ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 18:53   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   N_O_A
 <<1234567891011 12131415161718192021...34>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

mirzalll2004

mirzalll2004 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 16:07:40sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

KÖRLER SAĞIRLAR BİR BİRİNİ AĞIRLAR   NE GÜZEL  BİR BİRİNİZE İLTİFAT EDİYORSUNUZ BİR KİŞİDE ELEŞTİR YAPSIN İYİ VEYA KÖTÜ

BraveHeart20

BraveHeart20 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 16:12:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Only kardesım, cok rahatım, hem de cok :) Oncelıkle sunu soyleyeyım mesajını aldım ozelden, istedigin kadar senınle konusur mesaj atardım ama sanırım Cc de fazla kalıp beynın uyusmus olmalı ki unutmussun, vip uyeligi olmayan mesaj atamıyor :))Aksi bir durum degil yanı ortalarda reklama ihtiyacımız yok Allah a sukur, kimseye yalakalık yapacak bir durumumuz yok, hic  olmadı da. Gercekleri soyleyince nedense boyle oluyor. İşini dogru yapan biri olduguna cidden ınanıyorsan NOA nın, o zaman saygı goster adam gibi mesajlar yaz derim ben. Kendi mesajlarını okursan durup dururken satastıgını anlayacaksın ona da. NOA nın herkesin ona efsana gozuyle bakmasını istemesi, ya da yukardan bakmak havalarda olmak istemek gibi bir tasası yok, cabası da yok. Bunları öne cıkaran ya da var oldugunu iddia eden sizlersiniz. Mutevazi oldugu icindir ki size cevap vermıyor gerek de duymuyor.  Onun yazdıgı  ifadelerini anlamanız zaten  sınırlı kalır.  Hz NOA diye bahsetmıssın kimsenın boyle bir ifade kullanmadıgını kendınısının de boyle bir havada olmadıgından emınım. Allahın peygamberleri bellidir ve baska da peygamber gelmeyecek dunyaya, son peygamberin ismini de heralde biliyordur boyle bir iddiada bulunanlar. Boyle Hz NOA diye ifade kullananların inanclarından da suphe etmek lazım.  Mutevezı ve asil bir insan olması mı sizi rahatsız edıyor. NOA nın ben peygamberım diye bir iddiası yok, ha peygamber gibi bir adam bak o ayrı, cok iyi bir insan orası kesın ama Hz. NOA yım ben deyip ortalarda gezinip vahiy geldigi yok ona. Bunlar, o iddia edenlerın gereksiz lafları,umarım Allah’ın gucune gitmez bu lakırdı...

Boş insanlarla  birden çok seyircisi olan bu ortamda boş münakaşalara girmek istemem” demıssın. Bos insanlarla ozelden munakasaya girecek kadar dolusun o zaman, genelden girmek istemedıgne gore. Ozelden atılan mesaj gayet munakasa edılecek tarzda bos bir laftan ibaretti, onu da belirteyım istedım. Senın icin fazla sey soylemeye gerek yok guzel kardesım, dolu ettigim o kadar onemli lafları dahi anlayacak ozumseyecek kapasıtede deilsin, buyumen gerekior, resmıne bakılırsa henuz ufaksın yasına verıyorum tum soyledıklerını. Elle tutulur ifadeler yok, kendi öfkeni yansıtmak adına yazılmıs ama bir sonuca ulasılamayacak turden ve asıl yukarıdan bakan züppe bir tarz goruyorum Umarım ilerde duzelirsin. NOA ya gereksiz satasmak sizleri alcaltır, aksıne onu yuceltir. Siz devam edersenız aynı seyırde bu gider. Ne kadar asil bir insan ki size cevap verme geregi bile hissetmıyor, sen kafanda kurdugun alakası olmayan seyleri iddia etmeye devam et olur mu, senın tarafında olan birileri cıkar belki ne dersin J Su siteye baktıgın zaman onunla ilgili toptan yorumlara bak, bi de karsı olanlara, kimler karsıt? Cogunluga bakarsan elestiriler olumlu yönde, bu da yeterli bir cevap olsun sana. Kendi yazdıklarını da iyi oku bir daha, ne icin bu lafları edıyorum bu adama, amacım ne, gercekten bu dogru mu? Kac kez tanıdın NOA yı, kac kez sohbet ettın? Asıl sen tanımadıgın insanlara karsı yorum yapma bence. Benım icin ettigin lafları iade edıyorum, uzerime de alınmıyorum bunlar senın  yorumların, umursamıyorum emın ol. Sadece senın icin en azından duzelmeni diliyorum, Adam gibi Adam olman icin. Bundan sora sana cevap verme geregi bile hissetmeyecegim, sen kendin arzu edersen devam et, haa ozelden de atsan cevap veremeyecegım, uyeligim vip degil. Eger bu sekılde rahatlıyorsan yazabilirsin istedigini soyle, rahatla. Tum soyledıklerımden anlasaydın simdiye kadar anlar, degismez tutumunu degistirirdin. Senın ettigin laflara istinaden yorumlarımı yaptım simdiye kadar. Tekrar soyluyorum bu ıster NOA icin olsun ister başka birisi icin, gercegi yansıtmayan elestirilerle vaktını bos yere harcama derım. Hos sohbetler dilegi ile.  

CiFTTiKLA

CiFTTiKLA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 22:26:41sohbet oyun linki
Naber imansız tosba. Benim len köprü altında tanışmıştık ya hani . o zamanlar evimiz barkımız yoktu. Sen tabi sonradan parayı vurunca vip in bile oldu. Eski günleri ölzedim be   Brave , unutma beni tamammı canım bnm. Bu arada nasıl zengin oldun leayn brave. Yani tamam bir kaç iş yaptıgını duydum ama o kadar para oldugun bilmiyordum o işlerde. Yoska ailecekmi çalışıyonus olm.

onLyReLoaded

onLyReLoaded resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 22:45:03sohbet oyun linki
Benim hakaret içermeyen mesajım kimin işine gelmediği için silindi merak ediyorum...

MrManiax

MrManiax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 22:54:05sohbet oyun linki

sTORETTOSs

sTORETTOSs resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 23:05:01sohbet oyun linki

Herkes Şaşırmış:)

Çok garip değilmi (NOA) kim ? Neden burda konusu geçerki nekadar merak uyandırdı insanlarda :) boşversenize Ya siz kimden hesap soruyorsunuz kimin yaptıklarını yargılıyorsunuz:) noa sıradan bi adam işte site sorumlusu bukadar Şimdi o övgü dolu mesajların nedenide açık:) Dürüst Olun biraz yav ajanmı olmak istiyorsunuz ? Noa Yalaka Adamıda Sevmez :) İnsanları İzlemeden Tanımadan Yorumda Yapmak Doğru Değil...NOA sıradan,vasat,insanlarla iyi diyaloglar kurabilen,zeki,çalışkan biri bukadardır :) Herşeyi Çok Dallandırıp Budaklandırdınız Gül Değil Noa :) Canım sıkıldı Boş Kalmasın Dedim burası o yüzden Yaziyorum:)

ALEVgibii

ALEVgibii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 23:37:39sohbet oyun linki

dinime küfreden müslüman olsa saygidan bahseden  ajan becguerele saygisiz kelimesini kullanarak saygisizlik etmemis olsa 

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.May.2006 Çar 18:34:40sohbet oyun linki

NOA ?

NOA Coğu Kişiye Göre Sanal Alemde Bir Site yöneticisi. Ama Durum Bu kadar Basit değil bir Çok Yük var Omuzunda Ve Bu yükleri uzun zaman Taşıdı, halada taşımaktadir. Sitede Bir Çok yolsuzluk Var. Bunları Bulup Kimlerin Yaptiğini anlamak ve cezaların verilmesi bence cok fazla bir yüktür. Bunu Yapmak Elbette zor işdir. Ve Bu NOA die bahsettiğimiz şahis Sadece kendini Sanal aleme adamiş bir insan değiLdir. Reel hayatta daki işi ve Ailesi vardir. Herkesde Oldugu Gibi mVe Bu sitedeki yetkili Sayılı İnsanlardandır. Sitede Bir Çok User var . Çok Userinda Çok Sorunu vardir Olagan olarak. NOA Siteye girdiğinde özeline Yazılan Yazı sayısı Oldukca fazladir. Ve oda Bir İnsan oldugu için Herkese Her zaman yazmayı başaramaya bilir. Bu sebepden Ötürü Ona Görevini yapamıyorsun Diyemeyiz. Site Hala GirilerbiLir Durumda ise BU adam İşini Güzelce Yapıyor demektir. Onun İşini sorgulamak tabikide bize düşmez. Ama sadece yorum bunlar. Diğer şeflere de O na Oldugu kada teşekkur ediyorum. Site giderek daha geniş kapsamlı Bir site Haline gelmekte : Buyuk Dağın Büyük dumanı olur. ALLAH YARDIMCILARI OLSUN...

sisi1982

sisi1982 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.May.2006 Çar 19:19:37sohbet oyun linki
CCBURAKKKKKKKKCC :
llllDaWETSiZllll :

Ne olduğu , kim olduğu Vasıfı , Karakteri , Belli olmayan Biri hakkında bu yorumları nasıl yapabiliyorsunuz ? Pes diyorum size Helal Olsun Koyucaklar Başınıza Çoban yürü Nereye giderse , Bahardan bahara kırpılcaksınız....Adamı efsane yaptınız :) Hangi akla hizmetle .. :) Akıllar dağılırken siz nerdeydiniz :).....Az Akıllı Düşünün Boş Dünyanın(chat city) Boş insanları olmayın ;)..Eğer böyle devam ederseniz Başkalarının Himayeleri altında , Başkalarının yöndermesini bekleyen Vasıfsız eleman olarak gastelerden iş ararsınız ;)

Bu da benim  Şahsi Fikrim İster saygı duyun ister duymayın beni Alakadar etmez

DAWETSİZ İLK DEFA SENİNLE AYNI GÖRÜŞLERİ SAVUNUYUROZ AMA SONUNA KADAR HAKLISIN!!!!

arkadaşlar ikinizide ayakta alkışlıyorum

bu yazdıklarım umarım temizlenmez

ama gözünüzde yüceltmeyin lütfen...ve gerçekten kıyas yaptıgınız değerlerimizi yerlerde süründürmeyin...

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.May.2006 Çar 19:24:17sohbet oyun linki

BraveHeart20
Bu mesaj sana tamam Mı

NOA Ya Hz NOA die Ben derdim DiğerNickimde Sniper1981

Arapça biliyormusun Konusuyorsun Hz Noa diyenlerin inancından şüphe ediyorsun Su anda arabistanda hz kelimesi Saygın her Kişi için Kullanılır Hz kelimesi Sayın kelimesi Anlamına geLir. Mantıksız Konsuma Mumkunse

CC sohbet icin buraya
 <<1234567891011 12131415161718192021...34>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir