ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

2 Mayıs 2024, Perşembe 01:51   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Kitapkurtları
forum sohbet oyun basliklari
   Kitap,Kitap,Kitap...
 <<1234567 89101112>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

DarkShine

DarkShine resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ara.2006 Pzt 18:34:42sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Bugün aldığım ve başladığım andan itibaren elimden düşüremediğim bir kitap..

SEN ÖLÜNCE KİM AĞLAR?
Yazarı:Robin Sharma

Siz öldüğünüzde ardınızdan kim ağlıyacak?Bu gezegenden gitme ayrıcalığına ulaştığınız zaman kaç yaşamı etkileyeceksiniz?Sizi takip eden nesiller üzerinde nasıl bir etki bırakacaksınız?Son nefesinizi vermeden önce arkanızda bırakacağınız imzanız ne olacak..Pişmanlıklarınız?

Hayatın anlamını umuttuğumuz bir çağda yaşıyoruz.Bir insanı kolaylıkla aya gönderebiliyoruz ama karşı dairemize yeni taşınan komşumuzu ziyaret etmekde güçlük çekiyoruz....

İmkanı olan arkadaşların okumasını tavsiye ederim.Eminim sizde de biraz olsun etki bırakacaktır bu kitap

DarkShine

DarkShine resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ara.2006 Per 12:01:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Uzun zaman önce önce aldığım ve defalarca okumama rağmen her okuduğumda bende hayata dair yeni bir izlenim bırakn kitap;
BİR ÇİFT YÜREK..........Marlo Morgan

Bir çoğumuzun daha önceden okuduğu veya duyduğu bir kitap olduğundan eminim.Şayet hala okumayan arkadaşlar varsa ısrarla tavsiye ederim..

Bir Amerika lı bayanın Avustralya yerlileri olan Aborijinler ile birlikte yaptığı ruhsal yolculuğun öyküsüdür bu kitap.Olağan dışı insanlardan oluşan bu toplulukla birlikte yaptığı yolculukda Morgan,bu insanların 50.000 yıllık kültürlerinin felsefesi ve bilgeliği ile tanışır..

Bu haftasonu bu kitabı okuyun,Pazartesi hayata yeni ve daha iyi bir insan olarak başlayın Murat Birsel(Sabah gaz.)

Bu,hayatımda okuduğum en etkileyici kitaplardan bir tanesi.Bu olağanüstü eserin her sayfasında öğrenecek bir şey var. Og Mandino

asksaraphayyam

asksaraphayyam resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 17:27:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bu kitabı sakın ola ki okuyanlar tok olmamalı aç iken okumalılarki konuyu kaçırmasınlar bunu da eklemelidin

asksaraphayyam

asksaraphayyam resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 17:33:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

tamam da 100. ad konu olarak çok dikkat çeken bir kitap ama okuduktan sonra hiç bir tad alamıyosun sonu karmakarışık tavsiye edilecek kitap değil bence.:(

Seyahatname

Seyahatname resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Oca.2007 Per 20:07:30sohbet oyun linki

SELAM ARKADAŞLAR BEN YENİ KİTAPLAR KEŞFETTİM PİYASADA HEP ZEKA ÜZERİNE KİTAPLAR VE AKIL ÜZERİNE KİTAPLAR YOK ARKADAŞLAR BAŞLIKLAR HALİNDE YAZDIM KİTAPLARIN İSİMLERİNİ WEB ADRESİDE VAR TEMİN EDEBİLİRSİNİZ KİTAPLAR POPÜLERVE SÜPER AMA...

DİLİ BİRAZ AĞIR AMA OKUMAYI SEVEN ARKADAŞLARIN ZORLUK ÇEKİCEĞİNE İNANMIYORUM BU KİTAPLARI SİZLERLE PAYLAŞTIM.. İNŞALLAH FAYDALI OLUR ARKADAŞLAR KİTAPLARI BENDENDE TEMİN EDEBİLİRSİNİZ

*************** msn adresim

edit: 00me00

IISeRhAdII

IISeRhAdII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Oca.2007 Pzt 15:52:15sohbet oyun linki

Dacıa Maraını - Karanlık adlı  kitabı

konusu;küçük çocuklara ve çocukluktan yeni çıkanlara yöneltilen şiddeti ve zorbalıkları anlatan 12 öyküden oluşan bir kitap.

3bilgi

3bilgi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Oca.2007 Pzt 16:18:26sohbet oyun linki

Anna Gavalda

Bir aradayiz hepsi bu

Mutlaka okumanizi öneriyorum. Okurken acayip keyif aldim.

Yasli bir kadinin yalnizligindan baslayip , genc yakisisikli bir adamin yalnizligindan gecip, siska ama güzel ,genc bir kizin yalniziligin ortak noktalarini muhtesem bir sekilde sergileyen ...onlari , kader iste, :) , bulusturup , yalnizliklarini paylasmalarina imkan saglagan , bir dost. ( ilginc bir dost, herkese böylesi nasip olsa )

Ben kelimelerim yettigince anlattim, Bakalim elestirmenler ne demis..

Bol keyifler..

Alinti

Anna Gavalda’nın sıcacık kaleminden, dört yalnızın kaderlerinin birkaç noktada kesişmesinin öyküsü. Biraz tebessüm, gözpınarlarında biriken birkaç damla yaş ve yalnızlıkların dostluğa dönüştüğü yaşama savaşının güçlü, keyifle anlatılmış romanı.

Anna Gavalda altı yüz sayfalık bir mutluluğa imza atıyor.
Paris Normandie

Hayatın şımartmadığı sıradan insanların, bir daha ayrılmamak üzere birbirlerini buluvermelerinin hikâyesi.
Le Monde Littéraire

desire18

desire18 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2007 Cmt 17:51:47sohbet oyun linki

AÇLIGI bende okudum.klasiklerin hepsi güzel eger kitap okumak isterseniz kendinizi henüz kendini bile aşamamamış ama iyi bir başlık bulmuş kitapların arasında bulmayın..ben şuan suç ve cezayı okuyorum klasikler okunması gereken ilk kitaplar diye düşünüyorum...neyse yazdıklarımın okuncagından şüphe duyuyorum ama olurya belki biri okur yorumlara açıgım

TurQuoise

TurQuoise resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Oca.2007 Pzr 00:49:20sohbet oyun linki
desire18 :

AÇLIGI bende okudum.klasiklerin hepsi güzel eger kitap okumak isterseniz kendinizi henüz kendini bile aşamamamış ama iyi bir başlık bulmuş kitapların arasında bulmayın..ben şuan suç ve cezayı okuyorum klasikler okunması gereken ilk kitaplar diye düşünüyorum...neyse yazdıklarımın okuncagından şüphe duyuyorum ama olurya belki biri okur yorumlara açıgım

desire,

katılımın için teşekkürler...

evet haklısın klasikleri okunmadan kitap okuyorum demesin kimse :)

ve güzel bir cümle kullanmışsın; kırmızıyla işaretledim...

eline düşüncene sağlık :)

[pranga...]

Seyahatname

Seyahatname resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Şub.2007 Per 20:54:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ARKADAŞLAR SİZE BENDENDE YENİ KİTAPLAR

MAVİ ZEKA YAYIN VE DAĞITIM EVİNDEN

KİŞİLİK GELİŞİM SERİSİ

AKLI GELİŞTİRMENİN YOLLARI

AKLI GÜÇLENDİRMENİN YOLLARI

İNSANLARI KEŞFETMENİN YOLLARI

HAYATA KARŞI MUKAVAMET USULLERİ

MUKAVEMET MERKEZLERİ

ZEKAYI KULLANABİLME METODU

ŞUUR-İNSAN-HAYAT SERİSİ