ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Haziran 2024, Pazartesi 01:27   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   N_O_A
 <<1...4567891011121314 15161718192021222324...34>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

DuBLeGo

DuBLeGo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2006 Per 15:21:48sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Onur abi istersen ben devam edeyim kaldığın yerden ama  büyüğümsün sen açıkla gerisinide görsün millet .....   şok olsunlar  yapsınlar    NOA nickini candygirlemi  emanet ediyo yoksa msnden  "OHM" takma adıyla  muhabbeti hoşuna gittiği kızlara yıldızmı veriyo yoksa

ReFractoryhell

ReFractoryhell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2006 Per 15:24:03sohbet oyun linki

Güzel konulara değinmişsin pranga abi.Bakalım nasıl cvplar gelecek?Bide şunu merak ediyorum bir kıza sevgilisi neden kötülenir?Hemde bir şef tarafından? Sürekli işi gücü olan bir insan(en azından meşgül süsü veren bir insan) insanların özeline girecek zamanı nerde buluyor ?

Buarada kendini eski  user sanan ve daha önce foruma hiç yazı yazmamış olduğu halde noaya olumsuz eleştiriği geldiğinde bu toipicin dikkatlerini çekmesi ve noayı sawunmaları...Bu sorunların cvp siz kendini eski user sanan kişilerde değil noa da.Onun için siz susun bu seferlik.

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2006 Per 17:37:58sohbet oyun linki

Cevap yok değilmi???

birdaha açtığım başlıklara atlamasın buraya cevap veremeyenler...

Cevap olamaz çünkü bunları biliyorsunuz ama açık olmasına alışık değilsiniz...

Evet bana NOA hakkında belgeler yollayan ajanlar buyrun neredesiniz neden saklanıyorsunuz.???

İşte değişmesi gereken bu... KÖRLER SAĞIRLAR BİRBİRİNİ AĞIRLAR...

FL4M3

FL4M3 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2006 Per 17:40:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

aşkım ; gereken gerektıgı muameleyı gorecektir.hiçbiri senın tırnagın etmez..

bunu bıldıklerı ıcın cevap yazmıyorlardır.ama son gulen ıyı guler ve ben gulmeyı sevıyorum...

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2006 Per 18:06:19sohbet oyun linki

yaaa durun hele kafam karıştı iyice yani ben 5 nickimin içinde bir kız nicki bulundurduğum(onuda eve gelen kız arkadaşım olursa girsin cc ye oyalansın diye almıştım) için xcollboyllx nickim 274 yıl banlanmıştı bu sebebtenmiş attığım maile gelen cevapta vay beeeeeeee......pranga şimdi sana daha çok hakveriyorum... acaba biz normal sıradan nickimizi bir arkadaşa versek öyle ya.alacağı banı siz düşünün.gerçeklerse bunlar evet kirlenmiş güzel  ChatCity imiz.bir üst görevli bunu yapıyosaki sen boşa konuşmassın delilsiz.

birde Candygirl inşallah sana gönderdiğim cc  yerine gitmiştir umarım.neyse fazla söze gerek kalmamış

N_O_A

N_O_A resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 01:48:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Öncelikle duyarlı bir şekilde yazmış olduğum yazıya aynı güzellikte ve eleştirisel açıdan yaklaşarak bir şekilde iyileştirme isteyen arkadaşların hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Biraz misyonun oluşması ve olan vizyona geliş aşamalarına değinmek istiyorum. 20.01.2004 günü saat 11:21 de Chatcity e girdim. N_O_A nicki ile girdim. Güzel bir ortam fakat  adaptasyonum ve anlayabilirliğim uzun sürdü. Akabinde 12.03.2004 04:12:11 tarih ve saatinde ilk defa ceza aldım. (N_O_A      by: seashe      sure:   0 dk.) O zamanlar bu gibi detaylı bir ceza usulü olmadığından dolayı 0 dakika çıkarılmalar 24 saate tekabül ediyor ve dolayısı ile siteye girişle alakalı sorun yaşanıyordu. seashe ajan arkadaşımın neden ceza verdiğini ben o zaman anlayamamıştım. Yaptığım veya yazdığım anormal bir şey yoktu. Sadece konular içerisinde yorumlar yapıyor ve bir şekilde kendi fikirlerimi de yazıyordum. Güzel bir ortamdı sonuç olarak ve ilk defa cafe ortamını kurdum. Cafe 2 de toplanılıyor ve o oda içerisinde küfür edenlerde oluyor, hatta karşılıklı fikir alışverişi yaptıklarımız da oluyordu. Akabinde site yetkilileri ile tanıştım ve bana görev verilmesi gündeme geldi, kabul ettim ve bu görevi Artvandalay ismindeki şef arkadaşla birlikte yapmaya başladım. Ajandım ve elimden geldiği kadar site içerisinde kaldım. Yeri geldi makine başında uyuya kaldım, yeri geldi odalara yetişemediğimden dolayı lavaboya gidemedim. 48 saat boyunca uyumadan makine başında kalıp site içerisinde olan sıkıntıları bir şekilde oluşturanları bulup çökertmek ve sitenin zedelenmemesi adına üyelerden gelen talepler üzerine bunu iş edinip çalıştığım süre de oldu. Hiç bir zaman verilen göreve hayır demedim. Hatta nasıl yapıldığını veya yetişemeyeceğimi bildiğim halde kabul edip taşın altına elimi koydum. Çünki bunu birisi yapması gerekiyordu. Bende üyeyim. Chatcity ile bağlı olan bir çalışma hukukum yok. Ücret alıyormuyum? Devamlı bir şekilde aylık maaş olarak almadım. Şuan belkide düşünüyor olabilirsiniz, "Peki sen bu işi neden yapıyorsun?" O kadar vaktini geçiriyorsun, emeğini veriyorsun ve bu emek için bir talebinde yok. Peki ama neden? NOA yani Barış bunu neden yapar?

Çocukluğumda yürüdüğüm yollarda arkama bakmadan seyir alırdım. Orta okulda, şuan nefret ettiğim sigaraya başladığımda içtiğim her izmariti yola atar, elimdeki olan çöpleri yerlere savurur, sokak başındaki "Deli Aykut" teyzenin kapısını çalıp kaçar, taksi zillerine basıp sonra saklanır ve taksicinin gelip üzülerek geri dönmesini seyreder dururdum. Yaramazdım ve elimden geldiğince de iyi yapardım. Hatta bir gün koca bir binayı yaktım ve jandarmalar tutuklamaya geldiler. Babam beni jandarmalara göstermek için çıkardığında 5,5 yaşında ve hapise gideceğimden dolayı, orada eğlenilecek bir şey yok dedikleri için koltuğunun altına top almış bir sümüklüydüm. Ağlıyordum fakat elimde bir topum ve oynanacak yeni oyun arkadaşları vardı. Orta okulda çalışmaya başladım. Paspas yaptırtıyorlardı. Çay demliyordum. Yeri geldi tuvalet bile temizledim. Markete yolladıklarında yanlış aldığım ekmekten dolayı fırça bile yedim, ağladım...

Doğum yılım 1976 ve 1988 yılından bu tarafa sürekli çalıştım. İnsanların nasıl idare edemediklerini, nasıl dolandırıldıklarını ve nasıl kullanıldıklarını öğrendim. Yılmadım kullanılmaktan ve sürekli savaş verdim. Okulumda burs kazandım bilgim ve aklım sayesinde fakat gidemedim hafta sonu olan kurslara. Çünki çalıştım. Para kazandım, okul ihtiyaçlarımı kendim çıkardım. Ne anneme ne de babama hiç bir zaman ne yük oldum nede şımarıklık yaptım. Okulumdan çıktım kız arkadaşımın evine gittim, ilk öpücüğü orada keşfettim. Babasına yakalandım, dayak yedim... Trafik kazası yaptım 5 araba hurdaya çıktı ve iki ölü verdim. Yine de hayat devam etti. Ne benim nefes alışım kesildi nede bana nefes veren oldu. Sadece nefes alış oranım azaldı yorgunluğumdan. İlk defa sevdim ve ailelerin nefret uyandırıcı mezhep kavgaları sebebi ile ayrıldık. Ağladım... Aşk için ağlamayı, uğrunda ölmeyi, ölenin ardından mezarına gidip elimle su taşımayı öğrendim. Nefesim yine de tükenmedi. Sadece azaldı yorgunluğumdan... Ağladım... Hala da gider aralıklı şekilde mezarının başında ağlar ve ellerimle su taşırım. Avuçlarımın içinde suyu ne kadar uzağa taşıyabileceğimi burada öğrendim.

Okudum... Okumayı hep sevdim. Araştırmayı, araştırılanın doğruluğunun tespiti için çalışma yapmayı ve görsel açıdan uyum zenginliğinin ne kadar doğruya yakın olduğunu inceledim. Yılmadım hiç. Okulumu derece ile bitirip, diplomamı 1 sene geç aldım. Sebebi "Allahım bana bu günleri gösterdin sana şükürler olsun" demem ve bunu da öğretim görevlillerdinden birisinin duyması oldu. Dinimi kendim yaşadım. Kimseye empoze etmek istemedim. Misyon olarak insanların kafalarındaki haklı düşüncelerini perçinlemek veya onları silmek adına çalışmadım. Çünki ailemden gördüklerim ve ailemin başkalarına karşı olan tutumu hiç bir zaman aklımdan çıkmadı. Yeri geldi nefret etttim ailemden. Fakat hiç bir zamanda onların varlığını unutmadım. Atayı, anayı ve kardeşi bağrıma bastım her koşulda. Arabamı sattım borç ödedim, aylık aldım kardeşime verdim, gece başka bir iş gündüz ise başka bir işte çalıştım ailemin zorluklarına katkım olması adına. Yılmadım. Nefes almam kesilmedi. Sadece azaldı yorgunluğumdan... Ağlamayı bıraktım.

NOA, yani Barış bu. kimseyi üzme taraftarı olmadım hiç. Kimsenin yaptığı doğrulardan dolayı yargılanmasını istemedim. Hata yapmadım mı? Yaptım. Hemde en kötülerini yaptım. İnsan üzdüm, kırıcı oldum, ağlattım. Fakat hiç birisi bunları yapmazsam olacaklardan daha kötü ve uzun süreli olmadı. İyilik için yaptığım kötülüklerin zararını 1 hafta kötülüğü yaptığım, ömür boyu ise ben çekiyorum. Yalnız başıma...

Chatcity e dönelim yeniden. Mehmet, Ahmetin iyi bir arkadaşı ve Ahmet, Mehmet ile alakalı çok kötü bir şeyin varlığını görüyor ve bunu Mehmete anlatıyor. Anlatmasına neden sonrada çıkacak sorunlarla alakalı kendisine bir yol çizmesine sebep olmak. Amacı kötü mü? Fakat her nedense Mehmet bunu kötüye alıyor ve Ahmeti istenmeyen adam ilan ediyor. Ahmet üzülüyor. Çünki yaptığının yanlış anlaşıldığını biliyor... Ahmetin yaptığı yanlış bir tutum mu? Niçin bunu yapmak istiyor? Mehmetin kötülüğü için mi? Mehmetin kötülüğü için yapılacak çeşit çok olmasına rağmen Ahmet bunu Mehmet e anlatıyor. Suçlu ilan ediliyor. Kim tarafından? Yardım etmek istediği kişi tarafından. Ahmetin nefesi kesilmiyor ama azalıyor yorgunluğundan. İçine atıyor ve susuyor. Sustukça belkide düzeleceğini düşündüğü olan her nedense suskunluğu yüzünden büyüyor ve karşısına geliyor... Ahmet üzgün... Olan amacının yetersizliği ile kalıyor sadece...

Aşkı ve sevgiyi burada en iyi bilecek kişilerden birisiyim elimde su taşıyan birisi olarak. Sevgisi olan iki kişiye yardım etmek ve aşkını yaşaması için susmayı ve sustuğunun arkasından olur olmadık her türlü yazılara karşı sessiz kalmasını bilen birisiyim.

Hiç düşündünüz mü bilmiyorum. Bir çok iddia var. Peki bunlar gerçekten doğru mu? Ben bir bardağın içindeki suya dışarıda baktığımda bardağın içindeki suyun sadece su olduğunu anlayabilirim. Birisi bu su hakkında sıcak dediğinde inanırım ve kendimi sıcak suyu içmeye hazırlarım. Peki denildiği gibi su sıcak değilse? Sudan bir yudum içtiğimde anlarım suyun sıcak veya soğuk olduğunu. Sormaktan çekinmeyin. Çünki su belkide soğuktur.

Kamera açma olayı. Binlerce kişiye açtırdım. El sallattım veya salladığı eli ile kulağını tutmasını istedim. Neden? Karşımdaki kişiyi komik duruma sokmak için mi? Yoksa karşımdaki kişinin gerçekten o görüntüdeki kişi olduğunu anlayabilmek için mi? Bu talebimi ikibin kişiye yazdıysam bunlardan bin kişisi kamerasını açmadı olmasına rağmen. Çünki yazdığı gibi ne resimdeki kişi idi nede bayan idi... Banlendiler. Bunların içerisinde tabiki istisnalar oldu. Açtım açabildiğim kadarını. Haklarını yememek adına hiç bir zaman ön yargılı olmadım. Amaçlarım var diyerek çıktığım bir yol değil Chatcity. Sadece hayattan öğrendiğim kadarı ile insanlara karşılıksız yardım etmek ve onların iyiliği adına, bazılarına göre gereksiz, bana göre gerekli çabalamak oldu. Hala nefes alabiliyorum. Kesilmedi. Fakat azaldı yorgunluktan.

Çok ajan arkadaş gördüm. Bana farklı bir tavır sergileyip arkamdan olmadık şeyler yazan veya benim yazılarımı farklı şekilde kişilere taşıyan. Bunları da içimde sakladım. Sadece üzülmemeleri ve kırılmamaları için yaptım. Hala da yapmaya devam ediyorum. Nefes aldığım sürece de bunu yapacağım. Bu sadece ajanlar için değil, Chatcity içerisinde gününün 1 dakikasını dahi geçiren her kişi için yapılacak bir tutum.

Forumdaki yazıyı neden sildik. Burası neresi? Chatcity forum platformu ve platformun hizmetini sağlayan gönüllü kişilerden oluşan bir yuva. Kimisi için çocuğu, kimisi için kader arkadaşı olan bir alan. Hiç düşünülür mü bilmiyorum fakat buranın varlığını sürdürmek ve sürekliliği için çalışmanın maaliyeti ve bununda üzerinde kişilerin gönüllü olarak kendilerinden verdikleri ödünler neler? Bu verilen ödünler hakkında olumsuz, gerçek ile alakası olmayan bir yazı görüldüğünde doğal olarak silinmesi gerekir. Irakta olan olayların çoğunu biliyoruz. İşkence ve daha bir çok olay... Amerikaya gidip Amerikalı bir kişiye Irakta olanları sorduklarında kişinin verdiği cevap şu oluyor. Iraklılar çok memnun ve biz onları kurtarmya gittik. Iraklıları çok seviyoruz... Ben birilerinin yuvasını, çocuğunu veya kader arkadaşını zedelemek adına uğraşan ve bu uğraşıları da özellikle sadece kişisel amaçlar doğrultusunda yapan kişilerin, yaptıklarının asılsız olduğunu düşündüğüm bir şeyi silmekle elbetteki yükümlüyüm. Buradaki herkes gibi...

Kredi kartı dolandırıcılığı ve bundan dolayı banlenenlerin yine amaç uğruna farklı dallardan tutunarak amaç olarak istediklerine ulaşmak için amaçlarına engel olanlara attıkları ithamlar. Ben burada, bu platformun yapılırken verildiği emeği, 10 farklı odayı aynı anda gözlemleyebilmek için gözlerimin şişmesini ve bunlar uğruna çalışmalarımı çok iyi biliyorum. Bunları hiçe sayıp, umarsızca kendisine ait olmayan kredi kartları ile hem bizi hemde kredi kartı sahiplerini zarara uğratanları burada ödüllendirme taraftarı değilim. Bu sebep ile gerekçesinin yönünü değiştirip amacına ulaşmak adına bir şekilde farklı yol deneyen ve bunun için aslı astarı olmayan yazıları öne sürenler burada ben oluyum veya olmayım, yıldız alamaz! İnsan emeğine saygısı olmayanın adaletten de aldığı ders olmaz.

Nickimin başkası tarafından kullanımı durumu. Somut olarak al işte senin nickini şu kişi kullanıyor diyebileceğimiz bir durum oluşmadı. Çünki ben kimseye ne nickimi verdim nede başka bir özelliğimi. Uzun süredir buradayım. Kendi nickimin ip araştırmasını da ayrıca yapıyorum ve yapıyoruz yetkisi olan çalışma arkadaşlarımız ile. Çünki bende insanım. Nickim bir vesile ile çalınabilir veya kopyalanabilir. Bunları gördüğümüz yerde banliyoruz. Kimsenin ben olmadığım halde bir şekilde konuşulup zarara uğratılmasını istemem. Kimse de istemez eminim. Chatcity bir oyun parkı değil. Bende oyun olmadığını bilecek kadar olgun ve iş hayatında olan birisiyim.

Çalınan nickler durumu. Yapan kişiler belli ve ne şekilde yapılıyor bunu da hepimiz biliyoruz. Bayan nickli erkek kullanıcı geliyor ve oyun oynama bahanesi ile bir şekilde msn şifresini alıyor ve bunun doğrultusunda amacına ulaşacağı nick in şifresine erişiyor. Bu nickleri banliyoruz. Fakat açmak için bu kişinin gerçekten o olduğuna inanabileceğimiz somut bir kanıt istiyoruz. Soyut kavramlarla burada nicki geri veremeyiz. Çünki soyut kavramlı kişi gerçekten de nickin asıl sahibi olmayabilir ve eğer verirsek bu defa hazırlamış ve üzerinde aylarımızı harcamış olduğumuz hizmet sözleşmemizi ihlal etmiş oluruz.

Amacımız hiç bir zaman genel toplum düzeyinden ödün vermeden daha da çıtamızı yükselten, müşteri odaklı değil arkadaş, dost ve kardeş odaklı çalışmayı hedef edinmiş bir ekibiz. İçeride sorun olmadan sohbet eden, eğlenen ve eğlendiren kişilerle alakalı kesinlikle bir tutumumuz söz konusu olamaz. Fakat eğlencesini başkalarının annesine küfür edinmiş, doğmamış çocuğuna kadar küfür eden bir kişiyi de burada tutmak gibi bir düşüncemiz asla olamaz. Bu kişi isterse vip olsun, ister tip satın almış üye olsun. Hiç kimse bir diğerinden parası fazladır ve harcamıştır diye özel bir statüye sahip değildir. Olduğunu düşündüğünüz anda yazın bana. Gerekli savaşı sitemiz için en başta ben veririm ve bu tür bir ayırımı yapanlarla karşı karşıya ben gelirim. Gerekirse bu uğurda kırıcı da olurum. Amacım eşitlik... Çünki 3 kuruşluk hayatta 5 kuruşluk yaşanmaz.

Sorularınız ve gerekçeli dahi de olsa doğruluk payını araştırmak istediğiniz herhangi bir olay var ise bunu gelip bana sorun. Elimden geldiğince aydınlatır ve açıklamaktan kaçınmam. Hepimizin amacı temiz bir sistem içerisinde sohbet etmek ise herkes elini taşın altına koyup taşı kaldırmayı denesin. Taşın altına el koyulmadan, sadece sözlü emir ile taş kalkmaz. Buyrun kaldıralım tüm chatcity ailesi olarak.

Saygılarımla

NOA

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 02:23:12sohbet oyun linki
N_O_A :

Forumdaki yazıyı neden sildik. Burası neresi? Chatcity forum platformu ve platformun hizmetini sağlayan gönüllü kişilerden oluşan bir yuva. Kimisi için çocuğu, kimisi için kader arkadaşı olan bir alan. Hiç düşünülür mü bilmiyorum fakat buranın varlığını sürdürmek ve sürekliliği için çalışmanın maaliyeti ve bununda üzerinde kişilerin gönüllü olarak kendilerinden verdikleri ödünler neler? Bu verilen ödünler hakkında olumsuz, gerçek ile alakası olmayan bir yazı görüldüğünde doğal olarak silinmesi gerekir. Irakta olan olayların çoğunu biliyoruz. İşkence ve daha bir çok olay... Amerikaya gidip Amerikalı bir kişiye Irakta olanları sorduklarında kişinin verdiği cevap şu oluyor. Iraklılar çok memnun ve biz onları kurtarmya gittik. Iraklıları çok seviyoruz... Ben birilerinin yuvasını, çocuğunu veya kader arkadaşını zedelemek adına uğraşan ve bu uğraşıları da özellikle sadece kişisel amaçlar doğrultusunda yapan kişilerin, yaptıklarının asılsız olduğunu düşündüğüm bir şeyi silmekle elbetteki yükümlüyüm. Buradaki herkes gibi...

Kalan kısımlar şuanda alakadar olmadığım durumlar oldugundan cevap verme yükümlülüğümü sadece bu koldan yapıyorum. Sizin amacınız zarar görenden yana olmak mı? Bu yazıları yazarken anlatmak ıstedıklerın bu mu yanı? Fakat silinen yazılarda karşı tarafa verılen bir zarar yok. Belırtılen fikir bu işi yapan kişiler tarafından olumsuz göruldugu için siliniyor. Bu durumda bu işi yapanlar senın bu çizdiğin portrede kimler oluyor? Yapılan işi karsısında ki için iyi birşeymiş gibi düşünen , kendı fikrine sahip olmayan, baslarında kı kişinin fikirlerine bağımlı olan ve onu benımseyen vasıfsız Amerikan vatandaşları mı? Çünki bu mesajı silen kişilerede sorsan o Amerikalıların verdıgı cevaplardan başka bir cevap alamazsın.. Biz onlar için iyi olanı yapıyoruz..

N_O_A

N_O_A resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 02:31:09sohbet oyun linki

Konuyu sanıyorum verilen betimlemeyle yorumladın. Betimlemedeki tema olanla bilinenin arasındaki fark. Bunu anlayacağına eminim. Açık bulmak adına çalışma ve eleştirisel olarak değil, toplam olarak yazıyı incele ve ona istinaden yorumla. Asıl hoş olanı da bu olacaktır.

Betimlemeyle alakalı bir anlayamamazlık yine de söz konusu olursa farklı bir uyarlama ile onu da çözerim. Sorun olmaz. Anlayamadığın zaman yaz ben o şekli ile de yazarım.

Kolay gelsin.

xjeLib10xgirL

xjeLib10xgirL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 03:03:32sohbet oyun linki

Kamera açma olayı. Binlerce kişiye açtırdım. El sallattım veya salladığı eli ile kulağını tutmasını istedim. Neden? Karşımdaki kişiyi komik duruma sokmak için mi? Yoksa karşımdaki kişinin gerçekten o görüntüdeki kişi olduğunu anlayabilmek için mi? Bu talebimi ikibin kişiye yazdıysam bunlardan bin kişisi kamerasını açmadı olmasına rağmen. Çünki yazdığı gibi ne resimdeki kişi idi nede bayan idi... Banlendiler. Bunların içerisinde tabiki istisnalar oldu. Açtım açabildiğim kadarını. Haklarını yememek adına hiç bir zaman ön yargılı olmadım.

NOA aßinin konuşmaLarına tamamen katıLıyorum!!qeçen yaz ßende erkek qißi küfür ediyordum  ßu yüzdende niCk im 52 yıL ceza aldı  nedenini öqrenmek için NOA abimLe konuştum ve  ßeni erkek zannederek ettiqim küfürLerden doLayı ceza wermiş  ßende erkek oLmadıqımı söLedim we kamera açtım!NoA aßimde ßana saq eLini kaLdır dedi iLk ßaşta neden dedi anLamadım ama sonradan anLadım ßeLkide ßen ßaşka ßirini kaydedip ona qösteriordum ßunu anLamak için saq eLimi kaLdırmamı söLemişti ve ßenim kız oLduqumu qörünce cezamı kaLdırdı  sorada ßen küfürü ßıraktım zaten  önceden ßaşkaLarının dediqi qißi NoA aßiyi kötü oLarak tanıyodum ama onunLa konuşup kendim tanıdıktan sora bu fikrim tamamen deişti!!!NoA aßi cc için qerçekten çıkarsız çaLışıo ßuna eminim.Herkes ßaşarıLı oLan ßi kişiyi çekemez kendi öLe oLamadıqı için buda aynı o hesap ßir sürü insan NoA aßiyi çekemio  ßu yüzdende iftira atıolar işte kedi uzanamadıqı ciqere mundar dermiş buda aynı o hesap oldu  herneyse NoA aßi sen zaten ßunLarın hiç ßirini takmıyosun eqer taksaydın ßu qüne kadar qeLemezdin sen çoook ßaşarıLı ßi kişisin  dewamıda qeLcek eminim  seni sewiyorum NoA aßicim!!ßeLkide ßu yazdıkLarımı okuyunca ßir sürü kişi Noa nın yaLakası dicek ßana eminim!!ama öyLe ßir şey yok qerçekten doqruLarı söLediqi için ßu yazıyı yazma qereqinde ßuLundum..herneyse çok konuştum ßyyyy...

DaWeTsiZ

DaWeTsiZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2006 Cum 03:52:29sohbet oyun linki
Samimi olsun Güzel olsun Kötü olsun Yeterki samimi olsun
CC sohbet icin buraya
 <<1...4567891011121314 15161718192021222324...34>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir