ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 08:36   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   N_O_A
 <<1...2223242526272829303132 3334>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

SUPERVIZOR

SUPERVIZOR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.May.2007 Pzr 23:31:51sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
noa dan ne koy olur ne kasaba!

lCIAl

lCIAl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2007 Cum 19:56:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Chatcity Test dönemine inildiği zaman o zamanlar daha sıkıydı.ArtVandalay işini iyi bilirdi.Çayı sıçakken içmez soğumasını beklerdi , N_O_A sitede ilk günlerini bilirim.Eski üyeliğim mkaiser , bayonet82 yi geçici olarak kullanıştım o zamanlar..Sitede o yıllar kimin ne olduğu konusunda kimsenin aklı ermezdi daha denetimde ve kadronun yere oturulması bekleniyordu.Magdenli - ArtVandalay bunlar o zaman en yetkili kişileri ve istedikleri üyelere 24 saat ceza verebilicek , ajanlık duygusu tattırmakla sorumluydular.ArtVandalay , seashe ye çok güveni vardı ve her konuda onun bu sitede olmasını istediği üyelerden biriydi..Tölerans konusunda o zamanlar affetmek hiç konu değildi.Sorun mu var 24 saat cezanı cekiceksin bu kadar dahası mayalanmamış hamurda börek yapmak gibi oluyordu..NOA sitede o zamanlar sohbeti hoş - saygınlık kazanmış - ajanlık konusunda ideal olabilicek derecedeydi tabi bir kaç ajanla sorunu olmuştu.Ama NOA , ArtVandalayla tanıştığı zaman daha doğrusu ArtVandalayla sohbet etmek bile(içten sohbet) çok zordu..Ama NOA o zamanlar site için online süresi baya bi hayli mümkünatı olmayacak kadar çoktu.Sitede o zamanlar fazla kişi yoktu , bende fazla girmiyordum.Nitekim saygınlık çok mümtazdı , çok eski yıllarda ayrıldım bu siteden .. Bende yeni sayılırım  çünkü tanıdığım hiç kimse yok.Sitenin adresini bile unutmuştuk , başka bir sitede görev almıştım..Chatcity nerde kimin aklına gelirdi.Bir gün internette dolaşırken sitenin linkini gördüm.Baktım nerden-nereye gelmiş.Başarmak sadece yapmak-cabalamak-azim-hırs olduğunu zaten NOA kendisi gösteriyordu.CC-Ajanlar , Sayfasına girmemle NOA nın CHEF olduğunu tesbit ettim.Önceki yıllardanda bu mensuptu zaten gecesini-gündüzü kattı chatcity ye , CHEF lik sana yakışmış NOA .. Atatürk yolunda gittiğin önderlik sana helal olsun.Öz kimliğin , harbi sözün.Seni şaşırtmayacak yerlere nedim kıldı.Eski günleri tazelemek amacı ile görüşmek dileğiyle kalın sağlıcakla..CIA aranızda olmaktan cok mutlu chatcity halkı..

NOT = Dün şaşırdın belkide  .. Sözlerinden bile eski NOA olduğunu anladım..Ağzından laf almakda demirciye demir satmak kadar zor..Tekrar görüşmek üzere chef

Central Intelligence Agency (CIA)

SchAeFeR

SchAeFeR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2007 Cum 20:06:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CİA bizde seni aramızda görmekten çok mutluyuz forumun paylaşımcı dostu harikasın

Vayy beeeeee bayağı eskiymişin vallaa helal olsun sana

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2007 Pzr 00:13:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·lCIAl· :

Chatcity Test dönemine inildiği zaman o zamanlar daha sıkıydı.ArtVandalay işini iyi bilirdi.Çayı sıçakken içmez soğumasını beklerdi , N_O_A sitede ilk günlerini bilirim.Eski üyeliğim mkaiser , bayonet82 yi geçici olarak kullanıştım o zamanlar..Sitede o yıllar kimin ne olduğu konusunda kimsenin aklı ermezdi daha denetimde ve kadronun yere oturulması bekleniyordu.Magdenli - ArtVandalay bunlar o zaman en yetkili kişileri ve istedikleri üyelere 24 saat ceza verebilicek , ajanlık duygusu tattırmakla sorumluydular.ArtVandalay , seashe ye çok güveni vardı ve her konuda onun bu sitede olmasını istediği üyelerden biriydi..Tölerans konusunda o zamanlar affetmek hiç konu değildi.Sorun mu var 24 saat cezanı cekiceksin bu kadar dahası mayalanmamış hamurda börek yapmak gibi oluyordu..NOA sitede o zamanlar sohbeti hoş - saygınlık kazanmış - ajanlık konusunda ideal olabilicek derecedeydi tabi bir kaç ajanla sorunu olmuştu.Ama NOA , ArtVandalayla tanıştığı zaman daha doğrusu ArtVandalayla sohbet etmek bile(içten sohbet) çok zordu..Ama NOA o zamanlar site için online süresi baya bi hayli mümkünatı olmayacak kadar çoktu.Sitede o zamanlar fazla kişi yoktu , bende fazla girmiyordum.Nitekim saygınlık çok mümtazdı , çok eski yıllarda ayrıldım bu siteden ..

Yazının bu kısmına kadar sanki bir imparatorluğun hükümdarları anlatılıyormuş gibi hissettim, tarih öğretmeni misin CIA :)

lCIAl

lCIAl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2007 Pzr 00:17:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·RestlessOblivion· :
·lCIAl· :

Chatcity Test dönemine inildiği zaman o zamanlar daha sıkıydı.ArtVandalay işini iyi bilirdi.Çayı sıçakken içmez soğumasını beklerdi , N_O_A sitede ilk günlerini bilirim.Eski üyeliğim mkaiser , bayonet82 yi geçici olarak kullanıştım o zamanlar..Sitede o yıllar kimin ne olduğu konusunda kimsenin aklı ermezdi daha denetimde ve kadronun yere oturulması bekleniyordu.Magdenli - ArtVandalay bunlar o zaman en yetkili kişileri ve istedikleri üyelere 24 saat ceza verebilicek , ajanlık duygusu tattırmakla sorumluydular.ArtVandalay , seashe ye çok güveni vardı ve her konuda onun bu sitede olmasını istediği üyelerden biriydi..Tölerans konusunda o zamanlar affetmek hiç konu değildi.Sorun mu var 24 saat cezanı cekiceksin bu kadar dahası mayalanmamış hamurda börek yapmak gibi oluyordu..NOA sitede o zamanlar sohbeti hoş - saygınlık kazanmış - ajanlık konusunda ideal olabilicek derecedeydi tabi bir kaç ajanla sorunu olmuştu.Ama NOA , ArtVandalayla tanıştığı zaman daha doğrusu ArtVandalayla sohbet etmek bile(içten sohbet) çok zordu..Ama NOA o zamanlar site için online süresi baya bi hayli mümkünatı olmayacak kadar çoktu.Sitede o zamanlar fazla kişi yoktu , bende fazla girmiyordum.Nitekim saygınlık çok mümtazdı , çok eski yıllarda ayrıldım bu siteden ..

Yazının bu kısmına kadar sanki bir imparatorluğun hükümdarları anlatılıyormuş gibi hissettim, tarih öğretmeni misin CIA :)

Aslında bunu yazmıycaktım yani çok eski bir üye oldugumu.Ama insanlar kimin ne olduğu konusunda bilgi edinmeli..Bu ismini yazdıklarım ve bir kaç kişi dahilinde sitenin esas kurucularıdır.Umarım benim gibi onlarda tekrar en kısa zamanda chatcity yolunda birleşirler

CIA

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2007 Pzr 00:23:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Tarihçi gibi anlatmış evet,haklısın Resstti:))

Neyse yorum yok...

xxELVAxx

xxELVAxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2007 Pzr 09:59:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·RestlessOblivion·

çok güzel bi anlatım olmuş  N_O_A ya yorum yok (benden yana)

xxmsndelisixx

xxmsndelisixx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2007 Pzr 10:05:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Eki.2007 Çar 21:39:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bence milleti pohpohlamaya çalışacağınıza değerli vaktinizi kendinizi geliştirmeye ayırsanız çok daha iyi olacak kanısındayım :)))

SITARE

SITARE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eki.2007 Sal 11:32:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

biri

CC sohbet icin buraya
 <<1...2223242526272829303132 3334>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir