ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 20:28   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

1987NiL> Forum Mesajları
    1987NiL'e ait Toplam 595 Forum Mesajı var
<<1234567 891011121314151617...60>>

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >GERÇEKLERİ TÜRKÇE ANALİZ EDEBİLMEK>
  25.Oca.2007 Per 22:35:18
fiogf49gjkf0d
autumn1 :

ßu ßaþlýða Ýlk Açýldýðýnda Yani Dün Yazý Yazmadým Çünkü ßir Sebebi Vardý.. Merak £diyorsanýz Sebep Þu.. ßi Yazýda $öyle Denmiþti: Türk Olunmaz Türk Doðulur Türklük Kanla Soyla Gelir Sonradan Türk Olamazsýnýz.. ßu Ne Demek ßenim Kökenim Gürcü dür Dedelerim Tam Tarih Veremem Ama £n Az 150 Yýldýr ßu Ülke Topraklarýnda Yaþar Türklüðü Ve Müslanmanlýðý Kabul £dip ßu Vatan Ýçin Çalýþmýþlardýr.. Kurtuluþ Savaþýnda ßu Vatan Yani Vatanlarý Ýçin Çarpýþmýþlar Ve $ehitler Vermiþlerdir.. ßen Kendimi ßildim ßileli TÜRK üm  Kendimi Hep Türk Gördüm Sonradan Katýldýðýmýzý Düþünmedim Gerekirse £n Milliyetçinizden Daha Milliyetçiyim.. ßen £kmek Yediðim Vatanýma Kimseye Laf Söyletmem Gerekirse Dedelerim Gibi Vataným Ve Halkým Ýçin Kanýmý Son Damlasýna Kadarda Veririm.. ßen TÜRK üm Ve TÜRK Olmaktanda ßüyük Gurur Duyuyorum.. $imdi Sorum $u.. Herkes O Yazýyý Görmüþtür "Türklük Kanla Soyla Gelir Herkes Türk Olamaz" Yazýsýný.. Peki ßen Þimdi Size Göre Türk Deðilmiyim..

N£ MUTLU TÜRKÜM DÝYENE.!!!

Sonuna kadar TÜRK sün elifimm. Asla katilmiyorum sonradan türk olunmaz sözüne burda yazdigim ilk yazimdada belirttigim gibi bu vatani benimsemis her kisi BIR TÜRKIYE CUMHURIYETI VATANDASI VE TÜRKTÜR. Sende bu ülkeyi ülken olarak benimsemis, bu ülke icin canimi veririm diyorsan sonuna kadar TÜRKSÜN!!!

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Felsefe, Din, İçsel meseleler >Peygamberimiz (sav) in tüm insanlığa örnek adaleti>
  25.Oca.2007 Per 21:27:43
fiogf49gjkf0d

Nefer gercekten harika bir yazi. Keske herkes bunu uygulasa örnek alsa, alinabilecek en güzel örnektir Resulü Ekrem Efendimiz (S.A.V)

Ellerine saglik

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >!.....:::::SoRu:::::....!>
  25.Oca.2007 Per 16:19:21

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >!.....:::::SoRu:::::....!>
  25.Oca.2007 Per 16:09:03
Emre cvp    ISIM

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >KORKMA SÖNMEZ BU SAFAKLARDA YÜZEN AL SANCAK!!!!>
  25.Oca.2007 Per 12:56:52

TurQuoise·      Iyi yazmissin, güzel söylemissin ama.. Bu ülkede Türkiye yi vatani olarak benimsemis, cikarlari icin calisan insanlarla hepbirlikte elele kardesce yasariz fakat hain düsüncelerle hareket edenlerede izin vermeyiz. Benim (bizim) derdimiz sehitlerimize " banane lan senin sehidinden" diyen kisilere bunu hatirlatmak, ben nasilki bu ülkede yasayan ve bu ülkeyi benimsemis insanlara saygi duyuyorsam, onlarda; kendilerinin bu ülkede rahatca yasayabilmesi, kazanabilmesi icin can veren sehitlerime saygi duyacak, BENIM TEK DERDIM BU  nedeni ise su SEHIT ACISINI YASAMIS OLMAM. Sadece bu ülke icin canlarini verenlere saygi, istiklal marsina saygi iste hepsi bu.

Söyle düsün; sen örgü yapan komsundan atki, bere gibi esyalar aliyorsun, ama bu komsun sürekli gürültü yapip seni ve ev halkini rahatsiz ediyor. Sen, ondan esya aliyorsun diye onun verdigi rahatsizliga göz yumarmisin. Yoksa ben ücretini verip aliyorum. Ben nasil ona saygi duyuyorsam oda bana saygi duymalimi dersin.

Ihtiyac ayri sey bana göstermesi gereken, degerlerime göstermesi gereken saygi ayri sey.

Hic düsündünmü aceba kimsenin ihtiyaci olmasaydi.  O kisiler üretiklerini kimlere satacakti. Benim o ürünlere ihtiyacim oldugundan daha cok o ürünleri üretenlerin, o ürünleri satacak kisilere ihtiyaci var. O nun icindirki saygi gösterecek benim degerlerime.

Eger birgün bu ülkeni kalkinmasini istemeyen kisilerin, bu ülke vatandaslarini birbirine düsürmesine izin vermekten vazgecer, kardesce yasamayi ve degerlere saygi duymayi ögrenirsek bizde tüketen degil üreten oluruz. Ama dedigim gibi önce saygi duymayi, kardesce yasamayi ögrenip, kafamizi bos seylere yormaktan vazgecmeliyiz.

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >Chatcity mizin en iyi clup ünü seçiyoruz>
  25.Oca.2007 Per 00:03:02
Clup mini city

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >KORKMA SÖNMEZ BU SAFAKLARDA YÜZEN AL SANCAK!!!!>
  24.Oca.2007 Çar 23:47:22
fiogf49gjkf0d

Arkadaslar; bu ülke topraklarinda yasayan ve bu ülke cikarlarini gözeten, bu ülkenin düsmanlarini düsman bilen ve BEN TÜRK VATANDASIYIM ..NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE  diyen herkes bu ülkenin bir vatandasidir

Ama bu ülkeyi bölmek, parcalamak, gasp etmek düsüncesinde olan ve böyle haince planlar yapan kisiler bilsinlerki BU ÜLKE ÜZERINDE TÜTEN EN SON TÜRK ün OCAGI SÖNMEDIKCE bu AL SANCAK hep dalgalanacaktir göklerde.Bu böyle biline!!!

Sözlerime istiklal marsini yazarak son veriyorum, bu ülke icin hain planlari olanlar düsüne düsüne birdaha okusun diye

İstiklal Marşı

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
    Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
    O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
    O benimdir, o benim milletimindir ancak.
    Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
    Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?
    Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...
    Hakkıdır, hakk a tapan, milletimin istiklal!
    Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
    Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
    Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
    Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.
    Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
    Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
    Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,
    Medeniyet! dediğin tek dişi kalmış canavar?
    Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
    Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
    Doğacaktır sana va dettigi günler hakk ın...
    Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.
    Bastığın yerleri toprak! diyerek geçme, tanı:
    Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
    Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
    Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:
    Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.
    Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,
    Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.
    O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,
    Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,
    Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na şım;
    O zaman yükselerek arsa değer belki başım.
    Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
    Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
    Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:
    Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
    Hakkıdır, hakk a tapan, milletimin istiklal!

Mehmet Akif Ersoy

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >esinpiri ajan olmasini isdiyoruz>
  24.Oca.2007 Çar 21:01:24

Esin cc de tanidigim ve cok takdir ettigim ender insanlardan. Gercekten her yönü ile 4/4 lük birisi. Cok ama cok seviyorum esincim seni kardesim olsan bu kadar severdim. Ajanliga gelince eger hak eden aliyorsa rozeti, Esin hakedenlerin  basinda gelir. Saygili, seviyeli, yardimsever, adil, gercek bir dost...... anlatmakla bitirememki.

Lütfen bizim gördügümüzü Ajanlik secimi yapan yetkililerde görsün artik. Esin rozeti sonuna kadar hakediyor.  

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >GERÇEKLERİ TÜRKÇE ANALİZ EDEBİLMEK>
  24.Oca.2007 Çar 14:34:48
fiogf49gjkf0d

Öldürülen kisi icin bir insan olarak üzüntülerimi bildiriyorum.Ne olursa olsun savas hali disinda islenilen cinayatleri kiniyorum.

Arkadaslar; bu ülke topraklarinda yasayan, Türkiye yi kendi vatani olarak benimsemis, ülkenin cikarlarini gözeten, Türkiye yi bölmek, parcalamak, gasp etmek düsüncesindekileri düsman olarak benimsemis ve BEN TÜRK VATANDASIYIM, NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE diyen her kisi bu ülke vatandasidir.

Ama bunun aksi yönünde düsüncesi, plani, amaci olanlar asla bos hayal pesinde kosmasin. Biz bu vatanin her karis topragini KANLA SULADIK. Bu ülke üzerinde tüten en son Türk ün ocagi sönmeden, Sönmeyecek safaklarda dalgalanan AL SANCAK.Bunu herkes böle bilsin!!!

Yazimi ISTIKLAL MARSI  ile bitiriyorum, bu ülke icin hain planlari olanlar her satirini düsünü düsüne bir kez daha okusun diye.

Ýstiklal Marþý

Korkma, sönmez bu þafaklarda yüzen al sancak;
    Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
    O benim milletimin yýldýzýdýr, parlayacak;
    O benimdir, o benim milletimindir ancak.
    Çatma, kurban olayým, çehreni ey nazlý hilal!
    Kahraman ýrkýma bir gül! Ne bu þiddet, bu celal?
    Sana olmaz dökülen kanlarýmýz sonra helal...
    Hakkýdýr, hakk a tapan, milletimin istiklal!
    Ben ezelden beridir hür yaþadým, hür yaþarým.
    Hangi çýlgýn bana zincir vuracakmýþ? Þaþarým!
    Kükremiþ sel gibiyim, bendimi çiðner, aþarým.
    Yýrtarým daðlarý, enginlere sýðmam, taþarým.
    Garbýn afakýný sarmýþsa çelik zýrhlý duvar,
    Benim iman dolu göðsüm gibi serhaddim var.
    Ulusun, korkma! Nasýl böyle bir imaný boðar,
    Medeniyet! dediðin tek diþi kalmýþ canavar?
    Arkadaþ! Yurduma alçaklarý uðratma, sakýn.
    Siper et gövdeni, dursun bu hayasýzca akýn.
    Doðacaktýr sana va dettigi günler hakk ýn...
    Kim bilir, belki yarýn, belki yarýndan da yakýn.
    Bastýðýn yerleri toprak! diyerek geçme, taný:
    Düþün altýnda binlerce kefensiz yataný.
    Sen þehit oðlusun, incitme, yazýktýr, ataný:
    Verme, dünyalarý alsan da, bu cennet vataný.
    Kim bu cennet vatanýn uðruna olmaz ki feda?
    Þuheda fýþkýracak topraðý sýksan, þuheda!
    Caný, cananý, bütün varýmý alsýn da hüda,
    Etmesin tek vatanýmdan beni dünyada cüda.
    Ruhumun senden, ilahi, þudur ancak emeli:
    Deðmesin mabedimin göðsüne namahrem eli.
    Bu ezanlar-ki þahadetleri dinin temeli,
    Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.
    O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taþým,
    Her cerihamdan, ilahi, boþanýp kanlý yaþým,
    Fýþkýrýr ruh-i mücerred gibi yerden na þým;
    O zaman yükselerek arsa deðer belki baþým.
    Dalgalan sen de þafaklar gibi ey þanlý hilal!
    Olsun artýk dökülen kanlarýmýn hepsi helal.
    Ebediyen sana yok, ýrkýma yok izmihlal:
    Hakkýdýr, hür yaþamýþ, bayraðýmýn hürriyet;
    Hakkýdýr, hakk a tapan, milletimin istiklal!

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >edison9966 yi gümüs olarak görmek istermisiniz?>
  23.Oca.2007 Sal 15:40:42
Ben cok yakisacagini düsünüyorum, gümüs ajanligi en iyi sekilde yapacagindan eminim. Siz ne dersiniz?
<<1234567 891011121314151617...60>>