ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 23:52   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   N_O_A
 <<1...1415161718192021222324 25262728293031323334>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

TheGizxxxx

TheGizxxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Haz.2006 Per 14:24:19sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Unpleasant :

Öncelikle tebrik ederim infumum. Hakettiğin bir yere geldin. Kimse diyemesen sana bu mevki senin hakkın değilmi diye.

Ama geliş zamanın ve geliş biçimin biraz tuhaf gibi geldi bana. Belki olaylar senin bilgin dışında geliştirmiştir ama, yinede düşündürücü.

Herşey şey şu mesajla başladı. Yani düğmeye bu mesajla basıldı.

FL4M3

FL4M3 resimleri

22.Haz.2006 Per 17:37:12       CHATCİTY VE İÇİNDEKİ KİRLİ KAN!! Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Seninle 3

koca yıl gecirdik.ilk tanıdıgımda üstünde yamalı bir pantolon, gozlerınde yenı dogmus bır bebegın heyecanı vardı..özenle yaratılmıştın ve omzunda agır sorumluluklar olacaktı..kolay degıldı ruhunda sakladıgın yüzleri tanımak..bir sürü yaramazlık yaptık

https://chatcity.superonline.com/forum/topic.asp?id=6660 Tamanını okuyun.

Ve düğmeye basıldı. Bir kişi sürekli eleştirilmeye yani kirli kan anlatılmaya başladı.

Başlığın bir bölümünde şu vardı.

FL4M3

FL4M3 resimleri

22.Haz.2006 Per 18:01:33 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
temızleyecegız o kanı..merak etme tinimmmmmm

Bybrut

Bybrut resimleri

22.Haz.2006 Per 22:26:22 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Cc´nin temizlenmesi için N_O_A

Artık herşey tamamdı. Ekipte hazırlanmıştı ve aynı anda N_O_A eleştiriler başladı. (Saldırı değil:) . Gittikçe şidlenen biçimde sürdü bu eleştiriler . Sorular cevapale yine soru yine cevap.

prangaxxx

prangaxxx resimleri

24.Haz.2006 Cmt 10:53:10 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

nonexenon,

duyarlı yaklaşımın için teşekkürler öncelikle.

Benim amacım burada bir takım ilişkileri ortaya çıkarmak ya da kötülemek değil. Ben sadece şunu baştan söyledim ve halen daha arkasındayım;

CHATCİTY herşeyiyle mükemmel bir sohbet kanalı... bunda hemfikiriz sanırım tüm chatcity ailesi olarak...

Peki böylesine mükemmel bir sitenin AKTİF şefi nasıl olmalı sizce???

Ben fikrimi tekrarlayayım

https://chatcity.superonline.com/forum/topic.asp?id=954&p =20  tamamını okuyun

İşte bu yazıyla ortalık biraz duruldu. Karalamalar tartışmalar bitti. Ama aynı ekip aynı anda başka bir başlığa hızla yöneldi. Sizce şef kim olmalı ve infumum başlıkları. Onun üzerenine yoğunlaşan Artık Noa değil başka biri (tabiki aday infumum) olmalı gibi. Noa susmuştu Artık .

Yani chatcity deki kirli kan kirli bir oyunla temizlenmişti.

ve tertemiz bir kan geldi yerine. diyeceksiniz ki kirli kan yerinde duruyor. Bence durmuyor eli kolu bağlanmış silinmeyi bekliyor.

İşte infumum çok iyi biliyorum bu kirli oyunun bir içinde değilsin. Sadece bir parçası olsun. Ama dikkat et bu oyunu oynayanlara birgün senide kirli kan ilan edebilirler.    Kendi başarını Onların başarısı gibi göstertme.

Başarılar infumum

Noayı bir zamanlar göklere çıkaranlar bügün infumumu göklere çıkaracaklar. Onunla işleri bitince Bu ekip yada başka bir ekip tıpkı noa gibi bir kenera atacaklardır. Belkide başlanmıştır bile log kayıtları msn kayıtları bu dendi ilerde gerekecek saklıyayım diye. Umarım noanın başına gelenler infumumun başına gelmez.

Ki böyledir prangalar abla abla abi derken bir anda şeytan yapıverirler gözlerinde seni. Onların yanında olmak zorundasın. Onlar başardılar ben sana gösteririm noa dediler gösterdiler. İnsanları suçladılar bir ses gelince internet hukuku dersi vermeye geldiler. Ben suçlarım ses çıkarma demek istiyorlar sana hakret de etsem beni eleştiremessin dediler. eleştirini huhuk yoluyla yapdediler. cc forumlarında bizim borumuz öter dediler hala demekteler.

Şimdi diyorki koskoca noayı götürdük bizden korkun beizi eleştirmyen borumun sesine engel olmayın diyorlar.

Uplesant Ufak bir sürtüşmemiz olsa da (Marlon Brando ) Konusunda Bu Yazdıgın Yazıyı Alkışlamamak Mümkün Degil Şimdi Ayaga Kalkıyorum Ve Seni Bu Yazılarından Dolayı Ayakta AlkışlıyorumAyrıca Rüzgar Ne Kadar Sert Eserse Essin KAYA dan Götürecegi TOZDUR..ve O borular bir yere kadar öter..İnsanları Tepetaklak Etmeye Çalışanlar Gün Olur Tepetaklak Olurlar Farkında Olmazlar..İnsanoğlunun özeli vardır. Ne Hakla  Bir insanın Msn Konuşmaları hakkında suçlama olarak kullanılır Bu Düpedüz Haddini Bilmemezliktir...Pranga Açık Aramayı Kendine Görev Edinmişsin...Aklınca Amacına Ulaştın...

Bak Benim Bildigim Ama başkasının Bilmedigi Bir Şey var...Flame ile Çıktıgın zaman Janselli Nikli arkadaşa Ben Flame ayrılacagım benimle ol dedin mi demedin mi Nasıl benim böyle bir soruyu sorma hakkım yoksa senin ve yanındakilerinde İnsanların Özeline Karışma Hakkın Yok...  Giz

TheGizxxxx

TheGizxxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Haz.2006 Per 14:52:01sohbet oyun linki
Ya Harbi Siz Haddinizi Bilmiyorsunuz Ne demek Başkalarının özel Hayatlarını Ortaya Çıkarmak Siz dengesizmisiniz Bu yazdıklarını düşünerek mi Yazdın Yoksa Copy Paste Falan mı Bu Benim Özelimden Sana Ne   Kime Ne Ne İlgilendirir sizi Aynı Sekilde Senin Özelinde Beni İlgilendirmez....En Acı Olanı Ne Biliyormusun Senin Degerinde Olmayan Sokakta Görsen Selam Vermeyecegin İnsanın Burda Adam Olması..

belatofi

belatofi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Haz.2006 Per 14:56:03sohbet oyun linki

Noa yı Çok Sewiyoruz..!! Bencede Noa nın Cc Ye Dönmesi Bizim İçinde Çok İiyi Olur:))   Noa yı Sewiyoruz..

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Haz.2006 Per 16:34:02sohbet oyun linki

Gizz;

Bak şimdi  suçlama yaparken janseli nickli kız arkadaşınıda düşün ve az evvel msn den sordum olayları bana açıklamasını yaptı ama nasıl bir korku verdiyseniz kıza buraya yazamıyor...

Merak etmeyin msn den az evvel konuştum ve olayı anlattı bana...

Şimdi ben ona saygımdan logları koymuyorum kendisi açıklama yapsın bekliyorum...

yapmazsa koyarım görürüz böyle birşey olmadığını...

Bilinçsizce saldırışa geçmeyin... Kız arkadaşınızıda bu uğurda harcayacak kadar mı gözünüz karardı???

Anlıyorum son çırpınışlar... :))

Mcron

Mcron resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Haz.2006 Per 17:33:43sohbet oyun linki
belatofi :

Noa yı Çok Sewiyoruz..!! Bencede Noa nın Cc Ye Dönmesi Bizim İçinde Çok İiyi Olur:))   Noa yı Sewiyoruz..

Flaş Haber !!

NOA Habur sınır kapısından dönmüş arkadaşlar, belatofi yi kıramamış   Yarın akşama doğru Ankarada olmasını bekliyoruz. (Ellerimizde çiçekler olacak fazla bekletmeyin)

Dönmesini istediğiniz başka bir yer varmı ?

Unpleasant

Unpleasant resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Haz.2006 Per 23:04:07sohbet oyun linki

Bybrut

Bybrut resimleri

29.Haz.2006 Per 12:55:57 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Unpleasant  Bu N_O_A ile ilgili başlıklar açılmadan öncede bu anlatılan olaylar yaşanıyordu.. info@chatcity.cc ile kendi mailim arasındaki yazışmalar buna örnektir zaten İnfumum Chatcity´e geldiğinden beri onunla dostluğum vardır ama sen onu maşa yapmışsın burda kullanıyoruz gibi göstermişsin Peki sen burda N_O_A´yı savunuyorsan onun yanlışlarını bile bile bu yazıları yazıyorsan sende onun maşasısın demektir Benden sana tavsiye kimseye maşa olma yoksa silerde kullanılıp atılırsın

Kimsenin maşası olmaya niyetim yok olmamda. Eğer chatcityde kendime bir yer edinmek gibi bir amacım olsaydı haklısın derdim. Burda ben N_O_A yı savunmuorum sadece birkaç kişinin intikam yada bilemdiğim başka bir hırs için izlediği yolu gözler önüne sermek. Bu mesajakadar noa nın nikini bile doğru yazamayan biri idim. Eğer yazıyı dikkatli incelersen yazı noayı savunmak değil bu kişilerin kendilerini güçlü gösterme çabasıdır. "Biz yaparsak böyle yaparız"  kendinize dikkat edin gösterisidir.

Nitekim kendilerini eleştirenlere hemen logların yayınlayayım mı tehditi anında gelmektedir. Yani ucuz siyasetçilerin yaptığı gibi, "hey yukardakiler verin benim ihalemi yoksa yayınlarım ha" gibi.

Karşı çıkanlarada elinde logların var yayınlarım deyip hakaretler bile yağdırmak. Sözüm ona bide tavsiyeleri var eğer hakaret kabul edersen mahkemeye başvur tavsiyesi. Ki normal mahkemelerin bile işlemediği biyerde böyle bişe söylemek "burda kanun benim istediğime hakaret ederim istediğimi yerinden ederim  bana dikkat edin eleştirmeyin" demektir.                                        

Lütfen milletin özel hayatına karışmayın.Saçma sapanda olsa buranın özel hayatı özel konuşmalardır msnlerdir. Onları tehtit unsuru olarak kullanmayın. Kişilerin özellerine biraz saygı gösterin.

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Haz.2006 Cum 14:05:33sohbet oyun linki
ve bu konu uzar gider....

wooy

wooy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Tem.2006 Cmt 00:08:58sohbet oyun linki

Vallahi Şu kadar söylüyorum Burada Ayrı bir dünya Kurmuşsunuz Gibi Bir Havanız Var Ama Unutmayın Burası Sanal Gerçek Yaşam Gibi Yalan Dolan Katmasınız Çok İyi OLur Buraya Geliş Amacımız Bu Çirkin Olaylardan Kaçmak Bunu Hepiniz Biliyorsunuz

Hayretim Son Derece Şaşmıştır Bilgilerinize

Not: Maşa Gibi Kelimeler i Duyunca Çok Güldüm Sebebini Bende Bilmiyorum Ama Güldüm

reklamcifirat1

reklamcifirat1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Tem.2006 Cmt 01:04:01sohbet oyun linki

NOA. güzel bi kişilik işini iyi yapıyor ve başarılar .

ObiceTrice

ObiceTrice resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Tem.2006 Cum 19:33:27sohbet oyun linki
CHATCITY NIN EN EFSANEE,EN KRAL AJANI N_O_A DIR .. ANKARA SENİNLE NOA ... KRALSIN BAŞKA LAFA GEREK YOK .. TEK GECERIM :D
CC sohbet icin buraya
 <<1...1415161718192021222324 25262728293031323334>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir