ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 13:55   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   N_O_A
 <<1...1516171819202122232425 262728293031323334>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ipsizucurtma

ipsizucurtma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2006 Pzt 05:39:03sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Anımsarmısın bu sayfalarda idealist esintiler sunardın edebi 1 dille hemde . Fakat 1 sorun yuzunden msn de  karsılastık  ve sen o belagat sanatını icra edemedin . Ayinesi istir kisinin bay NOA  !

xxmavishowxx

xxmavishowxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2006 Pzt 06:00:40sohbet oyun linki
Ben acıksası pek fazla tanımıyorum noa yı ama cc dekılerın anlattıkları hıc de ıyı degıl ben onyargılı bırı degılım gormek ve anlamak lazım

ShintoX

ShintoX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2006 Pzt 18:49:47sohbet oyun linki
N_O_A ya Acayip tepkilyim Sef olması CC İçin Buyuk Fİyaskodur ßence Odaları 5 ten 4 e Dusurdu...2500 Kisiyi Nası Sıgdırıcak sakalım.. ßi Efsane ßitti ßu Yüzden ßær 5 Gittii.. Acıkalayabilir mi Acaßa Düşüncesinin Dayanağını Merak Ediyorum.. N_O_A ya Karsı Olumsuz TEpkilerim.. ßence Ajan ßile Olması hata.. Olumlu icraat Yok Olumsuz Cookk.. Diğer Ark.ların Düsüncesine Saygılıyım Ama NOA ßence CCde ßulunmaması GEreken ßi Ajandır.. Dooru Veya Yanlış.. Fikrim Gorecelidir Ama ßence ßöle..

EyluldeGellll

EyluldeGellll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Tem.2006 Per 14:43:27sohbet oyun linki

Erkek çocukların neredeyse tamamının oyunlarında polisi oynadığı bir ülkede, bilinçaltımızda var olan; ama asla kabul etmediğimiz, otoriteye ve güce saygının sembolü :))     

Sanal adaletin yılmaz savunucu, koruyucusu ve cezalandırıcısı.Gerçek kimliğinin çoğumuz tarafından bilinmemesine karşın ( en azından ben bilmiyorum ), aslolan sanal kimliğinin dışında yeni anlamlar yüklenerek yaratılan bir efsane.

2 mt den fazla boyu, üstün zekası, süper yakışıklılığı, gözleri kör eden delici bakışı, müthiş karizması, 10 değil 110 kaplanın dahi yanında halt ettiği söylenen müthiş gücüyle hemcinslerinin idolü; karşı cinsin beyaz atlısı..

Sanal alemin tek hakimi; gerçek alemde Polat efsanesine tek alternatif diyolar onun için.

Tanımak istemezdim...

64sEzGiN64

64sEzGiN64 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Tem.2006 Per 14:53:36sohbet oyun linki

kralyagmur

kralyagmur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2006 Cum 03:42:12sohbet oyun linki

N_O_A 

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2006 Cum 04:07:03sohbet oyun linki

ipsizucurtma :
Anımsarmısın bu sayfalarda idealist esintiler sunardın edebi 1 dille hemde . Fakat 1 sorun yuzunden msn de  karsılastık  ve sen o belagat sanatını icra edemedin . Ayinesi istir kisinin bay NOA  !

Bir sorun olmuştu.. İki arkadaşım ben ve NOA konferans yapıyorduk.. Birden NOA ben birazdan gelceğim dedi..o gün bugündür hala bekliyoruz :))

Bugün yine yazdık gelecekmisiniz diye.. Cıxxx cevap bile yok :))

oxinox

oxinox resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2006 Cum 04:09:51sohbet oyun linki
gurcu :

ipsizucurtma :

Bir sorun olmuştu.. İki arkadaşım ben ve NOA konferans yapıyorduk.. Birden NOA ben birazdan gelceğim dedi..o gün bugündür hala bekliyoruz :))

Bende 6 ay önce gitmişti halen gelemedi

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2006 Cum 04:12:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
oxinox :
gurcu :

ipsizucurtma :

Bizim daha yeni abisi.. 3-4 gün oldu :)))

ipsizucurtma

ipsizucurtma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2006 Cum 10:57:36sohbet oyun linki
gurcu :
oxinox :
gurcu :

ipsizucurtma :

Bizim daha yeni abisi.. 3-4 gün oldu :)))

Kafdagının ardında guzel 1 ulke varmıs :)

CC sohbet icin buraya
 <<1...1516171819202122232425 262728293031323334>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir