ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 08:37   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   N_O_A
 <<123456 78910111213141516...34>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

KriMiNiBoY

KriMiNiBoY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2006 Cmt 16:27:22sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

KarizmaErr

KarizmaErr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 11:47:31sohbet oyun linki

izmirliiprens

izmirliiprens resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 12:34:10sohbet oyun linki

Brad pitt  = NOA bence  aynı turuva flimindeki gibi asil savaşcı ve özgür  diye nitelendiriyorum  NOA sende unutulmazzısn başka söze ne gerek !!!

KarizmaErr

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Mar.2006 Per 16:31:44sohbet oyun linki

llllonLyllll

llllonLyllll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2006 Cum 02:27:09sohbet oyun linki
Nekadar samimisiniz !!! Rozetsiz girdiği ilk günü hatırlıyorum gecede oalbilirdi saatin tam farkında değildim.. Burda övgü yağdıranların çoğu " Kurt kocayınca çakallara maskara oldu " deyimini hatırlatmadımı ? Yazmak için buraya yazan arkdaşlarıma sesleniyorum elbet geri dönerde ben bunu yazmıştım bak NOA bens eni destekleyenlerdenim demek için buraya yazan arkdaşlar!! Korkmayın NOA burda NOA2 Nickinde hala rozet var o sizin arkanızda sizi koruyacak sizi savunacak :) Bunu bekjliyorsunuz değilmi ? Gerçek kişiliğini bilmem nedir neyin nesidir fakat bana şu izlenimi verdiki O yalakaları hiç sevmiyor bence hiç şansınız yok en iyisi şu saatten sonra bari onurunuz için kendinizi oynayın ...

kahinn0909

kahinn0909 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2006 Cum 14:11:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Arkadaşlar bakıyorum da yine görevliler arasında ayırım yaparak bir yerlere varmak ister gibisiniz. O göreve gelen herkes görevini en iyi şekilde yapıyor.Kim şef olursa olsun,görevinin bilincinde olarak,en iyiyi vermeye çalışacaktır..Haa NOA ya gelince..o da görevini en iyi şekilde yapan bir şefti.O  veya bu degil..bence bu görevleri üstlenen herkesi alkışlayın.Tabii ki eski şefimiz NAO  da alkışı hakedenlerden..Saygılarımla..!!!

llllonLyllll

llllonLyllll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2006 Cum 18:24:30sohbet oyun linki
NOA binbaşımıdır , Alay komutanımıdır nedir savaşmı kazandı  ne yaptı ? Geldi sohbet etti Ban,ceza vs vs vs.. ne yaptı ? Bu kdar basit olmayın Allah aşkına bir yerlere gelmeye çalşıyormuşusuz! Teşekkür ederim beni güldürdüğün için CC de rutbe almaya çalşıyorum belki sizin başınıza çoban diye dikerlerde en azından gözünüz açılır .

KarizmaErr

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Nis.2006 Per 02:27:11sohbet oyun linki

llllDaWETSiZllll

llllDaWETSiZllll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Nis.2006 Cum 02:57:24sohbet oyun linki
KarizmaEr Verdiğin cevaplar az kayda değier olsun yada hiç cevap verme ... Başlığın üstlerde gözükmesine çalışma En çok ilgi konu senin konun olsa bu sana bir şey kazandırmayacak. GERÇEKTEN İÇTEN SÖYLÜYORUM  AZ DA GEREKLİ İŞLERLE UĞRAŞIN KÜÇÜK İNSANLAR GİBİ KÜÇÜK ŞEYLERLE MEŞGUL OLMAYIN!!!

godlike61

godlike61 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Nis.2006 Cum 18:56:08sohbet oyun linki

kım ınkar edebılır N_O_A bıraktıktan sonra cc nın bır bosluga dusmedıgını.

hosgeldın N_O_A

CC sohbet icin buraya
 <<123456 78910111213141516...34>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir