ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

14 Mayıs 2024, Salı 05:38   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   N_O_A
 <<1...2324252627282930313233 34>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Bunker7

Bunker7 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eki.2007 Pzt 17:13:50sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
N_O_A pek tanımam, bilmem sanırım kullanıcılar üzerinde çok büyük bir etken bırakmış, başarılı olmuş bir arkadaş sanırım. Her ne kadar java client, Irc client üzerinde fazla online durumum olmasa bile en ağızından vakit geçirmek için kafama göre mekanlar bulabiliyorum. Gidene kal demek, gidene geri gel demenin hiçbir şekilde yararlıolabileceğini sanmıyorum, giden kişinin muhakkak ki geçerli sebebleri vardır, bu sebebler eğer ki geri dönmesi için imkansızlıkları kılıyorsa o zaman sizin burada N_O_A geri gel, sen bir efsanesin, alkışlamaya değer birisin gibi gaz verici kelimelerin pek etkisinin olacağını sanmıyorum, Eğer ki bırakıp gitmesine sebeb olan sebebleri gerçekten geri dönmesi için engel teşkil etmiyorsa o zaman zaten sizlerin geri gel v.s, vd. gibi yazılarınıza, kelimelerinize lüzum olmayacağını bilmelisiniz. Teşekkür ederim.

-as-

-as- resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eki.2007 Pzt 17:18:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Bunker7· :
N_O_A pek tanımam, bilmem sanırım kullanıcılar üzerinde çok büyük bir etken bırakmış, başarılı olmuş bir arkadaş sanırım. Her ne kadar java client, Irc client üzerinde fazla online durumum olmasa bile en ağızından vakit geçirmek için kafama göre mekanlar bulabiliyorum. Gidene kal demek, gidene geri gel demenin hiçbir şekilde yararlıolabileceğini sanmıyorum, giden kişinin muhakkak ki geçerli sebebleri vardır, bu sebebler eğer ki geri dönmesi için imkansızlıkları kılıyorsa o zaman sizin burada N_O_A geri gel, sen bir efsanesin, alkışlamaya değer birisin gibi gaz verici kelimelerin pek etkisinin olacağını sanmıyorum, Eğer ki bırakıp gitmesine sebeb olan sebebleri gerçekten geri dönmesi için engel teşkil etmiyorsa o zaman zaten sizlerin geri gel v.s, vd. gibi yazılarınıza, kelimelerinize lüzum olmayacağını bilmelisiniz. Teşekkür ederim.
Bu Satırları Yazan Kişi , Sanki Çok Tanıdık Biri:) Neyse İsteyen İstediğini Yapar...

BeNLMoN

BeNLMoN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ara.2007 Cmt 19:17:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ben noa yı görmedim ama ondan korkuyorum

sekersevermisiNn

sekersevermisiNn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ara.2007 Cmt 19:25:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
selam NOA

carettacarettatos

carettacarettatos resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ara.2007 Pzt 06:45:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

keremcem46

keremcem46 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2007 Pzt 15:59:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bence milleti pohpohlamaya çalışacağınıza değerli vaktinizi kendinizi geliştirmeye ayırsanız çok daha iyi olacak kanısındayım :)))

Alexandro ya katılıyorum siz görevinizi yapın yeterli NOA bey lütfen sizde kalmaz bu cc göreceksiniz ..Burada geçici olduğunuzu biliyorsunuz en azından kişileri korumayaın geneli sıkıntılarına kulak verin.

İsterseniz benim nice ceza vere bilirsiniz bunuda biliyorum .Ama kafamdaki düşünceme nasıl ceza vereceksiniz.Bir etrafa bakın mağdurları koruyun tahrikçileri değil  lütfen.

Size diyeceğim bu kadar.Bilirisniz canıma tak diyene kadar yazmam,ama yazdıktan sonr ayinede ölçüyü kaçırmadan yazıyorum.Korum abayanlar aoalcaktır hakaret değil iltifat hak ediyorlar..

TEŞEKKÜRLER...

leotheheart

leotheheart resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ara.2008 Sal 19:24:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Savaş kazanılmışmıdır ????

tilda25

tilda25 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Oca.2009 Pzt 12:51:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Özlediğim kadro...Şimdiki ajanlara baktığımda sadece arkadaş olduklarından küfürleri bile kayırıyorlarİki üç baş geçiyor ön saflara akşama kadar anatomiden bahsediliyor dur diyen yok...

Crotch

Crotch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Oca.2009 Pzt 13:01:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
"N_O_A  ve ozziegirl"   Chatcity bu iki kişiyi tekrar bünyesine katar ise bir çok olumlu yönde değişimler  olacağını düşünüyorum.

zooombi

zooombi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2009 Pzr 00:15:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
gerii dönnnn noa :(:(:(:(
CC sohbet icin buraya
 <<1...2324252627282930313233 34>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir