ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 18:34   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   N_O_A
 <<12345678910 11121314151617181920...34>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

sokuk1

sokuk1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2006 Çar 17:06:46sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

noa ben asıl cc ye gırıs nıkım xxmavishowxx ama benım nıckımı caldıklarından doltı gıremıyom lutfen ban sıfremı gondermenısı rıca edıyorum

BraveHeart20

BraveHeart20 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 00:02:07sohbet oyun linki

Gurcu sen tek kelime ile hastasınJ Denebilecek en uygun sıfat heralde bu olur. Kafa utulemekten başka birsey yapmamıssın. NOA abi sen ne buyuk bir adamsın ki tum bu coluk cocukla muhatap olmayıp, cevap verme geregi bile duymuosun. Senin asilligin de buradan ileri gelior zaten. Tevekkeli eskıler bosuna solememis, buyuk başın derdi buyuk olur diye. Seni tebrik edıoyorum bu cesit akılsızlarla ugrasmadıgın icin J

Gelelım Flame denen arkadasaa, kendini iyi biliriz ve de gayet kufurbaz olan, terbiyesiz bir dişidir. Dişi demeye bin şahit maazallah bi dolu erkekten bile daha cesaretli ve de kufur kulturu gayet iyi olan bi arkadasımısdır. Belki de duzelmıstır kim bilir eger NOA tarfından moderetor secildi ise. Eger duzelmeden de secilmisse bu senı baglamaz Gurcu, sana hesap verilecek deil. Unutma ki sanal ortamdasın, degisim her zaman mumkun. Bi kisiye beklentileri dogrultusunda sorumluluk verdigin zaman duzelme oranı yukselir.

NOA abi senin hakkında ön yargılı davranmaz, kımse icin davranmaz emınım. Senın gibileri ve cevresını cok iyi takıp eder, sizler onu fark etmediginiz anlarda. Sen de kendını nimetten sayma, senin de ne olduıgunu iyi bilirim. Insanları tanımadan, ne ifade etmek istedigini anlamadan dinlemeden ulu orta yerde asagılamak ve de kin gutmek, ugrasmak gibi deil mi? Ben seni tanıdım tanıyacagım kadar. Kalabalıkta gerginlik yaratan, bir insana hak etmedigi sekılde davranıp, ugrastıgını da cok iyi biliorum. Ben kim miyim, bunları bilen eski bir userJ Sen inkar etsen de senın ne oldugunu gayet ii bilioırum. Simdi NOA ya da bu yazdıklarından oturu msn den yazacam, senın de bu bahsettigim olayları, yaptıklarını aynen ileticem. Kim asıl önyargılıymıs, kim ne karaterde imis, daha net anlasılcak…O zaman ugras bakalım NOA ile devamında…

Birini elestirirken once kendi yaptıklarına bak.  Ne demısler uzum uzume baka baka kararır. Boş bir yorum da yapmamıs NOA, sen ve flame icin. Ya da şöyle mi söylemeliyim, bana arkadasını söyle sana kim oldugunu söyleyim. Bosver NOA sen basarılarınla devam et abim, uc bes arada parazit cıkar, biri gider biri gelir ama NOA kalir!

Hadi bakalım selametleee…. J   

onLyReLoaded

onLyReLoaded resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 00:17:23sohbet oyun linki
Tencere dibi kara seninki Gurcuden kara Brave...  :) Uslubunu eleştiriyorsun  fakat kendin daha ağır ihamlarla konuşuyorsun.. Ne demek zibidi ? Saan bu denli konuşma hakkını kim veriyor? NOA nın dili yokmuda  avukatlık görevini kendine vazife bildin..  Sen bu gereksiz açıklamayı yaparak savunduğun kişiyi küçüktmekten başka hiç birşey yapmıyorsun . 

BraveHeart20

BraveHeart20 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 00:56:18sohbet oyun linki

SAna ne Only Reloded. Sen kendine bak. Durup dururken ona buna satasan da sensin. Asıl sensin o kara olan. Ben en azından kotu niyetle soylemıorum. Konusan yazan insanların coguna bak sneın gibi bes para etmez abuk sabuk insanlar. Sorarım sana, NOA ya agır laflar soylemistin sen de, sana kim veriyor bu hakkı ??? NOA senın gibilere ve bu tip uc bes capulcuya cevap verecek kadar dolu vaktini sizlere ayırmaz kardesım bunu da iyi bil :) Asil bir adam ki cevap verme geregi bile duymuyor. Senın dolu -bos vaktin bol masallah goruyorum buraya bayagı zaman harcamaktasın.
Ben Gucu denen adamı iyi biliorum ve de laf soyleme hakkını da kendımde buluyorum, seni ilgilendirmez sen de gurcunu avukatısın sanırım :))
Adam olun biraz. Senın de o gunku yazdıgım laflardan zerre kadar anlamadıgın ortada hala anlayıp adam olamamıssın yazık. Uzuluyorum senın icin, ezik biri oldugun ve sadece satasarak prim saglama cabasında oldugun icin. Hayırlı işler :)

onLyReLoaded

onLyReLoaded resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 06:49:53sohbet oyun linki

İsimde braveheart olan aslında yüreği yağcılığıyla doğru orantılı olan bu basit insana itafen :

Bana yazdığın ilk mesajda seni ,  NOA yı yakından tanıyan ve beni uzaktan yakından tanımayıp ön yargıya düşen  bir insacık olarak görmüştüm. Fakat anladımki yanılmışım .. İnsanın hayatı yanılgılarla doludur buda onlardan birisi galiba..  En işe yaramaz boş insan senden kat ve kat daha işe yarar bir pozisyondadır emin ol.. Özelden sana attığım mesaja yanıt gelmiyor özelde hallolmuyor bu iş reklam amacı güdülmeksizin burda devamına erdirilmeye çalışılıyor..  Ben son mesajlarında aragazı almış biraz yüz verilerek sımartılmış toy bir insanı görüyorum karşımda.. Ben NOA nın hani sizin tabirinizle Hz.NOA nın sizden bizden mücizevi bir farkının olmadığına değinmek istedim. Ama sen bunu ne anladıysan bir hışımla kemiği önünden alınmış bir köpekçesine saldırıya geçtin.. Misillemedir bu köpek sıfatı.. Yanlış anlamazsın umarım : ) NOA işini çok iyi yapan bir şahsiyet.. Dikkatinizi halatla artık zincirle çekiyorumki  işini , burdaki işini iyi yapan bir insan.. Diğer boyutta tanıyanlar oldukça azınlıktadır benim tanımadığım gibi.  Ruhani bir lider değil ve herkez gibi acıkıyorda ,  suda içiyor bu , belki senin benim içtiğimiz sigarayı tüketmekte.. Oda bizim gibi çay içmekten haz alır onun da senin giydiğin ayakkabıdan farksız bir Nike  markalı ayakkabısı vardır.. Hatta biliyormusunuz eminimki wc ihtiyacı da vardır bizim gibi , oda bu işi gördüğünde senin benim kadar mutlu olabiliyor.. İnsandan bahsediyoruz 46  kromozonlu insan.Şüphen olmasınki NOA nın canı istediğinde cevap verebilecek kadar boş vakti vardır.. Sen hala sevdiğin o karakteri küçük düşürmektesin ,  bir insan için burda nicelerinin  kalbini kırıyorsun.Hemde boşu boşuna yazmak için yazıyorsun..  Kimse kimsenin hakkını yemiyor burda.. Herkez kendinde eleştri yapıyor bir kişi hakkında.. Bense sadece abartılardan olan sitemkârlığımı dile getirdim.. Sen cc denen sanal aygıtın dışına çıkıp realdende tanıyabilirsin onu kim bilir belkide hayat akışını düzene sokmuşta olabilir. Ama burda herkez tandığı kadarıyla yargılar savunur.. Sen beni tanıdığın kadar tanırsın  bende seni.. Tanıdığım kadarıyla nötr bile değilsin eksilerden su yüzüne çıkmayacaklardansın..  Mesajları dikkatlice oku .. son yazılan mesaja yanıt verme sadece.. Gördümki yağcılığın ve yalakalığın sınırı yok..  Bu mesajada burda cvp verme bi zahmet özel mesaj atabilirsin.. Boş insanlarla  birden çok şeyircisi olan bu ortamda boş münakaşalara girmek istemem. Haydi şimdi NOA fan üyeleri hoş halın :)  Bu arada unutmadan prime hiç ihtiyacım olmadı.. "Mercedesin ne ihtiyacı varki makasa? Sol şerit zaten benim . Sana yol vermek düşer..." Kariyerimi yapacağım yer bu sanal ortam değil.. Sadece biraz sivri dilli olup senin gibilerin iç dünyasına dalış yaptıktan sonra cevap vermen için özüne yani şuanki argo ve ağır ithamlarla dolu lisanını açığa çıkarıyorum.. Senin gibiler bitmez . Senin gibiler bitmedikçede benim gibileri musallat olur o akılsız alakasız yerlere çalışmayı amaç edinmiş beynine..  Bu mesajı okuduktan sonra heycan yapma!!  Rıca ediyorum...  Bende senin gibi insanım.. Sakin ol derin bir nefes al rahat rahat uzun uzun yaz  ama belirttiğim gibi özelime ..

ReFractoryhell

ReFractoryhell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 08:08:48sohbet oyun linki

Sıradan bir gün yine.Modluktan kalan bi alışkınlık olsa gerek çay eşliğinde foruma göz gezdiriyorum.Ve gülümsediğim bir konu...

İlgincime giden, neden NOA ya olumsuz bir eleştiri geldiğinde kendini eski user sanan bikaç nick üşenmeden başlık takip edip(daha önce forumun dikkatlerini  çekip de birşeyler yazmadıkları göz önünde bulundurulursa) ve daha sonra yine üşenmeden eleştirilere cevap verirken birşeylerden hıncını alırcasına karşısındakine bir takım ağır sözlere hitap etmesi...Bu nickler kim? Hangi amacı güdüyorlar?

İnsanlar bazen kendilerini deşifre etmekten korkar.Bu nedenle beyaz parşümenler yerini siyahlara bırakır.Ama bilmezler ki siyahlara yazılanın bi anlam ifade etmediğini.Keşke bu nickler susmayı deneseydi de asıl konuşması gereken konuşsaydı.Ozaman çayım soğumazdı :)

BiTanecikiM

BiTanecikiM resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 09:08:56sohbet oyun linki

NOA

Ne kadar varsın

O kendince var

Anımsamak boş

Nasıl bir tutku

O bir aşk

Ne kadar seversin

O sonsuz

Alabildiklerin

Nasıl tahmin edersin

Onunla olman lazım

Ancak ulaşabildigin kadar

Nerdesin

Onun kadar değilsin

Açıkçası

ReFractoryhell

ReFractoryhell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 09:12:53sohbet oyun linki
Al işte bir tane daha :) Bravo güzel yazmışsın BiTanecikiM.Başarılarının devamını diliyorum.

caddoloz

caddoloz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 09:35:28sohbet oyun linki

ReFractorhell sende harikasın

xxcandygirlx

xxcandygirlx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 15:43:35sohbet oyun linki
her yerde Altların üstlerine karşı herzaman saygısı olmalı değilmi ALEVgibii?:)
CC sohbet icin buraya
 <<12345678910 11121314151617181920...34>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir