ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
12 Mayıs 2024, Pazar 12:41   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

1987NiL> Forum Mesajları
    1987NiL'e ait Toplam 595 Forum Mesajı var
<<12 3456789101112...60>>

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >NOKTA!>
  6.Şub.2007 Sal 09:33:24
fiogf49gjkf0d

Önceleri, bu gercegi söylemis olmaktan bir pismanligim vardi. Ama düsündükce ve söle olaya baktikca, o pismanligimda gitti.

Zira o gün olayi genele tasiyan oydu, beni kiskirtanda oydu.

Simdi bakiyorumda, böyle bir olayin herkes tarafindan duyulmasini midesinin kaldirmadigini söyleyerek kendini cok masum gösteren bir insana.

Bu kadar dürüstsünde, O isi yaparken miden nasil kaldirdi peki  diye sorarlar adama

Birde CC deki bazi kizlara söyle böyle yapiyolarmis diye, arkalarindan demedigi kalmazdi. Sunu söylemek istiyorum. Artik o kizlara tek laf etme cünkü onlar ne yaptiysa sende aynini yaptin

Daha konusulacak, ortaya dökülecek, gercek yüzünü gösterecek cok sey varda, bana yakismiyo iste herseyi anlatmak.

Sadece sunu söylüyorum. Böyle birseyi duydugunuz ve o kisiden beklemezdik böyle bir seyi diye sok oldunuzsa. Sunu bilinki eger onun gercek yüzünü gösteren her seyi anlatmis olsaydim yasayacaginiz sok cok daha büyük olurdu.

Herneyse , ne olursa olsun hersey ortaya cikar, hersey anlasilir, suan icim cok rahat, belki olayi o kisi genele tasimasaydi ve beni kiskirtmasaydi bu olay duyulmayacakti ama demekki artik millete ahkam kestigi yetmis ve onada sen önce bir kendine bak demek istenmis, hayirlisi.. Burda olayi, orta yerde söyledi diye milete acindiracagina. Olayi genele tasiyanin ve o isi  yapanin sen oldugunuda söyle

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

5.Şub.2007 Pzt 14:29:31
fiogf49gjkf0d
Haklisin nilcim, bende bunu gördügüm icin yazimi degistirdim. Gitmiyorum. Bu kisiden iftira nasibini alan cok kisi oldu. sende  Biliyorsun o halde  insanlara kin duyup, zarar vermek isteyenlere izin vermemek icin burdayim canim.

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

5.Şub.2007 Pzt 13:51:43
fiogf49gjkf0d

Burada cok güzel arkadasliklarim oldu. Yanlis arkadas secimimde oldu. Iste bu yanlis secimlerimden birinin tahriklerine kapilarak bana yakismayacak birseyi yaptim ve bu tahriklere kapilarak o kisi hakkinda aciklamamam gereken bazi gercekleri acikladim.Insanin bir dolum noktasi oluyormus. Doldum. Karsidaki kisi her istediginin yapilmasini istiyorsa, kendi düsman olarak sectigi kisileri seninde düsman bilmeni ve onlara zarar vermek icin onunla birlik olmani istiyorsa. Ben böyle biseyi kabul edemem ve etmedim. Noa nin  vermedigi bir ceza ve o cezayi vermedigi icin onunla birlik olup Noa ya ates püskürmek. Iste bunu yapmadim ve bir anda hedef oldum.

Ben kimseye kendimi kullandirmam ve asla doldurusa gelmem. Senin kuklan olacagima seninle savasir, söylememem gereken bir gercegi söylemis olmanin pismanligini yasamayi tercih ederim.

Bir cok arkadasiminda dedigi gibi bu bana yakismadi, "ne olursa olsun, ne kadar tahrik ederse etsin susmaliydin, aciklamamaliydin" dediler. Haklilardida. Ama her insanin bir sabir noktasi var.

Eminin beni en iyi anlayanlardan biri, ayni kisi tarafindan ayni seylere maruz kalan MYSToRiouss tur.

MYST im; Sen bu kisinin  yaptiklarina susmayi ve sabretmeyi basardin. Ama ben basaramadim, konustum. Sana yapilanlarin aynisi banada yapildi. Erkek nickiyle gelip cafe de sana az saldirmadi. Bunu sende bende , seflerde biliyor.

Fadlim sanada bir söz vermistim. Susacagim, Bosverecegim, sohbetimi edip gidecektim. Basaramadim, tahriklere kapildim ve bazi gercekleri söyledim. Bu bana yakismadi ve susmayi basaramadigim icin cok pismanim.  Senden özür diliyorum. Sözümde duramadigim icin.

Mevlananin dedigi gibi  kusurlari örtmekte gece gibi olamadim. Bir anlik öfke ve dolmus olmanin verdigi sinirle konustum.

Bir cok kisi o an özelime ve msn nime " birak konusma Allah a havale et " dediler ama  dinlemedim.

Simdi sahte seyler yaparak iftira etti diyor ve yine yalan konusmaya devam ediyor. ARTIK ALLAH a HAVALE ediyorum. Bunun gercek oldugunu oda bende Allah ta biliyor. Hayatim boyunca kimseye iftira etmedim.Allah ima bin sükür. Aslada   ne sartlar altinda olursa olsun etmemde. . Dilerim sahte seyler hazirladi, bunlar yalan gibi iftiralara devam edilmez. Yoksa bu isi kanitlamadan ve gercek yüzünü ortaya cikartmadam durmam.

Dilerim  gercek yüzünü ortaya cikarana kadar savasmak zorunda kalmam. Ama eger böyle bir zorunluluk yasarsam,  yapmam gerekenide yaparim.

Hos kalin.

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >CC nin KANGRENI I!!!>
  4.Şub.2007 Pzr 15:10:46
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Harwest :

1987 NÝL Haným

Ýnsanoðlunun psikolojisi zaman zaman deðiþime uðruyor maalesef. Sizin yazýnýzda Harwest yazýsýný görünce  o anki duruma göre yazmýþým.

Burada hep arkadaþ hep dostuz herkesle, evet baþlýðýn güzeldi.ChatCity ile ilgili sorunularý kapsýyordu.

Sonra detaylý okudum sana haksýzlýk yaptýðýmý hatta fazlacada ileri gittiðimi gördüm ve o gün bugün inan içimde huzursuzluk var ve rahatsýz oldum kendimce.Çünkü harwest bu olamazdý!!

Ve, Harwest bir baþkasý adýnada kesinlikle kendisi dýþýna çýkmaz

Özür dilemekte bir erdemlikse ben sizden özür diliyorum,affetmekte size kalmýþ.Bunu size mesaj olarakta atabilirdim ama mademki bu forumda yaptým bu hatayý,burada da temizlemem lazýmdý.Ondan buraya yazarak kendi içimdeki huzursuzluðu ve vicdanýmý rahatlatmak adýna..

Tekrar sizden özür diliyorum arkadaþým

Not: ilgili moderatör arkadaþta þayet o yazýmý silerse çok memnun olucam

Teþekkürler

Saygýlarýmla

Aslinda birdaha foruma yazi yazmama karari almistim, ilgili kisilerede forumdaki tüm mesajlarimin silinmesi talebimi iletmek icin ameil attim.

Sen burdan yazdigin ve bunu uygun gördügün icin bende sana burdan yazmak istedim. 

Haklisin, özür dilemek erdemdir. Bu erdeme sahip oldugun icin kutlarim öncelikle.  Affetmek ise Allah a mahsustur. O gün sadece bir sözüne kirilmistim, simdi o kirginligimda gitti.  Hos sohbetler

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >CC nin KANGRENI I!!!>
  3.Şub.2007 Cmt 19:09:31
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Yukarda yaziyi yazan kisi belli, Benimki sadece alinti ama sen loglarken asil yazilarimi kestigin icin, yaziyi ben yazmisim havasi yaratmaya calisiyorsun, iste her zaman böyle uydurmacilik kaba tabiri ile sahtekarlik yapildigi icin kimse inanmiyor, bu kisileresen bunu yapsanda asil yazi bu forumda isteyen bakar ve görür. yalancinin mumu yanmadan sönüyorArtik yazmayacagim bu basliga cünkü  baslik her zamanmki istilaya ugradi 

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

3.Şub.2007 Cmt 19:03:15
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

2.Şub.2007 Cum 14:35:44
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Orda gürcü cok güzel insanlar hakkýnda ne düþündügümü acýk secik yazmýþ kimsenin hakkýnda art niyet beslemediðimide yazmýþ .Forumda yolcu küfür etmedi denilmiþ. Oda buna karþýlýk arkadasýnýz gelsinde görsün nasýl kývýrdýgýnýzý hepinizde ordaydýnýz yolcu nasýl küfür etmedi demiþ. Burda bana msnden yazýldýgý gibi nesli sana kýzdý gürcü iþte sen kývýrdý demiþ sin bana diye biþey görmüyorum ben .yada benlik bir mevzu yok. Neden olaylarý abartýlýyor .yalanmý orda hakaret edildi küfür edildi göz yumuldu. VE BÝRDAHA FORUMA YAZI YAZMAMA KARARI ALDIM.BÝDAHADA LÝNK ATMAYIN.BENM TEMÝZ DÜÞÜNCELERÝM VAR ALLAHIN HER KULUNA KÝMSEYE ART NÝYETÝM YOKTUR. AMA SÝZ ART NÝYETLÝSÝNÝZ. BEN BEKLERDÝMKÝ KONUYU KENDÝNÝZCE YORUMLAYIN .MSNE GÝRDÝM HURAA SEN SUNU DEMÝÞSÝN BUNU DEMÝÞSÝN O BUNU DEMÝÞ :) NEYSE FORUMDA SÝZE BAÞARILAR  

Burda senin gurcu ile konusan kisi oldugunu zaten söylüyosun degilmi. 

Ayrica; Benim herseyimi söyledigim bir kiz arkadasim vardi,  oda bana herseyini anlatir ama konustuklarimiz aramizda kalirdi dün de yine ona demistim msn den, actigim basliga böyle seyler yaziliyo diye, baskasina demedimki baskasini düsüneyim.

Artik yazmiyorum sadece cok yazik diyorum...

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

2.Şub.2007 Cum 12:13:25
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Buradaki ALEVgibii  nickli kisi benim

Buda Harwest arkadasimizin bu yazilara verdigi cevap:)

Seflerin ajanlarin hatalari oldugunda, gördügümüz bu hatayi kendimizce dile getirsek,  söylesek, ilgi bekliyor oluyoruz, Hatalari olmadigi zaman hatalari yok burda desek yagci oluyoruz:-) Walla ben bu isi anlamadim

Harwest burada ben sana sen sunu yaptin, sen söle demistin demiyorum, Seninle bir sorunum yok,  söyledigim tek sey, ben yanlis birsey görünce gerekeni söyler ve yaparim, bu benim babam olsada yaparim. Kaldiki sanal bir ortamda, sanal bir sefe hayli hayli söylerim.Ben seflerin bile hatasi oldugunda, bunu info ya mail atarak bildiren bir insanim, tabi bunu sizin bilmeniz imkansiz cünkü forumda baslik acip bu sef su hatayi yaptii hadin saldirin diye bangir bangir bagarmam, usulüne göre gerekli yerlere iletirim, ilettimde Insanlari sadece karalamak icin yazmayin. Dedinya

1987 NÝL seni hiç tanýmam selamýmýz bile yok sanýyorum.

Ozaman tanimadigin insanlara

Yaðcýlarýn kýralý 1987NÝL haným

Gibi bir yorum yapma olurmu

Gercekten SIKILDIM  artik, insanlara benim gördügüm en dogrudur, sen göremezsin tarzindaki baski ve karalama ile kendi dogrularini kabul ettirmek kadar sacma birsey olamaz. Buyrun topic sizindir, istediginiz kadar yazin. Artik cevap vermeyecegim.

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

2.Şub.2007 Cum 11:53:33
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

himm bu arada.. 1987NÝL al topiðin senin olsun.. Burdan devam edin :)

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

2.Şub.2007 Cum 11:30:34
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Becqum.. Neden benden destek bulupta yaziyosunki sen Zira benim yazimin altina yazman demek, benden destek buldun demektir, su forumda kimin yazisinin altina yazi yazdiysaniz, yukardakinden destek bulmussunuz demektir
<<12 3456789101112...60>>