baldini’nin Fluminense ile masaya oturup, Marcelo’nun işini bitirdiğini kaydetti.

"Kulüp bul" denecek

Güney Amerika’da yayın yapan Medio Tiempo Gazetesi ise “Marcelo Real Madrid’e, Roberto Carlos Fenerbahçe’ye gidiyor” başlığıyla verdiği haberde, bu operasyonun ocak ayında biteceğini savundu. Fenerbahçe’nin Sambacı’ya 3 milyon Euro’nun üzerinde bir ücret ödemeye hazır olduğunu iddia eden gazete, Carlos’un bu kez kesin olarak “Evet” diyeceğini ileri sürdü. Real Madrid’e yakınlığıyla bilinen İspanyol Marca Gazetesi de, Roberto Carlos ile sözleşme uzatılmayacağını ve ikinci kez, “Kendine kulüp bul” denileceğini, Sambacı’yı beklenenden daha az bir fiyata Fenerbahçe’ye satacağını yazdı.

CC sohbet icin buraya
 <<123456789 10111213141516171819...22>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir